Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam 


 


Sieć poszukuje:


 


+ Nowych serwerów!


+ Nowych graczy!


+ Grafików!


+ Moderatorów


+ Redaktorów


+ UBteam


+ Serwerów CS 1.6 oraz CS:GO


Opiekunów Serwerów CS 1.6


 


Oferujemy:


 


+ Własny serwer TS3 (rozwinięty)


+ rozwinięte serwery


+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 


+ Domenę .Com


+ Forum na silniku IPB z LICENCJA!


+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!


   oraz wiele innych rzeczy!


 


Wymagamy:


 


+ Musisz znać się na tym co robisz


+ Gadu Gadu


+ Aktywności na TS3


+ Chęci do pracy


+ Umiejętności pracy w zespole


 


Kontakt PW | GG: 50025072


Opublikowano

Siema.

 

Poszukujemy osób które posiadają swoje serwery, a nie mają sieci, więc tym osobom składam propozycje dołączenia serwerów na naszej sieci.

 

Więcej informacji otrzymacie kontaktująć się za pomocą Gadu-Gadu ; 54415712

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika

Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

Witam szukam osoby która dobrze zajmie się serwerem CS 1.6 [DD2] |Połączony z siecią serwerów|


 


Oczekujemy:


-Dojrzałości


-Umiejętności


-Dobrego kontaktu


-Aktywności


-Uczciwości


-Opłacania serwera [Do Negocjacji]


 


Oferujemy:


-Dobry kontakt z administracją sieci


-Range na Forum


-Dostęp do FTP


-Uczciwość


-Dojrzałość


 


---Kontakt---


PW na forum


GG: 51738270


Opublikowano

Sieeemano.

Poszukuję osoby,która wykona dla mnie 24 klasy,zawarte w tym linkuhttp://amxx.pl/topic...er/#entry716514

Osoba,która zrobi te klasy, jak najbardziej może zostać wynagrodzona opiekunem serwera, bądz usługami możliwymi na serwerze. Szukam osoby,która to zrobi dosyć szybko,a nie jak 90% zgłaszających się piszących,że zrobią klasy,a z dnia na dzień już ich nie ma.

 

Kontakt gg; 54415712

Opublikowano

Cześć poszukuje sieci dla nie rozkręconego serwera preferowany mój Mod to PaintBall z lekkim 4 funem aczkolwiek Cod również wchodzi w grę. Oraz ogólnie ekipy do pomocy przy serwerze bardziej tu chodzi o reklamowanie niż tam grzebanie w plikach ;P adminów itd chętnych zapraszam na gg 51387875 .

Opublikowano

 

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

Witam 


 


Sieć poszukuje:


 


+ Nowych serwerów!


+ Nowych graczy!


+ Grafików!


+ Moderatorów


+ Redaktorów


+ UBteam


+ Opiekunów Serwerów CS 1.6


 


Oferujemy:


 


+ Własny serwer TS3 (rozwinięty)


+ rozwinięte serwery


+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 


+ Domenę .Com


+ Forum na silniku IPB z LICENCJA!


+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!


   oraz wiele innych rzeczy!


 


Wymagamy:


 


+ Musisz znać się na tym co robisz


+ Gadu Gadu


+ Aktywności na TS3


+ Chęci do pracy


+ Umiejętności pracy w zespole


 


Kontakt PW | GG: 50025072

Opublikowano

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika

Oczekuję:
 - Szybkiego kontaktu,
 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),
 - Coraz ambitniejszych projektów,
 - Wieku +/- 16 lat,
 - Ogarnięcia,
 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,
 - Zaufania,
 - Odpowiedniej rangi.
 
Oferuję:
 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),
 - Wiek: 16 lat,
 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,
 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,
 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.
 
Wykonuję:
 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,
 - Loga, logotypy,
 - Wizytówki,
 - Szaty graficzne
 - Edycje belek
 - Belki własnej roboty
 - Szablony na fora, portale, przedstrony,
 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.
 


Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

Witam 

 
Sieć poszukuje:
 
+ Nowych serwerów!
+ Nowych graczy!
+ Grafików!
+ Moderatorów
+ Redaktorów
+ UBteam
+ AMXX Suport
+ Opiekunów Serwerów CS 1.6
 
Wymagamy:
 
+ Musisz znać się na tym co robisz
+ Gadu Gadu
+ Aktywności na TS3
+ Chęci do pracy
+ Umiejętności pracy w zespole
 
KONTAKT GG: 54415712
 
 
 
Sieć wystartowała dzisiaj 26.12.2015 
Składaj podanie gdy tylko zobaczysz nasze ogłoszenie - Wymagania są niskie, z powodu dzisiejszego startu , więc braku osób na danej posadzie :)
Opublikowano (edytowane)

Witam, poszukuję sieci serwerów CS 1.6


 


Oferuję:


 


-pomoc przy robieniu serwerów


-zaprojektowanie serwera COD MOD


-pełnienie funkcji opiekuna serwera


-pełnienie funkcji moderatora forum


-i inne


 


Oczekuję:


-współpracy z właścicielem sieci


-możliwość pełnienia funkcji opiekuna serwera


-w miarę możliwości pełnienie funkcji współwłaściciela sieci


-pomocnej administracji


-współpracy


-aktywności itp.


 


Poszukuję sieci rozwiniętych i również tych co dopiero powstają


 


Kontakt GG: 32156256


Edytowane przez extreme95
Opublikowano (edytowane)

Witam, jestem w trakcie tworzenia sieci serwerów o nazwie OverCs, forum jest oparte o silnik IPB 3.4.8 (Oczywiście posiadam licencję), aktualnie tworzę unikatowy styl pod forum.

Z Racji braku środków na koncie oficjalny start sieci przewidywany jest na 12 - 13 Stycznia, lecz jeśli znalazły by się osoby chętne na dołączenie ze swoimi serwerami, forum mogę otworzyć wcześniej. Tak więc do sedna, poszukuję ekipy forum (Na razie nie przewiduję otwarcia rekrutacji na współwłaściciela sieci czy też J@, osoby chętne na te stanowiska musiałby mnie bardzo zaskoczyć, jeśli to się nie zdarzy, stanowiska pozostaną wolne, do czasu awansów :))

Poszukuję:

- Serwerów TS3 (Najbardziej potrzebnym serwerem jest TS3, nie potrafię konfigurować tych serwerów, więc mile widziana osoba posiadająca taki serwer), Dobrze zapowiadających się serwerów CS (Rozreklamowanych bądź unikatowych ew. z funduszami na szybkie rozkręcenie serwera ;)), CS: GO, Minecraft i innych! :)

- Moderatora/ów

- Grafików

- Redaktorów

- UBTeam

Jeśli znalazłby się chętny - Sponsorów, bądź osób zajmujących się reklamą forum, osoby te zostaną nagrodzone specjalną rangą na forum oraz darmowymi usługami na serwerach.

Oferuję:

- Pełne zaangażowanie w tworzenie sieci i zajmowanie się nią z mojej strony

- Dobry kontakt ze mną

- Spora aktywność (W miarę możliwości jestem dostępny przez co najmniej 5-6h dziennie)

- Profesjonalizm

- Duże doświadczenie w prowadzeniu sieci

Więcej informacji na PW tutaj bądź GG: 39754856

Edytowane przez Bla Bla.
Nowicjusz
Opublikowano (edytowane)

Poszukujemy ludzi na sieć!

 

Oferujemy:

-dobrze rozkręcone serwery,

-serwer teamspeak3 na licencji,

-świetnie zrobione forum,

-profesjonalną i doświadczoną administrację,

-miłą atmosferę.

 

Wolne stanowiska to:

Redaktor

 

Admini serwerów

 

Opiekuni serwerów

 

Grafików

 

Kontakt: GG 53212186
 

Edytowane przez GLa
Opublikowano (edytowane)

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika

Oczekuję:
 - Szybkiego kontaktu,
 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),
 - Coraz ambitniejszych projektów,
 - Wieku +/- 16 lat,
 - Ogarnięcia,
 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,
 - Zaufania,
 - Odpowiedniej rangi.
 
Oferuję:
 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),
 - Wiek: 16 lat,
 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,
 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,
 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.
 
Wykonuję:
 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,
 - Loga, logotypy,
 - Wizytówki,
 - Szaty graficzne
 - Edycje belek
 - Belki własnej roboty
 - Szablony na fora, portale, przedstrony,
 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.
 


Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

Edytowane przez Eryk

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

Witam Wszystkich.

Tak jak w temacie, poszukuję opiekuna na serwer COD mod 801.

Sam niestety nie jestem w stanie wszystkiego zrobić, gdyż jest to mój pierwszy serwer, a wiadomo jak to jest...

Na razie na serwerze prawie nikt nie gra, bo dopiero został zrobiony, a reklamę kupię dopiero, jak serwer będzie się nadawał do użytku. Zainteresowanych zapraszam na gg: 54415712, tam w razie potrzeby udzielę wszelkich niezbędnych informacji.

 

Pozdrawiam, Navik.

Opublikowano

Witam, podejmę się posady Opiekuna SerweraModeratoraJunior Admina, Administratora na forum.


 


Oczekuję:


 


- naturalnie wykupiona płatna domena,


- najlepiej silnik IPB, jednak rozpatrzę każdą propozycję,


- dojrzałość właścicieli projektu,


- sieci, które rzeczywiście chcę "coś" osiągnąć,


- zaangażowanie


- projekt nie musi być już rozkręcony.


... i wiele, wiele więcej.


 


Jestem wstanie zaoferować:


 


- zaangażowanie,


- pomoc w rozwijaniu sieci (reklamowanie itp...)


- dofinansowywanie projektu,


- doświadczenie (ok. 5 lat)


- kulturę, wysoki poziom ortografii i interpunkcji.


... i wiele, wiele więcej. 


 


KontaktTutaj PW na forum bądź GG podane w profilu. Preferuje PW, gdyż rzadko korzystam z GG.


Opublikowano (edytowane)

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika

Oczekuję:
 - Szybkiego kontaktu,
 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),
 - Coraz ambitniejszych projektów,
 - Wieku +/- 16 lat,
 - Ogarnięcia,
 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,
 - Zaufania,
 - Odpowiedniej rangi.
 
Oferuję:
 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),
 - Wiek: 16 lat,
 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,
 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,
 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.
 
Wykonuję:
 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,
 - Loga, logotypy,
 - Wizytówki,
 - Szaty graficzne
 - Edycje belek
 - Belki własnej roboty
 - Szablony na fora, portale, przedstrony,
 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.
 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Formularz kontaktu na stronie | PW na forum <--

Edytowane przez OdpalonyDesign

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

Witam 


 


Sieć poszukuje:


 


+ Nowych serwerów!


+ Nowych graczy!


+ Grafików!


+ Moderatorów


+ Redaktorów


+ UBteam


+ Opiekunów Serwerów CS 1.6


 


Oferujemy:


 


+ Własny serwer TS3  z licencją (rozwinięty)


+ rozwinięte serwery


+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 


+ Domenę .Com


+ Forum na silniku IPB z LICENCJA!


+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!


   oraz wiele innych rzeczy!


 


Wymagamy:


 


+ Musisz znać się na tym co robisz


+ Gadu Gadu


+ Aktywności na TS3


+ Chęci do pracy


+ Umiejętności pracy w zespole


 


Kontakt PW | GG: 50025072


Opublikowano

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika

Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Formularz kontaktu na stronie | PW na forum <--

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

Witam wszystkich.

Poszukuje:

- Rozkręconych serwerów cs 1.6 / cs:go

- Osób na stanowisko Redaktora

- Osób na stanowisko UNBANTEAM

- Sponsorów

 

Oferuję:

- Automatyczny sklepik ENGINE-SHOP

- Forum z domeną .pl

- Podpięcie serwera pod AMXBANS/SOURCEBANS

- Pomoc w prowadzeniu/administrowaniu/ogarnianiu serwerów

- Miłą atmosferę

 

Oczekuję:

- Dobrego kontaktu

- Dużej aktywności

- Umiejętności pracy w grupie

- Kultury wobec innych użytkowników

- min. 15 lat

- Sprawnego mikrofonu

- Znajomości ortografii i interpunkcji

 

Kontakt

 

GG: 49310651

Steam: Creativ[AB]

PW na forum

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów MPCForum, mam sieć serwerów multiplayer, mam dużo wpln na postawienie serwera, szukam osób które znają się bardzo dobrze na amxx, mam w planach postawić bardzo i to bardzo dobry serwer cod moda, dlatego poszukuje osób o dużym doświdaczeniu " AMXX " oraz wspołwłaściciela serwera bądź jego opiekuna, wiecej informacji udziele na GG: 56231780

Opublikowano

Witam 


 


Sieć poszukuje:


 


+ Nowych serwerów!


+ Nowych graczy!


+ Grafików!


+ Moderatorów


+ Redaktorów


+ UBteam


+ Opiekunów Serwerów CS 1.6


 


Oferujemy:


 


+ Własny serwer TS3 (rozwinięty)


+ rozwinięte serwery


+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 


+ Domenę .Com


+ Forum na silniku IPB z LICENCJA!


+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!


   oraz wiele innych rzeczy!


 


Wymagamy:


 


+ Musisz znać się na tym co robisz


+ Gadu Gadu


+ Aktywności na TS3


+ Chęci do pracy


+ Umiejętności pracy w zespole


 


Kontakt PW | GG: 50025072


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...