Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

                                                                                                                SZUKAM:

-Adminów na serwer ONLY DD2!!!!!

-Opiekuna na serwer Only DD2!!!!

-Graczy na serwer Only DD2!!!!

Wiecej info gg:51553518

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam 

 

Sieć poszukuje:

 

+ Nowych serwerów!

+ Nowych graczy!

+ Grafików!

+ Moderatorów

+ Redaktorów

+ UBteam

+ Opiekunów Serwerów CS 1.6

 

Oferujemy:

 

+ Własny serwer TS3 (rozwinięty)

+ rozwinięte serwery

+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 

+ Domenę .Com

+ Forum na silniku IPB z LICENCJA!

+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!

   oraz wiele innych rzeczy!

 

Wymagamy:

 

+ Musisz znać się na tym co robisz

+ Gadu Gadu

+ Aktywności na TS3

+ Chęci do pracy

+ Umiejętności pracy w zespole

 

Kontakt PW | GG: 50025072

Opublikowano

Siema, szukam osoby, która byłąby chętna wykonać kilka klas na Serwer COD MOD,


kontakt do mnie gg: 54415712


 


Nagrody? Za wykonanie mogę wynagrodzić klasami premium, vipem czy też adminem.

Opublikowano

Wolne stanowisko: Administrator | HeadAdmin | Junior Admin | Technik Forum | Technik Serwerów | Opiekun Forum | Moderator (z Możliwością Awansu)

Ilość wolnych miejsc: 1

Informacje dot. stanowiska:  Poszukuję forum na wypisane wyżej stanowiska o różnych tematykach.

Kontakt z Administratorem: GG: 56231780


Oczekuję:

* Zaangażowania.
* Kulturę.
* Dobry Kontakt.
* Zaufania.
* Płatną domenę.
* Dojrzałą Administracje z pojęciem o tym co robią.
* Minimum 1 w miarę rozkręcony serwer (1.6, Cs Go).

* Doświadczonej Ekipy.

* Stabilności oraz pomysłów na przyszłość.

* Pieniążków na projekt, żeby to nie był to projekt dla zabawy.

* Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3.

* Odpowiedniej rangi.


Oferuję:

* Aktywność.
* Zaangażowanie.
* Kulturę.
* Dobry Kontakt.
* Doświadczenie na silnikach  Mybb, IPB, Php przemo na wysokim poziomie.
* Pomoc Finansową.
* Dobrą współpracę.
* Reklamowanie Sieci/Serwerów.

* Znajomość języka HTML & CSS.

* Znajomość AMXX [ Doświadczoną ] Tworzę własne paczki 001.gif

* Stabilizacje 001.gif

* Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3

 
Opublikowano
1.Szukam sponsora na reklamę serwera.

Oczywiście taka osoba będzie posiadać wszystkie dodatki na serwerze ;)

Więcej info na gg:51960313
Opublikowano

Witam, podejmę się posady Moderatora, Junior Admina, Administratora na forum.

 

Oczekuję:

 

- naturalnie wykupiona płatna domena,

- najlepiej silnik IPB, jednak rozpatrzę każdą propozycję,

- dojrzałość właścicieli projektu,

- sieci, które rzeczywiście chcę "coś" osiągnąć,

- zaangażowanie

- projekt nie musi być już rozkręcony.

... i wiele, wiele więcej.

 

Jestem wstanie zaoferować:

 

- zaangażowanie,

- pomoc w rozwijaniu sieci (reklamowanie itp...)

- dofinansowywanie projektu,

- doświadczenie (ok. 5 lat)

- kulturę, wysoki poziom ortografii i interpunkcji.

... i wiele, wiele więcej. 

 

Kontakt: Tylko i wyłącznie prywatna wiadomość tutaj, a tam mogę podać nr. GG.

Opublikowano (edytowane)

Szukam adminów na serwer cs 1.6 DD2 / INF / NUKE / MIRAGE.

Admini za free do końca grudnia mile widziane lat 16+ i steam ( nie koniecznie musi być ).

Zgłaszać się można na to GG: 37681057

( Serwer ma reklamę )

Edytowane przez Kizumi
Opublikowano

SZUKAM ADMINÓW NA SERWER DD2 || INF || NUKE || MIRAGE

 

ADMIN JEST ZA FREE DO KOŃCA GRUDNIA 

 

WYMAGAMY

 

16+

MILE WIDZIANY STEAM (NIE KONIECZNIE) 

UMIEJĘTNOŚCI 

 

:)

 

Kontakt:

 

GG:37681057

Steam: esej86

Opublikowano

Witam 

 

Sieć poszukuje:

 

+ Nowych serwerów!

+ Adminów na Serwer !

+ Nowych graczy!

+ Grafików!

+ Moderatorów

+ Redaktorów

+ UBteam

+ Opiekunów Serwerów CS 1.6

 

Oferujemy:

 

+ Własny serwer TS3 (rozwinięty)

+ rozwinięte serwery

+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 

+ Domenę .Com

+ Forum na silniku IPB z LICENCJA!

+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!

   oraz wiele innych rzeczy!

 

Wymagamy:

 

+ Musisz znać się na tym co robisz

+ Gadu Gadu

+ Aktywności na TS3

+ Chęci do pracy

+ Umiejętności pracy w zespole

 

Kontakt PW | GG: 50025072

Opublikowano (edytowane)

Szukam graczy na serwer Jailbreak

Szukam graczy na serwer aby go przetestować

Wymagania:

- Minimum 12 lat

- Skype

Nie wymagam mikrofonu!

 

UWAGA!!

Jest to serwer Hamachi ! Gdy przyjmę zaproszenie daje passy na hamachi i ip serwera.

Mój skype: pabelek321 lub pabel321 (spróbujcie te dwa skype bo juz nie pamietam jaki jest dokładny)

Edytowane przez Pabel432
Opublikowano

Witam 

 

Sieć poszukuje:

 

+ Nowych serwerów!

+ Nowych graczy!

+ Grafików!

+ Moderatorów

+ Redaktorów

+ UBteam

+ Opiekunów Serwerów CS 1.6

 

Oferujemy:

 

+ Własny serwer TS3 (rozwinięty)

+ rozwinięte serwery

+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 

+ Domenę .Com

+ Forum na silniku IPB z LICENCJA!

+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!

   oraz wiele innych rzeczy!

 

Wymagamy:

 

+ Musisz znać się na tym co robisz

+ Gadu Gadu

+ Aktywności na TS3

+ Chęci do pracy

+ Umiejętności pracy w zespole

 

Kontakt PW | GG: 50025072

Opublikowano

Witajcie sieć robi mały powrót do przeszłości, co za tym idzie szukamy osób z serwerami takimi jak np. CS 1.6 czy Minecraft.


Aktualnie mamy 38 rozwiniętych serwerów i jesteśmy prawdopodobnie największą siecią serwerów CS:GO


Dodam że szukam chętnych osób do rozwijania sieci mile widziani graficy redaktorzy promotorzy i inne osoby do teamu lecz wyższe stanowiska są nagradzane z czasem ;)


W grę wchodzi też fuzja sieci i wtedy oczywiście stanowiska inaczej dogadujemy.


 


KONTAKT:


GG:10647000


STEAM:http://steamcommunity.com/id/eximcio/


CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano (edytowane)

Stworzę z kimś Sieć Serwerów Counter Strike, ja jestem od strony finansowej oraz będe oczywiście pomagać przy forum i serwerze. Mam ogromną ilość wolnego czasu.. Więcej informacji pod GG lub Steam. ;3

 

Kontakt:

GG: 20079237

STEAM: eVeRxPomPa

Edytowane przez T!K3R #

Kontakt :

Steam : mrmateuuuszek
GG : 20079237
Prywatna Wiadomość na Forum...

Opublikowano

Witam, podejmę się posady ModeratoraJunior Admina, Administratora na forum.


 


Oczekuję:


 


- naturalnie wykupiona płatna domena,


- najlepiej silnik IPB, jednak rozpatrzę każdą propozycję,


- dojrzałość właścicieli projektu,


- sieci, które rzeczywiście chcę "coś" osiągnąć,


- zaangażowanie


- projekt nie musi być już rozkręcony.


... i wiele, wiele więcej.


 


Jestem wstanie zaoferować:


 


- zaangażowanie,


- pomoc w rozwijaniu sieci (reklamowanie itp...)


- dofinansowywanie projektu,


- doświadczenie (ok. 5 lat)


- kulturę, wysoki poziom ortografii i interpunkcji.


... i wiele, wiele więcej. 


 


KontaktTutaj PW na forum bądź GG podane w profilu. Preferuje PW, gdyż rzadko korzystam z GG.


Opublikowano

Witam 

 

Sieć poszukuje:

 

+ Nowych serwerów!

+ Nowych graczy!

+ Grafików!

+ Moderatorów

+ Redaktorów

+ UBteam

+ Opiekunów Serwerów CS 1.6

 

Oferujemy:

 

+ Własny serwer TS3 (rozwinięty)

+ rozwinięte serwery

+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 

+ Domenę .Com

+ Forum na silniku IPB z LICENCJA!

+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!

   oraz wiele innych rzeczy!

 

Wymagamy:

 

+ Musisz znać się na tym co robisz

+ Gadu Gadu

+ Aktywności na TS3

+ Chęci do pracy

+ Umiejętności pracy w zespole

 

Kontakt PW | GG: 50025072

Opublikowano

Witam, podejmę się posady ModeratoraJunior Admina, Administratora na forum.


 


Oczekuję:


 


- naturalnie wykupiona płatna domena,


- najlepiej silnik IPB, jednak rozpatrzę każdą propozycję,


- dojrzałość właścicieli projektu,


- sieci, które rzeczywiście chcę "coś" osiągnąć,


- zaangażowanie


- projekt nie musi być już rozkręcony.


... i wiele, wiele więcej.


 


Jestem wstanie zaoferować:


 


- zaangażowanie,


- pomoc w rozwijaniu sieci (reklamowanie itp...)


- dofinansowywanie projektu,


- doświadczenie (ok. 5 lat)


- kulturę, wysoki poziom ortografii i interpunkcji.


... i wiele, wiele więcej. 


 


KontaktTutaj PW na forum bądź GG podane w profilu. Preferuje PW, gdyż rzadko korzystam z GG.


Opublikowano (edytowane)

Witam 

 

Sieć poszukuje:

 

+ Nowych serwerów!

+ Nowych graczy!

+ Grafików!

+ Moderatorów

+ Redaktorów

+ UBteam

+ Serwerów CS 1.6 oraz CS:GO

+ Opiekunów Serwerów CS 1.6

 

Oferujemy:

 

+ Własny serwer TS3 (rozwinięty)

+ rozwinięte serwery

+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 

+ Domenę .Com

+ Forum na silniku IPB z LICENCJA!

+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!

   oraz wiele innych rzeczy!

 

Wymagamy:

 

+ Musisz znać się na tym co robisz

+ Gadu Gadu

+ Aktywności na TS3

+ Chęci do pracy

+ Umiejętności pracy w zespole

 

Kontakt PW | GG: 50025072

Edytowane przez soul147ah
Opublikowano

Witam.


Jestem w trakcie przygotowywania projektu tj. Forum gier online.


Poszukuję:


- Moderatorów,


- grafików,


- osób chętnych do pomocy. 


 


GG: 32457105


lub PW tutaj.


 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS
Opublikowano

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...