Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZdjęcieBevisT

02 sty 2016

Witam wszystkich forumowiczów MPCForum, mam sieć serwerów multiplayer, mam dużo wpln na postawienie serwera, szukam osób które znają się bardzo dobrze na amxx, mam w planach postawić bardzo i to bardzo dobry serwer cod moda, dlatego poszukuje osób o dużym doświdaczeniu " AMXX " oraz wspołwłaściciela serwera bądź jego opiekuna, wiecej informacji udziele na GG: 56231780

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowicjusz
Opublikowano

Poszukujemy ludzi na sieć!

 

Oferujemy:

-dobrze rozkręcone serwery,

-serwer teamspeak3 na licencji,

-świetnie zrobione forum,

-profesjonalną i doświadczoną administrację,

-miłą atmosferę.

 

Wolne stanowiska to:

Redaktor

 

Admini serwerów

 

Opiekuni serwerów

 

Grafików

 

Kontakt: GG 53212186

 

Opublikowano

Poszukuję sponsora do stworzenia sieci serwerów Counter - Strike 1.6 aktualnie jestem w trakcie tworzenia forum.

 

Kontakt: PW

barcab.png


Pomogłem? daj Lubię to!

Opublikowano

Pomogę przy rozwoju sieci serwerów jako administrator/grafik/menadżer. Mogą być to również nowo powstałe sieci, jak i te rozkręcone. Poważni ludzie, poważne plany - proszę nie zajmować mi czasu nie będąc pełnoletnim zleceniodawcą. Kontakt poprzez prywatną wiadomość na forum, bądź Gadu-Gadu (numer: 57287091).

Opublikowano

Na gwałt potrzebni graficy na prężnie rozwijającą się sieć serwerów ! 

 

Oferujemy : 

- dobrze rozkręcone serwery

- dojrzałą i profesjonalną administrację 

- estetyczne forum 

- miłą atmosferę 

 

Tak jak wyżej zostało to napisane : Poszukujemy grafików !  Nieważne czy jesteś początkującym czy też zaawansowanym grafikiem - u nas znajdziesz swoje miejsce ! 

 

Nie zwlekaj ! Dołącz już dziś ! 

 

Kontakt : GG : 36160915 

Opublikowano

Serwer TeamSpeak Szuka Sieci!


 


Rozwinięty serwer TeamSpeak 3 128 slotów szuka sieci serwerów!


 


Oferujemy: 


 


- Stabilny serwer


- Licencje TeamSpeak 


- Dojrzałą Administrację 


- Strefy oraz rangi dla Administracji 


- Miła atmosferę 


- Stały kontakt z właścicielem 


 


Oczekujemy: 


 


- Rozkręconych serwerów 1.6 CS:GO


- Estetycznego forum 


- Dojrzałej Administracji 


- Działu na forum 


 


 


Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z nami lub chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu: 


 


 


PW na forum 


Gadu-Gadu : 51514148


Opublikowano (edytowane)

Potrzebujesz osobę, która wgra Ci forum/szablony i będzie odpowiedzialna za rozwój forum?

 

- Dobrze trafiłeś

 

 

Oferuję :

 

- Najnowsze forum php by przemo

- Profesjonalną edycję szablonów

- Unikalny system rang

- Dużo czasu na poświęcenie w celu rozwoju Twojej strony

- Miła atmosferę 

- Stały i dojrzały kontakt

- Pełen profesjonalizm

- Szybką realizację projektu

 

Oczekuję

 

- Dobrego hostingu

- Dojrzałej Administracji 

- Rangi na forum 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą ze mną lub chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu: 

 

 

PW na forum 

Gadu-Gadu : 21464983

 

 

­

Edytowane przez PiTeRovvvskyy

nic

Opublikowano

Witam, szukam osoby która by pomogła w realizacji serwera.

Oczywiście projekt będzie finansowany przeze mnie.

 

Oferuję: 

  • Obszerną reklamę.
  • Serwer testowy.
  • Oczywiście zostałbyś "Współwłaścicielem" 
  • Szybki kontakt oraz dużą ilość czasu.
  • Serwer na najlepszych hostingach.
  • Oraz w między czasie znajdę siec bądź stworzenie własnej sieci tzn. forum, ts itd...

Jednak aby to nie była jednostronna współpraca wymagam od Ciebie:

  • Umiejętności.
  • Zaangażowania.
  • Dosyć sporą ilość czasu oraz dyspozycyjność. (Oczywiście nie każdy jest maszyną, ale abyś raz na jakiś czas mógł poświecić chwile dla serwera).

Kontakt:

  • GG 36928820
  • Steam: VMVMVM # Dzidek
Opublikowano
Witam was wszystkich, mam na imię Adrian mam 17 lat pochodzę z Łodzi.

Poszukuje ludzi do nowo poswstałej sieci serwerów multiplayer, mam w planach postawić

serwer cs;go oraz cs1.6 tylko potrzebuje zafanych osób do mojej mini-załogi na te serwery.

Oczywiście szukam ludzi którzy znają się na amxx oraz sourcemodzie i mają o tym pojęcie.

 

Oferuje:

 

- Forum WWW.

- Płatną Domene.

- Unikalne Forum.

- Unikalne Serwery.

- Doświadczoną administracje.

- Miłą atmosfere.

- Serwer TeamSpeak3 na licencji.

- Długoletnie doświadczenie w amxx.

- Wiek 17+

- Szybki (wszechstrnny) kontakt.

- Przy romowie wstępniej mogę podać Teamspeak3.

 

Oczekuje:

 

+ 17 LAT

- Znajomości AMXX.

- Znajomości SourceMOD.

- Znajomości Pisania pluinów bądź dobrej edycji.

- Doskonałej wspołpracy.

- Zero spin.

- Dobry kontakt.

- Rangę na forum.

 

Poszukujemy tak na marginesie

 

Przyjmujemy do sieci serwery takie jak:

 

- Counter-Strike 1.6

- Counter-Strike Globall Offensive

- MinceCrafT

- Metin2

- Call Of Duty

- SAMP

- Oraz inne serwery.

 

Kontakt:

[GG]: 56231780

Opublikowano (edytowane)

Potrzebujesz osoby, która wgra Ci forum/szablony i będzie odpowiedzialna za rozwój forum?

 

- Dobrze trafiłeś

 

 

Oferuję :

 

- Najnowsze forum php by przemo

- Profesjonalną edycję szablonów

- Unikalny system rang

- Dużo czasu na poświęcenie w celu rozwoju Twojej strony

- Miła atmosferę 

- Stały i dojrzały kontakt

- Pełen profesjonalizm

- Szybką realizację projektu

 

Oczekuję

 

- Dobrego hostingu

- Dojrzałej Administracji 

- Rangi na forum 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą ze mną lub chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu: 

 

 

PW na forum 

Gadu-Gadu : 21464983

­

Edytowane przez PiTeRovvvskyy

nic

Opublikowano
Witam was wszystkich, mam na imię Adrian mam 17 lat pochodzę z Łodzi.

Poszukuje ludzi do nowo poswstałej sieci serwerów multiplayer, mam w planach postawić

serwer cs;go oraz cs1.6 tylko potrzebuje zafanych osób do mojej mini-załogi na te serwery.

Oczywiście szukam ludzi którzy znają się na amxx oraz sourcemodzie i mają o tym pojęcie.

 

Oferuje:

 

- Forum WWW.

- Płatną Domene.

- Unikalne Forum.

- Unikalne Serwery.

- Doświadczoną administracje.

- Miłą atmosfere.

- Serwer TeamSpeak3 na licencji.

- Długoletnie doświadczenie w amxx.

- Wiek 17+

- Szybki (wszechstrnny) kontakt.

- Przy romowie wstępniej mogę podać Teamspeak3.

 

Oczekuje:

 

+ 17 LAT

- Znajomości AMXX.

- Znajomości SourceMOD.

- Znajomości Pisania pluinów bądź dobrej edycji.

- Doskonałej wspołpracy.

- Zero spin.

- Dobry kontakt.

- Rangę na forum.

 

Poszukujemy tak na marginesie

 

Przyjmujemy do sieci serwery takie jak:

 

- Counter-Strike 1.6

- Counter-Strike Globall Offensive

- MinceCrafT

- Metin2

- Call Of Duty

- SAMP

- Oraz inne serwery.

 

Kontakt:

[GG]: 57354544

Opublikowano

Witam,

 

Poszukuję ludzi chętnych do rozkręcenia serwera Counter Strike 1.6

 

Standardowo - Serwer, forum

 

kontakt dla osób zainteresowanych administrowaniem:

gg 4900128

 

odpisuję albo do południa albo wieczorami.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Siema, tak jak w temacie, poszukuję opiekuna serwera cod mod 801lv, bądz też technika serwera.

Jest to serwer 32sloty, reklama kupiona na csseti.pl , w razie kontaktu prosze pisać na GG; 54415712

Opublikowano

Wykonuje grafike na zlecenie.

Bardzo dobrze orientuje się w phpBB by przemo - potrafię modyfikować kod jak i grafikę pod ten skrypt.

Zajmuję się wykonywaniem for od 0  także na zlecenie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy - pisz gg 9607157

Opublikowano

Witam 


 


Sieć poszukuje:


 


+ Nowych serwerów!


+ Nowych graczy!


+ Grafików!


+ Moderatorów


+ Redaktorów


+ UBteam


+ Opiekunów Serwerów CS 1.6


 


Oferujemy:


 


+ Własny serwer TS3 (rozwinięty)


+ rozwinięte serwery


+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 


+ Domenę .Com


+ Forum na silniku IPB z LICENCJA!


+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!


   oraz wiele innych rzeczy!


 


Wymagamy:


 


+ Musisz znać się na tym co robisz


+ Gadu Gadu


+ Aktywności na TS3


+ Chęci do pracy


+ Umiejętności pracy w zespole


 


Kontakt PW | GG: 50025072


Opublikowano

Cześć nazywam się Przemysław mam 21 lat pochodzę z woj.Lubelskiego okolice Zamościa.


 


Szukam kilku osób do stworzenia serwera cs 1.6, ze względu na to iż moi znajomi wyjechali za granicę i ekipa mi się trochę posypała ewentualnie do stworzeniasieci lub do dołączenia do jakiejś dobrej.


 


 


Pragnę stworzyć serwer BF2 Exp Mod + 4Fun.


Jestem w fazie beta testów z moją paczką, jest ona dosyć unikalna ze względu na pluginy które w niej występują. Co prawda większość jest ogólno dostępna lecz niektóre przerobiłem. A niektóre to naprawdę ciężko znaleźć i nie ma ich na polskich serwerach.


Serwer postawię na pukawce, w ofercie standard(900FPS i pb2.)


Steam i Non Steam


 


Poszukiwani:


 


Współaściciel/e


HeadAdmin/i


OpiekunSerwera


Admini Serwera


 


Z moim dodatkowych atutów.


Pracuje w biurze (mogę być dostępny na forum i w ftp w ciągu dnia).


Posiadam wygaśnietą licencje ipb.( ewentualność wznowienia działalności z siecią.)*nie sprzedaje.


Potrafię posługiwać się html i css i małe pojęcie z php. 


Bardzo dobrze znam IPB.


 


Nie będę się rozpisywał  :) więcej informacji na gg lub steam ewentualnie priv na forum.


To co wyżej jest to tylko powierzchniowy zarys. Więc nie zaszkodzi zapytać o więcej.


GG: 56783157


Opublikowano (edytowane)

Wolne stanowisko:   Właściciel Serwera, Opiekun serwera
Ilość wolnych miejsc:  -
Informacje dot. stanowiska: 

 

 

Oferuję:

- Sklep SMS,

- Podpięcie serwera pod AmxBans.

- Rangę Właściciel Serwera,

- Dział oraz moderacje w nim,

- Miłą atmosferę,

- Ogarniętą administrację,

- Pomoc przy serwerze,

 

Oczekuję:

- Rozkręcony serwer,

- Stabilny hosting,

- Mieć czas na prowadzenie serwera,

- Regularne reklamy.

 

Mogę również przyjąć nowy serwer, lecz musi być pewność, że w ciągu paru dni była by reklama.

Najchętniej bym widział podania na forum, lecz można też się dogadać przez gg/steam.

Kontakt z Administratorem:   GG:8125735, Steam: Mateos

Edytowane przez Evaneth
Opublikowano

Szukam Adminów na rozwinięty serwer -  4FUN

 

 

 

OFERUJE

 

- 25 Slotów

- Reklamę

- Administracje na najwyższym poziomie

- Miłą Atmosferę

- Ciekawie stworzony serwer

- Ciekawą sieć serwerów

 

WYMAGAM

 

- Najlepiej jak by gracz miał Steam. *

- Mikrofon *

- Wiek minimum 16 - 18 lat. 

- Aktywność na forum jak i na serwerze

- Podejmowanie dojrzałych decyzji

 

 

KONTAKT

 

GG: 37681057

STEAM: esej

                                                                                         Bardzo rzadko odpisuje na Prywatne wiadomości MPC

                                                

 

* Zdania z kropką = Można się dogadać. 

Opublikowano
Witam was wszystkich, mam na imię Adrian mam 17 lat pochodzę z Łodzi.

Poszukuje ludzi do nowo poswstałej sieci serwerów multiplayer, mam w planach postawić

serwer cs;go oraz cs1.6 tylko potrzebuje zafanych osób do mojej mini-załogi na te serwery.

Oczywiście szukam ludzi którzy znają się na amxx oraz sourcemodzie i mają o tym pojęcie.

 

Oferuje:

 

- Forum WWW.

- Płatną Domene.

- Unikalne Forum.

- Unikalne Serwery.

- Doświadczoną administracje.

- Miłą atmosfere.

- Serwer TeamSpeak3 na licencji.

- Długoletnie doświadczenie w amxx.

- Wiek 17+

- Szybki (wszechstrnny) kontakt.

- Przy romowie wstępniej mogę podać Teamspeak3.

 

Oczekuje:

 

+ 17 LAT

- Znajomości AMXX.

- Znajomości SourceMOD.

- Znajomości Pisania pluinów bądź dobrej edycji.

- Doskonałej wspołpracy.

- Zero spin.

- Dobry kontakt.

- Rangę na forum.

 

Poszukujemy tak na marginesie

 

Przyjmujemy do sieci serwery takie jak:

 

- Counter-Strike 1.6

- Counter-Strike Globall Offensive

- MinceCrafT

- Metin2

- Call Of Duty

- SAMP

- Oraz inne serwery.

 

Kontakt:

[GG]: 57354544

Opublikowano
Witam was wszystkich, mam na imię Adrian mam 17 lat pochodzę z Łodzi.

Poszukuje ludzi do nowo poswstałej sieci serwerów multiplayer, mam w planach postawić

serwer cs;go oraz cs1.6 tylko potrzebuje zafanych osób do mojej mini-załogi na te serwery.

Oczywiście szukam ludzi którzy znają się na amxx oraz sourcemodzie i mają o tym pojęcie.

 

Oferuje:

 

- Forum WWW.

- Płatną Domene.

- Unikalne Forum.

- Unikalne Serwery.

- Doświadczoną administracje.

- Miłą atmosfere.

- Serwer TeamSpeak3 na licencji.

- Długoletnie doświadczenie w amxx.

- Wiek 17+

- Szybki (wszechstrnny) kontakt.

- Przy romowie wstępniej mogę podać Teamspeak3.

 

Oczekuje:

 

+ 17 LAT

- Znajomości AMXX.

- Znajomości SourceMOD.

- Znajomości Pisania pluinów bądź dobrej edycji.

- Doskonałej wspołpracy.

- Zero spin.

- Dobry kontakt.

- Rangę na forum.

 

Poszukujemy tak na marginesie

 

Przyjmujemy do sieci serwery takie jak:

 

- Counter-Strike 1.6

- Counter-Strike Globall Offensive

- MinceCrafT

- Metin2

- Call Of Duty

- SAMP

- Oraz inne serwery.

 

Kontakt:

[GG]: 57354544

Nowicjusz
Opublikowano

 

Poszukujemy ludzi na sieć!

 

Oferujemy:

-dobrze rozkręcone serwery,

-serwer teamspeak3 na licencji,

-świetnie zrobione forum,

-profesjonalną i doświadczoną administrację,

-miłą atmosferę.

 

Wolne stanowiska to:

Redaktor

 

Admini serwerów

 

Opiekuni serwerów

 

Grafików

 

Kontakt: GG 53212186

 

 

Opublikowano

Wolne stanowisko:  Opiekun serwera / Admini
Ilość wolnych miejsc:  2 / nieograniczona
Informacje dot. stanowiska:  Poszukuję opiekuna na serwer cod mod, oferuję % zysków z niego ! Oczywiście poszukuję do tego adminów ( steam za free ). Reszta informacji co do serwera udzielam na GG / STEAM
Kontakt z Administratorem:  GG: 4688729 / STEAM: http://steamcommunity.com/id/brylant1910jks/

Opublikowano

 

Serwer TeamSpeak Szuka Sieci!

 

Rozwinięty serwer TeamSpeak 3 128 slotów szuka sieci serwerów!

 

Oferujemy: 

 

- Stabilny serwer

- Licencje TeamSpeak 

- Dojrzałą Administrację 

- Strefy oraz rangi dla Administracji 

- Miła atmosferę 

- Stały kontakt z właścicielem 

 

Oczekujemy: 

 

- Rozkręconych serwerów 1.6 CS:GO

- Estetycznego forum 

- Dojrzałej Administracji 

- Działu na forum 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z nami lub chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do kontaktu: 

 

 

PW na forum 

Gadu-Gadu : 51514148

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...