Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o takim serwerze?


ArQeLxx

Pytania   

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dodajemy Pety

  2. 2. Podoba ci się nasz pomysł


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo amatorska praca, a sety broni straszliwie pomieszane jeśli ktoś zna ich całe komplety.

Serwer md/hd, gdzie u handlarza mamy zmianki i rady, serio?

 

Lepiej troszeczkę to dopracujcie lub dobierzcie do Teamu osobę, która faktycznie zna się na serwerach typu md/hd, bo jest ich mało na rynku, ale ciężko dokonać tego, by serwer został zaludniony.

nlUSIa9.png

Opublikowano

Bardzo amatorska praca, a sety broni straszliwie pomieszane jeśli ktoś zna ich całe komplety.

Serwer md/hd, gdzie u handlarza mamy zmianki i rady, serio?

 

Lepiej troszeczkę to dopracujcie lub dobierzcie do Teamu osobę, która faktycznie zna się na serwerach typu md/hd, bo jest ich mało na rynku, ale ciężko dokonać tego, by serwer został zaludniony.

Odnośnie setów pisałem już kilkakrotnie ze zostaną one zmienione

Zmianki zostaną

Opublikowano

Marna rozpiska.

Jeżeli chcesz zrobić dobry serwer, to się bardziej przyłóż...

Połysk broni przesadzony, sety brzydkie.

Zaskocz graczy, a zyskasz więcej, niż pytając ich co jest dobre, a co nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...