Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Menedżer serwera - łatwo zarządzaj swoim serwerem


Gość programmerpeter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
prezentuję tutaj jeszcze niedopracowaną wersję mojego programu do tworzenia serwerów i prostego zarządzania nimi.
Program obecnie pozwala na:

  • tworzenie lub podłączanie już istniejących serwerów lokalnych 
  • łączenie się z serwerem zdalnym (FTP i RCON)
  • operacje na plikach serwera (usuń, zmień nazwę, otwórz, pokaż w eksploratorze Windowsa, itd.)
  • edycję plików serwera z kolorowaniem składni
  • dostęp do konsoli serwera
  • operacje na wielu serwerach jednocześnie
  • zarządzanie pobranymi silnikami serwera
  • zmianę języka na polski/angielski
  • zmianę kolorystyki

Strona internetowa: http://mcservermanager.tk

Kod na GitHubie: https://github.com/programmerpeter/MinecraftServerManager
Ekipa:

 

Aktywna:
@ - Główny (i na razie jedyny) programista

@ - Tester

@ - Sponsor i konfigurator VPS

 

Nieaktywna:
@@wytrych - Grafik
@@klipbun1234 - Pomysłodawca

 


Screeny:


Działająca konsola:
ConsoleScreen.png
Edytor plików:
EditorScreen.png

 

Lista zmian: http://mcservermanager.tk/changelog.php
Lista przyszłych zmian: http://mcservermanager.tk/future.php
 

Link do pobrania: http://mcservermanager.tk/Menedżer serwera.exe

Skan: http://mcservermanager.tk/info/virustotal.php

Aby wspomóc prace nad programem obejrzyj stronę: http://mcservermanager.tk/help.php

 
Dalszy rozwój aplikacji zależy od Was - jeśli przekonacie mnie, że będziecie używać takiego programu i jest Wam potrzebny, będę kontynuował nad nim pracę. Piszcie sugestie i opinie na temat programu w tym wątku.

 

Poszukuję testerów. Jeśli chcesz się zgłosić - napisz do mnie prywatną wiadomość na forum.

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na prawdę, Ciekawy pomysł­!

 

Gratuluję, wszystko działa poprawnie. :)

 

 

// Dodajcie ilość RAM do wykorzystania. :)

Opublikowano

WTF?! Człewieku ile ty to robiłeś? :P Gratulacje za chęć zrobienia czegoś takiego...

 

 

Czekam na dalsze prace od ciebie i daje wielki PLUUUUS!

 

I jeszcze pytanko czy ip ustawia się samo?

508w00.jpg  LICZĘ NA +


Piszesz coś do mnie dodaj @I'm_rudy


Opublikowano

@MarekPL1

Możliwość ustawienia ilości RAMu, będzie dostępna w kolejnych wersjach.

 

@I'm_rudy

Robiłem około dwa tygodnie, ale aplikacja może się rozwijać jeszcze miesiącami, jeśli będzie dużo użytkowników ;)

 

Żeby wejść na serwer wpisz localhost jako adres połączenia. Lub localhost:port, jeśli ustawiłeś niestandardowy port w server.properties

Opublikowano

Propsy za realizacje projektu a jeszcze większe za udostępnienie. Będą wychodzić updaty ? Jeśli tak to co jaki czas ?

Opublikowano

@up

Updaty wychodzą często - nowa wersja średnio co 2 dni.

Opublikowano

No, no.. Bardzo ciekawy i dopracowany program. Musieliście się nieźle napracować. Rozwijajcie projekt i będzie super ^^ Trzymam kciuki i oby tak dalej!

6770714055827651007269.jpeg
Opublikowano

@up

Pisz w liczbie pojedynczej ;)

Na razie jest tylko jeden programista czyli ja, ale może ktoś się zgłosi do pomocy...

Opublikowano

Wow, miazga.

Niesamowite ._.­

 

W czym to robisz? Jaki język, IDE?

 

ps:

 

 

Error: Registry key 'Software\JavaSoft\Java Runtime Environment'\CurrentVersion'has value '1.7', but '1.8' is required.Error: could not find java.dllError: Could not find Java SE Runtime Environment.

 

 

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

@AdamGrzegorz

Język C#, IDE - Microsoft Visual C# 2010

 

Błąd który napisałeś pojawia się w konsoli serwera? Jeśli tak to zainstaluj najnowszą wersję Javy.

Opublikowano

­@AdamGrzegorz

Zgadniesz?

1b3piLM.png

@topic

Bardzo fajny pomysł - rozwijajcie go dalej.

Czy w konsoli jest dodane to, aby np. gdy ktoś wyśle kolorową wiadomość, to ta kolorowa wiadomość tam się w wyświela w tych kolorach? (masło maślane)

 

sygnatura.png

Opublikowano

@554461402688252517908.png HardStyl3r

Jeszcze nie, ale będzie niedługo dodane.

 

@topic

Dodałem screeny z najnowszej wersji, wyglądają znacznie lepiej.

Opublikowano

@programmerpeter mi ten program wykrywa jako wirus. nawet jak wyłączę wirusa to nie mogę pobrać 

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

@AdamGrzegorz

Język C#, IDE - Microsoft Visual C# 2010

 

Błąd który napisałeś pojawia się w konsoli serwera? Jeśli tak to zainstaluj najnowszą wersję Javy.

Mam najnowszą 7.

 

Javy 8 nie zainstaluje, z przyczyn takich, że większość projektów w Eclipse mam pisanych pod 1.7:u

­

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

@AdamGrzegorz

Podaj więcej szczegółów? Zakładam, że chyba silnik serwera wymaga Javy 8. Jaki silnik pobrałeś? Błąd wyskoczył w konsoli serwera?

@gornie12

Jakiego masz Antywirusa?

EDIT: Korzystasz z Chrome? Jak tak, to nie antywirus wykrywa, tylko przeglądarka pisze "Ten program jest rzadko pobierany i może być niebezpieczny" ;), użyj innej przeglądarki lub kliknij na strzałkę i zachowaj

Opublikowano

@up

Dzięki za informację, zobaczę w najbliższym czasie co da się zrobić. Może ten spigot był kompilowany pod 1.8...

Chociaż chyba bezpiecznie możesz zainstalować Javę 8, projekty z poprzedniej Javy powinne działać.

Jak możesz podaj linka do pobrania wersji Spigota działających pod starsze wersje Javy.

Opublikowano

Zaciekawił mnie ten menadżer, bardzo fajnie wygląda. A takie pytanie, czy istnieje opcja żeby to podłączyć pod gotowy serwer na hostingu np. Pukawka?

Opublikowano

Bardzo świetna inicjatywa! Rozwijajcie go dalej. Może mógłbyś popracować nad wyglądem wizualnym? Jakieś tło, rameczki i będzie bomba :)­

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||­

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

​|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Opublikowano

Brawo ! wszystko ładnie pięknie działa !! Polecam !

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngBiter.

Sam mam serwer na pukawka.pl, w przyszłych wersjach dodam możliwość połączenia z konsolą i z FTP.

Na razie można korzystać z serwera tylko lokalnie.

@Vampire4Fun

Zostanie dodane w kolejnych wersjach.

@SeterN.

Estetyka również zostanie polepszona w kolejnych wersjach.

Opublikowano

Gdzie się zapisują pliki wygenerowane przez ten program?

Opublikowano

O ku*wa.Nie sądziłem że dożyje chwili,kiedy w dziale minecraft zostanie opublikowany program w c++ i uwaga - nie będzie podjebany ani skopiowany :) GG,1 raz dałem like.Gratki !

--

Opublikowano

@HugoZar

Kliknij prawym na ikonkę serwera/folderu i z menu wybierz "Otwórz w eksploratorze plików".

 

Lokalizacja to %appdata%\MinecraftServerManager

 

@programmerpeter

To nie C++ to C# ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...