Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

 

gb2.png

 

Serwery Gier Multiplayer poszukują ludzi na dane stanowiska! Nasza sieć istnieje od paru dni, lecz mamy wielkie plany na przyszłość, posiadamy swoje maszyny na których zostaną postawione serwery do gier takich jak Counter-Strike 1.6, Counter-Stike:GO, Hurtworld, Samp i może parę innych, własny, płatny szablon. Za parę dni planujemy również postawienie własnego, 512 slotowego TeamSpeaka z własną licencja oraz wykupienie paru reklam. Aktualnie na naszej sieci znajduje się jeden serwer Counter-Strike 1.6, który jest prawie ukończony i lada moment zostanie oddany do użytku. Dziś dołączy do nas Deathrun i stawiamy nowy serwer COD:MOD. Forum jest aktualnie dopracowywane, więc wygląda jak wygląda.

 

- 1 Junior Admin

- 3 Moderatorów

- Właściciel serwera CS:GO

- 2 Redaktorów

- 2 Grafików

- Wielu adminów serwera Counter-Strike 1.6

 

 

Junior Admin - na to stanowisko poszukujemy osoby powyżej 17 lat, z aktywnym mikrofonem i teamspeakiem. Ogólnie ma być to osoba, która nie pierwszy raz zostanie junior adminem, powinna znać się na rzeczy i mybb. Tylko nie myślcie sobie, że dostać admina to takie pstryk i już, pierwsze trzeba zasłużyć :)

 

Moderator - Wiek +16 lat 

 

Właściciel serwera Counter-Strike:GO - Osoba ta dostanie dostęp do FTP i będzie to jej serwer i ona będzie się nim zajmowała, wstępnie nie zakładamy żadnych wymaganych opłat ze strony właściciela. Kolejnym wymogiem jest postawienie serwera od nowa, a co za tym idzie znajomość AMXX. Wymóg wieku +18 oraz Teamspeak.

 

Admin serwera CS 1.6 Only DD2 - Aktualnie jedynym(chwilowo) serwerem na sieci jest serwer Only DD2, którego ja jestem właścicielem. Poszukujemy wielu adminów na to stanowisko. Wymogiem jest wiek +15 lat, teamspeak + mikrofon oraz aktywne konto steam z grą Counter-Strike 1.6. Składka admina wynosi 11zł miesięcznie smsem oraz 5/6zł przelewem.

 

 

Bardzo też potrzebujemy Grafika, potrzeba nam jego usług natychmiastowo. Trzeba nam zrobić bannery, loga itp.

 

Kontakt GG 594104, tam podam wszystkie szczegóły i odpowiem na pytania.

 

Edytowane przez kamilos1998xd
 
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

 

Zostane:

-Współwłascicielem

-Administratorem

-Junior Adminem

Oferuje:

-doświadczenie

-profesjonalizm

-pomoc finansowa

Pisać GG: 61781784

Opublikowano

- Moderator,
- BlackListed,
- Redaktor,

- Admin serwera,

i przede wszystkim graczy.


Ponadto przyjmiemy pod swoje skrzydła każdego rodzaju serwery z gier multiplayer!

Kontakt: 

Zapraszam bez pośrednio na forum, wymagania nie są duże.

Opublikowano

Co oferujemy?


 


• Bardzo dobrych techników CS:GOCS 1.6TS3.


• Szybki kontakt.


 Forum na silniku IPB z autorskim stylem.


 Reklamę na topowym serwerze TS3. (Utrzymuje się w liście top5 na gametrackerze (na świecie))


 100% zarobków z serwera dla właściciela serwera.


 Własny dział.


 Ranga na forum.


 Dodanie serwera do tabeli.


 Banner serwera.


 


Czego oczekujemy?


 


Jedyne czego oczekujemy to ogarniętego właściciela.


Nie chcemy słuchać płaczu, że nie stać cię na przedłużenie serwera.


Oczekujemy również reklamy serwera.


// Wydaję mi się, że to małe wymagania biorąc pod uwagę, że 100% zarobków z serwera idzie do kieszeni właściciela serwera.


 


Dodatkowe info.


 


 Aktualnie posiadamy:


 6 serwerów CS:GO


○ 4 serwery CS 1.6 


 Topowy serwer TeamSpeak3 (średnia osób online - 650).


 


• Jeden z naszych serwerów aktualnie znajduje się na pierwszej stronie cssetti, udało nam się to osiągnąć w zaledwie tydzień.


Osiągamy dzienny limit głosowania, czyli 30 głosów, dzięki czemu serwery w bardzo szybko sposób się rozkręcają.        :)


 


• Nie używamy gotowych projektów czyt. gotowe paczki.


Wszystkie nasze serwery zostały tworzone od zera.


 


• Posiadamy unikatowe pluginy.


 


 Serwery CS 1.6 będą posiadały reklamę na cssetti.


 


 Poszukujemy również:


 


• Grafików


• Redaktorów


 Techników


• Administratorów na serwery CS 1.6 i CS:GO


 


Kontakt:


 


GG56325559

sygnatura2.jpg

Opublikowano

Witam,mam na imie Krystian lat 18.Serwerami jak i serwerownią zajmuję się od 4 lat, posiadam bardzo duże doświadczenie z zakresu prowadzenia sieci/serwerów.

 

Zostane:

-Współwłascicielem

-Administratorem

-Junior Adminem

-Tecnikiem Forum (MyBB)

 

 

Oferuje:

-Doswiadczenie

-Pomoc finansową do rozwoju sieci

 

 

KONTAKT: GG:61781784

Opublikowano
Serwery Gier Multiplayer poszukują ludzi na dane stanowiska! Nasza sieć istnieje od paru dni, lecz mamy wielkie plany na przyszłość, posiadamy swoje maszyny na których zostaną postawione serwery do gier takich jak Counter-Strike 1.6, Counter-Stike:GO, Hurtworld, Samp i może parę innych, własny, płatny szablon. Za parę dni planujemy również postawienie własnego, 512 slotowego TeamSpeaka z własną licencja oraz wykupienie paru reklam. Aktualnie na naszej sieci znajduje się jeden serwer Counter-Strike 1.6, który jest prawie ukończony i lada moment zostanie oddany do użytku. Dziś dołączy do nas Deathrun i stawiamy nowy serwer COD:MOD. Forum jest aktualnie dopracowywane, więc wygląda jak wygląda.
 
- UBTeam
- 3 Moderatorów
- 2 Redaktorów
- 2 Grafików
- Wielu adminów serwera Counter-Strike 1.6
 
 
 
Moderator - Wiek +16 lat 
 
 
Admin serwera CS 1.6 Only DD2 - Aktualnie jedynym(chwilowo) serwerem na sieci jest serwer Only DD2, którego ja jestem właścicielem. Poszukujemy wielu adminów na to stanowisko. Wymogiem jest wiek +15 lat, teamspeak + mikrofon oraz aktywne konto steam z grą Counter-Strike 1.6. Składka admina wynosi 11zł miesięcznie smsem oraz 5/6zł przelewem.
 
 
Bardzo też potrzebujemy Grafika, potrzeba nam jego usług natychmiastowo. Trzeba nam zrobić bannery, loga itp.
 
 
Poszukujemy również osób ze swoimi serwerami, pełną ofertę przedstawie prywatnie!

//edit
Dziś został postawiony teamspeak ponad 600 slotowy na własnej licencji.
Dziś postawiliśmy serwer z gry CS:GO
 
 
Kontakt GG 594104, tam podam wszystkie szczegóły i odpowiem na pytania.
 
 
 

Kontakt GG 594104, tam podam wszystkie szczegóły i odpowiem na pytania.

 
Opublikowano (edytowane)
 

 

Poszukujemy:

 

 

Grafik:

- Tworzenie Layoutów

- Tworzenie Sygnatur, Avatarów, Rang

 

Promotor:

- Reklamowanie, promowanie serwerowni

 

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w postaci % zarobków serwera

- Stały kontakt

- Dogodne godziny pracy (nie zmuszamy kogoś by robił coś po kilka godzin dziennie)

- Miłą atmosferę

- Miejsce w załodze

 

Posiadamy:

- Domenę

- Hosting WWW

- Serwer 32 Slotowy [COD MOD]

 

Serwerownia nie będzie opierała się tylko na serwerach Counter-Strike. Mamy zamiar rozszerzyć ją również o inne gry oraz kolejne serwery w późniejszym czasie!

 

 

Chętne osoby do objęcie stanowisk takich jak Administrator ForumGrafik i Promotor zapraszam do kontaktowania się ze mną przez prywatną wiadomość na MPCForum!

Edytowane przez Emo2
Nie reklamujemy sieci
Opublikowano (edytowane)

 

 

 

 

-ADMIN SERWERA PAINTBALLMOD - trwa szybka rekrutacja

-ADMIN SERWERA CODMOD 401lvl - trwa szybka rekrutacja

-Redaktora

- PILNIE POSZUKUJEMY GRAFIKÓW!

I przede wszystkim graczy.

 

Przyjmiemy na nasze forum różne serwery multiplayer!

 

 

GG 52152633

 

Edytowane przez Emo2
Opublikowano
BARDZO PILNIE POSZUKUJEMY ADMINÓW NA SERWER ONLY DD2! WYKUPILIŚMY REKLAMĘ, PRZYSZLI NOWI GRACZE, ALE CZĘSTO SĄ ODPALENI.

WYMAGANIA:

- SKŁADKI

- +15 LAT

- NAJLEPIEJ KONTO STEAM Z CS

- DOŚWIADCZENIE

 

 

Wolne stanowisko:   

- Junior Admin [1/2]

- Moderator [2]

- Redaktor [3]

- Grafik [1]

- UBTeam [3]

 

 

Informacje dot. stanowiska:  

Junior Admin - Tak jak napisałem, poszukujemy junior adminów, lecz to nie jest na zasadzie, że piszesz do mnie, że chcesz junior admina, a ja ci po prostu daję rangę. Na junior admina trzeba zasłużyć, a przepustką do niego są niższe rangi. Pobędziesz trochę na sieci, zobaczymy, że się nadajesz, wtedy przejdziemy do możliwego awansu.

Reszta stanowisk jest każdemu znana.

 

Kontakt z Administratorem:

PW,

GG 594104

 

 

Cześć i czołem! Postaram się w tym temacie użyć jak najmniejszej ilości słów i wszystko opisać. Chciałbym Wam przedstawić nową sieć serwerów gier multiplayer jaką jest GameBase. Istniejemy od kilku dni, lecz posiadamy szerokie perspektywy na przyszłość. Projekt jest dobrze zaplanowany i równie dobrze wygląda, nie musicie się martwić, że sieć upadnie za kilka tygodni. W swoim zanadrzu posiadamy własne serwery dedykowane, więc z postawieniem nowego serwera nie ma problemu. Forum stoi można powiedzieć, że puste, ale w niedługim czasie się to zmieni. Planujemy wykupić reklamę serwera CS 1.6 i jeśli wszystko dobrze pojdzie stworzyć jutro 2 nowe serwery CS:GO. Zamiast się tak rozpisywać podam w punktach naszą ofertę:

- Własne serwery dedykowane

- TeamSpeak 512 slotowy z własną licencja

- Płatny szablon

- Wysoki budżet na rozwój sieci

- Pełen profesjonalizm ze strony administracji

 

 

Nasza administracja aktualnie składa się z dwóch:

Właściciel, Piotr - Główny założyciel sieci, osoba dorosła, oferująca pełen profesjonalizm, znająca się na rzeczy, posiadająca wizję na rozwój sieci.

Administrator, Kamil(Ja, 19 lat) - Osoba zajmująca się sprawami organizacyjnymi, właściciel pierwszego serwera CS 1.6. Człowiek, który zajmuje się wszystkim, gdy Piotr nie jest w stanie zajrzeć na forum i coś wgrać, z powodu swojej firmy, którą się zajmuje.

 

Jak widzicie nie jest to projekt, który ma na celu upaść za kilka tygodni, jesteśmy dorosłą ekipą, która poważnie myśli o sieci i chce, żeby stała się ona jak najlepsza.

 

Dziś została wykupiona reklama na serwer.

 
Opublikowano

Co oferujemy?


 


• Bardzo dobrych techników CS:GOCS 1.6TS3.


• Szybki kontakt.


 Forum na silniku IPB z autorskim stylem.


 Reklamę na topowym serwerze TS3. (Utrzymuje się w liście top5 na gametrackerze (na świecie))


 100% zarobków z serwera dla właściciela serwera.


 Własny dział.


 Ranga na forum.


 Dodanie serwera do tabeli.


 Banner serwera.


 


Czego oczekujemy?


 


Jedyne czego oczekujemy to ogarniętego właściciela.


Nie chcemy słuchać płaczu, że nie stać cię na przedłużenie serwera.


Oczekujemy również reklamy serwera.


// Wydaję mi się, że to małe wymagania biorąc pod uwagę, że 100% zarobków z serwera idzie do kieszeni właściciela serwera.


 


Dodatkowe info.


 


 Aktualnie posiadamy:


 6 serwerów CS:GO


○ 3 serwery CS 1.6 


 Topowy serwer TeamSpeak3 (średnia osób online - 650).


 


• Jeden z naszych serwerów aktualnie znajduje się na pierwszej stronie cssetti, udało nam się to osiągnąć w zaledwie tydzień.


Osiągamy dzienny limit głosowania, czyli 30 głosów, dzięki czemu serwery w bardzo szybko sposób się rozkręcają.        :)


 


• Nie używamy gotowych projektów czyt. gotowe paczki.


Wszystkie nasze serwery zostały tworzone od zera.


 


• Posiadamy unikatowe pluginy.


 


 Serwery CS 1.6 będą posiadały reklamę na cssetti.


 


 Poszukujemy również:


 


• Grafików


• Redaktorów


 Techników


• Administratorów na serwery CS 1.6 i CS:GO


 


Kontakt:


 


GG56325559


sygnatura2.jpg

Opublikowano (edytowane)

Cześć. Posiadam swój serwer, mam wykupioną na razie tanią reklamę na cssetti, mimo to dziś było 19 osób, a jako że jestem sam, a cziterów jest pełno, szukam adminów na serwer, wymagania są znikome:

- składka adminowska

- minimum 15 lat

- możliwość poświęcenia dużej ilości czasu

 

Drugim stanowiskiem na jakie poszukuję osoby jest technik serwera, wymagam bardzo dobrej znajomości AMXX, ja czasem potrzebuję pomocy, a ostatnio parę pluginow trzeba było edytować. W zamian oferuję admina + vipa na serwerze LUB opiekuna serwera, ale to zależy od osoby zainteresowanej, jeśli będę się z nia dobrze dogadywał to być może zaoferuje opiekuna.

 

KONTAKT GG : 594104

Edytowane przez kamilos1998xd
 
Opublikowano

Szukam osób do pomocy w prowadzeniu sieci serwerów. Poszukujemy:

 

- Moderatorów,

- Junior Moderatorów,

- Grafików,

- Osób do stworzenia serwerów CS:GO i prowadzenia ich,

- Adminów na serwery! (Pilny nabór na adminów) (7 serwerów CS 1.6, bardzo mała ilość adminów przez co tracimy graczy),

- UB Team

 

Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez priv na mpc.

 

Masz jakieś pytanie lub propozycję? Nie krępuj się pisz ;)

Opublikowano
 

Cześć. Posiadam swój serwer, mam wykupioną na razie tanią reklamę na cssetti, mimo to dziś było 19 osób, a jako że jestem sam, a cziterów jest pełno, szukam adminów na serwer, wymagania są znikome:

- składka adminowska (mozemy sie jeszcze dogadac co do skladki)

- minimum 15 lat

- możliwość poświęcenia dużej ilości czasu

 

 

Jest to bardzo pilne ogłoszenie! Dziś przykładowo było 20 osób, ale przez natłok cziterów gracze wychodzą.

 

Kontakt GG : 594104

 
Opublikowano

 

 

 

 

 

-ADMIN SERWERA PAINTBALLMOD - trwa szybka rekrutacja

-ADMIN SERWERA CODMOD 401lvl - trwa szybka rekrutacja

-Redaktora

- PILNIE POSZUKUJEMY GRAFIKÓW!

I przede wszystkim graczy.

 

Przyjmiemy na nasze forum różne serwery multiplayer!

 

 

GG 52152633

 

 

Opublikowano
 

Cześć. Posiadam swój serwer, mam wykupioną na razie tanią reklamę na cssetti, mimo to dziś było 19 osób, a jako że jest nas paru, a cziterów jest pełno, szukam adminów na serwer, wymagania są znikome:

- minimum 15 lat

- możliwość poświęcenia dużej ilości czasu

 

 

Jest to bardzo pilne ogłoszenie! Dziś przykładowo było 20 osób, ale przez natłok cziterów gracze wychodzą.

 

Kontakt GG : 594104

 

Szukam również bardzo dobrego opiekuna serwera, który zna się również bardzo dobrze na AMXX, więcej info prywatnie.
 
Opublikowano (edytowane)

***** Zostanę Współwłaścicielem Sieci Serwerów Counter Sitrke *****


 


 


***** OFERUJE *****


 


-  24/7 Prace Nad Forum


 


- Zrobienie Czego Oczekuje Administracja Sieci


 


- Opłacenie Forum / Serwerów


 


***********************************


 


***** Oczekuje *****


 


- Dobrego Kontaktu


 


- Forum Na Silniku ipb / Mybb


 


- Zaangażowania w Forum jak i serwerów ( nie że po tygodniu forum upadnie )


 


*****************************************************************


 


KONTAKT


 


Gadu Gadu : 61635150


 


PW : MPCFORUM.PL


Edytowane przez Insent
Opublikowano
Cześć. Posiadam swój serwer, mam wykupioną na razie tanią reklamę na cssetti, mimo to dziś było 19 osób, a jako że jest nas paru, a cziterów jest pełno, szukam adminów na serwer, wymagania są znikome:

- minimum 15 lat

- możliwość poświęcenia dużej ilości czasu

 

 

Jest to bardzo pilne ogłoszenie! Dziś przykładowo było 20 osób, ale przez natłok cziterów gracze wychodzą.

 

Kontakt GG : 594104

 

Szukam również bardzo dobrego opiekuna serwera, który zna się również bardzo dobrze na AMXX, więcej info prywatnie.

 
Opublikowano

Co oferujemy?


 


• Bardzo dobrych techników CS:GOCS 1.6TS3.


• Szybki kontakt.


 Forum na silniku IPB z autorskim stylem.


 Reklamę na topowym serwerze TS3. (Utrzymuje się w liście top5 na gametrackerze (na świecie))


 100% zarobków z serwera dla właściciela serwera.


 Własny dział.


 Ranga na forum.


 Dodanie serwera do tabeli.


 Banner serwera.


 


Czego oczekujemy?


 


Jedyne czego oczekujemy to ogarniętego właściciela.


Nie chcemy słuchać płaczu, że nie stać cię na przedłużenie serwera.


Oczekujemy również reklamy serwera.


// Wydaję mi się, że to małe wymagania biorąc pod uwagę, że 100% zarobków z serwera idzie do kieszeni właściciela serwera.


 


Dodatkowe info.


 


 Aktualnie posiadamy:


 4 serwerów CS:GO


○ 3 serwery CS 1.6 


 Topowy serwer TeamSpeak3 (średnia osób online - 650).


 


• Jeden z naszych serwerów aktualnie znajduje się na pierwszej stronie cssetti, udało nam się to osiągnąć w zaledwie tydzień.


Osiągamy dzienny limit głosowania, czyli 30 głosów, dzięki czemu serwery w bardzo szybko sposób się rozkręcają.         :)


 


• Nie używamy gotowych projektów czyt. gotowe paczki.


Wszystkie nasze serwery zostały tworzone od zera.


 


• Posiadamy unikatowe pluginy.


 


 Serwery CS 1.6 będą posiadały reklamę na cssetti.


 


 Poszukujemy również:


 


• Grafików


• Moderatorów


• Redaktorów


 Techników


• Administratorów na serwery CS 1.6 i CS:GO


 


Kontakt:


 


GG56325559


sygnatura2.jpg

Opublikowano

 

Otwieramy Rekrutację 

 

Poszukujemy:

1. Graczy

2. Moderator 

3. Technik serwów / forum IPB

Adminów na serwery

Grafików / redaktorów

UBteam

 

Zapraszamy do nas.

 

 

Otwieramy Rekrutację 

 

Poszukujemy:

1. Graczy

2. Moderator 

3. Technik serwów / forum IPB

Adminów na serwery

Grafików / redaktorów

UBteam

 

Zapraszamy do nas.

 

Opublikowano

Cześć! 


Potrzebuje rąk do pomocy.    :lenny:


Admini serwerów, Opiekunowie, BlackListed, Redaktorzy, Graficy! (CS 1.6)


 


Zapraszam na pw.   ;)

Opublikowano

Poszukuję serwerów cs 1.6 i grafików na sieć serwerow! Mamy 5 rozwiniętych serwerów!

Więcej informacji na GG 57222698

Opublikowano

harnas.png


 

WoYuWnG.png

Witam, chcę przedstawić prężnie rozwijającą się sieć serwerów Cs-Harnas.pl.

Nasza sieć jest jedną z niewielu o tak dłuższym stażu na Polskiej scenie Counter-Strike i nie tylko.

Sieć Istnieje od 2009 roku. W tym czasie mieliśmy łatwe oraz trudne czasy.

Na dzień dzisiejszy nasz sieć rozwija się prężnie i dążymy do tego aby jak dawniej była liderem wśród innych sieci.

WoYuWnG.png

 

Hswu83p.png

>> Profesjonalną Administrację,

>> Dopracowane i unikalne Forum,

>> Stabilne oraz dopracowane serwery,

>> Szybką pomoc,

>> Miłą atmosferę.

 

WoYuWnG.png

 

HZV43vb.png

>> Adminów serwerów, (admin na serwer 4fun jest darmowy)

>> Grafików,

>> Redaktorów,

>> Sponsorów.

 

Poszukujemy również różnego rodzaju serwerów gier multiplayer.

 


WoYuWnG.png


 


 
 
Zapraszamy do odwiedzenia Forum oraz serwerów.
Pozdrawiamy, Administracja Cs-Harnas.pl
 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...