Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o takim serwerze?


ArQeLxx

Pytania   

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dodajemy Pety

  2. 2. Podoba ci się nasz pomysł


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

1. LVL max 120

2. Typ medium/hard

3.podstawowe fryzury z serwera globalnego u instruktorów 

4. 3 sety broni czyli np : bojowy/syrek/ i jeszcze jeden 

5. kostiumy drop z bossów [te dla wyglądu]

6. kostiumy z bonami na OX / IS

7. Pieczęcie z wartościami Ox/skrzynie/ IS

8. koń bojowy na start

9 . skille na P 

10. misje co 20 lvl oprócz biologa 

1.ok

2.ok

3.ok

4.nie, 65lv->80 i koniec

5.nie, aby bylo ciekawiej moze dropic np szpula jedwabiu z bossa (mala szansa) a potem isc do np Ariyoung i wymienic na kostium bez bonusu. (po uzbieraniu 20x np, kostium 30dni, przedluzenie za yang)

6.kostiumy z OX'a moga byc, w isie nie za bardzo, chyba ze te bony mialyby byc male np. 500pż, 5% na potwory czy cos w tym stylu. IS powinien utrzymywac sie z pakietow drop/exp/yang, wierzchowców, bojowców i militarów.

7.Pieczęcie w is tak, OX jakies inne niz te w IS. Moze byc dostepne jakies super pieczecie w dropie z najlepszego bossa (nie wiem jaki mialby byc najlepszy, niebieska smierc? czy smok) 

8. absolutnie nie, koń w is za mala kwote, a jesli ktos nie chce wydawac to niech idzie do lochu i dropi medale

9. skille na P na poczatek? nie, lepiej by bylo jakby wszystko bylo u handlary tzn ku u instruktorow po malych kwotach, rady i egzo u handlary po sredniej cenie i kamyki duchowe po duzej cenie, tak aby ludzie mieli na co wydawac kase wydropiona.inaczej po jakims czasie bedzie duza inflacja i trudniej zaczac nowym graczom.Fasolki rowniez po duzych kwotach

 

 

do tego dodalbym szkatulki serwerowe i z nich drop zmianek,dodań, 5 bon,fasolki i jakis inny syf zeby nei bylo tak latwo dropnac zmianki. Nie moze byc zmianek u handlary, to po 1 doprowadzi do bs'a, po 2 ludzie nie beda miec na czym zarabiac, zmianki to jest swietny sposob na prowadzenie gospodarki. 

Szkatulki moglyby dropic z metinow ale nie z kazdego tylko np co 2 albo 3 metin :)

Opublikowano

1.ok

2.ok

3.ok

4.nie, 65lv->80 i koniec

5.nie, aby bylo ciekawiej moze dropic np szpula jedwabiu z bossa (mala szansa) a potem isc do np Ariyoung i wymienic na kostium bez bonusu. (po uzbieraniu 20x np, kostium 30dni, przedluzenie za yang)

6.kostiumy z OX'a moga byc, w isie nie za bardzo, chyba ze te bony mialyby byc male np. 500pż, 5% na potwory czy cos w tym stylu. IS powinien utrzymywac sie z pakietow drop/exp/yang, wierzchowców, bojowców i militarów.

7.Pieczęcie w is tak, OX jakies inne niz te w IS. Moze byc dostepne jakies super pieczecie w dropie z najlepszego bossa (nie wiem jaki mialby byc najlepszy, niebieska smierc? czy smok) 

8. absolutnie nie, koń w is za mala kwote, a jesli ktos nie chce wydawac to niech idzie do lochu i dropi medale

9. skille na P na poczatek? nie, lepiej by bylo jakby wszystko bylo u handlary tzn ku u instruktorow po malych kwotach, rady i egzo u handlary po sredniej cenie i kamyki duchowe po duzej cenie, tak aby ludzie mieli na co wydawac kase wydropiona.inaczej po jakims czasie bedzie duza inflacja i trudniej zaczac nowym graczom.Fasolki rowniez po duzych kwotach

 

 

do tego dodalbym szkatulki serwerowe i z nich drop zmianek,dodań, 5 bon,fasolki i jakis inny syf zeby nei bylo tak latwo dropnac zmianki. Nie moze byc zmianek u handlary, to po 1 doprowadzi do bs'a, po 2 ludzie nie beda miec na czym zarabiac, zmianki to jest swietny sposob na prowadzenie gospodarki. 

Szkatulki moglyby dropic z metinow ale nie z kazdego tylko np co 2 albo 3 metin :)

 

4. Będzie sonda na ten temat

5. Dobry pomysł.

6. Kostiumy przede wszystkim będą miały bonusy tylko i wyłącznie do expa [będą one nie wielkie ]

7. Nie głupie 

8. Zastanowimy się nad tym 

9. Naszym zdaniem dropienie skilli jest już na wszystkich serwerach hard , jest to nudne i naszym zdaniem zbędne ale zobaczymy co da się z tym zrobić.

Szkatułka serwerowa będzie zmianki zostaną w sklepiku ponieważ gospodarka serwera będzie opierała się na skrzyniach bossów dla których znaleźliśmy nowe zastosowanie.[jeszcze dodatkowo biolog]

Postaramy się w odpowiedni sposób zabezpieczyć serwer przed Bs. 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Dziękuje za wyrażenie swojej opinii , kilka fajnych pomysłów. [oczywiście dostajesz lubie to :)]

Opublikowano

Moja propozycja:

 

1. Kostiumy oraz fryzury i pety do wydropienia w grze

2. Powiększone spoty na BO

3. Dungeony: Wieża Orków od 30, Komnata Baronówny od 60, Wieża Wygnańców od 80, Lodowy Wymiar od 100, Blazing Purgatory od 115

5. Max 120

6. 3 sety

7. Skrzynki które dropią ze wszystkich mobów a w tych skrzynkach dodania, zmianki, rosy, dłonie krytyka, pdki, rekawice, eliksir poszukiwacza itd.

8. Zbroja Azreala od 55 lvla która dropi z Wodza Orków

9. Dodanie nowych ryb do łowienia

10. Quest na oddawanie rud, za oddanie np. 200 sztuk jakiejś rudy otrzymujemy bonus do expa lub na potwory

11. Standardowe mounty z pla lekko ulepszone również do wydropienia w grze.

12. Lekko zmniejszony czas respienia metinów

13. Dodanie na ognistą ziemię smoka

14. Na górze sohan nowy boss z którego dropią bronie na 30 lvl ze srednimi, zbroje na 61 oraz ebonity.

15. Questy co 10 lvli

16. Biolog taki co na plu + nowe na wyższe lvle

17. Nowe 3 mapki do expa

Opublikowano

Moja propozycja:

 

1. Kostiumy oraz fryzury i pety do wydropienia w grze

2. Powiększone spoty na BO

3. Dungeony: Wieża Orków od 30, Komnata Baronówny od 60, Wieża Wygnańców od 80, Lodowy Wymiar od 100, Blazing Purgatory od 115

5. Max 120

6. 3 sety

7. Skrzynki które dropią ze wszystkich mobów a w tych skrzynkach dodania, zmianki, rosy, dłonie krytyka, pdki, rekawice, eliksir poszukiwacza itd.

8. Zbroja Azreala od 55 lvla która dropi z Wodza Orków

9. Dodanie nowych ryb do łowienia

10. Quest na oddawanie rud, za oddanie np. 200 sztuk jakiejś rudy otrzymujemy bonus do expa lub na potwory

11. Standardowe mounty z pla lekko ulepszone również do wydropienia w grze.

12. Lekko zmniejszony czas respienia metinów

13. Dodanie na ognistą ziemię smoka

14. Na górze sohan nowy boss z którego dropią bronie na 30 lvl ze srednimi, zbroje na 61 oraz ebonity.

15. Questy co 10 lvli

16. Biolog taki co na plu + nowe na wyższe lvle

17. Nowe 3 mapki do expa

1. Petów nie będzie jak na razie , fryzury u instruktorów  myślę że możemy dodać np dredy które będą dropić tak jak napisałeś 

2. Dobry pomysł 

3. Zastanawiamy się nad dodaniem swoich Dungów 

4. Gdzie 4 ? ;)

5. Jest

6. Będzie sonda 

7. Skrzynia serwerowa będzie dzięki za pomysł z eliksirami ponieważ całkiem o nich zapomniałem jest to dobry pomysł na gospodarkę. Rosy tylko z OX , pd może ale te na 1h [ogólnie nie głupie]

8. Nie wiem 

9. Mamy mały problem z grafikiem zobaczymy jak sprawa się rozwinie 

10. Wątpię

11. Są

12. Raczej Tak

13. Smok będzie dodany na dunga lub na nową mapę od 100lvl 

14. Raczej Nie

15. Raczej Tak

16. Biolog będzie nasz 

17. Zobaczymy 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziękuje za propozycję 

oczywiście otrzymujesz [lubie to]

Opublikowano

No bardzo fajne seciki i najlepsze jest to, że jest tylko jeden dodatkowy a nie 550 setów. Jak wszystko się uda to może być to jeden z najlepszych serwerów tego typu. Pozdrawiam.

Opublikowano

No bardzo fajne seciki i najlepsze jest to, że jest tylko jeden dodatkowy a nie 550 setów. Jak wszystko się uda to może być to jeden z najlepszych serwerów tego typu. Pozdrawiam.

Pozdrawiam 

Opublikowano

To na mpc można takie tematy robić? przecież jest od tego jeden temat.

Co do serwera to raczej 200 graczy max jak na te czasy, potrzeba czegoś świeżego i nowego.

To nie jest prezentacja . Chcemy wysłuchać opinii i starannie przedstawić nasz serwer. [sama prezentacja nie zapewni nam dobrego kontaktu z przyszłymi osobami które będą chciały odwiedzić nasz serwer.]

Każda ilość graczy nas zadowoli wiadomo jednak że im jest ich więcej tym lepiej.

Co do tego że potrzeba czegoś świeżego i nowego --) hmm jestem całkiem innego zdania .

Dziękuje za wypowiedź 

Opublikowano

To nie jest prezentacja . Chcemy wysłuchać opinii i starannie przedstawić nasz serwer. [sama prezentacja nie zapewni nam dobrego kontaktu z przyszłymi osobami które będą chciały odwiedzić nasz serwer.]

Każda ilość graczy nas zadowoli wiadomo jednak że im jest ich więcej tym lepiej.

Co do tego że potrzeba czegoś świeżego i nowego --) hmm jestem całkiem innego zdania .

Dziękuje za wypowiedź 

Przecież wiem że to nie prezentacja nie rób ze mnie ułoma, jest od tego temat;

 

http://www.mpcforum.pl/topic/256509-wasz-wymarzony-serwer-wymiana-zda%C5%84/

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

To jakiś temat do dyskusji .

A my chcemy się przedstawić i nie robię z ciebie >ułoma<

Spx, tylko że było już kilka takich tematów i każdy z nich lądował w koszu.

No nic powodzenia, chciałbym zobaczyć taki serwer z waszego wydania, ile by było  u was graczy.

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Spx, tylko że było już kilka takich tematów i każdy z nich lądował w koszu.

No nic powodzenia, chciałbym zobaczyć taki serwer z waszego wydania, ile by było  u was graczy.

Zobaczymy jak to dalej się potoczy.

 

Bardzo fajnie wszystko OK :)

:D ?

Opublikowano

1. Medium/hard i skille od razu na P? Raczej zły pomysł, ponieważ na tego typu serwerach, KU i KD stanowią bardzo ważną część handlu :)
2. Kostiumy z bonami powinny być dodane jeszcze do dropu z jakiegoś bossa, albo szkaty bossa z małą szansą na wydropienie :)
A poza tym wydaje się okej ;)

Opublikowano

1. Medium/hard i skille od razu na P? Raczej zły pomysł, ponieważ na tego typu serwerach, KU i KD stanowią bardzo ważną część handlu :)

2. Kostiumy z bonami powinny być dodane jeszcze do dropu z jakiegoś bossa, albo szkaty bossa z małą szansą na wydropienie :)

A poza tym wydaje się okej ;)

1.ku i kd zastąpią skrzynie bossów.

2.Raczej nie ponieważ kostiumy z bonami będą na ox i is ale nie będą to bony 7 k hp tylko np 500 hp 10 potwory

Dzięki za wypowiedź (oczywiście Lubie to)

Bronie nie na mój klimat :/

:(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...