Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poszukuje profesjonalnego sponsora na reklamy moich serwerów.

Posiadam 3 unikatowe serwery:

1. Only DD2+Rangi.

2. Diablo Mod.

3. Cod Mod 801lv.

Poszukuje profesjonalnego sponsora na reklamę, ponieważ te trzy serwery są prawie full.

Ale chcę zrobić z nich serwery najlepsze w Polsce.

 

Ranking GameTracker:

1. Only DD2+Rangi = 781.

2. Diablo Mod = 2848.

3. Cod Mod 801lv =2699.

 

Kontakt GG: 34740432 lub PW.

 

­

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, mam na imię Adrian mam 17 lat.
Zajmuję się AMXX | MyBB | PHPBB2 | Grafika | HMTL |

Mam w planach założyć sieć serwerów multiplayer z kolegą, siedzimy na jednym forum z serwerami które są rozkrecone!
Ale własiciel tej sieci jest nieodpowiedzialny i denerwuje ludzi i sieć pada i sie nic nie kręci prócz naszych serwerów
dlatego chcemy postawić swoj własny projekt. Szukamy ludzi do ekipy, oczekujemy dobrej i owocującej wspołpracy.

Zależy nam na bardzo bardzo dobrej stronie, ponieważ serwery mamy rozkrecone i unikalne + stałych graczy i dobre zarobki.

Zainteresowanych proszę pisać na GG: 56231780 Wiecej informacji udziele na pW!

Opublikowano

Wolne stanowisko:
- Vice Administrator
- Moderator
- Właściciel serwera
- Opiekun Serwera
- Grafik
- UnbanTeam
- Redaktor
- Promotorzy
- Użytkownicy !

Ilość wolnych miejsc: Zależna od Administracj, każdy ma szansę!
Informacje dot. stanowiska: Każdy zna zasady wymienionych wyżej posad.
Kontakt z Administratorem:
[GG]:56231780
[PW] Forum

Witam wszystkich forumowiczów webmasterskich!
nazywam się Adrian mój wspólnik zwie się Bartłomiej,
mamy plan otworzyć Sieć serwerów Multiplayer!
na bardzo długą metę chcemy zrobić coś czego inni nie maja!
Wiem bardzo dobrze o tym, że dużo jest Sieci Counter-Strike i innych takiego typu forum, aczkolwiek chcemy się wybić wiadome, że nie zrobimy tego w ciągu miesiąca czy tam dwóch ale to jest poważny projekt i szukamy poważnych ludzi z głową oraz doświadczeniem, nasz plan działania to, ze nie będzie forum na miesiąc czy tam dwa bądź rok czasu to będzie sieć z sercem rozwijająca się z miesiąca na miesiąc i rosnąca w siłę.
Jak do tych czas to są tylko plany oraz marzenia dążymy, aby je spełnić!
Jak na te chwile mamy pieniążki na postawienie forum z domeną [ PL ] lub [ EU ] trzeba wszystko uzgodnić i będzie dobrze.
Siedzimy z serwerami na takiej jednej sieci ale Administrator leci w gumki i nas irytuje, dlatego dążymy, aby postawić własną działalność mamy serwery rozkręcone!


A więc przejdę do sedna! To co oferujemy od siebie to:


- Współprace.
- Klimat.
- Doświadczenie.
- Całe swoje serduszko.
- Profesjonalizm.
- Kulturę.
- Żadnych awantur % spin.
- Znajomość Silników PHPBB2 | PHPBB3 | MyBB | IPB
- Znajomość Silników SourceMOD | AMXMOD

- I wiele wiele więcej rzeczy, każdy przekona się z naszą owocną współpracą.
Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną uzgodnimy wszystko prywatnie na komunikatorze Gadu - Gadu.

A czego My oczekujemy od Was?
Nie mamy olbrzymich wymogów, gdyż chcemy zrobić dobrą ekipę!

- Minimum 16 lat.
- Znajomość silników forumowych typu PHPBB2/3, Przemo, MyBB.
- Znajomość AMXMODX, Source Mod.
- Kulturę osobistą.
- Spokój.
- Cierpliwość.
- Sumienność.
- Dojrzałość.
- Wkład pracy w projekt

- Soczystą współprace.

Coś o Nas:

Pewnie zadasz sobie pytanie czym oni się zajmują?


Ja z moim wspólnikiem Bartłomiejem zajmujemy się strefą " AMXX MOD X "
Piszemy pluginy edytujemy je tak samo paczki różnych modów wykonujemy płatne zlecenia
pracujemy z sobą okole 2 Lat więc znamy się jak łyse konie jak to się mówi :)

AMXX oraz SourceMOD znamy jak własne kieszenie od spodni :)

Ja jeszcze natomiast interesuję się Przebudową styli i edycją
PHPBB2 | MyBB | PHPBB3 | IPB |
Bawię się jeszcze w Graficie | HTML | CSS

Na tyle o nas w tym temacie :)
Nie ma co się rozpisywać zapoznamy się bliżej z czasem:)
Zainteresowanych zapraszam do Kontaktu! :)


Dziękuje i serdecznie Pozdrawiam Bevis[T]

Opublikowano (edytowane)

Witajcie sieć robi mały powrót do przeszłości, co za tym idzie szukamy osób z serwerami takimi jak np. CS 1.6 czy Minecraft.


Aktualnie mamy 38 rozwiniętych serwerów i jesteśmy prawdopodobnie największą siecią serwerów CS:GO


Dodam że szukam chętnych osób do rozwijania sieci mile widziani graficy redaktorzy promotorzy i inne osoby do teamu lecz wyższe stanowiska są nagradzane z czasem ;)


W grę wchodzi też fuzja sieci i wtedy oczywiście stanowiska inaczej dogadujemy.


 


KONTAKT:


GG:10647000


STEAM:http://steamcommunity.com/id/eximcio/

Edytowane przez Eryk

CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano

 

Zostanę: Technikiem Forum, Technikiem Serwera, Administratorem, J@, modem itp :D

 

Oczekuję:

 - Dobrego  kontaktu,

- Ogarniętej Administracji

- Zaufania

- Adekwatnej do wykonywanych zadań rangi

 

Czym się zajmuję?

 - Wykonuję różnego rodzaju grafiki

 - Potrafię edytować pluginy w znacznym stopniu

 -  Edycją styli, modyfikacji itp. pod forum (Jeśli dobrze określisz to czego chcesz, jestem w stanie szybko oddać do użytku odmieniony styl :),

Silniki  IPB / MyBB znam jak własną kieszeń)

 

 Kontakt:

-PW

- GG: 39754856

 

 

Opublikowano (edytowane)

Witam, poszukuje profesjonalnego sponsora na reklamy moich serwerów.

Posiadam 3 unikatowe serwery:

1. Only DD2+Rangi.

2. Diablo Mod.

3. Cod Mod 801lv.

Poszukuje profesjonalnego sponsora na reklamę, ponieważ te trzy serwery są prawie full.

Ale chcę zrobić z nich serwery najlepsze w Polsce.

 

Ranking GameTracker:

1. Only DD2+Rangi = 781.

2. Diablo Mod = 2848.

3. Cod Mod 801lv =2699.

 

Kontakt GG: 34740432 lub PW.

­

Edytowane przez Activ omom
Opublikowano

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano (edytowane)

Witajcie sieć robi mały powrót do przeszłości, co za tym idzie szukamy osób z serwerami takimi jak np. CS 1.6 czy Minecraft.


Aktualnie mamy 38 rozwiniętych serwerów i jesteśmy prawdopodobnie największą siecią serwerów CS:GO


Dodam że szukam chętnych osób do rozwijania sieci mile widziani graficy redaktorzy promotorzy i inne osoby do teamu lecz wyższe stanowiska są nagradzane z czasem ;)


W grę wchodzi też fuzja sieci i wtedy oczywiście stanowiska inaczej dogadujemy.


 


KONTAKT:


GG:10647000


STEAM:http://steamcommunity.com/id/eximcio/

Edytowane przez Eryk

CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano (edytowane)

 

   

 

Witam, nasza sieć ma swoje 2 miesiące i jak na nasze oko dość dobrze się rozkręciliśmy.

Mamy wielkie plany, które chcieli byśmy zrealizować. Dzięki Wam może to się udać.

Posiadamy unikalne forum/ IPB z licencją! oraz zawziętą Administrację, która dołoży wszelkich starań aby sieć się rozwinęła!

Na naszym forum trwają aktualnie rekrutacje na różne stanowiska, a także są prowadzone przeróżne konkursy.

Masz pomysł? Szukasz współpracy? Pisz! GG: 34740432 

Pozdrawiamy - Administracja -----

 

Pilne! Poszukujemy GRAFIKÓW, MODERATORÓW, PROMOTORÓW, REDAKTORÓW, SERWERÓW, SPONSORÓW!

­

 

 

­

Edytowane przez Eryk
Opublikowano

Poszukuje osob do sieci ! Szykuję poważny projekt! Mam serwery Mam ludzi :)
Szukam osób znających się na forum myBB albo IPB :) zainteresowanych proszę pisac na pw :) Szczegóły przedstawie na PW. Oraz oferte :)

Opublikowano

Witam, nasza sieć ma swoje 2 miesiące i jak na nasze oko dość dobrze się rozkręciliśmy.


Mamy wielkie plany, które chcieli byśmy zrealizować. Dzięki Wam może to się udać.


Posiadamy unikalne forum/ IPB z licencją! oraz zawziętą Administrację, która dołoży wszelkich starań aby sieć się rozwinęła!


Na naszym forum trwają aktualnie rekrutacje na różne stanowiska, a także są prowadzone przeróżne konkursy.


Masz pomysł? Szukasz współpracy? Pisz! GG: 34740432 


Pozdrawiamy - Administracja -----


 


Pilne! Poszukujemy GRAFIKÓW, MODERATORÓW, PROMOTORÓW, REDAKTORÓW, SERWERÓW, SPONSORÓW, Junior Adminów!


Opublikowano

 

 

Witam

Poszukuję sieci która potrzebuje: 

  • Technika forum o silnikach: IPB, vBulletin, MyBB
  • Grafika
Oczekuję:

 - Szybkiego kontaktu,

 - Szybko rozwijającej się sieci (może być początkująca z aspiracjami oraz kasą na reklamy),

 - Coraz ambitniejszych projektów,

 - Wieku +/- 16 lat,

 - Ogarnięcia,

 - Najlepiej własnego serwera TeamSpeak3,

 - Zaufania,

 - Odpowiedniej rangi.

 

Oferuję:

 - Długoletnie doświadczenie w grafice oraz prowadzeniu sieci (mogę podać nazwy sieci na pw/gg/ts),

 - Wiek: 16 lat,

 - Umiejętności pisania w językach: htmlcssedycja skryptów php,

 - Szybki (wszechstrnny) kontakt,

 - Przy rozmowie wstępnej mogę podać TeamSpeak3.

 

Wykonuję:

 - Bannery reklamowe, serwerowe, działowe,

 - Loga, logotypy,

 - Wizytówki,

 - Szaty graficzne

 - Edycje belek

 - Belki własnej roboty

 - Szablony na fora, portale, przedstrony,

 - Szablony np. napisów do różnego rodzaju eventów, konkursów, itd.

 

Możliwości kontaktu

--> GG: 53118300 | Steam (na pw) | PW na forum | TeamSpeak (każdy serwer) <--

 

 

Kliknij z button \_/

SLaoAAF.png

Opublikowano (edytowane)

Nowa lista serwerów (Master Boost), dodamy serwery w zamian za wstawienie linka do naszej instalki Cs 1.6.


Posiadamy ~200 Unikalnych Graczy dziennie, możemy podać link do statystyk.


Kontakt:


GG: 42637821


lub PW.

Edytowane przez Eryk

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

Opublikowano

Witam 

 

Sieć poszukuje:

 

+ Nowych serwerów!

+ Nowych graczy!

+ Grafików!

+ Techników do serwerów Cs 1.6!

 

Oferujemy:

 

+ Własny serwer TS3 (rozwinięty)

+ Miła atmosfera co za tym idzie kultura na wysokim poziomie 

+ Domenę .eu

+ Forum na silniku IPB

+ Możliwość osiągnięcia wysokiego stanowiska na sieci!

   oraz wiele innych rzeczy!

 

Wymagamy:

 

+ Najważniejsza rzecz to kontakt z TEAM'em

+ Musisz znać się na tym co robisz

+ Aktywności na TS3

+ Chęci do pracy

+ Umiejętności pracy w zespole

 

Kontakt PW | GG: 9475901

 

Opublikowano (edytowane)

Witam

 

qxl7dl.png

 

+ Grafików!

+ Adminów na serwery!

+ Członków do UB Team'u!

+ Serwerów do sieci !!

 

 

Oferujemy:

 

+ Własny rozwinięty serwer TeamSpeak 3!

+ Kultura na wysokim poziomie

+ "Członkowie" Team'u +18 lat!

+ Forum na silniku IP Board + domena .eu

+ Dużo rozrywki!, z nami się na pewno nie będziesz nudzić!

 

 

Wymagamy:

 

+ Aktywność na TS3

+ Aktywność na forum

+ Wiek +16

+ Składka (dot. Adminów)

+ Kultury

+ Chęci do rozwoju sieci

+ Kontaktu z innymi członkami Team'u!

 

 

 

Jesteśmy nowo rozwijającą się siecią, siecią z przyszłością, mamy w Team'ie osoby naprawdę znające się na rzeczy .

 

 

Kontakt PW | GG: 9475901

Edytowane przez Heeis
Opublikowano

Pomogę w założeniu sieci serwerów/reklamie/na forum. Jeśli ktoś ma jakiś ciekawą propozycje na siec serwerów i środki na to zapraszam do kontaktu :)

 

Pomogę w rozwoju nowym siecią również.

 

GG: 48749285

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...