Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Menedżer serwera - łatwo zarządzaj swoim serwerem


Gość programmerpeter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Miejsce zapisywania plików już jest i jest łatwe do otwarcia, tak jak pisałem.

Wygląd tak jak również pisałem - będzie polepszony, kiedy funkcjonalna część aplikacji będzie w miarę sprawnie działać.

Opublikowano

Zaje*iste! Propsy :)! Może design do ładnych nie należy, ale może być ;3

Rozwijaj dalej. Zobaczymy co z tego będzie :D

Opublikowano

Wow! Coś świetnego, takiego panelu już dawno nie widziałem. Gratuluje projektu i rozwijaj się chłopie bo warto!

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

@bialasekpl.

Na razie nie ma żadnego designu tylko systemowy, ale niedługo będzie ;)

Opublikowano

 

 

Umm.. a będzie obsługa BungeeCord, Vanilli i Sponge, a także tych starszych wersji silników beta sprzed 5lat? Jeszcze obsługa zdalna mysql by się przydała.

 

A będzie wersja aplikacji dla innych systemów np. linuxa, mac os'a, android'a..
Wbudujesz jave w tą aplikacje lub dodasz auto-wykrywanie, auto-pobieranie i auto-instalacje javy? Żeby nie trzeba było kminić jaką wersje javy zainstalować, dzięki temu twój starter znajdzie się w każdej paczce plików serwerowych.

 

Dodasz do okna aplikacji przycisk, Donate żebyśmy mogli Cie dotować ^^? Czy jednak uważasz że to zapeszy i dodasz później?

Dodasz do okna aplikacji jakieś statystki zużycia cpu, ramu i reszty, czy to gdzieś w ukrytych opcjach zaawansowany, żebyś jakoś je tam przemycił, aby można było obserwować jak i co pożera serwer.

 

Dużo roboty jeszcze, ale będzie dobrze, musi być dobrze.

 

 

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

@programmerpeter
Tak jak napisałem w przyszłych aktualizacjach - będzie.

EDIT: była edycja posta nade mną, więc zmieniam odpowiedź.

 

Inne silniki będą, jak znajdę ;) Jeśli chcesz żeby dany silnik był dodany, wyślij mi z nimi paczkę.

 

Windows ma największy procent na rynku. Dla Linuxa spróbuję, dla Maca nie wiem. Dla Androida niepewne - musiałbym przepisywać kod od nowa.

 

Wbudowana Java - absolutnie nie. Za dużo miejsca zajmuje.

Możliwość autoinstalacji Javy, można łatwo dodać taką opcję, ale zakładam że jak ktoś bierze się za tworzenie serwera to jest na tyle ogarnięty, żeby wpisać Java w google i zainstalować najnowszą wersję ;)

 

Przycisk dotacji postaram się zrobić, tylko nie mam jeszcze pewności jak przyjmować dotacje (znasz jakiś procesor płatności z minimum formalności lub ich brakiem?).

 

Statystyki będą.

Opublikowano

@Hari10

Był to chwilowy problem techniczny (bawiłem się z katalogami na hostingu ;))

Już działa.

Opublikowano

@programmerpeter Mi dalej nie działa. Wyskakuje takie coś: 

Not Found

The requested URL /Menedżer serwera.exe was not found on this server.

Apache/2.2.22 (Debian) Server at mirror.ancap.pl Port 80
Opublikowano

A dobra... myślałem że chodzi o serwery. Sorry zaraz wrzucę Menedżer serwera.exe na hosting.

 

EDIT: Już wrzuciłem program, możesz pobierać.

Opublikowano

Kiedy aktualizacja? I co w niej dodasz?

 

Czekam aż będzie możliowosc połączenia się z FTP

A tak wgl. wielkie propsy dla cb, za poswięcenie czasu na pisanie tego.

Opublikowano

Aktualizacja jutro lub pojutrze.

Zostanie w niej dopracowany menedżer plików - autoodświeżanie, kopiowanie do folderu, tworzenie nowego pliku/folderu, import/eksport serwera. Dzięki temu będzie można wygodnie zarządzać plikami serwera bez otwierania dodatkowego okna eksploratora plików.

 

Po napisaniu tej aktualizacji, rozpocznę prace nad połączeniem przez FTP.

Opublikowano

Kolejna wersja 0.3:

  • wyłączono rozszerzanie/zwijanie się drzewa serwera podczas jego dwukrotnego kliknięcia
  • dodano opcję utworzenia nowego pliku
  • dodano opcję utworzenia nowego folderu
  • dodano opcję kopiowania do schowka
  • dodano opcję wklejania ze schowka
  • dodano odświeżanie drzewa plików co 100 milisekund
  • poprawiono bugi drzewa plików
  • dodano silnik Vanilla (standardowy Minecraft)
Opublikowano

 

Kolejna wersja 0.3:

  • wyłączono rozszerzanie/zwijanie się drzewa serwera podczas jego dwukrotnego kliknięcia
  • dodano opcję utworzenia nowego pliku
  • dodano opcję utworzenia nowego folderu
  • dodano opcję kopiowania do schowka
  • dodano opcję wklejania ze schowka
  • dodano odświeżanie drzewa plików co 100 milisekund
  • poprawiono bugi drzewa plików
  • dodano silnik Vanilla (standardowy Minecraft)

 

 

Kiedy planujesz wydać tą wersje ?

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

@Refresh

Ten temat błyskawicznie znika w gąszczu pytań o konfigurację serwera.

Mam pytanie do administracji - czy jest możliwe przyklejenie tego tematu?

Opublikowano

@up

1. Ale chyba admin na prośbę może przykleić?

2. Co do błędu:

Kliknij PPM na serwer i otwórz w eksploratorze plików. Następnie skopiuj tam cmd i wpisz java -jar server.jar, jeśli w cmd wyskoczy Ci taki sam błąd, to znaczy że jest to błąd Twojego komputera...

Opublikowano

@up

Launchera, czyli programu?

 

Jeszcze długo... Wygląd nie jest najważniejszy, więc mogę najwyżej powiedzieć, że przed wersją 1.0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...