Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam!


 


Nasza sieć poszukuje: 


1. Serwerów


2. Administratorów serwerów 


3. Grafików 


 


Wymagania są następujące:


1. Wiek: 15+


2. Doświadczenie - nie musi być ogromne, ale znajomość podstawy byłaby dobra.


3. Aktywność i szybki kontakt.


4. Mikrofon + TS3. 


 


Oferujemy:


1. Własny serwer TS3.


2. Szybki kontakt na forum/TS3.


3. Własne serwery i forum.


4. Średnią wieku w administracji około 19 lat.


5. Doświadczenie, w tym co robimy. 


 


Kontakt: PW na forum do mnie bądź GG : 6213618 bądź bezpośrednio na naszym forum.

Edytowane przez Eryk
bez reklam

Kocham mpcforum.pl!!!
18706.png

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

 

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

 

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

Zostanę Adminem / Opiekunem serwera


 


OFERUJE


 


- Wiek 20 + lat


- Bardzo dużo czasu wolnego 


- Stały kontakt Steam - GG -TeamSpeak3


- To co wykonuje jest zawsze na wysokim poziomie


 


 


WYMAGAM


 


- Wiek właściciela / opiekuna 18+ 


- Ogarniętego forum 


- Stałego kontaktu


- Dobrego humoru


 


KONTAKT


 


GG: 37681057  (często jestem na nie-widocznym)


Steam:  KLIKNIJ


Oraz można dogadać się na TS3.


Opublikowano

Poszukuję osoby/osób do pomocy przy tworzeniu forum, chcę otworzyć forum związane z dwoma tematykami, trochę dziwne połączenie, ale jest to grafika oraz Gry multiplayer, forum będzie obszerne i mam nadzieję, że projekt wypali. Forum stoi na LICENCJONOWANYM silniku IPB. Tak więc ludzie, których potrzebuje:

Osoby do "ogarnięcia forum" - przybliżę mniej więcej danej osobie jak ma to wyglądać.

Osób z ciekawymi pomysłami - Jestem otwarty na wszelkie propozycje, które pomogą w rozwoju forum :)

 

W Późniejszym czasie:

Redaktorów - Osób, które znają się na danej grze, powstaną działy specjalnie pod Redaktora, aby nie były puste.

Mentorów Grafików - Osób, które kochają grafikę i będą w stanie odpowiednio pokierować początkujących jak i forumowych grafików.

Grafików

Moderatorów

 

I wiele innych ;)

Kontakt ze mną:

GG: 51030428

Opublikowano (edytowane)

Witam 

 

Sieć poszukuje:

 

+ Nowych serwerów!

+ Nowych graczy!

+ Grafików!

+ Moderatorów

+ Redaktorów

+ UBteam

+ Opiekunów Serwerów CS 1.6

 

Oferujemy:

 

+ Własny serwer TS3 (rozwinięty)

+ rozwinięte serwery

+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 

+ Domenę .Com

+ Forum na silniku IPB z LICENCJA!

+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!

   oraz wiele innych rzeczy!

 

Wymagamy:

 

+ Musisz znać się na tym co robisz

+ Gadu Gadu

+ Aktywności na TS3

+ Chęci do pracy

+ Umiejętności pracy w zespole

 

Kontakt PW | GG: 50025072

Edytowane przez soul147ah
Opublikowano

 

 

 

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

 

 

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

Poszukuję osoby, która wykona kilka prac, mianowicie:

- bannery,

- logo dla sieci,

- innych prac, które na pewno urozmaicą forum,

jestem w stanie zaoferować rangę Grafika na naszym forum, lecz...

forum wystartuje dopiero we wtorek, posiadamy dwa serwery, na których również we wtorek wykupimy reklamę.

Jesteś zainteresowany? Więcej informacji pod numerem GG: 54415712

Uczeń
Opublikowano

Szukam na serwer cod mod 201:

-Adminów

-Opiekunów

-Graczy!!!!!!

 

 

              WIECEJ INFO???>......gg:51553518!!

Opublikowano

SZUKAM ADMINÓW NA SERWERY ONLY DD2, DD2/INF/NUKE/MIRAGE/TUSCAN, AIM/AWP ONLY HS - serwery są rozreklamowane cały czas pełne i brak adminstracji do pilnowania.

GG: 6213618

Kocham mpcforum.pl!!!
18706.png

Opublikowano (edytowane)

Reaktywowana serwerownia poszukuje:

- rozreklamowanych serwerów

- sponsorów

- nowych graczy

- dobrego grafika, który wykona logo i inne

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie współprace i wymiany bannerami.

Kontakt gg: 49310651.

Edytowane przez ninja12412
Opublikowano

 

 

 

 

 

 

ZABIJAMBOLUBIE

 

Ogłasza REAKTYWACJE !

 

Co za tym idzie?

 

Poszukujemy :

 

Junior Adminów

 

AntiCheat

 

Adminów

 

Grafików

 

Opiekunów

 

Zapraszamy na forum !

 

 

 

 

Opublikowano

Witam 

 

Sieć poszukuje:

 

+ Nowych serwerów!

+ Nowych graczy!

+ Grafików!

+ Moderatorów

+ Redaktorów

+ Adminow Serwerów CS 1.6

+ UBteam

+ Opiekunów Serwerów CS 1.6

 

Oferujemy:

 

+ Własny serwer TS3 (rozwinięty)

+ rozwinięte serwery

+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 

+ Domenę .Com

+ Forum na silniku IPB z LICENCJA!

+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!

   oraz wiele innych rzeczy!

 

Wymagamy:

 

+ Musisz znać się na tym co robisz

+ Gadu Gadu

+ Aktywności na TS3

+ Chęci do pracy

+ Umiejętności pracy w zespole

 

Kontakt PW | GG: 50025072

Opublikowano

Witajcie sieć robi mały powrót do przeszłości, co za tym idzie szukamy osób z serwerami takimi jak np. CS 1.6 czy Minecraft.


Aktualnie mamy 38 rozwiniętych serwerów i jesteśmy prawdopodobnie największą siecią serwerów CS:GO


Dodam że szukam chętnych osób do rozwijania sieci mile widziani graficy redaktorzy promotorzy i inne osoby do teamu lecz wyższe stanowiska są nagradzane z czasem ;)


W grę wchodzi też fuzja sieci i wtedy oczywiście stanowiska inaczej dogadujemy.


 


KONTAKT:


GG:10647000


STEAM:http://steamcommunity.com/id/eximcio/


CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano

Witam 

 

Sieć poszukuje:

 

+ Nowych serwerów!

+ Nowych graczy!

+ Grafików!

+ Moderatorów

+ Redaktorów

+ Adminow Serwerów CS 1.6

+ UBteam

+ Opiekunów Serwerów CS 1.6

 

Oferujemy:

 

+ Własny serwer TS3 (rozwinięty)

+ rozwinięte serwery

+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 

+ Domenę .Com

+ Forum na silniku IPB z LICENCJA!

+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!

   oraz wiele innych rzeczy!

 

Wymagamy:

 

+ Musisz znać się na tym co robisz

+ Gadu Gadu

+ Aktywności na TS3

+ Chęci do pracy

+ Umiejętności pracy w zespole

 

Kontakt PW | GG: 50025072

Opublikowano

Reaktywowana serwerownia poszukuje:


- rozreklamowanych serwerów


- sponsorów


- nowych graczy


 


Jesteśmy otwarci na wszelkie współprace i wymiany bannerami.


Kontakt gg: 49310651.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...