Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Menedżer serwera - łatwo zarządzaj swoim serwerem


Gość programmerpeter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak tylko ta 0.7 wersja została wprowadzona to pobrać nie można bo piszę ze może uszkodzić komputer... i nic więcej. :)

Rzadko pobierana, jeśli używasz Chrome - kliknij na strzałkę obok nazwy pliku i wybierz z menu "zachowaj".

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pomocnik
Opublikowano

Woo. Narescie jakiś menadżer serwera! Według mnie wielki + dla cb. Napewno skorzystam.

Opublikowano

Kolejna wersja programu i wiele poprawek (zwłaszcza w drzewie serwerów).

 

0.7.1:

  • dodano możliwość przenoszenia plików i folderów metodą przeciągnij i upuść (niestety nie można przenosić folderów zdalnych)
  • dodano wielojęzyczne komunikaty o aktualizacji
  • dodano skalowanie menu w zależności od długości tekstu
  • dodano zmianę nazwy wbudowanych stylów w zależności od wybranego języka
  • usunięto dźwięk po naciśnięciu klawisza enter w konsoli (po wpisaniu komendy)
  • poprawiono znacznie wygląd drzewa serwerów i drzewa silników
  • poprawiono tworzenie nowego pliku w drzewie serwerów
  • poprawiono tworzenie nowego folderu w drzewie serwerów
  • naprawiono błąd przy usuwaniu pliku/folderu zdalnego
  • naprawiono niewielki błąd przy zmianie nazwy serwera zdalnego
Opublikowano

Kolejna wersja - nieco usprawnień i naprawa kilku błędów.

 

0.7.2:

  • poprawiono dodawanie serwera w zakładce "Dodaj serwer zdalny"
  • poprawiono rozmiar czcionki w konsoli, konsoli zdalnej i edytorze tekstu
  • naprawiono błąd podczas podłączania serwera zdalnego przy użyciu poprawnych danych FTP i niepopranych danych RCON
  • naprawiono stylowanie pola tekstowego w konsoli zdalnej
  • naprawiono niewielki błąd zmieniający tabulację podczas edycji tekstu

Ze względu na zerową aktywność zostało usunięte forum programu. Wszystkie propozycje i błędy proszę zgłaszać na: https://github.com/p...rManager/issues

Opublikowano

Nadal nie działa serwer zdalany mi

I gdy robię na local jak przestawić ram bo jest dane 128 mb

Dodaj w konsoli jak zaznaczyć ppm kopiuj

 

Super instalator

Panel naprawde fajny

Czekam na next update

Opublikowano

1. "Dziwne u mnie działa". Prawdopodobnie podajesz nieprawidłowe dane. Podczas łączenia się serwerem zdalnym powinieneś otrzymać czytelny komunikat o błędzie.

2. Na pewno nie jest nadane 128 MB (byłby Crash). Na razie serwer uruchamia się bez narzuconego limitu RAMu. Planowana jest możliwość ustawienia ilości przydzielanego RAMu.

3. "Dodaj w konsoli jak zaznaczyć PPM kopiuj" - Nie rozumiem.

Opublikowano

PaperSpigot jest już obecnie na liście silników - został dodamy kilka miesięcy temu.

Opublikowano

xD Zdemaskowałem się, to prawa, nie używałem tego menadżera od kilku miesięcy.

Czemu? po prostu nie jest jeszcze na tyle rozbudowany.. 

 

i mam z nim kilka problemów,

 

bYbsmkz.pngcXGGeXV.png

xnObLUm.png

 

i cóż tu zrobić..

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Niestety takie komunikaty są wysyłane w przypadku nie podpisanej aplikacji.

Niedługo planuję zakupić klucz, aby wyeliminować ten problem.

Opublikowano

Nowa wersja programu - 0.7.3

  • dodano prostą przeglądarkę obrazów
  • poprawiono usuwanie folderów
  • naprawiono błąd krytyczny podczas otwierania nie istniejącego serwera lokalnego przy starcie aplikacji
  • naprawiono błąd podczas odświeżania plików
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolejna wersja z naprawionymi dwoma ważnymi błędami - 0.7.3.1:

  • naprawiono kolorowanie składni
  • naprawiono wielokrotne odświeżanie się drzewa serwerów po starcie aplikacji
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...