Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam sieci serwerów, do której mógłbym dołączyć z serwerem 4FUN (dziś go postawiłem). Serwer jest jeszcze goły i do rozkręcenia. 25 slotów. Zastrzegam sobie prawo do zarządzania nim. Nie ma mowy o podaniu haseł, loginów, udostępnienie FTPa. Chcę poprostu dołączyć do jakiejś sieci gdyż sam nie mam czasu na rozkręcenie forum (chyba, że ktoś ma pomysł i chce wspólnie założyć nową sieć) Pozdrawiam.

 

Kontakt na PW lub gg 52793167

Edytowane przez marvelo
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukam osoby która ma pomysł na serwer i najlepiej paczkę obojętnie jaki mod oferuje miejsce jako właściciel serwera 

Ja praktycznie bede tylko sponsorem

Zapraszam na PW

4af

Opublikowano

Witam wszystkich gorąco i serdecznie! 

 

Piszę to ogłoszenie, ponieważ skonfigurowałem unikalny (przynajmniej w pl) serwer deathrun i poszukuję jakieś sieci która go przygarnie pod swoje skrzydła.  :) Dodaję również, że serwer jest całkowicie nowy - mam nadzieję, że poniższa 'reklama' zainteresuje h@ sieci.

 

Miałem na celu utworzenie własnej sieci, lecz doszedłem do wniosku że potrzeba na to nakładu pieniędzy, pracy i bardzo dużo czasu którego niestety nie posiadam zbyt wiele.

 

Teraz opowiem trochę o doświadczeniu.. Serwerami i prowadzeniem sieci zajmowałem się ponad dwa lata, moje projekty nazywały się cs-peppa & po-gramy oraz kilka mniejszych których nie pamiętam nazw. Mogę również pochwalić się, że prowadziłem serwer tegoż forum, który cieszył się popularnością.

 

Teraz o serwerze: Typ deathrun, stworzyłem go bardziej pod język angielski gdyż oczekuję graczy zza granicy.

Serwer charakteryzować ma przyjazny oraz kulturalny klimat, ciekawe mapy, rzadkie pluginy, respawn (działa okresowo [minuta/runda], po tym czasie się wyłącza do jej zakończenia), ciut zmniejszona grawitacja oraz kilka mniej istotnych rzeczy - serwer został zrobiony pod przyjemność gracza, aby chciał na nim przebywać oraz na niego wracać. Potrzebuję jeszcze trochę czasu na dokończenie prac aby wszystko były dopięte na ostatni guzik!

 

Lokalizacja: Warszawa, sys_tickrate: 1000, hosting: mojeserwey.pl - właściciel wyraził wstępną chęć współpracy.

 

Od właściciela sieci oczekuję własnego działu oraz ograniczonych do niego praw moderacyjnych.

 

Wszelkie propozycję proszę kierować na gg: 7108864.

 

Pozdrawiam, MAFFIA.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

logo.png.04373692e3aed4d6466f66d8e4fbbdf

Poszukuję :

Opiekunów oraz Adminów na serwer DD2 ( w niedalekiej przyszłości CSO Zombie oraz CSGO MOD na 1.6 )

Moderatorów oraz osób porządkowych na forum.

 

KAŻDY NOWY OPIEKUN / ADMINISTRATOR JEST WIECZYSTY ( BRAK OPŁAT )

 

DD2 : server_.png185.49.14.107:27015 [32 sloty]

TS3 : 185.49.14.107:9987

 

Posiadamy Legalną, ważną ilcencje IP.Suite oraz Autorski szablon na forum.

Wszystkie serwery gier / głosowe znajdują się na serwerze dedykowanym co znacznie podnosi wydajność i stabilność.

Utrzymanie 1000 FPS przy 25+ osobach to żaden problem, posiadamy też kilka autorskich modów do cs 1.6 ( obecnie w fazie testów BETA )

 

COD MW 2


CSO ZOMBIE MOD


 
Wszelkie propozycje proszę kierować na GG : 2623298
Każda propozycja zostanie rozpatrzona indywidualnie
 
 
Pozdrawiam Daku
Opublikowano

 

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

22

Witam, mam do zaoferowania serwer głosowy TeamSpeak 128 lotów.

Serwer posiada stałych użytkowników lecz nie pomaga to w jego rozwoju. 

Posiadamy: 

Music Bot 24/7 

Bot ułatwiający kontakt z Administracją 

Pełnoletnią i doświadczoną Administrację

Niskie Pingi 

Serwer dostępny 24/7 

 

 

Oczekujemy: 

 

Rozwiniętych serwerów 

Pełnoletniej Administracji 

Pomysłu na rozwój sieci/serwerów 

Wsparcia w trudnych chwilach od Administracji

 

 

 

Informacje ogólne : 

 

Posiadamy własną domenę PL która nie zostanie zmieniona na potrzeby forum. 

Kontakt : 

 

PW na mpcforum.pl 

GG: 51514148

Steam: steamcommunity.com/profiles/76561197967957655

 

Opublikowano

 

 

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

 

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

 

22

Witam, mam do zaoferowania serwer głosowy TeamSpeak 128 lotów.

Serwer posiada stałych użytkowników lecz nie pomaga to w jego rozwoju. 

Posiadamy: 

Music Bot 24/7 

Bot ułatwiający kontakt z Administracją 

Pełnoletnią i doświadczoną Administrację

Niskie Pingi 

Serwer dostępny 24/7 

 

 

Oczekujemy: 

 

Rozwiniętych serwerów 

Pełnoletniej Administracji 

Pomysłu na rozwój sieci/serwerów 

Wsparcia w trudnych chwilach od Administracji

 

 

 

Informacje ogólne : 

 

Posiadamy własną domenę PL która nie zostanie zmieniona na potrzeby forum. 

Kontakt : 

 

PW na mpcforum.pl 

GG: 51514148

Steam: steamcommunity.com/profiles/76561197967957655

 

 

Opublikowano

 

 

22

Witam, mam do zaoferowania serwer głosowy TeamSpeak 128 lotów.

Serwer posiada stałych użytkowników lecz nie pomaga to w jego rozwoju. 

Posiadamy: 

Music Bot 24/7 

Bot ułatwiający kontakt z Administracją 

Pełnoletnią i doświadczoną Administrację

Niskie Pingi 

Serwer dostępny 24/7 

 

 

Oczekujemy: 

 

Rozwiniętych serwerów 

Pełnoletniej Administracji 

Pomysłu na rozwój sieci/serwerów 

Wsparcia w trudnych chwilach od Administracji

 

 

 

Informacje ogólne : 

 

Posiadamy własną domenę PL która nie zostanie zmieniona na potrzeby forum. 

Kontakt : 

 

PW na mpcforum.pl 

GG: 51514148

Steam: steamcommunity.com/profiles/76561197967957655

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

logo.png­


baner5.png


zapasowy.png


 Poszukuje 2 osoby na stanwiska takie jak:


 


Współwłpaściciel/ opiekun serwera/ sponsor.


Oczekujemy rozreklamowania serwera, a wzamian otrzymaujecie ciepłą posadę na naszej sieci.


GG: 34740432


Edytowane przez Activ omom
Opublikowano

 

 

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

 

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano

 

 

 

22

Witam, mam do zaoferowania serwer głosowy TeamSpeak 128 lotów.

Serwer posiada stałych użytkowników lecz nie pomaga to w jego rozwoju. 

Posiadamy: 

Music Bot 24/7 

Bot ułatwiający kontakt z Administracją 

Pełnoletnią i doświadczoną Administrację

Niskie Pingi 

Serwer dostępny 24/7 

 

 

Oczekujemy: 

 

Rozwiniętych serwerów 

Pełnoletniej Administracji 

Pomysłu na rozwój sieci/serwerów 

Wsparcia w trudnych chwilach od Administracji

 

 

 

Informacje ogólne : 

 

Posiadamy własną domenę PL która nie zostanie zmieniona na potrzeby forum. 

Kontakt : 

 

PW na mpcforum.pl 

GG: 51514148

Steam: steamcommunity.com/profiles/76561197967957655

 

 

 

 

Opublikowano

­Udostępnie serwer Ts3 pod sieć.

Sloty 20 (Jeśli coś to możliwośc dokupienia)

Dziś tzn. 17.10 powstał.

Nazwe zrobię pod serwer.

Kontakt : PW

Więcej informacji PW

 

P.S. Oczekuję

- Rangi H@ serwera

- Rang np. Admin Ts

- Działu

- rozkręconego forum

Opublikowano (edytowane)

Oferuje:

 

-Zrobienie stylu do forum

-Postawienia strony www

-Załatwienie domeny .pl bez opłat

-Zostania sponsorem sieci (postawienie serwera na vps)

-Postawienie teamspeaka do serwera

 

Kontakt GG: 39347008

Edytowane przez CS Is GooD xd
Opublikowano
Wolne stanowisko: 

- Vice Administrator

- Moderator

- Właściciel serwera

- Opiekun Serwera

- Grafik

- UnbanTeam

- Redaktor

- Promotorzy

 

Ilość wolnych miejsc: Zależna od Administracj, każdy ma szansę!

Informacje dot. stanowiska: Każdy wie chyba na czym każde stanowisko polega.

Kontakt z Administratorem: 

[GG]:20558199

[GG]:22825377

[PW] Forum [/b]

 

Witam wszystich forumowiczów webmasterskich!

nazwywam się Adrian mój wspólnik zwie się Kamil,

mamy plan otworzyć Sieć serwerów MultiPlayer! 

na bardzo długą mete chcemy zrobić coś czego inni nie maja!

Wiem bardzo dobrze o tym, że dużo jest Sieci Counter-Strike i innych takiego typu forum, aczkolwiek chcemy się wybić wiadome, że nie zrobimy tego w ciągu miesiąca czy tam dwóch ale to jest poważny projekt i szukamy poważnych ludzi z głową oraz doświadczeniem, nasz plan działania to, zen ie będzie forum na miesiąc czy tam dwa bądź rok czasu to będzie sieć z sercem rozwijająca się z miesiąca na miesiąc i rosnąca w siłę.

Jak do tych czas to są tylko plany oraz marzenia dążymy, aby je spełnić!

Jak na te chwile mamy pieniążki na postawienie forum z domeną [ PL ] lub [ EU ] trzeba wszystko uzgodnić i będzie dobrze. 

A więc przejde do sedna! To co oferujemy od siebie to:

- Wspołparce 

- Klimat

- Doświadczenie

- Całe swoje serduszko !

- Profesjonalizm

- Znajomość Silników PHPBB2 | PHPBB3 | MyBB 

- Znajomość Silników SourceMOD | AMXMOD

- I wiele wiele więcej rzeczy 

Zainteresowanych prosze o kontakt ze mną uzgodnimy wszystko prytwanie na komikatorze Gadu - Gadu.

 

A czego My oczekujemy od Was?

Nie mamy olbrzymich wymogów, gdyż chcemy zrobić dobrą ekipę!

 

- Minimum 16 lat.

- Znajomość silników forumowych typu PHPBB2/3, Przemo, MyBB.

- Znajomość AMXMODX, Source Mod.

- Kulturę osobistą.

- Spokój.

- Cierpliwość.

- Sumienność.

- Dojrzałość.

- Wkład pracy w projekt

 

Dziękuje i serdecznie Pozdrawiam Benzo`

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...