Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Menedżer serwera - łatwo zarządzaj swoim serwerem


Gość programmerpeter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@SlimaKCode to że antywirus wykrywa w programie kod który prawdopodobnie jest wirusem jest całkowicie normalne i nie oznacza że w programie jest wirus...

 

Jak działa antywirus? Skanuje kod programu (musi go zdekompilować) a wszystko dzieje się w "środku" i szuka fragmentu szkodliwego kodu a szuka na zasadzie porównywania poszczególnych fragmentów kodu z tym który ma w bazie danych. Jak znajdzie informuje o wirusie co nie oznacza że taki kod jest wirusem, zazwyczaj używa się kodu "robaka" do połączenia z serwerami sieciowymi bo logicznie rzecz biorąc identycznie działa wirus lub robak (na podstawie łączenia klienta z serwerem) więc antywirus widzi to jako wirus. A że program jest w C# wzmacnia to czujność antywirusa. W C# łatwo się programuje a sama składnia jest niemal identyczna co w JAVIE więc antywirus widzi w kodzie więcej wirusów niż widziałby w kodzie PASCAL'a czy C++ ;)

 

Czyli to wina antywirusa a nie programu w którym nie ma szkodliwego kodu...

r9wfFzB.png

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@SlimaKCode

Z góry zakładasz, że zamknięty kod to na pewno wirus. Jednocześnie używasz pewnie Windowsa o zamkniętym kodzie...

Zastanów się tylko, po co miałbym przez półtora miesiąca pisać program z trojanem, jeśli mógłbym napisać jakiś banalny programik w jeden dzień i podpiąć do niego trojana.

Na szczęście antywirusy mają inne zdanie na temat programu, więc nie szukaj proszę dziury w całym.

 

1. Dane dostępowe? Po pierwszym włamaniu na konto drastycznie spadłoby zaufanie do programu.

2. Bitcoiny. Kompletnie odleciałeś! Poczytaj o trudności wydobycia i koparkach ASIC, to może zrozumiesz że wykopanych w ten sposób Bitcoinów nie starczyło by nawet na batonika. Zresztą możesz włączyć menedżer zadań i zobaczyć, że uruchamia to tylko zwykły proces Javy...

3. Konfiguracje i spolszczenia. Rzeczywiście bardzo cenne informacje... Nie mam co robić, tylko wykradać cudze spolszczenia pluginów.

4. Antywirus wykrył by raczej takie działanie. 

 

Wystarczy mi tej bezsensownej kłótni, jeśli chcesz jeszcze pisać o wirusach w tym temacie to popiszmy sobie na PW, żeby nie zaśmiecać wątku.

 

Ja się bynajmniej z nikim nie kłócę :P Chciałeś by Ci podać powody, dla których można by zamieścić trojana do kodu to Ci podałem i tyle. A jedyne co do czego mam cały czas wątpliwości to jaki jest konkretny powód tego czemu nie zamieścisz programu na GitHubie. Uważam, że rozwinęło by to o wiele bardziej projekt, bo chodź by nawet można by zgłaszać issues, forkować kod oraz napisać wiki.

 

P.S. To jakie działanie wykryje antywirus zależy od samego antywirusa. Nigdy nie ma 100% pewności ;/

@SlimaKCode to że antywirus wykrywa w programie kod który prawdopodobnie jest wirusem jest całkowicie normalne i nie oznacza że w programie jest wirus...

 

Jak działa antywirus? Skanuje kod programu (musi go zdekompilować) a wszystko dzieje się w "środku" i szuka fragmentu szkodliwego kodu a szuka na zasadzie porównywania poszczególnych fragmentów kodu z tym który ma w bazie danych. Jak znajdzie informuje o wirusie co nie oznacza że taki kod jest wirusem, zazwyczaj używa się kodu "robaka" do połączenia z serwerami sieciowymi bo logicznie rzecz biorąc identycznie działa wirus lub robak (na podstawie łączenia klienta z serwerem) więc antywirus widzi to jako wirus. A że program jest w C# wzmacnia to czujność antywirusa. W C# łatwo się programuje a sama składnia jest niemal identyczna co w JAVIE więc antywirus widzi w kodzie więcej wirusów niż widziałby w kodzie PASCAL'a czy C++ ;)

 

Czyli to wina antywirusa a nie programu w którym nie ma szkodliwego kodu...

 

Mniej więcej napisałeś prawdę... Z tym, że antywirus nie dekompiluje kodu... bo po co? Operuje on na kodzie już skompilowanym i zwykle w trakcie wykonywanie. Tak jak napisałeś szuka fragmentów kodu, które mogą być szkodliwe i porównuje ze swoją bazą, ale nie tylko. Sprawdza również cały czas zachowanie tego kodu, w jaki sposób komunikuje się on z bibliotekami systemowymi i co dokładnie robi. Jeżeli antywirus coś znajdzie nie zawsze oznacza to, że program ma wirusa, to prawda. Jednakże jeżeli antywirus coś wykrywa znaczy, że program tak czy siak nie działa tak jak powinien. Skoro jest masa innych programów, które działają w podobny sposób i nic w nich nie wykrywa, to znaczy, że akurat w tym danym programie ktoś zrobił coś nie tak jak trzeba. Wystarczy przebudować program tak by robił daną rzecz inaczej i nie denerwował antywirusa, a będzie po sprawie ;)

 

P.S. A i tak w ogóle nie wiem jak się ma to, ze w C# łatwo Ci się programuje jak znasz Jave do wykrywania w tym języku wirusów, ale widać ma to wedle Ciebie bardzo duże znaczenie :P

Opublikowano

Wydałem nową wersję, aby naprawić błąd z maksymalizacją okna. (miała wyjść później)

0.5.4:

  • dodano menu ustawień
  • dodano zakładkę zmiany stylu
  • dodano styl „Ciemny”
  • naprawiono błąd, uniemożliwiający maksymalizację okna na większych ekranach

Na razie można tylko wybierać między stylem jasnym i ciemnym, zapisywanie wybranego stylu i tworzenie nowych stylów już niedługo.

Opublikowano

no to wpisałem: "Menedżer serwera - łatwo zarządzaj swoim serwerem" :)

 

 

polecam tą aplikacje, ona znajduje się na kilku innych forach więc polecam wpisać w google: "Menedżer serwera - łatwo zarządzaj swoim serwerem"

 

 

na innych forach jest szybsza aktualizacja aplikacji

Opublikowano

no to wpisałem: "Menedżer serwera - łatwo zarządzaj swoim serwerem" :)

 

 

polecam tą aplikacje, ona znajduje się na kilku innych forach więc polecam wpisać w google: "Menedżer serwera - łatwo zarządzaj swoim serwerem"

 

 

na innych forach jest szybsza aktualizacja aplikacji

Na innych forach NIE MA "szybszej aktualizacji aplikacji".

Na wszystkich forach, z opisem tej aplikacji - informacja o aktualizacji wychodzi w bardzo podobnym czasie.

Opublikowano

 

 

Definicje:

użyciu - aktualna liczba aktywnych userów i najczęściej przeprowadzane przez nich operacje,

statystyki - wykresy linijki i inne tabelki odpowiadające użyciu aplikacji.

 

Podzielisz się z nami statystykami o aktualnym użyciu aplikacji? bądź przygotujesz stronkę z statystykami na której będzie można śledzić postępy?

dodasz pliki archiwalne starszych wersji aplikacji do pobrania?

wrzucisz swój projekt na spigotmc.org? tak, wiem że czekasz do 1.0.0

 

 

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Aplikacja zbiera bardzo proste statystyki:

1. Łączna liczba użytkowników (po IP) wynosi obecnie 172.

2. Wszyscy użytkownicy (wykluczając mnie) używali aplikacji przez 233 godziny.

 

Jeszcze nie zbieram najczęściej przeprowadzanych operacji.

 

Stronka ze statystykami może niedługo będzie.

Archiwalnych plików starszych wersji nie będzie - niepotrzebnie je trzymać (przynajmniej do wersji 1.0, kiedy starsze wersje mogą mieć poważne bugi).

 

Na forum spigotmc.org? Na anglojęzyczne strony będę wrzucał kiedy aplikacja będzie wielojęzyczna i bardziej dopracowana.

Opublikowano

Aplikacja zbiera bardzo proste statystyki:

1. Łączna liczba użytkowników (po IP) wynosi obecnie 172.

2. Wszyscy użytkownicy (wykluczając mnie) używali aplikacji przez 233 godziny.

 

Jeszcze nie zbieram najczęściej przeprowadzanych operacji.

 

Stronka ze statystykami może niedługo będzie.

Archiwalnych plików starszych wersji nie będzie - niepotrzebnie je trzymać (przynajmniej do wersji 1.0, kiedy starsze wersje mogą mieć poważne bugi).

 

Na forum spigotmc.org? Na anglojęzyczne strony będę wrzucał kiedy aplikacja będzie wielojęzyczna i bardziej dopracowana.

 

Archwium starszych wersji wbrew pozorom jest bardzo przydatne. Jeżeli sam nie chcesz go prowadzić to podeślij mi jednorazowo starsze wersje programu, a ja się tym zajmę :)

Opublikowano

@SlimaKCode

Problem polega na tym, że nawet nie trzymam starszych wersji programu.

Przy okazji wersji 1.0 przemyślę, czy trzymać starsze (ale nowsze od 1.0) wersje czy nie.

 

Opublikowano

@SlimaKCode Problem polega na tym, że nawet nie trzymam starszych wersji programu. Przy okazji wersji 1.0 przemyślę, czy trzymać starsze (ale nowsze od 1.0) wersje czy nie.

Kapuje, jeżeli chcesz to mogę pomóc ze stroną WWW (w tym archiwum starszych wersji) oraz statystykami programu via WWW.

Opublikowano

Dobra, muszę być rzeczowy, nie będę dłużej czekał i napiszę to tutaj.

 

Kiedy naprawisz ten błąd przy połączeniu z ftp? i proszę nie zwalaj tego na zły program serverujący ftp, bo działa on poprawnie i na kliencie filezilli wszystko się pięknie otwiera, a twój program się srashuje kiedy próbuję otworzyć jeden zwykły folder w katalogu głównym i wygląda to tak:

 

uhdcROi.png

 


 

Szczegółowe informacje na temat wywoływania debugowania w trybie JIT (just in time)
zamiast tego okna dialogowego znajdują się na końcu tego komunikatu.

************** Tekst wyjątku **************
System.Net.WebException: Serwer zdalny zwrócił błąd: (501) Błąd składni w parametrach lub argumentach.
   w System.Net.FtpWebRequest.SyncRequestCallback(Object obj)
   w System.Net.FtpWebRequest.RequestCallback(Object obj)
   w System.Net.CommandStream.Dispose(Boolean disposing)
   w System.IO.Stream.Close()
   w System.IO.Stream.Dispose()
   w System.Net.ConnectionPool.Destroy(PooledStream pooledStream)
   w System.Net.ConnectionPool.PutConnection(PooledStream pooledStream, Object owningObject, Int32 creationTimeout, Boolean canReuse)
   w System.Net.FtpWebRequest.FinishRequestStage(RequestStage stage)
   w System.Net.FtpWebRequest.GetResponse()
   w ​‬‮‎‫‫‌‌‭‬‬​​‌‎‍‏‌‮‭‫‫‭‍‍‌‮.‮‭‌‭‮‫‫​‭‪‮‮‫​‌‭‫‭‮‍‏‮‮(RemoteServer , String )
   w ‫‭‍‌‌‪‪‌‪‮‍‏‌‎‫‍‪‍‬‍‎‌‪‮‏​‮.‭‮‫‏‮‮‪‭‪‍‌‏‏‌‮‏‌‌‬​‮‮‍‎‮‮()
   w ‏‮‌‪‏‍‬‍‫​‭‌‭‌​​‮‎‬‪‎‪‫‍​‭‮.‏‪‏‮‬‬‌‫‍‫‮‪‍‫‫‫‬‬‎​‫​‫‭‮‍‌‪‍‪‮(Object , TreeViewCancelEventArgs )
   w System.Windows.Forms.TreeView.OnBeforeExpand(TreeViewCancelEventArgs e)
   w System.Windows.Forms.TreeView.TvnExpanding(NMTREEVIEW* nmtv)
   w System.Windows.Forms.TreeView.WmNotify(Message& m)
   w System.Windows.Forms.TreeView.WndProc(Message& m)
   w System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
   w System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
   w System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)


************** Zestawy załadowane **************
mscorlib
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework/v4.0.30319/mscorlib.dll
----------------------------------------
MinecraftServerManager
    Wersja zestawu: 0.5.4.0
    Wersja Win32: 0.5.4.0
    CodeBase: file:///C:/gry/mc/serwery/Mened%C5%BCer%20serwera.exe
----------------------------------------
TLgwEACLSdWvpfCaJnSPQEzTjld
    Wersja zestawu: 0.0.0.0
    Wersja Win32: 0.5.4.0
    CodeBase: file:///C:/gry/mc/serwery/Mened%C5%BCer%20serwera.exe
----------------------------------------
System.Windows.Forms
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34250 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
----------------------------------------
System.Drawing
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
----------------------------------------
System
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34239 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
----------------------------------------
System.Core
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Core/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Core.dll
----------------------------------------
mscorlib.resources
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/mscorlib.resources/v4.0_4.0.0.0_pl_b77a5c561934e089/mscorlib.resources.dll
----------------------------------------
System.Configuration
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Configuration/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Configuration.dll
----------------------------------------
System.Xml
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34230 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
Microsoft.GeneratedCode
    Wersja zestawu: 1.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34230 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
System.Drawing.resources
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing.resources/v4.0_4.0.0.0_pl_b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.resources.dll
----------------------------------------
Microsoft.GeneratedCode
    Wersja zestawu: 1.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34230 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
Microsoft.GeneratedCode
    Wersja zestawu: 1.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34230 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
System.resources
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.resources/v4.0_4.0.0.0_pl_b77a5c561934e089/System.resources.dll
----------------------------------------
System.Windows.Forms.resources
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.36213 built by: FX452RTMLDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms.resources/v4.0_4.0.0.0_pl_b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.resources.dll
----------------------------------------

************** Debugowanie w trybie JIT **************
Aby włączyć debugowanie w trybie just in time (JIT), plik .config tej
aplikacji lub komputera (machine.config) musi mieć
wartość jitDebugging ustawioną w sekcji system.windows.forms.
Aplikacja musi być również skompilowana z włączonym
debugowaniem.

Na przykład:

<configuration>
    <system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

Gdy debugowanie JIT jest włączone, wszystkie nieobsługiwane wyjątki
są wysyłane do debugera JIT zarejestrowanego na komputerze
i nie są obsługiwane w tym oknie dialogowym.

 

 

w konsoli rcon, dla serwera zdalnego chodź mogę ją otworzyć to nie mogę napisać żadnej komendy.

słychać tylko ten windowsowy dźwięk otwartego w tle okna.

 

za to otwieranie plików textowych działa, czasem tyko podczas próby zapisania program się tak przycina że znika z listy drzewko servera z którym jestem połączony, bez mojej inicjatywy, nie klikałem usuń ani nic, samo znikło i za chwile się pojawiło, taki dziwny bag.

 

i kiedy usuniesz te trzy spacje przy porcie, jakim porcie, w każdym oknie gdzie trzeba wpisać port są trzy spacje i muszę je usuwać, to jest gnębiące.

 

 

 

@Edit

 

do tego gdy ustalę czarny motyw to po wyłączeniu i włączeniu programu ten się nie zapisuje i jest dalej żółty motyw.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Niewielki bugfix FTP i nie tylko - 0.5.4.1:

  • naprawiono błąd krytyczny przy połączeniu z niektórymi serwerami FTP
  • naprawiono błąd FTP przy wyświetlaniu folderów I plików zawierających spację
  • naprawiono błąd zmieniający ikonę przy zwijaniu lub rozwijaniu serwera

Przygotowuję obecnie nową stronę WWW, więc kolejne aktualizacje mogą się trochę przedłużyć.

Dodawanie własnych stylów i zapisywanie wybranego stylu już niedługo...

Opublikowano

hehe..

Wiedziałem : )

 

testuje sobie programik i kolejny błąd ftp,

 

gdy otworzę folder i spróbuję owtorzyć plik textowy ale nie w formacie .txt tylko np. .yml czy .log to wyskakuje mi taki śmieszny error.

 

 

k3fbsBJ.png

 

 

 

 

Szczegółowe informacje na temat wywoływania debugowania w trybie JIT (just in time)
zamiast tego okna dialogowego znajdują się na końcu tego komunikatu.

************** Tekst wyjątku **************
System.ArgumentOutOfRangeException: Wartość '-2147483648' nie jest prawidłową wartością dla 'Value'. Wartość 'Value' powinna znajdować się w zakresie od 'minimum' do 'maximum'.
Nazwa parametru: Value
   w System.Windows.Forms.ProgressBar.set_Value(Int32 value)
   w ‎‪‎‭‪‏‮‏‍‎‮‭‌‮‎‏‎‭‫‎‮‌‮‫‍‮.‍‬​‭‮‎‭‮‎‌‏‍‬‪‏‬‮‍‮‎‬‎‌‮(Object , ProgressChangedEventArgs )
   w System.ComponentModel.BackgroundWorker.OnProgressChanged(ProgressChangedEventArgs e)
   w System.ComponentModel.BackgroundWorker.ProgressReporter(Object arg)
   w System.ComponentModel.BackgroundWorker.ReportProgress(Int32 percentProgress, Object userState)
   w ‎‪‎‭‪‏‮‏‍‎‮‭‌‮‎‏‎‭‫‎‮‌‮‫‍‮.​‎‪‍‪‭‭‍‍‎‫‮‌‫‏‭‪‭‮‪‭‎‭‬‌‮(Object , DoWorkEventArgs )
   w ‎‪‎‭‪‏‮‏‍‎‮‭‌‮‎‏‎‭‫‎‮‌‮‫‍‮.‍‭‭‏‪‍​‎​‬‭‍‌‭‌​‍‌‏‌‌‎‍‌‎‮(RemoteServer , String , String )
   w ‭​‍‭‏‬‫‍‬‎‭‬‌‫‪‬‎‮‮​‏‮.​‎‌‏​‌‬‮‌‍‌‪‮‫​‬‪‎‏‫‪‬‭‫‫‏‭‎​‮(‎‭‏‎‪‎‮‍‬‎‎‍‮‬‪‫‫‭‮‮‌‬‎‏‌‬‏‌‏‏‮‮‮ , ‮‪‏‏‪‏‎‬‮‪‌‏‍‫‍‌‪‮‮​‏‌​​‮ )
   w ‪​‌‭‍‫‪‏​​‍‫‌‏‍‪‏‬‪‪‎‎‍‮​‭​‫‏‮.‪‪‌‎‌‌‏‫‌‬‏‭​‪‪‬‫‫‬‌‎‏‫‌‏‮(Object , EventArgs )
   w System.Windows.Forms.Control.OnDoubleClick(EventArgs e)
   w System.Windows.Forms.TreeView.WndProc(Message& m)
   w System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
   w System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
   w System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)


************** Zestawy załadowane **************
mscorlib
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework/v4.0.30319/mscorlib.dll
----------------------------------------
MinecraftServerManager
    Wersja zestawu: 0.5.4.1
    Wersja Win32: 0.5.4.1
    CodeBase: file:///C:/gry/mc/serwery/Mened%C5%BCer%20serwera.exe
----------------------------------------
rMDNNlpvFbFmdWAkXeDFAUfCrpoI
    Wersja zestawu: 0.0.0.0
    Wersja Win32: 0.5.4.1
    CodeBase: file:///C:/gry/mc/serwery/Mened%C5%BCer%20serwera.exe
----------------------------------------
System.Windows.Forms
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34250 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
----------------------------------------
System.Drawing
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
----------------------------------------
System
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34239 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
----------------------------------------
System.Core
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Core/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Core.dll
----------------------------------------
mscorlib.resources
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/mscorlib.resources/v4.0_4.0.0.0_pl_b77a5c561934e089/mscorlib.resources.dll
----------------------------------------
System.Configuration
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Configuration/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Configuration.dll
----------------------------------------
System.Xml
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34230 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
Microsoft.GeneratedCode
    Wersja zestawu: 1.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34230 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
System.Drawing.resources
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34209 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing.resources/v4.0_4.0.0.0_pl_b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.resources.dll
----------------------------------------
Microsoft.GeneratedCode
    Wersja zestawu: 1.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34230 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
Microsoft.GeneratedCode
    Wersja zestawu: 1.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.34230 built by: FX452RTMGDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
FastColoredTextBox
    Wersja zestawu: 2.15.0.0
    Wersja Win32: 0.5.4.1
    CodeBase: file:///C:/gry/mc/serwery/Mened%C5%BCer%20serwera.exe
----------------------------------------
System.Windows.Forms.resources
    Wersja zestawu: 4.0.0.0
    Wersja Win32: 4.0.30319.36213 built by: FX452RTMLDR
    CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms.resources/v4.0_4.0.0.0_pl_b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.resources.dll
----------------------------------------

************** Debugowanie w trybie JIT **************
Aby włączyć debugowanie w trybie just in time (JIT), plik .config tej
aplikacji lub komputera (machine.config) musi mieć
wartość jitDebugging ustawioną w sekcji system.windows.forms.
Aplikacja musi być również skompilowana z włączonym
debugowaniem.

Na przykład:

<configuration>
    <system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

Gdy debugowanie JIT jest włączone, wszystkie nieobsługiwane wyjątki
są wysyłane do debugera JIT zarejestrowanego na komputerze
i nie są obsługiwane w tym oknie dialogowym.


 

 

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Proszę bardzo ;)

0.5.4.2:

  • naprawiono błąd krytyczny przy otwieraniu plików na niektórych serwerach FTP
Opublikowano

 

 

!!! po ostatniej aktualizacji aplikacja nie chce mi się otworzyć, próbowałem uruchomić jako administrator, nic, aplikacja nie chce się otworzyć, nawet nie ma procesu w menadżerze zadań.

 

zrestartowałem i zaktualizowałem komputer, dalej nic.

nie wyskakuje żaden error ani nic, po prostu aplikacja się nie włącza.

nic nie zmieniałem od tego momentu w ustawieniach komputera.

Co się stało?

 

aktualizacja:

pobrałem drugi raz, usunąłem folder z %appdata% wyskoczył jakiś błąd ale to nic, później uruchomiłem aplikacje i działa, co się stało?

 

 

 

podczas próby utworzenia połączenia ftp, zostawiając pola, nazwa serwera, wersja serwera i silnik serwera puste. drzewko serwera się nie pojawia w oknie aplikacji, dopiero po zrestartowaniu się pojawia.

 

gdy już zrestartuje aplikacje i wejdę w katalog z logami konsoli servera, spróbuję otworzyć plik latest.log to wyskakuje mi Błąd "Nie można otworzyć pliku, ponieważ jest za duży!".

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

 

!!! po ostatniej aktualizacji aplikacja nie chce mi się otworzyć, próbowałem uruchomić jako administrator, nic, aplikacja nie chce się otworzyć, nawet nie ma procesu w menadżerze zadań.

 

zrestartowałem i zaktualizowałem komputer, dalej nic.

nie wyskakuje żaden error ani nic, po prostu aplikacja się nie włącza.

nic nie zmieniałem od tego momentu w ustawieniach komputera.

Co się stało?

 

aktualizacja:

pobrałem drugi raz, usunąłem folder z %appdata% wyskoczył jakiś błąd ale to nic, później uruchomiłem aplikacje i działa, co się stało?

Prawdopodobnie pobrałeś plik aplikacji, zanim został całkowicie wgrany na sewer FTP - czyli pobrałeś uszkodzony plik.

 

 

do tego, podczas próby utworzenia połączenia ftp, zostawiając pola, nazwa serwera, wersja serwera i silnik serwera puste. drzewko serwera się nie pojawia w oknie aplikacji, dopiero po zrestartowaniu się pojawia.

Wypełniaj pola :P, błąd mało ważny, ale przy najbliższym updacie spróbuję go naprawić.

 

 

a na dodatek, gdy już zrestartuje aplikacje i wejdę w katalog z logami konsoli servera, spróbuję otworzyć plik latest.log to wyskakuje mi Błąd "Nie można otworzyć pliku, ponieważ jest za duży!".

Zwyczajne zabezpieczenie z mojej strony przed otwarciem wielkiego pliku, który zwiesił by aplikację. W najbliższej wersji mogę zwiększyć limit.

Opublikowano

Prawdopodobnie pobrałeś plik aplikacji, zanim został całkowicie wgrany na sewer FTP - czyli pobrałeś uszkodzony plik.

Wypełniaj pola :P, błąd mało ważny, ale przy najbliższym updacie spróbuję go naprawić.

Zwyczajne zabezpieczenie z mojej strony przed otwarciem wielkiego pliku, który zwiesił by aplikację. W najbliższej wersji mogę zwiększyć limit.

 

Dla dużych plików tekstowych ładuj tylko "górną" część pliku na start, a resztę ładuj w tle po otwarciu.

Opublikowano

Dla dużych plików tekstowych ładuj tylko "górną" część pliku na start, a resztę ładuj w tle po otwarciu.

Tu nie chodzi o czas ładowania - nawet duży plik (tekstowy) ładuje się błyskawicznie z dysku.

Po prostu nie wiem, ile można załadować pliku, żeby komponent kolorujący się nie zawiesił.

Gdyby ktoś otworzył np. film albo inny plik binarny to aplikacja mogłaby się zawiesić.

W najbliższej wersji zwiększę limit do kilku MB i dalej powinno działać.

Opublikowano

Obecnie nie, ale zastanawiam się czy takiego nie przygotować.

Obawiam się jednak, że przy obecnej liczbie zainteresowanych na takim forum będzie udzielać się maksymalnie 5 osób.

Opublikowano

Kolejna wersja 0.5.5

  • dodano możliwość utworzenia własnego stylu
  • dodano zapisywanie wybranego stylu
  • dodano statystyki - aplikacja wysyła na serwer listę styli utworzonych przez użytkownika
  • dodano statystyki - aplikacja wysyła na serwer listę otwartych zakładek

Dodałem więcej statystyk, kiedy nazbieram odpowiednio dużo danych, napiszę tu informacje o użyciu aplikacji. Dzięki zbieraniu tworzonych przez użytkownika styli, być może niedługo dodam nowe style lepsze od obecnych wbudowanych.

 

Przykładowy własny styl:

 

 

Obrzydliwy róż:

UglyPink.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...