Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wapujesz? Pochwal się swoim sprzętem :) !


JambQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A widziałeś te nowe iSticki? 40W z kontrolą temperatury i 100W na 2x 18650? Ten drugi fajnie się prezentuje.

Widziałem, sztosiki ale moim zdaniem w podobnym wyborze króluje obecnie nieuchwytny Subox Starter Kit.

 

­

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widziałem, sztosiki ale moim zdaniem w podobnym wyborze króluje obecnie nieuchwytny Subox Starter Kit.

 

­

No Subox to sztos ale szkoda, że zrobili v2 Kboxa specjalnie do niego.. Oryginalny Kbox ma 40w i bez ładowania micro usb :/
Opublikowano

No Subox to sztos ale szkoda, że zrobili v2 Kboxa specjalnie do niego.. Oryginalny Kbox ma 40w i bez ładowania micro usb :/

Moim zdaniem akurat ładowanie na micro usb jest fajne. Wolisz ladowanie akusow? Czemuz to? :D

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Moim zdaniem akurat ładowanie na micro usb jest fajne. Wolisz ladowanie akusow? Czemuz to? :D

Właśnie wolę Micro Usb dlatego ubolewam nad oryginalnym Kboxem który tego nie ma, ta opcja jest tylko w tym z Subox Kitu :D

Opublikowano

To wiem wiem i do trgo ma 50w. :D

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

miał ktoś(lub wapował na nim) suboxa mini i mógłby sie o nim wypowiedzieć ? chmurka, smak etc

 

i czy mozna gdzies na necie kupic grzalki czy robic samemu bo przeszukiwalem ale nic nie ma.

graphic.png

Opublikowano

Ten parownik z subox mini to działa na podobnej zasadzie jak wcześniejszy subtank mini. Właściwie to jest to to samo, po małych poprawkach.

Co do chmurki to nie mam żadnych zastrzeżeń, natomiast smak to raczej kwestia indywidualna. Jeżeli chodzi o grzałki, to można kupować już gotowe OCC, lub kręcić samemu na bazie RBA.

 

Tutaj masz budowę tej OCC, którą można zakupić gotową za ok. 10 zł.

https://www.youtube.com/watch?v=RCqNcKZAZjM

 

a tutaj pod RBA

https://www.youtube.com/watch?v=T8rO6PoMgU4

 

Osobiście preferuję RBA. O tym parowniku złego słowa powiedzieć nie mogę.

Opublikowano

Ten parownik z subox mini to działa na podobnej zasadzie jak wcześniejszy subtank mini. Właściwie to jest to to samo, po małych poprawkach.

Co do chmurki to nie mam żadnych zastrzeżeń, natomiast smak to raczej kwestia indywidualna. Jeżeli chodzi o grzałki, to można kupować już gotowe OCC, lub kręcić samemu na bazie RBA.

 

Tutaj masz budowę tej OCC, którą można zakupić gotową za ok. 10 zł.

https://www.youtube.com/watch?v=RCqNcKZAZjM

 

a tutaj pod RBA

https://www.youtube.com/watch?v=T8rO6PoMgU4

 

Osobiście preferuję RBA. O tym parowniku złego słowa powiedzieć nie mogę.

o dzięki, bo ogólnie zależy mi na dość dobrym smaku i sporych chmurkach przy nie zbyt dużej cenie. Jaka oporność do sporej chmurki ? 0,5 ohma? i jaki akumulator byłby dobry?

 

 

aaaa i co o boxie powiecie?

graphic.png

Opublikowano

No im bardziej zejdziesz z rezystancją tym większą chmurę uzyskasz przy odpowiednio dobranych parametrach. Tylko wiadomo, że im większa chmura tym bardziej musisz zejść z aromatami i mocą liquidu. Ja obecnie popalam sobię z derringera na 0,3ohm'a samą bazę 6mg i jest elegancko. Na tym modzie chyba najniższa rezystancja to 0,3 ohma także celowałbym od 0,3 do 0,6. Co do akusów, to ludzie polecają INR18650-25R Samsunga.

Opublikowano

No im bardziej zejdziesz z rezystancją tym większą chmurę uzyskasz przy odpowiednio dobranych parametrach. Tylko wiadomo, że im większa chmura tym bardziej musisz zejść z aromatami i mocą liquidu. Ja obecnie popalam sobię z derringera na 0,3ohm'a samą bazę 6mg i jest elegancko. Na tym modzie chyba najniższa rezystancja to 0,3 ohma także celowałbym od 0,3 do 0,6. Co do akusów, to ludzie polecają INR18650-25R Samsunga.

z tą rezystancją to wiem co i jak tylko pytałem o zakres grzałek "kupnych" no chyba że bym musiał jednak nauczyć się kręcić te grzałki. Z tego co szukałem są albo 1,2 ohma albo 0,15ohma a 0,5 każdy ma brak. Jednak cały czas myślę o tym modzie i clearo.

graphic.png

Opublikowano

z tą rezystancją to wiem co i jak tylko pytałem o zakres grzałek "kupnych" no chyba że bym musiał jednak nauczyć się kręcić te grzałki. Z tego co szukałem są albo 1,2 ohma albo 0,15ohma a 0,5 każdy ma brak. Jednak cały czas myślę o tym modzie i clearo.

Jeśli chodzi o kręcenie to nic trudnego, z resztą masz na filmie co i jak więc, sądze że dałbyś radę.

Takie coile do RBA jak nie chce Ci się bawić z miernikiem rezystancji można zakupić.

Chociażby tutaj: https://www.fasttech.com/products/3033/10009432/2133101-pre-coiled-wires-for-rba-rda-rta-rebuildable

Za 3 dolary masz 50 sztuk, także starczy na długo. Jeśli chcesz mieć większą swobodę przy robieniu, możesz kupić 10 metrów: 

https://www.fasttech.com/products/3033/10008276/2073700-authentic-kanthal-a1-resistance-wire-fori samemu robić zwoje. Nie chcesz bawić się z szukaniem wierteł i chcesz mieć idealnie spasowane zwoje, kupujesz coiler ( https://www.fasttech.com/products/0/10012320/2086801-coil-master-e-cigarette-wire-coil-winder )

Chcesz iść na łatwiznę i w ogóle nie bawić się w kręcenie, kupujesz gotowe OCC:

autentyczne: https://www.fasttech.com/products/0/10009412/2010102-authentic-kangertech-subtank-vertical-occ-coil

lub nie: https://www.fasttech.com/products/3007/10012200/2109300

 

Także wybór jest.

Opublikowano

Jeśli chodzi o kręcenie to nic trudnego, z resztą masz na filmie co i jak więc, sądze że dałbyś radę.

Takie coile do RBA jak nie chce Ci się bawić z miernikiem rezystancji można zakupić.

Chociażby tutaj: https://www.fasttech.com/products/3033/10009432/2133101-pre-coiled-wires-for-rba-rda-rta-rebuildable

Za 3 dolary masz 50 sztuk, także starczy na długo. Jeśli chcesz mieć większą swobodę przy robieniu, możesz kupić 10 metrów: 

https://www.fasttech.com/products/3033/10008276/2073700-authentic-kanthal-a1-resistance-wire-fori samemu robić zwoje. Nie chcesz bawić się z szukaniem wierteł i chcesz mieć idealnie spasowane zwoje, kupujesz coiler ( https://www.fasttech.com/products/0/10012320/2086801-coil-master-e-cigarette-wire-coil-winder )

Chcesz iść na łatwiznę i w ogóle nie bawić się w kręcenie, kupujesz gotowe OCC:

autentyczne: https://www.fasttech.com/products/0/10009412/2010102-authentic-kangertech-subtank-vertical-occ-coil

lub nie: https://www.fasttech.com/products/3007/10012200/2109300

 

Także wybór jest.

wybór jest tylko jak wiemy jest wysyłane z Chin a że nie raz zamawiałem z Chin wiem jak to wygląda, może dojść po 7 dniach a może po 30 dlatego szukam polskich sklepów.

 

celowałbym w gotowe ale w Polsce nie idzie nigdzie 0,5 znaleźć, no chyba że jak sie zdecyduje i nie będzie 0,5 w Polsce to w dzień zakupu kupie też z fasttecha te grzałki.

graphic.png

Opublikowano

wybór jest tylko jak wiemy jest wysyłane z Chin a że nie raz zamawiałem z Chin wiem jak to wygląda, może dojść po 7 dniach a może po 30 dlatego szukam polskich sklepów.

Poczytaj sobie opinie o ft. Fakt bywają opóźnienia, ale paczki są rejestrowane i zawsze dochodzą także jak nie zależy Ci zbytnio na czasie to śmiało możesz zakupić wszystko tam w dobrych cenach płacąc przez paypala. Ostatnio zamówiłem parę akcesoriów i wyrobili się w ciągu 2 tygodni. Z polskimi sklepami to różnie bywa, jedną rzecz znajdziesz tutaj, drugą tam i płacisz bezsensownie za te przesyłki. Jednak jeśli muszą to być sklepy z polski to: ego2, goodwaper, peleon i e-dym są dosyć dobrze zaopatrzone, a gotowe occ masz tutaj np.: http://ego2.pl/pl/kartomizery/693-grzalka-occ-kanger-subtank.html

Opublikowano

Poczytaj sobie opinie o ft. Fakt bywają opóźnienia, ale paczki są rejestrowane i zawsze dochodzą także jak nie zależy Ci zbytnio na czasie to śmiało możesz zakupić wszystko tam w dobrych cenach płacąc przez paypala. Ostatnio zamówiłem parę akcesoriów i wyrobili się w ciągu 2 tygodni. Z polskimi sklepami to różnie bywa, jedną rzecz znajdziesz tutaj, drugą tam i płacisz bezsensownie za te przesyłki. Jednak jeśli muszą to być sklepy z polski to: ego2, goodwaper, peleon i e-dym są dosyć dobrze zaopatrzone, a gotowe occ masz tutaj np.: http://ego2.pl/pl/kartomizery/693-grzalka-occ-kanger-subtank.html

Byłem też i na tym sklepie i wszystko jest okej póki nie wybierzesz 0,5 ohma.

 

nie chodziło mi o zarzucanie że nie dochodzą tylko bardziej o czas.

 

jak dobrze widzę to tutaj jest coś https://www.goodwaper.pl/pl/grzalki/697-grzalka-occ-do-subtank-kangertech.html

graphic.png

Opublikowano

Fakt tam nie ma, ale aż mi się nie chce wierzyć, że nigdzie nie ma occ 0,5..

 

tutaj masz:

 

https://peleon.pl/pl/kanger-protank/2620-wymienna-grzalka-kangertech-subtank-occ.html?search_query=occ&results=18#/opornosc-05_

rzeczywiście już dwie znalazłem, po prostu szukałem jak retard do subtank MINI a dużo stron podaje tylko subtank, tak więc dzięki za pomoc :)

graphic.png

Opublikowano

Panowie jak chcecie z Chin zamawiać to polecam fasttech, niezawodny sklepik.

Dwa dni temu doszła do mnie "podróbka" subtanka mini kangertecha, porównałem z oryginałem i różnica tylko w regulacji przepływu powietrza.

Opublikowano

subox to sztosiwo jak c**j, w tej cenie ciężko urwać cały zestaw który mógłby z nim konkurować

Anyvape vmw + zephyrus lub SMOK VCT ( jak w moim wypadku ).

80w robi swoje, obecnie vapuję na fabryczce 0.5ohm, ale z czasem zamierzam kupic inny parownik do ktorego będę mógł kręcić.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Anyvape vmw + zephyrus lub SMOK VCT ( jak w moim wypadku ).

80w robi swoje, obecnie vapuję na fabryczce 0.5ohm, ale z czasem zamierzam kupic inny parownik do ktorego będę mógł kręcić.

Miałem raczej na myśli mody elektroniczne xD
Opublikowano

Miałem raczej na myśli mody elektroniczne xD

A to racja, tegk nie pobije raczej nic, chyba ze tani naprawde dobry zestaw z istickiem.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Słabe zdjęcie, ale Tesla Two Sub Mod + Aspire Triton. Mam zamiar kupić Joyetech'a Evic VT i będę go używać wraz z Tritonem ;)

Ogólnie polecam, chmura zadowalająca, smak super :D

 

 

YFqAECD.jpg

 

 

 

b_560_95_1.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...