Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski] karolekDrop, czyli menadżer dropu ze stone!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@TheMajster żeby zainteresowanie było i żeby gimby mu placily za pluginy "autorskie "

 

 

East, przestaw dostawać donejty i dalszego rozwoju pluginu nie bedzie :D

 

Tak się zastanawiam i to na daną chwilę jest jedyne rozwiązanie dlaczego zrobił to samo po raz kolejny.

Doceniałem go aż do 3 stycznia 2015 roku :(

Opublikowano

Jedynym i najlepszym developerem (sory jak źle napisalem ) jest @dzikoysk <3

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Niestety pewnie będzie tak samo jak z revo, zainteresowanie karolka zerowe i koniec... ;<

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją, zabezpieczeniem, bazą danych, stworzenia unikalnego wyglądu - serwerów teamspeak 3? Poniżej kontakt do mnie ;). Gwarancja i zadowolenie.

 

GG: 67581351

Discord: Hax3ey#4838

PW: Forum

Opublikowano

Niestety pewnie będzie tak samo jak z revo, zainteresowanie karolka zerowe i koniec... ;<

 

@.ılı Faster ılı

A co się stało z tym Revo ??

 

Czemu @Karolek :3 zrobił plugin a raczej prawie zrobił i niegotowy zaprezentował na mpcforum ?

Może to nie jego plugin jeżeli błędy zgłaszane przez userów mpcforum nie są przez niego poprawiane ?

Tylko podejrzewam że to nie jego plugin, nie jestem pewny bo go nie znam.

Opublikowano

@.ılı Faster ılı

A co się stało z tym Revo ??

 

Czemu @Karolek :3 zrobił plugin a raczej prawie zrobił i niegotowy zaprezentował na mpcforum ?

Może to nie jego plugin jeżeli błędy zgłaszane przez userów mpcforum nie są przez niego poprawiane ?

Tylko podejrzewam że to nie jego plugin, nie jestem pewny bo go nie znam.

To są jego pluginy. Miał kilka kont gdzie je prezentował. 

cKXCQyT.png

Opublikowano

To są jego pluginy. Miał kilka kont gdzie je prezentował. 

 

A może on nie potrafi tego naprawić i dlatego tematu unika  a nie chce aby to wyszło na jaw i nie przyzna się że tego nie umie ?

Opublikowano

Wychodzi na to że autor, znów porzucił pracę na swoim pluginem, a zapowiadało się tak ładnie.

bez reklam

Opublikowano

Niestety pewnie będzie tak samo jak z revo, zainteresowanie karolka zerowe i koniec... ;<

 

 

@.ılı Faster ılı

A co się stało z tym Revo ??

 

Czemu @Karolek :3 zrobił plugin a raczej prawie zrobił i niegotowy zaprezentował na mpcforum ?

Może to nie jego plugin jeżeli błędy zgłaszane przez userów mpcforum nie są przez niego poprawiane ?

Tylko podejrzewam że to nie jego plugin, nie jestem pewny bo go nie znam.

 

 

To są jego pluginy. Miał kilka kont gdzie je prezentował. 

 

 

A może on nie potrafi tego naprawić i dlatego tematu unika  a nie chce aby to wyszło na jaw i nie przyzna się że tego nie umie ?

 

 

Wychodzi na to że autor, znów porzucił pracę na swoim pluginem, a zapowiadało się tak ładnie.

Ale Wy dupkę spinacie xD

 

 

Na razie temat zamknij - nie mam ochoty czytać płaczu napalonych 15 latków :v

 

Ide na impreze, bajo :G

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Ale Wy dupkę spinacie xD

 

 

Na razie temat zamknij - nie mam ochoty czytać płaczu napalonych 15 latków :v

 

Ide na impreze, bajo :G

 

Oni dupy nie spinają tylko wcześniej taką samą akcje odwaliłeś i mają do ciebie o to pretensje 

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Oni dupy nie spinają tylko wcześniej taką samą akcje odwaliłeś i mają do ciebie o to pretensje 

Nie mam czasu i tyle, jak tego nie rozumieją to niech nie uzywają...

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...