Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam, mam na imie Krystian lat 19. zajmuję się administracją i opieką techniczną nad forami internetowymi już przeszło cztery  lata. Cenię sobie profesjonalizm, szczerość i konkrety.

Szukam fajnej,zgranej ekipy do postawienia sieci serwerów cs 1.6

GG: 62883104

Edytowane przez diablo988
Zmiana tresci
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 12.06.2017 o 15:29, diablo988 napisał:

Witam, mam na imie Krystian lat 19. zajmuję się administracją i opieką techniczną nad forami internetowymi już przeszło cztery  lata. Cenię sobie profesjonalizm, szczerość i konkrety.

Szukam fajnej,zgranej ekipy do postawienia sieci serwerów cs 1.6

GG: 62883104

 

Opublikowano

Witam, mam na imie Krystian lat 19. zajmuję się administracją i opieką techniczną nad forami internetowymi już przeszło cztery  lata. Cenię sobie profesjonalizm, szczerość i konkrety.

Szukam fajnej,zgranej ekipy do postawienia sieci serwerów cs 1.6

GG: 62883104

Opublikowano

????????

 

??? ?? ???ę ????????? ℙ??????ę ? ??????????? ??? ?? ??? ?????????? ??ę 

* ???????? ???

* ???

* ??????ą ??????????ą

???

ℤ?ł?żę ? ???ś ????? ??????????????? :)

??????? ??,??

ℙ????????? ????????? ! 

?? : ????????

???????? : ?????://???.????????.???/?????????.??????????


 

 

baner.png


Norbisf.pl Najlepszy Priv Shakes&Fidget

Opublikowano

Witam, mam na imie Krystian lat 19. zajmuję się administracją i opieką techniczną nad forami internetowymi już przeszło cztery  lata. Cenię sobie profesjonalizm, szczerość i konkrety.

Szukam fajnej,zgranej ekipy do postawienia sieci serwerów cs 1.6

GG: 62883104

Opublikowano

????????

 

??? ?? ???ę ????????? ℙ??????ę ? ??????????? ??? ?? ??? ?????????? ??ę 

* ???????? ???

* ???

* ??????ą ??????????ą

???

ℤ?ł?żę ? ???ś ????? ??????????????? :)

??????? ??,??

ℙ????????? ????????? ! 

?? : ????????

???????? : ?????://???.????????.???/?????????.??????????

baner.png


Norbisf.pl Najlepszy Priv Shakes&Fidget

Opublikowano
Dołaczę do sieci jako
-Wspolwlasciciel
-Administartor
-Technik Forum
 
Co oferuje ?
-Doswiadczenie
-czas
-Pomoc finansowa (jesli bd potrzebna)
 
 
Czego oczekuje ?
 
 
w miare rozkreconych serwerow
 
 
 
GG: 62883104
Opublikowano

????????

 

??? ?? ???ę ????????? ℙ??????ę ? ??????????? ??? ?? ??? ?????????? ??ę 

* ???????? ???

* ???

* ??????ą ??????????ą

???

ℤ?ł?żę ? ???ś ????? ??????????????? :)

??????? ??,??

ℙ????????? ????????? ! 

?? : ????????

???????? : ?????://???.????????.???/?????????.??????????

baner.png


Norbisf.pl Najlepszy Priv Shakes&Fidget

Opublikowano

[Obrazek: 5a07f844e279f.png]

Poszukujemy serwery do sieci:

*  Counter-Strike 1.6
* Counter-Strike Source
* Counter-Strike: Global Offensive
* Dayz
* Left 4 Dead
* Minecraft
* Multi Theft Auto
* SAMP

 

UGBPHQ1B.png

Opublikowano
Dołaczę do sieci jako
-Wspolwlasciciel
-Administartor
-Technik Forum
 
Co oferuje ?
-Doswiadczenie
-czas
-Pomoc finansowa (jesli bd potrzebna)
 
 
Czego oczekuje ?
 
 
w miare rozkreconych serwerow
 
 
 
GG: 62883104
Opublikowano
Dnia 10.05.2017 o 16:56, JAkim napisał:

Sieema, szukam jakiegoś Team'u do założenia servera C.S. bądź mogę się do jakiegoś dołączyć.

 

Doświadczenie:

- ponad 12 letnia styczność z tą grą

- modyfikacja pluginów i ich instalacja

- konfiguracja servera 

- b. dobra znajomość AMX

- technik serverów jak i admin przez 3 lata (prywatna sieci kolegi w dawniejszych latach :D)

 

Inne:

- Posiadam własny TS3 do udostępnienia 

- Tworzenia grafiki (drobne sygny, rangi itp.)

- Wiek 23

- Czas wolny:  po 16

 

Kontakt tu lub GG: 7772981

.

kronupng_aaqnshn.png

Opublikowano

Witam serdecznie  :D

 
  • Poszukuję osoby z serwerem (może być nawet nie rozkręcony)
  • Sieć jest całkowicie nowa, forum jest postawione i gotowe do działania.

Nic tylko dołączyć serwer i zacząć wspólną współpracę przy nowym projekcie. 

Można także stworzyć serwer od zera. 

 

Kontakt: PW lub GG: 57374945

Opublikowano

Dołaczę do sieci serwerów CS 1.6 i CS:GO jako:

-Współwłąściel

-Administator

-Technik Forum (MyBB/IPB)

Oczekuje:

-zgranej ekipy

-wmiare rozkreconych serwerow

GG:51924016

Opublikowano

Wolne stanowisko:   Global Moderator, Moderator, UBTeam, Technik Serwerów, Opiekunów Serwerów, Grafików, Redaktorów & Promotorów, także adminów na serwery!
Ilość wolnych miejsc:  1 / 1 / 2 / 1 / 2 / 2 / 2 / 1 / x
Informacje dot. stanowiska:  Potrzebuje ogarniętych i przyjaznych osób które są w stanie odpowiedzieć za wyżej wymienione rangi. Jesteśmy ekipą która ma  bardzo duży plan co do sieci i nie jest to chwilowa przygoda tylko bardzo efektywny projket na pare lat. Jeśli myślisz, że nadajesz się na pwyższą/e rangę/i, zgłoś się do nas!
Kontakt z Administratorem:  

-> Forum: ForceGame.pl <-

-> GG: 39997839 <-

Opublikowano

Poszukuję administratorów oraz H@ serwera COD MOD 251
oferuję:
- forum na silniku MyBB z profesjonalną skórką RWD,
- stabilny serwer na pukawce wraz z amxbans,
- profesionalną domenę .pl wraz z certyfikatem SSL,
- reklama na boostach i forach (zapewniam będzie się działo)

oczekuję:
- min 17 lat,
- ogar w amx,
- znajomość COD MOD'a (stary),
- składka miesięczna,
- doświadczenie,

Poszukujemy również grafików, moderatorów, oraz junior adminów. Proszę tylko zainteresowane osoby o kontakt na GG:
4900128
 

Opublikowano

Dołaczę do sieci serwerów CS 1.6 i CS:GO jako:

-Współwłąściel

-Administator

-Technik Forum (MyBB/IPB)

Oczekuje:

-zgranej ekipy

-wmiare rozkreconych serwerow

GG:51924016

Opublikowano

Poszukuję administratorów oraz H@ serwera COD MOD 251
oferuję:


- forum na silniku MyBB z profesjonalną skórką RWD,
- stabilny serwer na pukawce wraz z amxbans,
- profesionalną domenę .pl wraz z certyfikatem SSL,
- reklama na boostach i forach (zapewniam będzie się działo)

oczekuję:
- min 17 lat,
- ogar w amx,
- znajomość COD MOD'a (stary),
- składka miesięczna,
- doświadczenie,


Poszukujemy również moderatorów, grafików, redaktorów. Proszę tylko zainteresowane osoby o kontakt na GG:

57277784

4900128

Opublikowano
14 godzin temu, AiMBOTSERiES napisał:

Dołaczę do sieci serwerów CS 1.6 i CS:GO jako:

-Współwłąściel

-Administator

-Technik Forum (MyBB/IPB)

Oczekuje:

-zgranej ekipy

-wmiare rozkreconych serwerow

GG:51924016

 

Opublikowano

logo.png.eb4bb3032cec707bda864139f9c239c

Cześć!

Szukam osób na stanowiska:

- Grafik,

- Redaktor,

- Opiekun Serwerów,

- Admin,

 

Szukam nie oznacza napisz dostaniesz rangę!

Szukam osób, które zaoferują coś od siebie i pokażą się z dobrej strony. Współpraca ma być obustronna! :) 

oraz serwerów, które dołączą do forum!

Zapraszam na pw.

Opublikowano (edytowane)

Logo

 

GG: 39606006 
 

Gwarantujemy:
 

  • Uprawnienia Moderatora w dziale Twojego serwera,
  • Ranga na forum,
  • Pomoc techniczną,
  • Instalacja AmxBans na serwer,
  • Miejsce serwera w tabeli serwerów,
  • Dział serwera na forum,
  • Zdobywanie nowych doświadczeń,
  • i wiele innych praw i przywilejów.

 

Szukamy także ludzi na inne rangi typu moderator !

 

Edytowane przez Usama Su kocken

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...