Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dominik Szymański czyli ofiara społeczeństwa


cola!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Endymion, harnaś i reszta tych idiot**, uważam, że jesteście ostro popierdol** xD

 

 

Szkoda chłopaka, szkoda jego mamy, ale czasu sie nie cofnie.

Już pisałem selekcja naturalna i zero empatii dla tchórzy.  Jedynie to żal mi jego matki.   

Deus vult

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Już pisałem selekcja naturalna i zero empatii dla tchórzy. Jedynie to żal mi jego matki.

Jaka selekcja naturalna?

Selekcja naturalna jest wtedy, kiedy człowiek ginie w wyniku własnej głupoty (przyznawane są nawet za to nagrody Darwina).

W tym przypadku chłopak zginął z powody głupoty i agresji innych osób.

Opublikowano

­

 

Jaka selekcja naturalna?
Selekcja naturalna jest wtedy, kiedy człowiek ginie w wyniku własnej głupoty (przyznawane są nawet za to nagrody Darwina).
W tym przypadku chłopak zginął z powody głupoty i agresji innych osób.

 

Nie. Samobójstwo to własna decyzja co za tym idzie własna głupota. Czyli jednak selekcja naturalna :-)

Opublikowano

Jaka selekcja naturalna?

Selekcja naturalna jest wtedy, kiedy człowiek ginie w wyniku własnej głupoty (przyznawane są nawet za to nagrody Darwina).

W tym przypadku chłopak zginął z powody głupoty i agresji innych osób.

 

Mógł poskarżyć się dyrekcji szkoły/pedagogowi, iść z tym na policję, zmienić szkołę ale wolał się zabić (wyjście awaryjne dla egoistycznych tchórzy). IMO zaszła tu selekcja naturalna, najsłabsze i najgłupsze osobniki muszą odpaść.

Opublikowano

Również nie szanuje ludzi homo bo moim zdaniem jest to choroba. A choroby się leczy i nikt mi nie wmówi,że człowiek się 'takim' urodził.

 

Co do tego faktu,przykro mi jedynie,że chłopak nie miał wsparcia szkoły. Bierność szkół jest przerażająca. Dopiero po śmierci chłopaka ludzie otworzą oczy na jakiś czas a po X czasu znów każdy będzie miał wyp*erdolone na takie sytuacje.

 

Więc życzę ci wykurwistego powodzenia w celu nawrócenia faceta homo na hetero. Powodzenia k***a mać

Tylko czekać na tego następnego pana http://ask.fm/jakubcheer98

 

Nie spodziewałem że ten temat się tak rozdmucha

Opublikowano

­

 

 

Nie. Samobójstwo to własna decyzja co za tym idzie własna głupota. Czyli jednak selekcja naturalna :-)

 

Zgadza się, że jego własna decyzja. Natomiast został on doprowadzony do podjęcia tej dramatycznej decyzji, przez otoczenie. 

Czy ofiara zabójstwa też podlega doborowi naturalnemu, bo nie potrafiła się obronić?

 

Mógł poskarżyć się dyrekcji szkoły/pedagogowi, iść z tym na policję, zmienić szkołę ale wolał się zabić (wyjście awaryjne dla egoistycznych tchórzy). IMO zaszła tu selekcja naturalna, najsłabsze i najgłupsze osobniki muszą odpaść.

1. Dyrekcja szkoły/pedagog nie podjęli by żadnych skutecznych działań.

2. na policji prawdopodobnie "mała szkodliwość czynu".

3. Mógł zmienić szkołę - zgadza się.

 

Raczej wyjście awaryjne dla zdesperowanego dziecka.

Czemu oczekujesz od czternastolatka mądrych decyzji, jeśli jego rówieśnicy podejmowali głupie decyzje (dręczenie go było głupią decyzją).

 

Nie wiadomo czy był najsłabszym osobnikiem - przeciwko grupie osób przegrałby niezależnie od siły.

Najgłupszymi osobnikami byli jego oprawcy, a nie on sam.

Opublikowano

Myślę, że rozgłos jest chyba z pierwszego powodu, ale nie jestem pewien. Ja zainteresowałem się bardziej tematem, jak zobaczyłem ile osób nagle zaczęło go po jego śmierci hejtować.

 

 

Każdy ma inne zdanie, na temat "Czym w danym wieku dziecko powinno się przejmować". Jedno będzie się przejmować sportem, inne nauką, a jeszcze inne wyglądem.

Moda na homosiów? Nie wszyscy homosie się ubierają w ten sposób. Myślę, że odsetek homo i hetero którzy się tak ubierają jest podobny.

Miałby prawo również do ubioru jak metal, z czarnym makijażem.

 

 

Tak wolność to zdecydowanie jest coś dobrego.

Oczywiście najlepiej wprowadzić komunizm - wszyscy są równi, każdy powinien ubierać się i w miarę możliwości wyglądać tak samo.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/28-fryzur-aprobowanych-przez-rzad-korei-polnocnej/lksbm

 

 

Hejtują go jakieś debile, które po prostu nie mają żadnych granic. Niestety dzisiaj nie można dać takiemu dzieciakowi porządnego klapsa. A propos czym w danym wieku powinno się przejmować to są osoby, które myślą, że przedszkolak powinien myśleć czy jest homo, czy hetero. Otóż niestety jako metal nie mógłby chodzić z czarnym makijażem, bo jest w szkołach zabroniony.

 

 

Oczywiście najlepiej pokazać system w którym to określone osoby mają naprawdę dużą wolność (rząd) a kosztem ich wolności - reszta ma mały. Zobacz na taką Amerykę, gdzie jest sporo ,, geniuszy '' przez wolność. Wolność powinna i być, ale bez przesady np. takie barany robią na FB grupę o Damianie Szymańskim ,, dobrze, że zdechł '' - powinno się z automatu zabierać im dostęp do czegoś takiego jak internet.

 
 

Znam wielu ludzi, którzy są gnębieni, bici i wyzywani w szkołach/ulicach, ale jakoś nikogo to nie interesuje i każdy patrzy na siebie, a w tej sytuacji media chcą wywołać sztuczne współczucie.

 
 
Właśnie - każdy w jakiś sposób jest męczony, a jakoś się nie zabija. Samobójstwo to takie tchórzostwo.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Już pisałem selekcja naturalna i zero empatii dla tchórzy.  Jedynie to żal mi jego matki.   

Gdyby selekcja naturalna działała to już dawno by cię ktoś zajebał gołymi rękoma za te twoje farmazony. No chyba, że tylko w necie jesteś butnym gimboprawaczkiem a w życiu bezrobotnym kucem przegrywem.

 

TOPIC

Jedni mają słabszą psychikę, jedni mocniejszą. Ktoś kto popełnia samobójstwo jest tak emocjonalnie złamany, że nie może sobie sam "wziąść się w garść i z tym poradzić". To nie tchórzostwo a stopniowe wyniszczenie jego psychiki przez skurwysynów rówieśników go do tego doprowadziły. W internecie karmią was prawicową papką o homoterrorze i "narzucaniu tolerancji" a prawda jest taka, że rośnie nam pokolenie zwyrodnialców pozbawionych empatii i ślepych na potrzeby kogokolwiek poza swoimi.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Zgadza się, że jego własna decyzja. Natomiast został on doprowadzony do podjęcia tej dramatycznej decyzji, przez otoczenie. 

Czy ofiara zabójstwa też podlega doborowi naturalnemu, bo nie potrafiła się obronić?

Facepalm, oczywiście że tak.

 

 

 

Dobór naturalny (selekcja naturalna) – jeden z mechanizmów ewolucji biologicznej, prowadzący do ukierunkowanych zmian w populacji zwiększających ich przeciętne przystosowanie, czyli adaptację do warunków środowiskowych, poza okresem wymierania.

 

Miarą sukcesu w doborze naturalnym jest dostosowanie (ang. fitness); można je rozpatrywać na poziomie osobników lub poszczególnych genów. Organizmy posiadające korzystne cechy mają większą szansę na przeżycie i rozmnażanie, co prowadzi do zwiększania częstości występowania korzystnych genów w populacji

Aztecy, Indianie...

Słabi wymierają, silni rozmnażają. 

Opublikowano

Ok, na początek krótkie ostrzeżenie ze względu na śladową zawartość bólu dupy która jest niewskazana dla alergików i internetowych spinaczy. Przed użyciem skontaktuj się z lekarzem lub wypierdol komputer za okno.

 

[ból dupy]

 

Mam wrażenie że tylko @hrabia14 ma jakiekolwiek pojęcie co pisze (i ludzie podzielający jego poglądy, 7 stron oznacza tl;dr czyli 1 strona i ze 2 ostatnie).

 

A więc zaczynając:

>bądź gimbem

>z reguły niezbyt odporny na wywartą na niego presjie

>gnębiony od 1 klasy

>inni rzucają w ciebie kamienie

>nauczyciele jeżdżą po tobie

>matka ma w sumie wyjebane (w wywiadzie nagle wiedziała dokładnie co się działo, więc niby przed tym zdarzeniem nic by miała o tym nie wiedzieć?)

>coraz gorsze wyniki w nauce

>i jeszcze trochę poniżania

 

I że niby brak respektu dla samobójców mimo że od min. 6 lat był gnębiony i wyżywano się na nim? No k***a no po prostu no nie. Rozumiem że niektróre osoby na prawdę popełniają debilne samobójstwa ale w tym i podobnych przypadkach raczej jest coś nie tak z otoczeniem danej osoby niż z tą osobą, nie sądzicie? Powoli właziło mu to na psychę, do tego w gimnazjum dołączyli się nauczyciele do zabawy i spadły jego wyniki w nauce. I rzecz jasna, każdy szczęśliwy, w szkole wszystkie procedury zachowane, jak dla matki spoko że obrzucają jej syna kamieniami. I że niby na prawdę taka osoba jest słaba i egoistyczna? No k***a trochę empati. Narzekacie na hajsowników i jp armię a sami piszecie rzeczy tego pokroju. Nie chce ich bronić, bo oni są także poniekąd temu winni, ale ludzie piszący "gardzę wszystkimi samobójcami" najwyraźniej nie wiele wiedzą w tym temacie i nie mieli styczności z takimi sytuacjami.

 

W tym przypadku to co jest złe to mentalność takiego typowego gimbusowego (i nie tylko) społeczeństwa. Że niby mężczyżni noszą teraz ubrania tylko dla kobiet? Gdybyśmy zostawali przy starych obyczajach ubioru to nadal byśmy latali w skórach, no choćby z bobra. Czasy się zmieniają, moda też. To że wasze społeczeństwo alfa hetero seksualnych mężczyzn nie uznaje tego ubioru nie znaczy że inni tego nie uznają. Każdy, rzecz jasna w granicach rozsądku, powinien się ubierać jak chce, przy czym właśnie zachowując te szeroko pojęte granice rozsądku.

 

Więc kończąc swoją wypowiedź: Polsko, ogarnij się.

 

[/ból dupy]

 

tl;dr   :

jesteście pojebani

btw hrabia14 dobrze gada

Opublikowano

Znam wielu ludzi, którzy są gnębieni, bici i wyzywani w szkołach/ulicach, ale jakoś nikogo to nie interesuje i każdy patrzy na siebie, a w tej sytuacji media chcą wywołać sztuczne współczucie.

 

Z jedną z tych osób przebywasz na codzień :P

 

 

Co jak co, ale dla mnie to już przesada, bo może powiem głupio, ale zabił się by mieć spokój. Teraz to ma bardziej przesrane niż miał, jedyny +, że go nikt nie pobije.

 

Media wyolbrzymiają sprawy tego typu. Zobaczcie jak szybko się o nim rozniosło, o tych złych nastolatkach, co to tylko biją. Dlaczego nie pokażą dobrych młodych? Tych co np. udzielają się jako wolontariat w schroniskach, domach dziecka, domach starców etc. Zobaczcie zjawisko, niedawno policja zabiła jednego z kibiców i nie chce się podać do odpowiedzialności. O tym chyba słyszał każdy. A powiedzcie mi, kto słyszał o klubie piłki nożnej, celowo nie podam jego nazwy, jak ktoś wie, to niech poda w odpowiedzi nazwę klubu, ale bez szukania w internecie, klub, który finansowo wspomógł dom dziecka, klub, który zrobił akcję poboru krwi. Cokolwiek, znacie taki klub z mediów? A gdzie tam, jasne, że nie znacie. Nie macie prawa znać, bo to zbyt mała sensacja dla mediów i nie opłaca im się ekonomicznie o takich rzeczach mówić.

 

Jednym słowem, są inne sposoby na walkę z rówieśnikami, którzy nas prześladują. Mnie np. to trochę śmieszne moim zdaniem i żałosne, ale na początku roku jak zacząłem naukę w 1 klasie technikum, śmiali się, bo noszę glany :P tyle, że mnie to nie ruszało, bo ja jestem zawsze neutralnie nastawiony do wszystkiego, nie robię z niczego afery. To powiedzcie, mam się powiesić, bo słucham metalu a nie rapu? Inny przypadek, na forum ostatnimi czasy dostałem 3 ostrzeżenia za prawdę, czyli nieregulaminowo ewidentnie. Co mam teraz pisać podanie o kasację konta, bo ktoś kto jest wyżej niż ja się uwziął na mnie? Z 2 strony wina tych osób co go prześladowali, bo ile można. Ja dla przykładu nie lubię Air Maxów, Vansów, Conversów i innych tego typu butów, ale to nie powód bym wyzywał tych co je noszą. Można się chwile pośmiać, ale nie non stop. Prawdziwy facet nie mieści się w rurki bo musi mieć miejsce na jaja, ja tak uważam, ale tych co noszą rurki nie wyzywam. Mogę się uśmiechnąć, ale jeszcze by rzucać w niego kamieniami :D to już dziecinne.

 

A teraz sposoby, skoro AŻ TAK go gnębili, to wystarczyłaby wizyta na komisariacie. Niby konfident, konfidentem, ale od razu by im ptaszki zmalały o tyle, że nawet strach patrzeć na niego. Można iść do pedagog, można zmienić szkołę, można w ogóle mieszkanie zmienić... Nie mówię, że popieram tych co go gnębili, ale ten chłopak sam jest też sobie winny.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Miałem się nie wypowiadać na ten temat, no ale trzeba.

Na początku chcę pozdrowić wszystkich moderatorów którzy piszą że forum nie potrafi utrzymać poziomu, dobra zasługa. (wasza) (jak dacie mi % to za 6 dni poproszę)

 

Każdy człowiek ma swój własny styl, Polska idzie po woli śladami do przodu, no niestety nadal jest dużo idiotów tkzw. Polska Wieś, wystarczy pojechać do większego miasta, powiedzmy Warszawa, przyjedzie typowy polski cebulak i co? Zostanie wyśmiany przez większość, jeśli chodzi o mniejsze miasta no to już gorzej.

Najbardziej rozwalające jest to, że pierdolicie "trzeba było się ubierać jak chłopak" ludzie, sprawdźcie sobie typowe miasto w la, uk whatever, taka moda to codzienność, ja w sumie sam wolę wyróżniać się z tłumu niż trzymać się ludzi typu dresy do góry i skarpetki, no ludzie, jestem tolerancyjny ale do czasu. (pozdro dresiki)

Nie mówię że samobójstwo jest dobre, ale fakt - jest to rozwiązanie na większość problemów, ktoś was postawił się kiedyś w takiej sytuacji?

Jak byście się czuli wychodząc z domu i mieć pewność że zaraz będziesz j***** ścierą?

Ludzie nie lubią gadać o swoich problemach, szczególnie z bliskimi (jak np. rodzina), po prostu to jest trudny temat, komuś może pomóc alkohol a innym samo okaleczanie, no cóż, lekko gimbusiarskie ale to już bardziej chodzi o szpan.

Sam miałem podobną sytuacje, no niestety żyjemy nadal w zacofanym kraju, ale nie można się poddać, trzeba pokazać drugiej osobie że nie dasz im władzy nad sobą, ignorować to i mieć dobrą samoocenę, nie dać drugiej osobie satysfakcji z tego że wygrał. Czasami nawet lepiej wygadać się w internecie lub u nie znanej nam osobie - psycholog? To pomaga, sprawdzałem na własnej skórze.

Nie gadajcie że polskie szkoły pomagają innym bo oni sami muszą trzymać dupę za pasem.

Temat strasznie nie miły, tv również to gówno, o zmarłych nie powinno się robić takiego szumu, a co do innych że mają gorzej, np. taki bezdomny, jego los i życie, no przepraszam, z większości sytuacji można wyjść.

 

Na forum na pewno jest kilka osób w podobnej sytuacji, przecież posiadamy tutaj 1 mln osób mam nadzieje że to dotrze do niektórych i będzie przestrogą dla kolejnych, lekka gadka psychologiczna, ale trzeba też myśleć o bliskich, już nie mowa tu nawet o rodzinie ale o przyjaciołach, pozdrawiam wszystkich, mam nadzieje że niektóre gimbo dresy kilka postów wcześniej przemyślą też coś o tym.

Pozdrawiam. :)

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Z jedną z tych osób przebywasz na codzień :P

 

 

Co jak co, ale dla mnie to już przesada, bo może powiem głupio, ale zabił się by mieć spokój. Teraz to ma bardziej przesrane niż miał, jedyny +, że go nikt nie pobije.

 

Media wyolbrzymiają sprawy tego typu. Zobaczcie jak szybko się o nim rozniosło, o tych złych nastolatkach, co to tylko biją. Dlaczego nie pokażą dobrych młodych? Tych co np. udzielają się jako wolontariat w schroniskach, domach dziecka, domach starców etc. Zobaczcie zjawisko, niedawno policja zabiła jednego z kibiców i nie chce się podać do odpowiedzialności. O tym chyba słyszał każdy. A powiedzcie mi, kto słyszał o klubie piłki nożnej, celowo nie podam jego nazwy, jak ktoś wie, to niech poda w odpowiedzi nazwę klubu, ale bez szukania w internecie, klub, który finansowo wspomógł dom dziecka, klub, który zrobił akcję poboru krwi. Cokolwiek, znacie taki klub z mediów? A gdzie tam, jasne, że nie znacie. Nie macie prawa znać, bo to zbyt mała sensacja dla mediów i nie opłaca im się ekonomicznie o takich rzeczach mówić.

 

Jednym słowem, są inne sposoby na walkę z rówieśnikami, którzy nas prześladują. Mnie np. to trochę śmieszne moim zdaniem i żałosne, ale na początku roku jak zacząłem naukę w 1 klasie technikum, śmiali się, bo noszę glany :P tyle, że mnie to nie ruszało, bo ja jestem zawsze neutralnie nastawiony do wszystkiego, nie robię z niczego afery. To powiedzcie, mam się powiesić, bo słucham metalu a nie rapu? Inny przypadek, na forum ostatnimi czasy dostałem 3 ostrzeżenia za prawdę, czyli nieregulaminowo ewidentnie. Co mam teraz pisać podanie o kasację konta, bo ktoś kto jest wyżej niż ja się uwziął na mnie? Z 2 strony wina tych osób co go prześladowali, bo ile można. Ja dla przykładu nie lubię Air Maxów, Vansów, Conversów i innych tego typu butów, ale to nie powód bym wyzywał tych co je noszą. Można się chwile pośmiać, ale nie non stop. Prawdziwy facet nie mieści się w rurki bo musi mieć miejsce na jaja, ja tak uważam, ale tych co noszą rurki nie wyzywam. Mogę się uśmiechnąć, ale jeszcze by rzucać w niego kamieniami :D to już dziecinne.

 

A teraz sposoby, skoro AŻ TAK go gnębili, to wystarczyłaby wizyta na komisariacie. Niby konfident, konfidentem, ale od razu by im ptaszki zmalały o tyle, że nawet strach patrzeć na niego. Można iść do pedagog, można zmienić szkołę, można w ogóle mieszkanie zmienić... Nie mówię, że popieram tych co go gnębili, ale ten chłopak sam jest też sobie winny.

Mówicie o tym co mógł zrobić, czego nie zrobił itd. itp. tak jakby był dorosłym człowiekiem.

Ale nie, był 14-letnim chłopcem ze słabą psychiką zniszczoną przez rówieśników. Pewnie do tego jeszcze dochodziła niska samoocena. Wymaganie od niego racjonalnej decyzji takiej jak wizyta na komisariacie jest troszkę absurdalne.

 

Dlaczego mówi się o takich rzeczach a nie o klubach piłkarskich wspierających domy dziecka? Bo dobro powinno być dla nas czymś domyślnym, nie wymagającym rozgłosu natomiast nienawiść, przemoc i inne zachowania wyniszczające społeczeństwo należy nagłaśniać i piętnować. Tak przynajmniej wydaje mi się, że powinno być.

 

Głównym problemem z wieloma idiotami z tego tematu jest to, że uważają, że chłopak był "słaby", że winę ponosi "słabe" społeczeństwo. Gówno prawda.

Prawda jest taka, że żyjemy w coraz bardziej agresywnym i negatywnym społeczeństwie, gdzie znaczenie słów takich jak "szacunek" i "tolerancja" są przekręcane i wyszydzane jako "lewactwo" natomiast przejawy przemocy stają się dla nas czymś normalnym, do tego stopnia, że śmiemy zarzucać winę ofierze a nie prześladowcy.

 

Chore. Po prostu k***a chore.

 

Ach i jeśli uważacie, że samobójstwo jest tchórzostwem to szczerze wam życzę, żebyście nigdy nie stanęli w sytuacji kiedy o nim pomyślicie. To niezbyt miłe.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Mówicie o tym co mógł zrobić, czego nie zrobił itd. itp. tak jakby był dorosłym człowiekiem.

Ale nie, był 14-letnim chłopcem ze słabą psychiką zniszczoną przez rówieśników. Pewnie do tego jeszcze dochodziła niska samoocena. Wymaganie od niego racjonalnej decyzji takiej jak wizyta na komisariacie jest troszkę absurdalne.

 

Dlaczego mówi się o takich rzeczach a nie o klubach piłkarskich wspierających domy dziecka? Bo dobro powinno być dla nas czymś domyślnym, nie wymagającym rozgłosu natomiast nienawiść, przemoc i inne zachowania wyniszczające społeczeństwo należy nagłaśniać i piętnować. Tak przynajmniej wydaje mi się, że powinno być.

 

Głównym problemem z wieloma idiotami z tego tematu jest to, że uważają, że chłopak był "słaby", że winę ponosi "słabe" społeczeństwo. Gówno prawda.

Prawda jest taka, że żyjemy w coraz bardziej agresywnym i negatywnym społeczeństwie, gdzie znaczenie słów takich jak "szacunek" i "tolerancja" są przekręcane i wyszydzane jako "lewactwo" natomiast przejawy przemocy stają się dla nas czymś normalnym, do tego stopnia, że śmiemy zarzucać winę ofierze a nie prześladowcy.

 

Chore. Po prostu k***a chore.

 

Ach i jeśli uważacie, że samobójstwo jest tchórzostwem to szczerze wam życzę, żebyście nigdy nie stanęli w sytuacji kiedy o nim pomyślicie. To niezbyt miłe.

Otóż to, telewizja po prostu stawia na oglądalność, jak wiadomo jest to burzliwy temat i mocno nagłośniony więc każdy się skusi.

Tu raczej nie ma mowy o tolerancji, bo każdy trochę ma, ale gimnazjum większość czasu to są popisy przed znajomymi, jeden się nakręci to dołącza reszta. 

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Kilka rozsądnych osób (przede wszystkim @hrabia14) dołączyło do dyskusji, więc mogę się wycofać. ;)

Opublikowano

De-Bi-Le.

 

Tyle w temacie. Jak kur**a Polska społeczność może do tego doprowadzić? Ten świat będzie się stawał coraz gorszy. Nie ma leku na to, co ludzie odpierda***ą.

 

Pozdrawiam i współczuję jego mamie.

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

Zacytuję pewnego jegomościa z innego forum:

Ale wy zjebani jesteście. Jakbyście nigdy do szkoły nie chodzili. Dzieciaki zawsze znajdują jakąś ofiarę, z której szydzą. I tego nic nie zmieni. Nie zmieni tego lanie bachorów pasem albo kablem od żelazka, nagany, lekcje czy wmuszanie tolerancji. Było tak przed gimnazjum jak i po wprowadzeniu tego poronionego tworu. Teraz trochę podrośliście i piszecie "o skurwysyny, biłbym pasem jak bronek konia".

 Hipokryci...

Opublikowano

Zacytuję pewnego jegomościa z innego forum:

 Hipokryci...

 

Szczera racja co do tego cytatu.

 Chociaż... Są pewne metody jak ogarnąć ich. Postawić na tym samym miejscu.

­

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

Zacytuję pewnego jegomościa z innego forum:

 Hipokryci...

 

Trzeba tylko tutaj zauważyć jedną zasadniczą zależność - jest róźnica między "umiarkowanym" wyśmiewaniem a rzucaniem w kogoś kamieniami. Oczywiście że zawsze jest ktoś, kto jest obiektem kpin grupy. Tylko że większość (a mam nadzieje że wszystkie) osób raczej by nie rzucała kamieniami w daną osobę. Z zwykłym wyśmiewaniem raczej miał styczność każdy, ale w przypadku takich skrajności powinno być jednak podjęte działanie.

Opublikowano

Tak naprawdę nie rozumiem jednej rzeczy, jego matka mówi, że Dominik o wszystkim jej mówił, o nauczycielach, jego dręczycielach itp. Jedyne co zrobiła to przeniosła go do innej klasy ? Nic więcej ? Przecież po przeniesieniu również musiał mieć problemy, bo się powiesił. Bierność nauczycieli, pedagogów, dyrektora, który rzekomo nic nie wiedział a także matki mnie przeraża, gdyby mój syn był tak dręczony, poniżany przez nauczycieli to bym poruszył niebo i ziemię żeby to zmienić. Rozumiem, że zawsze w jakiejś klasie jest 'słabsze ogniwo' za którym nie przepada reszta klasy/szkoły, ale żeby rzucać kamieniami w człowieka? Przecież to jest nie ludzkie, żaden z jego niby przyjaciół nie zareagował ? Nikomu nie przyszło na myśl, żeby mu pomóc ? Szczerze mówiąc, nie jest mi go szczególnie szkoda, bo go nie znałem i ludzie, którzy piszą o nim tak słodko po śmierci są żałośni, ale jednak jest to tragedia i można jej było uniknąć 

Opublikowano

Nie próbujcie mnie wmieszać w te pseudo-dyskusje.

Trzeba tylko tutaj zauważyć jedną zasadniczą zależność - jest róźnica między "umiarkowanym" wyśmiewaniem a rzucaniem w kogoś kamieniami. Oczywiście że zawsze jest ktoś, kto jest obiektem kpin grupy. Tylko że większość (a mam nadzieje że wszystkie) osób raczej by nie rzucała kamieniami w daną osobę. Z zwykłym wyśmiewaniem raczej miał styczność każdy, ale w przypadku takich skrajności powinno być jednak podjęte działanie.

No dobra. Ten jeden raz się udało. Pieprzysz głupoty. Działanie powinno być zawsze podejmowane a nie przy twoich "skrajnościach", i nie ma też żadnej różnicy pomiędzy wyzywanie, czy biciem. Kiedyś wystarczyło, że się taki postawił i mimo że dostał porządny oklep, to po nim był normalnie traktowany. 

/eot

Opublikowano

Nie próbujcie mnie wmieszać w te pseudo-dyskusje.

No dobra. Ten jeden raz się udało. Pieprzysz głupoty. Działanie powinno być zawsze podejmowane a nie przy twoich "skrajnościach", i nie ma też żadnej różnicy pomiędzy wyzywanie, czy biciem. Kiedyś wystarczyło, że się taki postawił i mimo że dostał porządny oklep, to po nim był normalnie traktowany. 

/eot

 

Tak, działanie powinno być podejmowane zawsze, lecz priorytetem powinno być rozwiązywanie bardziej kryzysowych sytuacji niż te. Istnieje jednak różnica między przemocą psychiczną i fizyczną. Rzucanie w osobę kamieniami jest bardziej agresywne wobec osoby niż zwykłe wyzwiska. Wyzywać można się do woli, ale przy dobrze wykonanym rzucie kamieniem to właśnie jeden z jego oprawców mógł być bezpośrednio winny jego śmierci.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...