Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o takim serwerze?


ArQeLxx

Pytania   

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dodajemy Pety

  2. 2. Podoba ci się nasz pomysł


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Stary taki serwer nawet nie ma sensu, zobacz ile już było takich serwerów?

A może pora zrobić coś nowego unikalnego, czego nie ma żaden serwer? nie mówię tu o jakiś czołgach czy uj wie czym.

Jak dla mnie wystarczył nowy klimat, kilka dodatków w gui nowe questy, sety.. nowe mapy bo dla mnie to podstawa ile można grać na starych.. eq etc etc, można do jutra wymieniać

Ważne aby było widać coś nowego autorskiego a nie to co przedstawiłeś.. wszystko 2010 rok xD

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

 

                     2prcu81.png

25upmv4.png

 

       

                                          Handlarze            

                flkoev.png

                                               zmgm07.png

                                              2vkx75d.png

                                               efgc3o.jpg

                                                                         

 

Pokaz serwera :

https://youtu.be/SY113RKyBn4

 

 

 

                                                                                                                                                                                   

                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                      

 

Jak będą wyglądały sety ! 

[oczywiście na prezentacji będzie to ładniej wykonane to dodałem tylko dlatego aby było wiadome jak to będzie wyglądało ]

 

 

wjhngn.jpg

 

noa93o.jpg

 

1js28m.jpg

 

2e0nsj8.jpg

 

bbj2g.jpg

 

iqht92.jpgSet zostanie zmieniony !!!!

 

2n0lnw2.jpg

 

Weź sobie wsadź tą swoją kryptoreklame. Co sądzę o serwerze? Do kitu jest, nic tutaj nie ma

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

Jakby zadbał o b. dobrą reklamę np. u Youtube'rów to osób mogłoby być sporo, przynajmniej do momentu skończenia reklamy u nich :)

Opublikowano

Coś nie tak jeżeli Medium/hard a skile na P chyba ze nie na start :D

Myślimy nad zmianą [ misja na zabicie iluś mobów za to skille na G i kolejna misja Skille na P]

 

Sądzę, że serwer mógłby wypalić ale nie liczba 200 graczy nie została by przekroczona

 

 Myślę że osób będzie więcej 

 

Jakby zadbał o b. dobrą reklamę np. u Youtube'rów to osób mogłoby być sporo, przynajmniej do momentu skończenia reklamy u nich :)

Będziemy się starać aby jak najwięcej Yutuberów nagrywało filmy 

=====================================

Ogólnie sety broni się zmieniły zostaną one dodane w najbliższy czasie .

Opublikowano

Co druga strona to f5, trochę temat stoi, grafika nie poprawiona!

Pomysł? Hmm lipton! Nuda i tyle metin już nie jest metinem jak byś dodał nową klase postaci nie wiem coś od siebie nawet z tymi starymi rzeczami miało by to sens a teraz??

No nic powodzenia. 

55381514166733279449.gif

Opublikowano

Co druga strona to f5, trochę temat stoi, grafika nie poprawiona!

Pomysł? Hmm lipton! Nuda i tyle metin już nie jest metinem jak byś dodał nową klase postaci nie wiem coś od siebie nawet z tymi starymi rzeczami miało by to sens a teraz??

No nic powodzenia. 

Grafiki nie poprawiliśmy ponieważ będą nowe sety to po co robić coś 2 razy trzeba zrobić to raz a porządnie .

Opublikowano

Grafiki nie poprawiliśmy ponieważ będą nowe sety to po co robić coś 2 razy trzeba zrobić to raz a porządnie .

Aaa i tu cie mam :) 

'Raz a porządnie' a dodałeś na sam początek w nowym temacie jakieś g*wno a nie prezentacje :) 

Rozumiem, rozumiem.

Powodzenia :) 

55381514166733279449.gif

Opublikowano

Załatwcie sobie grafika który przynajmniej ogarnia painta ^^ ..

Prezka 2/10.

@Skąd bronie 75?

To nie przedstawienie tylko pokazanie tego co już m mamy.

Bronie 75 drop ze skrzyń niebieskiego i czerwonego smoka

Opublikowano

Nie wypali :( Nie ma tu nic co mogłoby przyciągnąć graczy, mamy koniec roku 2015 a nie początek 2012. Bez nowości( w sumie nowościami tego nazwać już nie można bo są na każdym servie) nie masz teraz czego szukać. Pomyśl o czymś oryginalnym czego jeszcze nie było, bo tutaj nie ma nic takiego.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wypali :( Nie ma tu nic co mogłoby przyciągnąć graczy, mamy koniec roku 2015 a nie początek 2012. Bez nowości( w sumie nowościami tego nazwać już nie można bo są na każdym servie) nie masz teraz czego szukać. Pomyśl o czymś oryginalnym czego jeszcze nie było, bo tutaj nie ma nic takiego.

Dobrze napisałeś takie to nowości że na każdym serwerze już to jest .

My chcemy stworzyć serwer w którym będzie trzeba robić coś razem z ekipą , a nie tak jak na każdym privie solo lecimy do topki i spadamy z serwera . [TA GRA NIE NA TYM POLEGA ]

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngautor Ogarnij to.

 

max poziom 100 (później podniesiesz) 

Obniż  obecne zbroje i bronie o powiedzmy 10 poziomów. Usuń zbroję na 1lvl zastępując ją zbroją 9levela nadając jej poziom pierwszy.

Stalka powinna być na 60 poziomie, a bronie 75 na 70

bronie 30lvl na 25lvl

Moby powinny być porównane z obecnymi. Nie że nowe mają większe statusy, chyba że nie dodajesz :P 

Zrób dużo misji, tak by były na tyle trudne, aby i ciekawe, by wciągały na pewien czas gracza. A nagroda powinna  być zachęcająca. Na przykład losowe 5pkt statusu. To i ludzie będą robić.

 

Nowe bronie zbroje, tak po stalce na 72lvl 81lvl 90lvl i 100lvl możesz dodać jakieś itemy, by się ludzie nie nudzili. Itemy mają być w klimacie z twoim serwerem. Jeśli dodasz zbroje podobne do -20lvl z metina bez świecenia etc. A twoje mapy będą kolorowe, nie ma szans na przyjęcie. Muszą być pasowane pod ciebie. Nie rób nowych map, jeśli nie masz nowych mobów. Odświeżone mapy słabo się przyjmują, do tego zazwyczaj są pęknięte.

 

powodzenia z serwerem :) 

Pozdrawiam.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngautor Ogarnij to.

 

max poziom 100 (później podniesiesz) 

Obniż  obecne zbroje i bronie o powiedzmy 10 poziomów. Usuń zbroję na 1lvl zastępując ją zbroją 9levela nadając jej poziom pierwszy.

Stalka powinna być na 60 poziomie, a bronie 75 na 70

bronie 30lvl na 25lvl

Moby powinny być porównane z obecnymi. Nie że nowe mają większe statusy, chyba że nie dodajesz :P 

Zrób dużo misji, tak by były na tyle trudne, aby i ciekawe, by wciągały na pewien czas gracza. A nagroda powinna  być zachęcająca. Na przykład losowe 5pkt statusu. To i ludzie będą robić.

 

Nowe bronie zbroje, tak po stalce na 72lvl 81lvl 90lvl i 100lvl możesz dodać jakieś itemy, by się ludzie nie nudzili. Itemy mają być w klimacie z twoim serwerem. Jeśli dodasz zbroje podobne do -20lvl z metina bez świecenia etc. A twoje mapy będą kolorowe, nie ma szans na przyjęcie. Muszą być pasowane pod ciebie. Nie rób nowych map, jeśli nie masz nowych mobów. Odświeżone mapy słabo się przyjmują, do tego zazwyczaj są pęknięte.

 

powodzenia z serwerem :)

Pozdrawiam.

Co do lvl to zostanie 

Bronie i Zbroje też raczej zostaną

Jeśli chodzi o misję to będzie ich dość sporo

Podoba mi się pomysł z tymi nagrodami 

Sety broni zostaną dodane do niedzieli 

Dzięki za tak wyczerpującą wypowiedz takich osób potrzebujemy na mpc :))))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...