Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
Załoga na sieć serwerów. Nie skreślamy z powodu wieku czy braku doświadczenia.

 

Wolne stanowisko: Junior Admin, AntiCheat, Moderator, Opiekun Adminów, Redaktor, Grafik, Admin serwera

Ilość wolnych miejsc: Junior Admin i Global Moderator miejsc po jednym na stanowisko a reszta nieograniczona

Informacje dot. stanowiska:

Poszukujemy osoby doświadczonej na rangę Junior Admin i Global Moderator. Rangi te nie będą przydzielone od razu, trzeba się wykazać, osoby które są doświadczone to zrozumieją. Osoba ta będzie miała na celu pomoc w prowadzeniu organizacyjnym sieci. Junior Admin jest od forum i serwerów natomiast Global Moderator tylko od forum.

 

AntiCheat - Ocenianie demek/ss i przeglądanie skarg na forum.

Moderator - Opiekowanie się forum. Zamykanie tematów, dawanie notek jako ostrzeżeń za przewinienia i w ostateczności karaniem warnem za złamanie Regulaminu Forum.

Opiekun Adminów - pilnowanie Adminów, sprawdzanie ich banów, jeżeli Admin nadużywa swojej funkcji to degradacja ze stanowiska.

Grafik - Tworzenie prac graficznych.

Redaktor -  Pisanie gazetek, wywiadów, prowadzenie FB.

Admin serwera- pilnowanie porządku na serwerze.

 

Kontakt z Administratorem pod GG: 50870887

 

Jeśli wiesz iż nie masz doświadczenia by dostać rangę administracyjną nawet nie pisz. Kandyduj na rangę niższą i z niej się wybijaj wyżej. Pamiętaj, że zawsze można się rozwijać a my pomożemy.

 

Oferujemy:

 

Ogarniętą i pełnoletnią administrację.

Unikatowy styl forum.

Silnik forum IPB.

Serwery 1.6, CS:GO ORAZ NOWOŚĆ MINECRAFT AŻ 4 SERWERY.

Wiele konkursów i turnieje z nagrodami rzeczowymi.

Rozwój i zabawę, zdobywanie doświadczenia i wchodzenie w inne typy gier.

Nie skreślamy z powodu wieku czy braku doświadczenia, pomagamy się rozwijać!  Z admina możesz być i H@ !

Edytowane przez Najarany1111
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zostane:

-Współwłascicielem

-Administratorem

-Junior Adminem

 

Oferuje:

-doświadczenie

-profesjonalizm

-pomoc finansowa

 

 

Pisać GG: 61781784

Opublikowano (edytowane)
 



logopng_aeaqeee.png



 

Rekrutacja do Ekipy Otwarta! 

 

- Moderator™

- UnBan™

- Grafik

- Redaktor



Masz serwer dołącz do Nas! 

 

                                                                      Pozdrawiamy Team csManiaki.pl

Edytowane przez Quey
Opublikowano

 

Dołączę do jakiegoś ciekawego projektu na stanowiska takie jak:

  • Webmaster
  • Manager
  • Administrator forum
  • Administrator gry
  • Grafik

Oferuję:

  • Znajomość HTML oraz CSS.
  • Znajomość silnika PHP by Przemo, My Bulletin Board (MyBB), Inivsion Power Board (IPB), IPS Community Suite 4.
  • Znajomość programu Photoshop.
  • Znajomość programu Sony Vegas.
  • Znajomość gry Counter-Strike.

Oczekuję:

  • Poważnego budżetu przeznaczonego na projekt
  • Wyznaczonych celów projektu
  • Dobrego kontaktu z założycielem/ami.
  • Dojrzałości, poprawnej ortografii od założyciela/i.
  • Interesowania się projektem.

Kontakt:

  • Prywatna wiadomość (tutaj).
  • Gadu-Gadu (55424139).
  • Telegram (Bearnes).

 

Opublikowano

Poszukuję osoby do założenia serwera cs 1.6! Serwer opłacam, jak i reklamę na cssetti.

 

Od osoby oczekuję znajomości amxx, doświadczenia w prowadzeniu serwerów, mile widziane konto steam, dużo wolnego czasu który może przeznaczyć na serwer.

 

Sieć Serwerów podana jest w moim profilu, więc serdecznie zapraszam.

 

Kontakt:

GG: 4688729

Pw

 

Pozdrawiam Brylant

Opublikowano (edytowane)

logo.png

Sieć Lamernia poszukuje paru osób na stanowisko admina. Mamy kilka ludzi na to stanowisko, ale ostatnimi czasy nie zachwycają aktywnością, a na serwerze gra bardzo dużo ludzi, więc i adminów trzeba.

Wymagania:

- Konto Steam

- Wiek minimum 16 lat

- Pasowałoby mikrofon + team speak

- 5h na serwerze

- Składka SMS 11 zł lub przelew 6zł.

 

Reasumując poszukujemy ogarniętej, doświadczonej osoby która wie na czym polega praca admina i dobrze ją wykonuje. Wymagania nie są duże, więc nie powinien być problem

 

Kontakt GG : 594104

Edytowane przez kamilos1998xd
 
Opublikowano

 

 

5_fg.png

 

Sieć ForceGame.pl szuka osób na stanowiska.

 

-ADMIN SERWERA PAINTBALLMOD - trwa szybka rekrutacja

-ADMIN SERWERA CODMOD 401lvl - trwa szybka rekrutacja

-Redaktora

- PILNIE POSZUKUJEMY GRAFIKÓW!

- Opiekuna na serwer CodMod 401lvl oraz Paintball!

I przede wszystkim graczy.

 

 

Przyjmiemy na nasze forum różne serwery multiplayer!

 

 

GG 52152633

 

Opublikowano

harnas.png


 

WoYuWnG.png

Witam, chcę przedstawić prężnie rozwijającą się sieć serwerów Cs-Harnas.pl.

Nasza sieć jest jedną z niewielu o tak dłuższym stażu na Polskiej scenie Counter-Strike i nie tylko.

Sieć Istnieje od 2009 roku. W tym czasie mieliśmy łatwe oraz trudne czasy.

Na dzień dzisiejszy nasz sieć rozwija się prężnie i dążymy do tego aby jak dawniej była liderem wśród innych sieci.

WoYuWnG.png

 

Hswu83p.png

>> Profesjonalną Administrację,

>> Dopracowane i unikalne Forum,

>> Stabilne oraz dopracowane serwery,

>> Szybką pomoc,

>> Miłą atmosferę.

 

WoYuWnG.png

 

HZV43vb.png

>> Adminów serwerów,

>> Grafików,

>> Redaktorów,

>> Sponsorów.

 

Poszukujemy również różnego rodzaju serwerów gier multiplayer.

 


WoYuWnG.png


 


 
 
Zapraszamy do odwiedzenia Forum oraz serwerów.
Pozdrawiamy, Administracja Cs-Harnas.pl
 

Opublikowano
Szukam opiekuna serwera który byłby w stanie weprzeć serwer finansowo na powiększenie slotów. 

Oferuję Rangę Opiekun Serwera na forum i Svipa na serwerze na zawsze więcej info pw lub gg: 32090439

 

Only-DD2[Free VIP 21-9][RANGI CS:GO][RESET][REKRUACJA ON]

Szukamy Adminów !!!

Łatwa rekrutacja na adminów pisać pw lub  gg: 32090439
Opublikowano

Zostane:

-Współwłascicielem

-Administratorem

-Junior Adminem

Oferuje:

-doświadczenie

-profesjonalizm

-pomoc finansowa

Pisać GG: 61781784

Opublikowano

Cześć! Oferuję się na sieć serwerów CS jako:

 

- Administrator

- Junior Admin

 

Pewnie myślisz sobie "nie znam gościa i mam mu dać tak wysoką rangę?". Wiem, że na początku jest ciężko komuś zaufać, ale obiecuje Ci pełen profesjonalizm i wsparcie na forum. Posiadam duże doświadczenie, byłem wiele razy moderatorem, junior adminem i opiekunem serwerów, więc potrafię zająć się dużą ilością rzeczy organizacyjnych. Co prawda, FTP też potrafię się zająć, lecz w mniejszym stopniu. Moja mocna strona to organizacja :) Nie będę się rozpisywał, reszta informacji na PW, jeśli jesteś zainteresowany to pisz. Nie wymagam wielu rzeczy, chodzi mi po prostu o w miarę rozwinięte forum i serwery oraz o fajną atmosferę i ludzi. Najlepiej, żeby to była prężnie rozwijająca się sieć z dużymi perspektywami na przyszłość i aktualnymi owocami sukcesu :)

 

 

Kontakt tylko Gadu-Gadu, chyba że chcesz, żebym odpisał Ci po paru dniach :)

61821534

Opublikowano

 

 

logopng_aeaqeee.png

 
Rekrutacja do Ekipy Otwarta! 
 
- Moderator™
- UnBan™
- Grafik
- Redaktor

Masz serwer dołącz do Nas! 
 
                                                                      Pozdrawiamy Team csManiaki.pl

 

 

Opublikowano

Co oferujemy?


 


• Bardzo dobrych techników CS:GOCS 1.6TS3.


• Szybki kontakt.


 Forum na silniku IPB z autorskim stylem.


 Reklamę na topowym serwerze TS3. (Utrzymuje się w liście top5 na gametrackerze (na świecie))


 100% zarobków z serwera dla właściciela serwera.


 Własny dział.


 Ranga na forum.


 Dodanie serwera do tabeli.


 Banner serwera.


 


Czego oczekujemy?


 


Jedyne czego oczekujemy to ogarniętego właściciela.


Nie chcemy słuchać płaczu, że nie stać cię na przedłużenie serwera.


Oczekujemy również reklamy serwera.


// Wydaję mi się, że to małe wymagania biorąc pod uwagę, że 100% zarobków z serwera idzie do kieszeni właściciela serwera.


 


Dodatkowe info.


 


 Aktualnie posiadamy:


 6 serwerów CS:GO


○ 5 serwery CS 1.6 


 Topowy serwer TeamSpeak3 (średnia osób online - 650).


 


• Jeden z naszych serwerów aktualnie znajduje się na pierwszej stronie cssetti, udało nam się to osiągnąć w zaledwie tydzień.


Osiągamy dzienny limit głosowania, czyli 30 głosów, dzięki czemu serwery w bardzo szybko sposób się rozkręcają.       :)


 


• Nie używamy gotowych projektów czyt. gotowe paczki.


Wszystkie nasze serwery zostały tworzone od zera.


 


• Posiadamy unikatowe pluginy.


 


 Serwery CS 1.6 będą posiadały reklamę na cssetti.


 


 Poszukujemy również:


 


• Grafików


• Moderatorów


• Redaktorów


 Techników


• Administratorów na serwery CS 1.6 i CS:GO


 


Kontakt:


 


GG56325559


sygnatura2.jpg

Opublikowano (edytowane)

Witam jestem Dawid mam 16 lat byłem Haed adminem jednej sieci ale coś się tam popsuło i trochę był nie ogar

 

Zostanę jednym z podanych byłem już UB oraz Mod
- Moderator™
- UnBan™
- Grafik
- Redaktor

Proszę się zgłaszać na pw 

 
Edytowane przez Creetov
Opublikowano

Witam, Poszukuję Fajnej, Dobrej Sieć.

Czego Oczekuję?:

Doświadczona Administracja,

Ogarnięte Serwery, Forum !

 

Oferuję:

Grafiki na Poziomie Dobrym

Dobra kultura, Technik Ts3.

GG-61475501

Opublikowano

Cześć! Oferuję się na sieć serwerów CS jako:

 

- Administrator

- Junior Admin

 

Pewnie myślisz sobie "nie znam gościa i mam mu dać tak wysoką rangę?". Wiem, że na początku jest ciężko komuś zaufać, ale obiecuje Ci pełen profesjonalizm i wsparcie na forum. Posiadam duże doświadczenie, byłem wiele razy moderatorem, junior adminem i opiekunem serwerów, więc potrafię zająć się dużą ilością rzeczy organizacyjnych. Co prawda, FTP też potrafię się zająć, lecz w mniejszym stopniu. Moja mocna strona to organizacja :) Nie będę się rozpisywał, reszta informacji na PW, jeśli jesteś zainteresowany to pisz. Nie wymagam wielu rzeczy, chodzi mi po prostu o w miarę rozwinięte forum i serwery oraz o fajną atmosferę i ludzi. Najlepiej, żeby to była prężnie rozwijająca się sieć z dużymi perspektywami na przyszłość i aktualnymi owocami sukcesu :)

 

 

Kontakt tylko Gadu-Gadu, chyba że chcesz, żebym odpisał Ci po paru dniach :)

61821534

Opublikowano

 

Zostane:

-Współwłascicielem

-Administratorem

-Junior Adminem

Oferuje:

-doświadczenie

-profesjonalizm

-pomoc finansowa

Pisać GG: 61781784

Opublikowano (edytowane)

Poszukujemy:

 

Administrator Forum:

- Znajomość silnika IPB

- Umiejętność edycji/tworzenia stylu IPB
- Umiejętność edycji/pisania hooków i pluginów na forum

 

Grafik:

- Tworzenie Layoutów
- Tworzenie Sygnatur, Avatarów, Rang

 

Promotor:

- Reklamowanie, promowanie serwerowni

 

Oferujemy:
- Wynagrodzenie w postaci % zarobków serwera

- Stały kontakt

- Dogodne godziny pracy (nie zmuszamy kogoś by robił coś po kilka godzin dziennie)
- Miłą atmosferę

- Miejsce w załodze
 

Posiadamy:

- Domenę
- Hosting WWW
- Serwer 32 Slotowy [COD MOD]

 

Serwerownia nie będzie opierała się tylko na serwerach Counter-Strike. Mamy zamiar rozszerzyć ją również o inne gry oraz kolejne serwery w późniejszym czasie!

 

 

Chętne osoby do objęcie stanowisk takich jak Administrator ForumGrafik i Promotor zapraszam do kontaktowania się ze mną przez prywatną wiadomość na MPCForum!
 

Edytowane przez Emo2
Nie reklamujemy sieci

KJJKCi3.jpg


Zyrion.Pl - Serwer Easy / Medium!


Forum <-- Kliknij aby przejść

Opublikowano

 

 

Zostane:

-Współwłascicielem

-Administratorem

-Junior Adminem

Oferuje:

-doświadczenie

-profesjonalizm

-pomoc finansowa

Pisać GG: 61781784

Opublikowano (edytowane)

 

 

Sieć Lamernia poszukuje paru osób na stanowisko admina. Mamy kilka ludzi na to stanowisko, ale ostatnimi czasy nie zachwycają aktywnością, a na serwerze gra bardzo dużo ludzi, więc i adminów trzeba.

Wymagania:

- Konto Steam

- Wiek minimum 16 lat

- Pasowałoby mikrofon + team speak

- 5h na serwerze

- Składka SMS 11 zł lub przelew 6zł.

 

Reasumując poszukujemy ogarniętej, doświadczonej osoby która wie na czym polega praca admina i dobrze ją wykonuje. Wymagania nie są duże, więc nie powinien być problem

 

Kontakt GG : 594104

 

Edytowane przez Emo2
Nie reklamujemy sieci
 
Opublikowano (edytowane)

 

Cześć! Oferuję się na sieć serwerów CS jako:

 

- Administrator

- Junior Admin

 

Pewnie myślisz sobie "nie znam gościa i mam mu dać tak wysoką rangę?". Wiem, że na początku jest ciężko komuś zaufać, ale obiecuje Ci pełen profesjonalizm i wsparcie na forum. Posiadam duże doświadczenie, byłem wiele razy moderatorem, junior adminem i opiekunem serwerów, więc potrafię zająć się dużą ilością rzeczy organizacyjnych. Co prawda, FTP też potrafię się zająć, lecz w mniejszym stopniu. Moja mocna strona to organizacja :) Nie będę się rozpisywał, reszta informacji na PW, jeśli jesteś zainteresowany to pisz. Nie wymagam wielu rzeczy, chodzi mi po prostu o w miarę rozwinięte forum i serwery oraz o fajną atmosferę i ludzi. Najlepiej, żeby to była prężnie rozwijająca się sieć z dużymi perspektywami na przyszłość i aktualnymi owocami sukcesu :) Z mojej strony chciałbym Ci obiecać pełne zaangażowanie w rozwój sieci i dużo wolnego czasu :)

 

 

Kontakt tylko Gadu-Gadu, chyba że chcesz, żebym odpisał Ci po paru dniach :)

61821534

 

Edytowane przez Prestige14
Opublikowano

 

 

 

Zostane:

-Współwłascicielem

-Administratorem

-Junior Adminem

Oferuje:

-doświadczenie

-profesjonalizm

-pomoc finansowa

Pisać GG: 61781784

Opublikowano (edytowane)

gb2.png

 

Serwery Gier Multiplayer poszukują ludzi na dane stanowiska! Nasza sieć istnieje od paru dni, lecz mamy wielkie plany na przyszłość, posiadamy swoje maszyny na których zostaną postawione serwery do gier takich jak Counter-Strike 1.6, Counter-Stike:GO, Hurtworld, Samp i może parę innych. Za parę dni planujemy również postawienie własnego TeamSpeaka oraz wykupienie paru reklam. Aktualnie na naszej sieci znajduje się jeden serwer Counter-Strike 1.6, który jest prawie ukończony i lada moment zostanie oddany do użytku. Tak jak wspomniałem sieć jest nowa i aktualnie w ekipie znajdują się tylko dwie osoby, dlatego też poszukujemy

 

- 1/2 Junior Adminów

- 3 Moderatorów (Po pewnym czasie jeden z moderatorów zostanie wybrany na stanowisko Global Moderatora)

- Właściciela serwera gry Counter-Strike:Global Offensive

- 2 Redaktorów

- 2 Grafików

- Wielu adminów serwera Counter-Strike 1.6

 

 

Junior Admin - na to stanowisko poszukujemy osoby powyżej 17 lat, z aktywnym mikrofonem i teamspeakiem. Ogólnie ma być to osoba, która nie pierwszy raz zostanie junior adminem, powinna znać się na rzeczy i mybb.

 

Moderator - Wiek +16 lat 

 

Właściciel serwera Counter-Strike:GO - Osoba ta dostanie dostęp do FTP i będzie to jej serwer i ona będzie się nim zajmowała, wstępnie nie zakładamy żadnych wymaganych opłat ze strony właściciela. Kolejnym wymogiem jest postawienie serwera od nowa, a co za tym idzie znajomość AMXX. Wymóg wieku +18 oraz Teamspeak.

 

Admin serwera CS 1.6 Only DD2 - Aktualnie jedynym(chwilowo) serwerem na sieci jest serwer Only DD2, którego ja jestem właścicielem. Poszukujemy wielu adminów na to stanowisko. Wymogiem jest wiek +15 lat, teamspeak + mikrofon oraz aktywne konto steam z grą Counter-Strike 1.6. Składka admina wynosi 11zł miesięcznie smsem oraz 5/6zł przelewem.

 

 

Kontakt GG 594104, tam podam wszystkie szczegóły i odpowiem na pytania.

Edytowane przez kamilos1998xd
 
Opublikowano (edytowane)

Otwieramy Rekrutację 


 


Poszukujemy:


1. Global Moderator


2. Moderator 


3. Technik serwów / forum IPB


Adminów na serwery


Grafików / redaktorów


UBteam


 


Zapraszamy do nas.

Edytowane przez Emo2
Nie reklamujemy sieci

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...