Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dominik Szymański czyli ofiara społeczeństwa


cola!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto sie przejmuje co pierdoli jakiś marny nauczyciel? xD

 

dokładnie :D schemat wyglądałby pewnie tak: poskarżyłby się -> odbyłaby się rozmowa z rodzicami tych uczniów -> dostaliby opierz lub nie od rodziców -> chłopak zbierałby większy wp*erdol, niż już miał :P

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dokładnie :D schemat wyglądałby pewnie tak: poskarżyłby się -> odbyłaby się rozmowa z rodzicami tych uczniów -> dostaliby opierz lub nie od rodziców -> chłopak zbierałby większy wp*erdol, niż już miał :P

 

 

I wtedy sprawa, by poszła na policję i przestali, by tak cwaniaczyć. A teraz to może też się nie oduczyli (bo pewnie się śmiali jaki frajer, że się zabił) i dalej tak będą robić.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Ja to generalnie już na grupach widywałem reklamy PPA, które reklamowały się tym, że na filmie można zobaczyć jak Dominik Szymański się wiesza XDDD Łatwy hajs z tego co widzę patrząc na liczbę lajkujących tamte fanpejdze ;v

Opublikowano

I wtedy sprawa, by poszła na policję i przestali, by tak cwaniaczyć. A teraz to może też się nie oduczyli (bo pewnie się śmiali jaki frajer, że się zabił) i dalej tak będą robić.

 

nie liczyłbym na to, że policja coś w tej sprawie by zrobiła :)

Opublikowano

Co wy pierdolicie ? 
Czy wam juz rozumu zabraklo ?

To jest bardzo powazna sprawa , co wy byscie zrobili jakby sie ktos z waszej rodziny zabil ? Wiecie jaki to musi byc bol ? Czy wy wogole wiecie cos o ludziach i jak sie zachowac ? 

Czyjes samobojstwo jest wina kazdej osoby obok tej osoby, pomyslcie sobie jak ta osoba musiala sie czuc zeby zrobic taki krok ? K***a ludzie to nie sa hejty przez ktore ludzie popelniaja samobojstwo to jest wielkie cierpienie bez pomocy. Tym wszystkim ktorzy tak bez serca tu pisza zycze zeby ktos wam bliski popelnil samobojstwo i zobaczycie jak sie poczujecie. Po wiekszosci samobojcow nie mozna nawet poznac az po faktcie i najgorszym bolem jest to ze im nikt nie pomogl . 

 

Debile 

wakow9.png
Opublikowano

Co wy pierdolicie ? 

Czy wam juz rozumu zabraklo ?

To jest bardzo powazna sprawa , co wy byscie zrobili jakby sie ktos z waszej rodziny zabil ? Wiecie jaki to musi byc bol ? Czy wy wogole wiecie cos o ludziach i jak sie zachowac ? 

 

Czyjes samobojstwo jest wina kazdej osoby obok tej osoby, pomyslcie sobie jak ta osoba musiala sie czuc zeby zrobic taki krok ? K***a ludzie to nie sa hejty przez ktore ludzie popelniaja samobojstwo to jest wielkie cierpienie bez pomocy. Tym wszystkim ktorzy tak bez serca tu pisza zycze zeby ktos wam bliski popelnil samobojstwo i zobaczycie jak sie poczujecie. Po wiekszosci samobojcow nie mozna nawet poznac az po faktcie i najgorszym bolem jest to ze im nikt nie pomogl . 

 

Debile

Przeczytaj swoje wypociny raz jeszcze bo chyba z podstawówki się wyrwałeś... Powiedz mi co mnie k***a obchodzi że jakiś frajer popełnił samobójstwo ? Ludzie mają poważniejsze problemy od takiego bachora co się wiesza bo mu dokuczają. Jeżeli każdy miałby tak robić to z całej populacji zostało by może 20%.

Łap suchara:

Im więcej samobójców

.

.

.

Tym mniej samobójców.

IDcncno.png

Opublikowano

Co wy pierdolicie ? 

Czy wam juz rozumu zabraklo ?

To jest bardzo powazna sprawa , co wy byscie zrobili jakby sie ktos z waszej rodziny zabil ? Wiecie jaki to musi byc bol ? Czy wy wogole wiecie cos o ludziach i jak sie zachowac ? 

 

Czyjes samobojstwo jest wina kazdej osoby obok tej osoby, pomyslcie sobie jak ta osoba musiala sie czuc zeby zrobic taki krok ? K***a ludzie to nie sa hejty przez ktore ludzie popelniaja samobojstwo to jest wielkie cierpienie bez pomocy. Tym wszystkim ktorzy tak bez serca tu pisza zycze zeby ktos wam bliski popelnil samobojstwo i zobaczycie jak sie poczujecie. Po wiekszosci samobojcow nie mozna nawet poznac az po faktcie i najgorszym bolem jest to ze im nikt nie pomogl . 

 

Debile 

 

Chyba zbyt bardzo to przeżywasz, ale może to przez "bongo na relaksie" i też "rozum Ci zabrało". Tak jak pisałem, fakt szkoda chłopaka, bo miał całe życie przed sobą, ale skoro nie dawał sobie rady teraz to i w dorosłym życiu by nie dał. 

Opublikowano

selekcja naturalna 1 : 0 Dominik S.

jakoś niezbyt mi go szkoda, słabi ludzie tak kończą.

Opublikowano

Selekcja naturalna. Słabsze jednostki, które nie potrafią dostosować się do społeczeństwa po prostu odpadają. Dzięki temu przeżywają najlepsze osobniki, posiadające najlepsze geny potrzebne do rozrodu. Prędzej czy później i tak by się zabił bo nie pasowałby do społeczeństwa. Tylko osoby silne psychicznie mogą żyć na tym świecie, a te, które nie są, dopełniają zadanie natury i same się zabijają :)

Opublikowano

Napiszę troszkę teraz inaczej (oglądanąłem sobie Atora- wiedoprezentacje) i powiedział tam coś bardzo mądrego. Po drugiej stronie pierdolonego kabla miedzianego lub światłowodu czy h*j wie co jest człowiek nie k***a nie pies nie kogut tylko człowiek czyli istota która ma uczucia i rozum. Niestety to nie do każdego trafia. Powiesz to hejterowi to ci powie "zamknij morde"

Opublikowano

Żenujące, że wspominacie tutaj o selekcji naturalnej. Jestem w stanie zrozumieć, że nie szkoda Wam obcej sobie osoby, ale gdyby podobną decyzję postanowił podjąć Wasz brat, czy siostra? Machnęlibyście ręką i z uśmiechem na twarzy stwierdzili, że Wam go nie szkoda, bo i tak by się prędzej czy później zabił? Nie sądzę. Zdrowym odruchem powinna być chęć "spotkania się" z tą niewychowaną dzieciarnią, która go dręczyła, a przynajmniej ja miałabym taki odruch i chciałabym im oczy wydrapać. On był jeszcze młodziutki, uodporniłby się na ludzką głupotę, jeśli otrzymałby odpowiednią pomoc.

Mój brat jest w podobnym wieku, nawet nie próbuję stawiać go w miejscu tego chłopca i myśleć o tym, że był tak słaby.

Może przestalibyście pisać takie durnoty, gdybyście mieli rodzeństwo albo dziecko. Jesteście bezduszni albo bez wyobraźni, ale czego się spodziewać po forum, na którym głupota, hejt i chęć zaistnienia próbuje wyprzeć wszystko inne.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Napiszę troszkę teraz inaczej (oglądanąłem sobie Atora- wiedoprezentacje) i powiedział tam coś bardzo mądrego. Po drugiej stronie pierdolonego kabla miedzianego lub światłowodu czy h*j wie co jest człowiek nie k***a nie pies nie kogut tylko człowiek czyli istota która ma uczucia i rozum. Niestety to nie do każdego trafia. Powiesz to hejterowi to ci powie "zamknij morde"

>ator

>wyjdz

prawie smutłem, a raczej nie bo jebie mnie ta sprawa, nie dotyka mnie wiec wyjebane

jak sie nie potrafi z czyms poradzic tylko od tego sie ucika to tak jest

Żenujące, że wspominacie tutaj o selekcji naturalnej. Jestem w stanie zrozumieć, że nie szkoda Wam obcej sobie osoby, ale gdyby podobną decyzję postanowił podjąć Wasz brat, czy siostra? Machnęlibyście ręką i z uśmiechem na twarzy stwierdzili, że Wam go nie szkoda, bo i tak by się prędzej czy później zabił? Nie sądzę. Zdrowym odruchem powinna być chęć "spotkania się" z tą niewychowaną dzieciarnią, która go dręczyła, a przynajmniej ja miałabym taki odruch i chciałabym im oczy wydrapać. On był jeszcze młodziutki, uodporniłby się na ludzką głupotę, jeśli otrzymałby odpowiednią pomoc.

Mój brat jest w podobnym wieku, nawet nie próbuję stawiać go w miejscu tego chłopca i myśleć o tym, że był tak słaby.

Może przestalibyście pisać takie durnoty, gdybyście mieli rodzeństwo albo dziecko. Jesteście bezduszni albo bez wyobraźni, ale czegoś się spodziewać po forum, na którym głupota, hejt i chęć zaistnienia próbuje wyprzeć wszystko inne.

tak, machnalbym reka, nie ma miejsca dla slabych na swiecie nawet jesli jest to rodzina
Opublikowano

Taki już jest ten świat, że osoby empatyczne, tolerancyjne i ogólnie miłe ciężko mają w życiu i często popadają w depresję. Polecam serdecznie bycie bezuczucziowym egoistą, nie obchodzi mnie, czy ktoś się wiesza, czy ktoś ma jakieś problemy, interesuję się sobą i swoim dobrem bo koniec końców ludzie odejdą, a taka miła osóbka pozostanie sama na lodzie.

 

Jakbym miał się przejmować każdą śmiercią i ogólnie wszystkim złym to sam byłbym w stanie depresyjnym z predyspozycjami do samobójstwa xD

Opublikowano

nie liczyłbym na to, że policja coś w tej sprawie by zrobiła :)

 

 

Za wpierdol, zastraszanie i szkody psychiczne można pójść spokojnie do poprawczaka.

 

 

 

Żenujące, że wspominacie tutaj o selekcji naturalnej. Jestem w stanie zrozumieć, że nie szkoda Wam obcej sobie osoby, ale gdyby podobną decyzję postanowił podjąć Wasz brat, czy siostra? Machnęlibyście ręką i z uśmiechem na twarzy stwierdzili, że Wam go nie szkoda, bo i tak by się prędzej czy później zabił? Nie sądzę. Zdrowym odruchem powinna być chęć "spotkania się" z tą niewychowaną dzieciarnią, która go dręczyła, a przynajmniej ja miałabym taki odruch i chciałabym im oczy wydrapać. On był jeszcze młodziutki, uodporniłby się na ludzką głupotę, jeśli otrzymałby odpowiednią pomoc.

Mój brat jest w podobnym wieku, nawet nie próbuję stawiać go w miejscu tego chłopca i myśleć o tym, że był tak słaby.

Może przestalibyście pisać takie durnoty, gdybyście mieli rodzeństwo albo dziecko. Jesteście bezduszni albo bez wyobraźni, ale czego się spodziewać po forum, na którym głupota, hejt i chęć zaistnienia próbuje wyprzeć wszystko inne.

 

 

 

Powinno się wpierdolić tym prześladowcom i to tak serdecznie, ale znam jeszcze inną selekcje, kobieta, która wypisuje na fb o swoich planach seksualnych, że będzie przywiązywana do łóżka to też pewnie musi ulegać ,, selekcji naturalnej '' nieprawdaż? Bo tylko zwierzęta, aż tak eksponują kontakty seksualne.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

 

>ator

>wyjdz

prawie smutłem, a raczej nie bo jebie mnie ta sprawa, nie dotyka mnie wiec wyjebane

 

 

Co może k***a powiesz że to co napisałem to nie prawda ?

Opublikowano

Co może k***a powiesz że to co napisałem to nie prawda ?

to nie prawda, a nawet jesli prawda to nic nie zwiazana z tematem

fun fact: dominika już po drugiej stronie kabla nie ma XDDD

Opublikowano

Czyli popierasz tych ludzi, co za nic go gnębili? 

To po prostu prowokacja z jego strony, tak jak w przypadku większości osób, które się w ten sposób wypowiadają.

Hejterzy mają to do siebie, że lubią pisać idiotyczne posty, a później czytać, jak naiwni ludzie się bulwersują.

Takie hobby, sprawia im to przyjemność.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

To po prostu prowokacja z jego strony, tak jak w przypadku większości osób, które się w ten sposób wypowiadają.

Hejterzy mają to do siebie, że lubią pisać idiotyczne posty, a później czytać, jak naiwni ludzie się bulwersują.

Takie hobby, sprawia im to przyjemność.

Zależy też od człowieka, ja bym takiego czegoś nie umiał napisać. ; p

 

A i czemu jest zmieniany tytuł tematu? taka prawda skurwiałego społeczeństwa.

Opublikowano

W sumie śmiać mi się chce z płaczących gimbusiar, które go rzekomo znały.

Napiszcie gdzieś pod jego profilem komentarz w którym nie liżecie mu dupy, a po chwili będziecie mieli pelną skrzynkę.

 

967221435845254141743.jpeg

 

Opublikowano

Wow. Czytając komentarze odnośnie tematu faktycznie da się zauważyć że większość userów MPC to osoby które nawet gimnazjum nie skończyły, no może skończyły w zeszłym tygodniu. Serio k***a ? "Selekcja naturalna", "Nie ma miejsca dla słabych". Ciekawe co byście zrobili jak banda murzynów zgwałciłaby i zajebała wam matkę. Bo jeżeli dalej byście mówili że dobrze i nie ma miejsca dla słabych to udowodnilibyście swoje skurwienie. Gościu który się zabił miał tylko 14 lat, był dzieckiem, któremu trzeba pomóc, dzieckiem które jest słabe bo to tylko dziecko, jeszcze nie w pełni ukształtowane - nie porównujcie jego zachowania do zachowania osoby dorosłej. Nie znałem go osobiście ale z tego co udało mi się wyczytać to żadnym debilem nie był, więc czemu jego śmierć miałaby się komukolwiek, w jakikolwiek sposób przysłużyć ?

Opublikowano

Wow. Czytając komentarze odnośnie tematu faktycznie da się zauważyć że większość userów MPC to osoby które nawet gimnazjum nie skończyły, no może skończyły w zeszłym tygodniu. Serio k***a ? "Selekcja naturalna", "Nie ma miejsca dla słabych". Ciekawe co byście zrobili jak banda murzynów zgwałciłaby i zajebała wam matkę. Bo jeżeli dalej byście mówili że dobrze i nie ma miejsca dla słabych to udowodnilibyście swoje skurwienie. Gościu który się zabił miał tylko 14 lat, był dzieckiem, któremu trzeba pomóc, dzieckiem które jest słabe bo to tylko dziecko, jeszcze nie w pełni ukształtowane - nie porównujcie jego zachowania do zachowania osoby dorosłej. Nie znałem go osobiście ale z tego co udało mi się wyczytać to żadnym debilem nie był, więc czemu jego śmierć miałaby się komukolwiek, w jakikolwiek sposób przysłużyć ?

chwila, nikt mu matki nie porwał ani nie zgwałcił, więc argument inwalida. typ był wyśmiewany, ale nie jakoś starsznie, na pewno troszeczke media to przekoloryzowały, no k***a. typ się zabił tylko dlatego, że kilka osób go nie akceptowalo, to jest patologia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...