Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

logo.png


Forum skupiające graczy Counter Strike. Istniejemy od Maja 2014 roku.


Posiadamy wiele ciekawych działów, zaczynając od YouTube, poprzez Webmasterkę aż do Wiadomości ze świata.


Świetna atmosfera, przyjemna administracja.


Posiadamy cztery serwery CS.


https://www.youtube.com/watch?v=DdGKKAWtzVs


 


Poszukujemy:


-Administracji na serwer*


 


*Wymagana składka.


Edytowane przez Xyrus

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Witam zostanę Administratorem serwera Cs 1.6 / Moderatorem na Forum.

 

Wiek: 17 lat

Doświadczenie: Wystarczające jak na Admina serwera lub Moderatora

Kontakt: PW na Forum

Edytowane przez B Boy Dizel
Opublikowano

   logo.png

 

Witam, nasza sieć ma swoje 2 miesiące i jak na nasze oko dość dobrze się rozkręciliśmy.

Mamy wielkie plany, które chcieli byśmy zrealizować. Dzięki Wam może to się udać.

Posiadamy unikalne forum/ IPB z licencją! oraz zawziętą Administrację, która dołoży wszelkich starań aby sieć się rozwinęła!

Na naszym forum trwają aktualnie rekrutacje na różne stanowiska, a także są prowadzone przeróżne konkursy.

Masz pomysł? Szukasz współpracy? Pisz! GG: 34740432 

Pozdrawiamy - Administracja Skill-Game.

 

 

06197694362624690888.png

 

­

Opublikowano (edytowane)

­

 

­Szukam sieci która szuka

 

  • Administratora lub
  • Global Moderatora albo
  • Moderatora

Czego wymagam?

 

Szybkiego kontatku

Dojrzałości

Sieci musi być rozwinięta Może to być nowa sieć!

Choć 1 serwera

 

Co oferuję?

  • Szybki kontakt
  • Umiejetność i dokładność pracy
  • Pomocy (Technicznie np. przy serwerze)

Więcej informacji na PW

Kontakt :

- PW MPCForum !

 

 

NIE AKTUALNE

@Edit

NIE AKTUALNE

Edytowane przez DarnoczeG
Opublikowano

 

 

 

Cześć.

 

 

Za jakiś czas wystartuje sieć serwerów.

Mamy już prawie wszystko gotowe.

Piszę tutaj post, ponieważ poszkujemy grafika który będzie robił zlecenia głównie tylko dla strony, tzn robienie loga, jakiś obrazków, itp.

 

 

[Oczekujemy]

-Dojrzałości.

-Wykonywania swoich prac na czas.

-Przysłania nam jednej pracy graficznej. (Nie musi być ona robiona specjalnie dla nas wystarczy jakaś którą kiedyś robiłiście).

 

[Oferujemy]

-Rangę "Grafik" na forum.

-Rangę "VIP" na serwerze za darmo.

*Być może jeszcze coś grafikowi zostanie dodane.

 

[Kontakt] 

GG Właściciela: 55173029.

GG Moje: 52924012.

Steam Właściciela: http://steamcommunity.com/id/xxxxx59

Steam Mój: http://steamcommunity.com/profiles/76561198022472225/

 

 

 

 

 

 

 

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

 

 

 

 

ZABIJAMBOLUBIE

 

Ogłasza REAKTYWACJE !

 

Co za tym idzie?

 

Poszukujemy :

 

Junior Adminów

 

AntiCheat

 

Adminów

 

Grafików

 

Opiekunów

 

Zapraszamy na forum !

 

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

 

 

 

 

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

 

 

 

Cześć.

 

 

Za jakiś czas wystartuje sieć serwerów.

Mamy już prawie wszystko gotowe.

Piszę tutaj post, ponieważ poszkujemy grafika który będzie robił zlecenia głównie tylko dla strony, tzn robienie loga, jakiś obrazków, itp.

 

 

[Oczekujemy]

-Dojrzałości.

-Wykonywania swoich prac na czas.

-Przysłania nam jednej pracy graficznej. (Nie musi być ona robiona specjalnie dla nas wystarczy jakaś którą kiedyś robiłiście).

 

[Oferujemy]

-Rangę "Grafik" na forum.

-Rangę "VIP" na serwerze za darmo.

*Być może jeszcze coś grafikowi zostanie dodane.

 

[Kontakt] 

GG Właściciela: 55173029.

GG Moje: 52924012.

Steam Właściciela: http://steamcommunity.com/id/xxxxx59

Steam Mój: http://steamcommunit...61198022472225/

 

 

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

Witam serdecznie,

 

Nasza sieć poszukuję serwerów które mogą do Nas dołączyć.

 

Oferujemy:

-Zaplecze techniczne

-Miłych właścicieli

-Dostęp do dużej ilości nagród do konkursów

-Dobrze zorganizowanej strony WWW jak i domene .EU

-Pomoc w ewen. opłacie serwera

 

Oczekujemy:

-Serwerów które są dobrze skonfigurowane i grywalne

-Ludzi z minimum. 15 rokiem życia

 

DODATKOWO poszukujemy techników do serwerów tworzonych całkowicie od początku!

 

 

Chętnych zapraszam na PW.

Opublikowano

55_dudududud.png


Witajcie sieć robi mały powrót do przeszłości, co za tym idzie szukamy osób z serwerami takimi jak np. CS 1.6 czy Minecraft.


Aktualnie mamy 38 rozwiniętych serwerów i jesteśmy prawdopodobnie największą siecią serwerów CS:GO


Dodam że szukam chętnych osób do rozwijania sieci mile widziani graficy redaktorzy promotorzy i inne osoby do teamu lecz wyższe stanowiska są nagradzane z czasem ;)


W grę wchodzi też fuzja sieci i wtedy oczywiście stanowiska inaczej dogadujemy.


 


KONTAKT:


GG:10647000


STEAM:http://steamcommunity.com/id/eximcio/


CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano (edytowane)

bannersieci_56374001024ab.png


 


Witam, jesteśmy nowo powstałą siecią Botownia.Com


Mamy wielkie plany, które chcieli byśmy zrealizować. Dzięki Wam może to się udać.


Posiadamy unikalne forum oraz zawziętą Administrację, która dołoży wszelkich starań aby sieć się rozwinęła!


Na naszym forum trwają aktualnie rekrutacje na różne stanowiska.


Pozdrawiamy - Administracja Botownia.Com


 


Poszukujemy Adminów na Rozkrecony Serwer BF2 Exp Mod


b_350_20_0F74D3_1D72E9_FFFFFF_000000.png


 


 


 


ADMIN JEST DARMOWY !


Edytowane przez soul147ah
Opublikowano

Wolne stanowisko:   Technik Forum & Serwera | Support Team | Właściciel Serwera | Opiekun Serwera | Grafik | Admin Serwera | Redaktor | Partner | Użytkownik!
Ilość wolnych miejsc:  Zależy od posady.
Informacje dot. stanowiska:  Chyba każdy wie o co chodzi.
Kontakt z Administratorem:  56231780

Opublikowano

Witam serdecznie !

Szukam chętnych i aktywnych osób do pełnienia funkcji :

-Moderator na forum
-Redaktor
-Admin serwera


Więcej informacji na GG : 56333126

Zapraszam gorąco !

Opublikowano

Szukamy serwerów do sieci Cs1.6 oraz Cs;go oraz mc i inne takiego typu serwery gier wiecej info udziele na pw gg 56231780

Opublikowano

55_dudududud.png


Witajcie sieć robi mały powrót do przeszłości, co za tym idzie szukamy osób z serwerami takimi jak np. CS 1.6 czy Minecraft.


Aktualnie mamy 38 rozwiniętych serwerów i jesteśmy prawdopodobnie największą siecią serwerów CS:GO


Dodam że szukam chętnych osób do rozwijania sieci mile widziani graficy redaktorzy promotorzy i inne osoby do teamu lecz wyższe stanowiska są nagradzane z czasem ;)


W grę wchodzi też fuzja sieci i wtedy oczywiście stanowiska inaczej dogadujemy.


 


KONTAKT:


GG:10647000


STEAM:http://steamcommunity.com/id/eximcio/


CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano (edytowane)

Witam serdecznie,

 

 

 

- Serwerów które chciałyby do Nas dołączyć (Serwery CS 1.6 / TF2 / CS:GO / MC)

- Techników oraz administratorów do serwerów ( TF2, CSGO, CS 1.6 / MC)

 

Nasza nowy projekt posiada w swoim zarządzie osoby, które są bardzo mocno związane z grami komputerowymi. Naszym nowym celem jest stworzenie dużej społeczności graczy Counter-Strike oraz Minecraft'a.

 

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu:

 

PW | GG: 8235617 | Steam: http://steamcommunity.com/id/hfinside/

Edytowane przez Eryk
Opublikowano

 

 

 

 

 

ZABIJAMBOLUBIE

 

Ogłasza REAKTYWACJE !

 

Co za tym idzie?

 

Poszukujemy :

 

Junior Adminów

 

AntiCheat

 

Adminów

 

Grafików

 

Opiekunów

 

Zapraszamy na forum !

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:
 - Szybkiego kontaktu,
 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),
 - Coraz ambitniejszych projektów,
 - Wieku +/- 16 lat,
 - Ogarnięcia,
 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,
 - Zaufania,
 - Odpowiedniej rangi.
 
Oferuję:
 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),
 - Wiek: 16 lat,
 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,
 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,
 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.
 
Wykonuję:
 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,
 - Loga, logotypy,
 - Wizytówki,
 - Szaty graficzne
 - Edycje belek
 - Belki własnej roboty
 - Szablony na fora, portale, przedstrony,
 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.
 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

Edytowane przez OdpalonyDesign

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

Witam, poszukuje profesjonalnego sponsora na reklamy moich serwerów.

Posiadam 3 unikatowe serwery:

1. Only DD2+Rangi.

2. Diablo Mod.

3. Cod Mod 801lv.

Poszukuje profesjonalnego sponsora na reklamę, ponieważ te trzy serwery są prawie full.

Ale chcę zrobić z nich serwery najlepsze w Polsce.

 

Ranking GameTracker:

1. Only DD2+Rangi = 781.

2. Diablo Mod = 2848.

3. Cod Mod 801lv =2699.

 

Kontakt GG: 34740432 lub PW.

Opublikowano

Zostanę: Technikiem Forum, Technikiem Serwera, Administratorem, J@, modem itp :D

 

Oczekuję:
 - Dobrego  kontaktu,
- Ogarniętej Administracji

- Zaufania

- Adekwatnej do wykonywanych zadań rangi
 

Czym się zajmuję?
 - Wykonuję różnego rodzaju grafiki
 - Potrafię edytować pluginy w znacznym stopniu
 -  Edycją styli, modyfikacji itp. pod forum (Jeśli dobrze określisz to czego chcesz, jestem w stanie szybko oddać do użytku odmieniony styl :),

Silniki  IPB / MyBB znam jak własną kieszeń)

 Kontakt:

-PW

- GG: 39754856
 

Opublikowano (edytowane)

Witajcie sieć robi mały powrót do przeszłości, co za tym idzie szukamy osób z serwerami takimi jak np. CS 1.6 czy Minecraft.


Aktualnie mamy 38 rozwiniętych serwerów i jesteśmy prawdopodobnie największą siecią serwerów CS:GO


Dodam że szukam chętnych osób do rozwijania sieci mile widziani graficy redaktorzy promotorzy i inne osoby do teamu lecz wyższe stanowiska są nagradzane z czasem ;)


W grę wchodzi też fuzja sieci i wtedy oczywiście stanowiska inaczej dogadujemy.


 


KONTAKT:


GG:10647000


STEAM:http://steamcommunity.com/id/eximcio/

Edytowane przez Eryk

CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

Witam!


 


Nasza sieć poszukuje: 


1. Serwerów


2. Administratorów serwerów 


3. Grafików 


 


Wymagania są następujące:


1. Wiek: 15+


2. Doświadczenie - nie musi być ogromne, ale znajomość podstawy byłaby dobra.


3. Aktywność i szybki kontakt.


4. Mikrofon + TS3. 


 


Oferujemy:


1. Własny serwer TS3.


2. Szybki kontakt na forum/TS3.


3. Własne, rozkręcone serwery i forum.


4. Średnią wieku w administracji około 17 lat.


5. Doświadczenie, w tym co robimy. 


 


Kontakt: PW na forum do mnie.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...