Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć, jestem Patryk, zajmuję się administracją i opieką techniczną nad forami internetowymi już przeszło dwa lata. Cenię sobie profesjonalizm, szczerość i konkrety.


 


Co mogę zaoferować?


 


- Pełną instalację oraz konfigurację forum IPB/MyBB


- Dokładne zabezpieczenie forum przed włamaniami


- Wgranie, skonfigurowanie i ewentualne edytowanie dodatków


- Wgranie i edytowanie dowolnego stylu


- Pełną administrację i/lub wsparcie techniczne forum


- Naprawę powstałych błędów i zapobieganie ich powstawaniu


 


Pomagam także przy serwerach counter strike 1.6 - Więcej informacji po kontakcie ze mną


 


Kontakt ze mną:


Pw Tutaj


Edytowane przez Peppe
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

 

 

 

SZUKASZ FORUM & TS3 POD SERWER? CZYTAJ DALEJ  <3

 

kQzaP7P.png

Witajcie! Jako że nasze forum zostało oficjalnie ukończone, postanowiliśmy zmienić troszeczkę jego koncepcję. Od dziś możecie dołączyć do naszego projektu z waszym serwerem! Przyjmujemy wszelkiego rodzaju serwery, poczynając od counter-strike oraz minecraft, kończąc na serwerach GTA SAMP i innych grach mniej lub więcej znanych. Projekt pixelart zaczął powstawać już kilka miesięcy temu, i został ukończony niedawno, jest to świeży projekt, lecz stworzony z pasją. Nasza ekipa techniczna, która składa się z 2 osób (grafika oraz technika) dostarczy wam wszelkiej pomocy przy dołączeniu do nas.

 

3nuooG9.png

Jesteśmy zgraną ekipą tworzącą to co kochamy. Posiadamy ludzi, którzy pomogą

Ci w każdej dziedzinie. Technicy for, webdeveloperzy, technicy teamspeak 3, graficy; to wszystko 

znajdziesz u nas! Jak już wspominaliśmy, projekt został stworzony przez dwie osoby, a bardziej specyficznie przez 2 przyjaciół,

których pasja kręci się wokoło grafiki oraz informatyki. Zapewniamy wam, że pobyt u nas nie będzie porównywalne to innych for o podobnej koncepcji.

 

JoLvgi5.png

Z naszej strony możemy wam zaoferować wszystko co pomoże wam bezproblemowo prowadzić serwer.

Dostaniecie od nas dział na forum pod wasz serwer, z działami takimi, jakie będziecie chcieli; podobnie na naszym teamspeak 3.

Stworzymy dla was specjalne rangi pod wasz serwer na forum jak i teamspeak'u.

Kontakt z nami jest praktycznie zawsze, czy to telefonem, na gadu-gadu czy też teamspeak'u.

Oferujemy również podpięcie pod Amxbans oraz Sourcebans. 

Dodanie was do naszej listy serwerowej.

Wszelaką pomoc z konfiguracją serwerów dedykowanych

Pomoc przy konfiguracji serwerów cs 1.6, csgo, minecraft, samp.

I wiele więcej (zapytaj, jeżeli nie jesteś pewien)

 

Mk7DoR8.png

Od was nie oczekujemy wiele. Na naszym forum jak i teamspeak 3 panuję

profesjonalizm, i tak ma zostać. Twój serwer powinien zostać ukończony, gotowy do startu

lub już działający z graczami na nim. Nasz regulamin forum nie zmieni się, tylko dlatego że wam nie pasuję jak działa forum,

więc wymagamy przystosowania się do naszych zasad. Na koniec, wymagamy komunikatora teamspeak 3 oraz sprawnego mikrofonu.

 

nYbkoKC.png

Właściciel.

Gadu-Gadu: 61435166

TeamSpeak 3: Unlimited-TS3.PL (strefa PixelArt lub Centrum Pomocy)

 

Główna Administracja

Gadu-Gadu: 51364297

TeamSpeak 3: Unlimited-TS3.PL (strefa PixelArt lub Centrum Pomocy)

 

PIXELART! <3

 

 

 

 

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Szukam forum dla rozkreconego serwera CS 1.6 DD2.

Wymagam przyjemnej atmosfery, odpowiednich i dojrzalych ludzi w administracji, forum na którym nie nie ma pustki.

 

Zapraszam na GG: 37099665 - tam więcej info.

Opublikowano

Witam,

jestem właścicielem sieci, która powstała w 2011 roku. Obecnie sieć posiada 5 serwerów do gry CS 1.6 oraz serwer Ts3. Forum stoi na silniku mybb. Ze względu na to, że część ekipy odeszła ( z powodu życia prywatnego) poszukuję osób do współpracy. Wszelkich innych informacji udzielę na Steam/GG/Ts3.

 

Wolne stanowisko:

Administrator ( 1 miejsce )  - w przypadku fuzji sieci lub możliwość awansu z GlobalModeratora

Global Moderator ( 1 miejsce ) - osoba zajmująca się całym forum, mająca dostęp do części panelu administracyjnego ; na to stanowisko poszukuję osób z dużym doświadczeniem   
Moderator ( 3-4 miejsca ) - osoba zajmująca się forum ; na to stanowisko poszukuję osób z  doświadczeniem

BlackListed ( 1 miejsce ) - osoba zajmująca się rozpatrywaniem zgłoszeń osób do zbanowania oraz odwołaniami od banów ; doświadczenie na podobnym stanowisku

Opiekun Serwera ( nieograniczona ) - obecnie 1  serwer nie posiada Opiekuna, ale z chęcią przyjmę do sieci serwery pod warunkiem, że będą w miarę rozkręcone i przede wszystkim posiadały adminów, nietylko serwery pod CS 1.6 są mile widziane

Admini Serwerów ( nieograniczona ) - standardowa rekrutacja na forum

Grafik ( 2-3 miejsca ) - zarządzaniem działem Grafika, tworzenie bannerów serwerów, konkursowych, projekty koszulek itp.

Redaktor ( 2-3 miejsca ) - zajmowanie się gazetką sieci, prowadzenie panpage'a

 

Nie szukam osób, które zmieniają sieci jak rękawiczki.

Kontakt z Administratorem:

GG: 43835266

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198025918691

Opublikowano (edytowane)
Wolne stanowisko:

- Opiekun: Grafików, moderatorów, ubteam, redaktorów, techników.

- Opiekun serwera DD2 #2

- Sponsor serwera Deathrun. 

Ilość wolnych miejsc: Na każde po jednym.

Informacje dot. stanowiska:  

Cześć, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem właścicielem nowej sieci, która ma niespełna 2 miesiące. Na forum średnio wchodzi 30 osób dziennie. Poszukuje osób na wyżej wymienione stanowiska.

Co do opiekunów sprawa wygląda następująco. Szukam osób, które będą zajmowały się opiekowaniem rangą. Nie oferuję np. "Opiekun redaktorów", tylko po prostu "Redaktor". Osoby te będą nadzorowały pracę osób posiadającą daną rangę, tzn. sprawdzanie ich aktywności, postów, jakieś przekazywanie doświadczenia oraz rad itp.

Następnym stanowiskiem jest opiekun serwera DD2. Posiadamy na sieci ten oto serwer, lecz właściciel dużo pracuje i nie ma aż tyle czasu się tym zająć i rozkręcić porządnie serwer, dlatego poszukuję osoby na to stanowisko. Zajmowała by się opiekowaniem adminami, zgłaszanie/naprawianie błędów i sprawami związanymi z serwerem.

Ostatnią rangą jest sponsor serwera Deathrun. Mam plan, żeby stworzyć taki serwer, lecz niestety moje wydatki idą na inne cele związane z siecią, więc nie jestem w stanie opłacić serwera. Mam w głowie plan deathruna klasycznego, takiego jak za dawnych czasów, stara gwardia pamięta. Bez zbędnych klas, dodatków, bajerów, które podchwycą tylko dzieci, a zrobienie czegoś na którym można spędzić kilka godzin dziennie, dobrze się przy tym bawiąc. Pełny dochód serwera idzie do sponsora. Ja z tego nie chcę w ogóle zarabiać, wystarczy mi satysfakcja z ilości osób na serwerze. Nie wymagam opłacania serwera, gdyż wszystko stoi na naszym własnym hostingu, także zostają tylko reklamy, a do deathruna Bóg wie jakich nie trzeba. Od osób zainteresowanych w/w rangami wymagam nie tylko doświadczenia, ale również "ogarniania tematu". Nie chcę dzieci, które myślą, że mając pieniądze zabłyszczą. Chcę lojalnej ekipy, która wie na czym będzie polegała ich ranga.

 

Oczywiście na bieżąco poszukujemy właścicieli z własnymi, rozkręconymi serwerami. Oferujemy miejsce na sieci, rangę, gwarancje dobrze spędzonego czasu i oczywiście pomoc w ewentualnej konfiguracji serwera.

 

 

 

Kontakt z Administratorem:  

GG : 594104

Edytowane przez kamilos1998xd
 
Opublikowano (edytowane)

nowelogo.png


 


Co oferujemy?


 


• Profesjonalnych techników CS:GOCS 1.6TS3.


• Szybki kontakt.


 Forum na silniku IPB z autorskim stylem.


 Reklamę na topowym serwerze TS3. (Utrzymuje się w liście top5 na gametrackerze (na świecie))


 100% zarobków z serwera dla właściciela serwera.


 Własny dział.


 Ranga na forum.


 Dodanie serwera do tabeli.


 Banner serwera.


 


Czego oczekujemy?


 


Jedyne czego oczekujemy to ogarniętego właściciela.


Nie chcemy słuchać płaczu, że nie stać cię na przedłużenie serwera.


// Wydaję mi się, że to małe wymagania biorąc pod uwagę, że 100% zarobków z serwera idzie do kieszeni właściciela serwera.


 


Dodatkowe info.


 


 Aktualnie posiadamy:


 6 serwerów CS:GO (kolejne w drodze)


 Topowy serwer TeamSpeak3 (średnia osób online - 700).


• Wszystkie nasze serwery rozkręcone i bardzo dobrze pozycjonowane na GameTrackerze.


• Nie używamy gotowych projektów czyt. gotowe paczki.


Wszystkie nasze serwery zostały tworzone od zera.


• Posiadamy unikatowe pluginy.


 


 


 Poszukujemy również:


 


• Grafików


• Redaktorów


• Administratorów na serwery CS:GO


 


Kontakt:


 


GG56325559


Edytowane przez Loco Tranquilo

sygnatura2.jpg

Opublikowano

6_logotyp.png

 

 

 

Poszukujemy:


Grafik:


- Tworzenie Sygnatur, Avatarów, Rang
 

Promotor:


- Reklamowanie, promowanie serwerowni

 

Moderatorów Forum:

 

- Opieka nad forum

 

Opiekun Serwera:

 

-Opieka nad serwerem

 

Co oferujemy?

 

- Profesjonalnych techników CS 1.6, IPB

• Szybki kontakt.

• Forum na silniku IPB

• Własny dział.

• Ranga na forum.

 

• Miły team.

 

• Gwarancja jakości :)

 

GG: 39606006

Telefon: 570221725 tylko sms

 

 

//Zakaz podawania linków do forum - DarkusFD

Opublikowano (edytowane)

logocs.png
 
Sieć Ceesik.pl Poszukuje :
 


Moderatorów
(Moderator powinien posiadać wiedzę na temat moderacji forum na silniku IPB, kulturę osobistą poczucie humoru oraz znajomość ortografii.)
Anticheat
(Anticheat powinien posiadać wiedzę na temat pracy w amxbansie, oraz odróżnianiu cheat od skilla)
Opiekun Serwera (FFA)
(Opiekun Serwera powinien posiadać wiedzę na temat obsługi programów FTP, znajomość języka PAWN)
Grafik
(Grafik pownien posiadać umiejętności pracy w programach graficznych)
Redaktor 
(Redaktor powienien posiadać umiejętności tworzenia NEWS'ów, gazetek oraz dobrą znajomość ortografii)
 
Serwerów na Sieć !
 
Co oferujemy?
 

Forum na silniku IPB

Unikatowy Szablon

Własny dział na forum.

Ranga na forum.

Dodanie serwera do tabeli.

Banner serwera.

Szybki kontakt.

Dział serwera na ts3.

Całe zrobki z serwera dla Właściciela. 

 
 
 
Kontakt:
 
GG: 31681362
Steam: Arnaksik
Forum: Ceesik.pl

Edytowane przez P0r4n3k
Opublikowano (edytowane)

Cześć, jestem Patryk, zajmuję się administracją i opieką techniczną nad forami internetowymi już przeszło dwa lata. Cenię sobie profesjonalizm, szczerość i konkrety.


 


Co mogę zaoferować?


 


- Pełną instalację oraz konfigurację forum IPB/MyBB


- Dokładne zabezpieczenie forum przed włamaniami


- Wgranie, skonfigurowanie i ewentualne edytowanie dodatków


- Wgranie i edytowanie dowolnego stylu


- Pełną administrację i/lub wsparcie techniczne forum


- Naprawę powstałych błędów i zapobieganie ich powstawaniu


 


Pomagam także przy serwerach counter strike 1.6 od strony technicznej:


 


- Pełną instalację oraz konfiguracje serwera


- Stworzenie paczki pluginów pod każdy tryb


- Edycję pluginu lub napisanie bardzo prostego pluginu


 


Więcej informacji po kontakcie :)


 


Kontakt ze mną:


Pw Tutaj


Edytowane przez Peppe
Opublikowano

Cześć, jestem Kamil. Mam 15 lat , i zajmuje się Grafiką od pewnego czasu.

 

Szukam:

 

• Dobrego Forum !

• Silnik IPB/MYBB

• Posiadanie Serwerów ( Rozkręconych 50%)

• Styl ( Płatny, swój ) ( nie Darmowy .... )

• 15+ Administracji !

 

Oferuje:

• Grafiki ( Logo,Bannery,Awatary,Sygnatury )

• Edytowania Forum IPB - 99% Mybb - 50%

• Technik Ts3 ( Rangi,permisje,kanały!)

• Dorzucanie się do Składek ( Nie zawsze ! )

 

 

Kontakt:

-> 62132019

-> Steam: Diabelo. (~.^)

Opublikowano (edytowane)



plakat-reklamowy-csowicze.png
przedluzenie-plakat-csowicze.gif

131428004_sqhqsnh.png

Zapraszamy do współpracy !
 

Edytowane przez RumcajsJumper

Pisz po Polsku bo jest różnica czy robisz komuś "łaskę" czy "laske" :)

Opublikowano (edytowane)

Cześć, jestem Patryk, zajmuję się administracją i opieką techniczną nad forami internetowymi już przeszło dwa lata. Cenię sobie profesjonalizm, szczerość i konkrety.


 


Co mogę zaoferować?


 


- Pełną instalację oraz konfigurację forum IPB/MyBB


- Dokładne zabezpieczenie forum przed włamaniami


- Wgranie, skonfigurowanie i ewentualne edytowanie dodatków


- Wgranie i edytowanie dowolnego stylu


- Pełną administrację i/lub wsparcie techniczne forum


- Naprawę powstałych błędów i zapobieganie ich powstawaniu


 


Pomagam także przy serwerach counter strike 1.6 od strony technicznej:


 


- Pełną instalację oraz konfiguracje serwera


- Stworzenie paczki pluginów pod każdy tryb


- Edycję pluginu lub napisanie bardzo prostego pluginu


 


Więcej informacji po kontakcie :)


 


Kontakt ze mną:


Pw Tutaj


Edytowane przez Peppe
Opublikowano

YxbYrDI.png


 


Co oferujemy?


 


• Profesjonalnych techników CS:GOCS 1.6TS3.


• Szybki kontakt.


 Forum na silniku IPB z autorskim stylem.


 100% zarobków z serwera dla właściciela serwera.


 Własny dział.


 Ranga na forum.


 Dodanie serwera do tabeli.


 Banner serwera.


 


Czego oczekujemy?


 


Jedyne czego oczekujemy to ogarniętego właściciela.


Nie chcemy słuchać płaczu, że nie stać cię na przedłużenie serwera.


// Wydaję mi się, że to małe wymagania biorąc pod uwagę, że 100% zarobków z serwera idzie do kieszeni właściciela serwera.


 


Dodatkowe info.


 


 Aktualnie posiadamy:


 6 serwerów CS:GO (kolejne w drodze)


• Wszystkie nasze serwery rozkręcone i bardzo dobrze pozycjonowane na GameTrackerze.


• Nie używamy gotowych projektów czyt. gotowe paczki.


Wszystkie nasze serwery zostały tworzone od zera.


• Posiadamy unikatowe pluginy.


 


 


 Poszukujemy również:


 


• Grafików


• Redaktorów


• Administratorów na serwery CS:GO


 


Kontakt:


 


GG56325559


sygnatura2.jpg

Opublikowano

Poszukuje


 


 


 


* Sponsora


 


 


 


* Technika Forum


 


 


 


Oferuje


 


 


 


* Domenę


 


 


 


* Kulturę osobistą 


 


 


 


* Wiek 20+ 


 


* Dobry Kontakt 


 


KONTAKT 


 


 


 


 Gadu Gadu : 62125451


 


PW : Forum

baner.png


Norbisf.pl Najlepszy Priv Shakes&Fidget

Opublikowano

logo_hs.png
Witam, jestem w posiadaniu świetnie przygotowanego forum pod sieć serwerów counter-strike(podlinkuje gg lub pw), posiadam również fundusze na zakup serwerów oraz reklamy. 
Nie zamierzam się tu rozpisywać poszukuję osób ogarniających tworzenie serwerów counter-strike. Jeżeli jesteś zainteresowany objęciem posady właściciela serwera oraz podjęciem współpracy zapraszam na gg: 28179359. Oferuje silnik, reklamę oraz range. Wymagam chęci, zaangażowania, umiejętności.

Opublikowano (edytowane)

Cześć, jestem Kamil. Mam 15 lat , i zajmuje się Grafiką od pewnego czasu.

 

Szukam:

 

• Dobrego Forum !

• Silnik IPB/MYBB

• Posiadanie Serwerów ( Rozkręconych 50%)

• Styl ( Płatny, swój ) ( nie Darmowy .... )

• 15+ Administracji !

• Ranga Grafik + (OFERUJ)

 

Oferuje:

• Grafiki ( Logo,Bannery,Awatary,Sygnatury )

• Edytowania Forum IPB - 99% Mybb - 50%

• Technik Ts3 ( Rangi,permisje,kanały!)

• Dorzucanie się do Składek ( Nie zawsze ! )

 

 

Kontakt:

-> 62132019

-> Steam: Diabelo. (~.^)

Edytowane przez Wen.
Opublikowano

Poszukuje


 


 


 


* Sponsora


 


 


 


* Technika Forum


 


 


 


Oferuje


 


 


 


* Domenę


 


 


 


* Kulturę osobistą 


 


 


 


* Wiek 20+ 


 


* Dobry Kontakt 


 


KONTAKT 


 


 


 


 Gadu Gadu : 62125451


 


PW : Forum


baner.png


Norbisf.pl Najlepszy Priv Shakes&Fidget

Opublikowano (edytowane)

Cześć, jestem Patryk, zajmuję się administracją i opieką techniczną nad forami internetowymi już przeszło dwa lata. Cenię sobie profesjonalizm, szczerość i konkrety.


 


Co mogę zaoferować?


 


- Pełną instalację oraz konfigurację forum IPB/MyBB


- Dokładne zabezpieczenie forum przed włamaniami


- Wgranie, skonfigurowanie i ewentualne edytowanie dodatków


- Wgranie i edytowanie dowolnego stylu


- Pełną administrację i/lub wsparcie techniczne forum


- Naprawę powstałych błędów i zapobieganie ich powstawaniu


 


Pomagam także przy serwerach counter strike 1.6 od strony technicznej:


 


- Pełną instalację oraz konfiguracje serwera


- Stworzenie paczki pluginów pod każdy tryb


- Edycję pluginu lub napisanie bardzo prostego pluginu


 


Więcej informacji po kontakcie :)


 


Kontakt ze mną:


Pw Tutaj


Edytowane przez Peppe
Opublikowano

Poszukuje


 


 


 


* Sponsora


 


 


 


 


Oferuje


 


 


 


* Domenę


 


 


 


* Kulturę osobistą 


 


 


 


* Wiek 20+ 


 


* Dobry Kontakt 


 


KONTAKT 


 


 


 


 Gadu Gadu : 62125451


 


PW : Forum


baner.png


Norbisf.pl Najlepszy Priv Shakes&Fidget

Opublikowano (edytowane)
Wolne stanowisko: Moderator, Właściciel Serwera, Donator, Promotor, Admin Serwera, Redaktor, Promotor/Technik TeamSpeak3.

Ilość wolnych miejsc: Moderator 1-2x(Możliwość awansu na Gl. Mod), Właściciel, Donator, Promotor nie ograniczona, Admin Serwera około paru na serwer, redaktor 1-2x. Technik TS3 1x.

Informacje dot. stanowiska:  

Moderator - Jak każdy wie, osoba zajmująca się opiekowaniem forum oraz utrzymywania porządku na nim.

Właściciel Serwera - Poszukujemy osób z własnymi, w miarę rozkręconymi serwerami. Oferujemy własny dział, rangę, pomoc techniczną oraz co najważniejsze miejsce na sieci.

Donator - Osoba wspierająca sieć finansowo na przeróżne cele, oferuję rangę oraz przywileje z nią związane, możliwość pogadania o randze moderator.

Promotor - Osoba zajmująca się reklamowaniem sieci w różny sposób, od reklam, poprzez zapraszanie znajomych itp. Ogólnie człowiek, który pomoże w rozreklamowaniu sieci.

Admin Serwera - Każdy wie na czym ranga polega. Wolnych stanowisk jest parę, aktualnie na 2-3 serwery.

Redaktor - J/w.

Promotor/Technik TS3 - Osoba, która zajmie się serwerem TS3. Chodzi dokładnie o rozreklamowanie go, pomoc w wymyślaniu oraz wdrażaniu projektów. Nie oferuję dostępu do FTP, jednakże mogę dać tokena.

 

 

Nasza sieć istnieje od 2 miesięcy. Mieliśmy duży wzlot, ale też i mały upadek. Aktualnie na forum wchodzi po 25-30 osób dziennie, ale robimy wszystko co w naszej mocy, żeby tą liczbę zwiększyć. Na chwilę obecną tworzymy nowy serwer oraz posiadamy już 2 dobrze rozkręcone. Posiadamy płatny styl, forum na silniku MyBB, własnego, płatnego TS'a oraz własny hosting i serwer. 

 

Szukam również osoby chętnej do pomocy zajmowania się siecią, mógłbym zaoferować rangę administratora lub junior administratora, ale po poznaniu kandydata. Ma to być osoba z wizją, zaangażowaniem oraz zachowująca się dorośle i odpowiedzialnie, ale to więcej info na priv :)

Kontakt z Administratorem: 

 

GG : 594104

Edytowane przez kamilos1998xd
 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...