Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

harnas.png

 

WoYuWnG.png

Witam, chcę przedstawić prężnie rozwijającą się sieć serwerów Cs-Harnas.pl.

Nasza sieć jest jedną z niewielu o tak dłuższym stażu na Polskiej scenie Counter-Strike i nie tylko.

Sieć Istnieje od 2009 roku. W tym czasie mieliśmy łatwe oraz trudne czasy.

Na dzień dzisiejszy nasz sieć rozwija się prężnie i dążymy do tego aby jak dawniej była liderem wśród innych sieci.

WoYuWnG.png

 

Hswu83p.png

>> Profesjonalną Administrację,

>> Dopracowane i unikalne Forum,

>> Stabilne oraz dopracowane serwery,

>> Szybką pomoc,

>> Miłą atmosferę.

 

WoYuWnG.png

 

HZV43vb.png

>> Adminów serwerów, (admin na serwer 4fun jest darmowy)

>> Grafików,

>> Redaktorów,

>> Sponsorów.

 

Poszukujemy również różnego rodzaju serwerów gier multiplayer.

 

WoYuWnG.png

 

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia Forum oraz serwerów.

Pozdrawiamy, Administracja Cs-Harnas.pl

 

 

Cześć, od którego wieku administrator?

713582.gif         Liczba postów zebranych na koncie:
                                       25 50 75  100 125 150 175 200 250 500 1000 2000+
   
                                                                                                                                 [Jeżeli pomogłem daj +]
                                                                  
                                                       [nic na tym nie tracisz]
                                                                                          
                                                                                                                
                                                               
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)
Poszukuje adminów na dobrze rozkręcony serwer only dd2, na serwerze średnio gra ponad 12 osób, tylko aktualnie wygasła reklama, ale w GT wszystko widać. Nie wymagam składki ani steama, wystarczy admin który zna się na tej posadzie i ogarnia amxmodmenu. 

Następnym stanowiskiem jest opiekun serwera DD2, kandydat powinien być w miarę dorosłą osobą, znającą się na AMXX i będą opiekunem nie pierwszy raz. Mile widziane jakieś wpłaty przez opiekuna, ale nie wymagam tego. To tylko dobra wola.

Więcej informacji podam prywatnie.

 

Serwery stoją na nowej sieci z dużymi perspektywami. Aktualnie posiadamy parę serwerów hurtworlda, 2 cs 1.6 i 1 cs go, w miarę postępu będziemy myśleć o nowych. Posiadamy własny hosting z serwerami dedykowanymi oraz Teamspeaka 512 slotowego z licencją. W miarę rozwoju sieci będziemy myśleć o przejściu na IPB :)

 

Wolne stanowisko:  Admini serwera, opiekun serwera

Ilość wolnych miejsc:  Admini nie ograniczeni, opiekun

 

Szukam również osób z własnymi serwerami w miarę rozkręconymi, oferuję posadę właściciela serwera i przywileje z nim związane.

 

Kontakt z Administratorem:  

PW (Odradzam, gdyż nie działa skrzynka)

GG : 594104
Edytowane przez kamilos1998xd
 
Opublikowano

Jestem Dawid mam 16 lat  jak na swój wiek jestem ogarnięty byłem head adminem,UnBan Team i adminem
Zostanę:
>>Moderatorem

oczekuje:
Miłej atmosfery
Dobrych ludzi

Kontakt pw (tu na forum)
Opublikowano

Witam!

Szukam adminów na serwer cs 1.6, jest to serwer o modzie surf, only surf_ski_2

Serwer jest dobrze rozkręcony, admin musi posiadać minimum 14 lat, jest opcja, że też młodszego przyjmiemy.

Oczekuję: Składki, aktywności.

 

Szukam: Opiekuna na serwer cs 1.6, only ss2 (only surf_ski_2)

Oczekuję: Składki, aktywności.

Opiekun dostaje wszystkie flagi, nie dostaje on dostępu do ftp.

 

Wiecej informacji na gg: GG:44381895

Opublikowano

POSZUKUJE 


 


* Sponsora


 


* Grafika


 


* Moderatora


 


* Współzałożyciela 


 


* Technika Forum 


 


* Technika Serwerów


 


****** OFERUJE ******


 


* IPB  / Mybb


 


* Serwery 


 


* Domene


 


****** Oczekuje ******


 


* Dobrego Zaangażowania 


 


* 24/7 Kontaktu 


 


* Znajomości HTML / CSS


 


 


****** Kontakt ******


 


GG : 61635150


 


PW : Forum 


Opublikowano (edytowane)

Poszukuje adminów na serwer ONLY DD2. Serwer jest nowy, ale mamy aktualnie wykupioną reklamę ze stawką 4zł. Pod koniec tygodnia zwiększymy ją do 7zł, więc ludzie się zlecą na serwer, ale muszę mieć adminów, którzy zapanują nad serwerem.

 

Nie wymagam wiele. Admin musi być ogarnięty, doświadczony i ma obowiązek wiedzieć na czym polega praca admina. Steam nie wymagam. Jedynymi wymaganiami jakie stawiam jest składka oraz +15 lat.

 

Więcej informacji przedstawię prywatnie.

 

GG:594104

Edytowane przez kamilos1998xd
 
Opublikowano

POSZUKUJE 


 


* Sponsora


 


* Grafika


 


* Moderatora


 


* Współzałożyciela 


 


* Technika Forum 


 


* Technika Serwerów


 


****** OFERUJE ******


 


* IPB  / Mybb


 


* Serwery 


 


* Domene


 


****** Oczekuje ******


 


* Dobrego Zaangażowania 


 


* 24/7 Kontaktu 


 


* Znajomości HTML / CSS


 


 


****** Kontakt ******


 


GG : 61635150


 


PW : Forum 

Opublikowano

Zostane:

-Współwłaścicielem

-Junior Adminem

-Administratorem

-Technikem forum [MyBB]

Oferuje:

-znajomość silnika MyBB

-Pomoc finansową

-Doświadcznie

-Czas

-Profesjonalizm

 

GG:62057197

Opublikowano

 

Cześć! 

Potrzebuje rąk do pomocy.   :lenny:

Admini serwerów, Opiekunowie, BlackListed, Redaktorzy, Graficy! (CS 1.6)

 

Zapraszam na pw.  ;)

Opublikowano

Zostane:

-Współwłaścicielem

-Junior Adminem

-Administratorem

-Technikem forum [MyBB]

Oferuje:

-znajomość silnika MyBB

-Pomoc finansową

-Doświadcznie

-Czas

-Profesjonalizm

 

GG:62057197

Opublikowano

Poszukuje adminów na serwer ONLY DD2. Serwer jest nowy, ale mamy aktualnie wykupioną reklamę ze stawką 4zł. Pod koniec tygodnia zwiększymy ją do 9-10zł, więc ludzie się zlecą na serwer, ale muszę mieć adminów, którzy zapanują nad serwerem.


 


Nie wymagam wiele. Admin musi być ogarnięty, doświadczony i ma obowiązek wiedzieć na czym polega praca admina. Steam nie wymagam. Jedynymi wymaganiami jakie stawiam jest składka oraz +15 lat.


 


Więcej informacji przedstawię prywatnie.


 


GG:594104


 
Opublikowano (edytowane)

Szukam Sponsora  / Promotora na siec counter strike mam domene eu !! forum jest na mybb ! 

 

Kontakt

 

GG : 61635150 

 

PW : Forum 

Edytowane przez Insent
Opublikowano

logo01.png.png.4eac44af81a3cea34fe737216

 

Sieć serwerów SDL-Play.pl poszukuję osób na stanowiska: 

 

- Moderator,
- BlackListed,
- Redaktor,

- Admin serwera,


Ponadto przyjmiemy pod swoje skrzydła każdego rodzaju serwery z gier multiplayer!

Kontakt: 

Opublikowano (edytowane)

Zostanę

  • Adminem forum
  • Współzałożycielem serwera 

Witam nazywam się Miłosz mam 15 lat jestem rocznik 2002 uczęszczam do 2 gimnazjum. Jestem z pod poznania, uwielbiam gry komputerowe takie jak Counter Strike Global Offensive. Chętnie zostanę takim administratorem serwera z kilku powodów

  • aktywność
  • codzienny pobyt  na forum jak i na serwerze :)
  • w weekendy do 3,4 nad ranem mogę siedzieć a jak wiadomo wtedy jest o ile są, najwięcej cheaterów
  • kultura osobista
  • dojrzałość
  • ogarnięcie

kontakt gg -  56247593

forum- http://www.mpcforum.pl/user/1550205-nexti/

steam-  http://steamcommunity.com/id/nextiakasamp

 

Mogę również zapewnić TS3 - jest jak na razie 15 slotów ale powoli do przodu

Edytowane przez _Nexti_
Opublikowano (edytowane)

SZUKASZ FORUM & TS3 POD SERWER? CZYTAJ DALEJ  <3


 


kQzaP7P.png


Witajcie! Jako że nasze forum zostało oficjalnie ukończone, postanowiliśmy zmienić troszeczkę jego koncepcję. Od dziś możecie dołączyć do naszego projektu z waszym serwerem! Przyjmujemy wszelkiego rodzaju serwery, poczynając od counter-strike oraz minecraft, kończąc na serwerach GTA SAMP i innych grach mniej lub więcej znanych. Projekt pixelart zaczął powstawać już kilka miesięcy temu, i został ukończony niedawno, jest to świeży projekt, lecz stworzony z pasją. Nasza ekipa techniczna, która składa się z 2 osób (grafika oraz technika) dostarczy wam wszelkiej pomocy przy dołączeniu do nas.


 


3nuooG9.png


Jesteśmy zgraną ekipą tworzącą to co kochamy. Posiadamy ludzi, którzy pomogą


Ci w każdej dziedzinie. Technicy for, webdeveloperzy, technicy teamspeak 3, graficy; to wszystko 


znajdziesz u nas! Jak już wspominaliśmy, projekt został stworzony przez dwie osoby, a bardziej specyficznie przez 2 przyjaciół,


których pasja kręci się wokoło grafiki oraz informatyki. Zapewniamy wam, że pobyt u nas nie będzie porównywalne to innych for o podobnej koncepcji.


 


JoLvgi5.png


Z naszej strony możemy wam zaoferować wszystko co pomoże wam bezproblemowo prowadzić serwer.


Dostaniecie od nas dział na forum pod wasz serwer, z działami takimi, jakie będziecie chcieli; podobnie na naszym teamspeak 3.


Stworzymy dla was specjalne rangi pod wasz serwer na forum jak i teamspeak'u.


Kontakt z nami jest praktycznie zawsze, czy to telefonem, na gadu-gadu czy też teamspeak'u.


Oferujemy również podpięcie pod Amxbans oraz Sourcebans. 


Dodanie was do naszej listy serwerowej.


Wszelaką pomoc z konfiguracją serwerów dedykowanych


Pomoc przy konfiguracji serwerów cs 1.6, csgo, minecraft, samp.


I wiele więcej (zapytaj, jeżeli nie jesteś pewien)


 


Mk7DoR8.png


Od was nie oczekujemy wiele. Na naszym forum jak i teamspeak 3 panuję


profesjonalizm, i tak ma zostać. Twój serwer powinien zostać ukończony, gotowy do startu


lub już działający z graczami na nim. Nasz regulamin forum nie zmieni się, tylko dlatego że wam nie pasuję jak działa forum,


więc wymagamy przystosowania się do naszych zasad. Na koniec, wymagamy komunikatora teamspeak 3 oraz sprawnego mikrofonu.


 


nYbkoKC.png


Właściciel.


Gadu-Gadu: 61435166


TeamSpeak 3: Unlimited-TS3.PL (strefa PixelArt lub Centrum Pomocy)


 


Główna Administracja


Gadu-Gadu: 51364297


TeamSpeak 3: Unlimited-TS3.PL (strefa PixelArt lub Centrum Pomocy)


 


PIXELART! <3


Edytowane przez The Shy

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano (edytowane)

Cześć, poszukuje jednego lub dwóch junior adminów na forum. Jesteśmy nową siecią, istniejąca niespełna miesiąc, ale z wielkimi ambicjami i dobrym projektem. Całością przewodzi dwie osoby. Piotr, główny założyciel, który przez swój wiek 40 lat i posiadanie własnej firmy ma mnie, administratora, który zajmuje się wszystkim co możliwe na sieci. W swojej ofercie posiadamy aktualnie płatny styl, teamspeaka 512 slotowego z własną licencją, co wiadomo nie każda sieć posiada oraz serwer Counter-Strike 1.6, który jest, jak sądzę, w miarę dobrze rozkręcony. Ekipę serwerową w większości posiadam, i może junior administrator nie miałby na chwilę obecną zbyt wiele pracy, ale jako administrator forum muszę myśleć do przodu. W przyszłości, gdy się rozwiniemy, planujemy przejście na IPB, w związku z rozwojem sam nad wszystkim nie zapanuje, stąd też moje ogłoszenie. Chciałbym, żeby kandydat miał ponad 18 lat(Mimo to, możliwe negocjacje), dużą ilość wolnego czasu, był ogarnięty, doświadczony i ambitny. Kolejną sprawą jest wsparcie finansowe. Posiadamy własny hosting i serwery dedykowane, których utrzymanie kosztuje. Mimo, że wszystko ze spokojem opłacamy to znowu przypomina się perspektywa przyszłości. Jeśli będziemy chcieli założyć nowe serwery, wykupić nowy styl lub dodatki, trzeba będzie pieniędzy, dlatego, nie chcę słuchać od kandydata, że nie stać go na pomoc finansową. Oczywiście kwotę uzgodnimy prywatnie. Ranga junior admina jest prawie najwyższą na sieci, więc wymagania są, ale sądzę, że przy przywilejach jakie daje junior admin wsparcie finansowe jest opłacalne. Tym bardziej, że przez tą rangę można w przyszłości wiele na sieci osiągnąć oraz STARAĆ SIĘ O ADMINISTRATORA FORUM. Więcej wyjaśnię prywatnie, bo i tak pewnie większość z Was nie dotarła do tego właśnie momentu, przepraszam, że tak się rozpisałem :D

 

Kontakt GG : 594104

Więcej Wam nie trzeba, peace!

Edytowane przez kamilos1998xd
 
Opublikowano

 

SZUKASZ FORUM & TS3 POD SERWER? CZYTAJ DALEJ  <3

 

kQzaP7P.png

Witajcie! Jako że nasze forum zostało oficjalnie ukończone, postanowiliśmy zmienić troszeczkę jego koncepcję. Od dziś możecie dołączyć do naszego projektu z waszym serwerem! Przyjmujemy wszelkiego rodzaju serwery, poczynając od counter-strike oraz minecraft, kończąc na serwerach GTA SAMP i innych grach mniej lub więcej znanych. Projekt pixelart zaczął powstawać już kilka miesięcy temu, i został ukończony niedawno, jest to świeży projekt, lecz stworzony z pasją. Nasza ekipa techniczna, która składa się z 2 osób (grafika oraz technika) dostarczy wam wszelkiej pomocy przy dołączeniu do nas.

 

3nuooG9.png

Jesteśmy zgraną ekipą tworzącą to co kochamy. Posiadamy ludzi, którzy pomogą

Ci w każdej dziedzinie. Technicy for, webdeveloperzy, technicy teamspeak 3, graficy; to wszystko 

znajdziesz u nas! Jak już wspominaliśmy, projekt został stworzony przez dwie osoby, a bardziej specyficznie przez 2 przyjaciół,

których pasja kręci się wokoło grafiki oraz informatyki. Zapewniamy wam, że pobyt u nas nie będzie porównywalne to innych for o podobnej koncepcji.

 

JoLvgi5.png

Z naszej strony możemy wam zaoferować wszystko co pomoże wam bezproblemowo prowadzić serwer.

Dostaniecie od nas dział na forum pod wasz serwer, z działami takimi, jakie będziecie chcieli; podobnie na naszym teamspeak 3.

Stworzymy dla was specjalne rangi pod wasz serwer na forum jak i teamspeak'u.

Kontakt z nami jest praktycznie zawsze, czy to telefonem, na gadu-gadu czy też teamspeak'u.

Oferujemy również podpięcie pod Amxbans oraz Sourcebans. 

Dodanie was do naszej listy serwerowej.

Wszelaką pomoc z konfiguracją serwerów dedykowanych

Pomoc przy konfiguracji serwerów cs 1.6, csgo, minecraft, samp.

I wiele więcej (zapytaj, jeżeli nie jesteś pewien)

 

Mk7DoR8.png

Od was nie oczekujemy wiele. Na naszym forum jak i teamspeak 3 panuję

profesjonalizm, i tak ma zostać. Twój serwer powinien zostać ukończony, gotowy do startu

lub już działający z graczami na nim. Nasz regulamin forum nie zmieni się, tylko dlatego że wam nie pasuję jak działa forum,

więc wymagamy przystosowania się do naszych zasad. Na koniec, wymagamy komunikatora teamspeak 3 oraz sprawnego mikrofonu.

 

nYbkoKC.png

Właściciel.

Gadu-Gadu: 61435166

TeamSpeak 3: Unlimited-TS3.PL (strefa PixelArt lub Centrum Pomocy)

 

Główna Administracja

Gadu-Gadu: 51364297

TeamSpeak 3: Unlimited-TS3.PL (strefa PixelArt lub Centrum Pomocy)

 

PIXELART! <3

 

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

 

Zostane:

-Współwłaścicielem

-Junior Adminem

-Administratorem

-Technikem forum [MyBB]

Oferuje:

-znajomość silnika MyBB

-Pomoc finansową

-Doświadcznie

-Czas

-Profesjonalizm

 

GG:62057197

Opublikowano

Siemaneczko


Posiadam własne forum :D


Poszukuję osób które posiadają serwery gier typu CS 1.6 , CS GO, ITD.


Oferujemy:


Ranga Właściciel Serwera+


Miejsce w załodze+


Miła Administracja+


Możliwość awansu +


Rozwinięcia forum.


 


Serwery nie muszą być rozkręcone :D


 


Wolne stanowiska


-Redaktor


-Anticheat


-Grafik


-Promotor


ITD.


Pozdrawiam.


 


Kontakt


GG-61738343

Opublikowano

 

 

Zostane:

-Współwłaścicielem

-Junior Adminem

-Administratorem

-Technikem forum [MyBB]

Oferuje:

-znajomość silnika MyBB

-Pomoc finansową

-Doświadcznie

-Czas

-Profesjonalizm

 

GG:62057197

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...