Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski] karolekDrop, czyli menadżer dropu ze stone!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodaj drop cobblestone, owszem, można dodać go do dropów jako 100% ale ujowo wygląda w /drop 

 

 

Dodaj też aby:

    name: 'Cos'

Można było kolorować. Np tak:

name: '&2Szmaragd'

i o co chodzi z "aktywny"? Bo trochę to uciążliwe jak raz jest aktywne, a raz nie ...

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Nie może, ale ja nie umiem tego zbugować xD

2. Dziś wieczorem wrzucę poprawkę

3. To co wyżej

 

Myślalem, żeby zrobić po prostu jakiś mnożnik dla vipa :P

 

1.Właśnie o tym mówiłem wystarczy jeżeli zrobisz że po kliknięciu na przedmiot w GUI one się zamyka

 

A co mnożnika VIP to najlepiej jak by było aby działał na zasadzie %

np gracz posiada w diament chance: 10.2

To była by ocja w configu chancevip: 100.0

czyli drop będzie o 100% większy wychodzi 20.4

Albo np jak było by 10.2

a opcja  w configu chancevip: 50.0 to o 50% zostaje drop powiększony to wychodzi  chance dla vip'a 15.3

 

Ogólnie aby był drop większy dla vip'a było by to w configu (nie w drop.yml) i ustawiało by o ile ma mnożyć

 

o to ci chodziło ?

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

1.Właśnie o tym mówiłem wystarczy jeżeli zrobisz że po kliknięciu na przedmiot w GUI one się zamyka

 

A co mnożnika VIP to najlepiej jak by było aby działał na zasadzie %

np gracz posiada w diament chance: 10.2

To była by ocja w configu chancevip: 100.0

czyli drop będzie o 100% większy wychodzi 20.4

Albo np jak było by 10.2

a opcja  w configu chancevip: 50.0 to o 50% zostaje drop powiększony to wychodzi  chance dla vip'a 15.3

 

Ogólnie aby był drop większy dla vip'a było by to w configu (nie w drop.yml) i ustawiało by o ile ma mnożyć

 

o to ci chodziło ?

Tak ;)

 

Dodaj drop cobblestone, owszem, można dodać go do dropów jako 100% ale ujowo wygląda w /drop :/

Z jednej strony ma to dobre strony - możesz sobie wylączyć drop cobbla! xD

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

@Karolek :3

Moja dosłowanie jedna uwaga :D

Bo tak nie fajnie to wygląda, dodaj pełne wsparcie dla enchantów fortuny, bo aktualnie z tego co widze w kodzie masz tylko dla 1,2,3 levela, czasem ludzie używaja tych większych wartości.

No! ale tak to miło coś tu widzieć na MPC co jest dobrze zrobione :D (Nie to co te gildie z dziurami!)

 

Dziwnie ładujesz konfguracje o.O

 

A... i tą metodę z IoUtils możesz zastąpić tym: http://docs.oracle.com/javase/7/docs/api/java/nio/file/Files.html#copy(java.io.InputStream,%20java.nio.file.Path,%20java.nio.file.CopyOption...)

Też kiedyś używałem takiej metody.

Taka czysta rada, bo raczej większej różnicy to nie zrobi ;)

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

Tak ;)

 

Z jednej strony ma to dobre strony - możesz sobie wylączyć drop cobbla! xD

 

@ Karolek :3

Może zrób możliwość włączenia w configu cobblestone

Ja oczywiście i tak będę dodawać cobbla do dropów bo dosyć to fajnie wygląda i można wyłączyć cobbla

Też w na przyszłość przydała by sie komenda /cobblestone off /cobblestone on

 

 

POWAŻNY BUG!

 

- Można rozsadzać rudy TNT oraz Cleaperami !

- Tak jak pisałem w propozycji dodaj mozliwość ustawienia fortunki powyżej 3 , np .NEXT wszystkie fortunki powyżej 3 mają tak ja ustawione niżej

taką wartość.

  fortune:
    '1':
      percent: 30.0
      amount: 1-2
    '2':
      percent: 20.0
      amount: 1-3
    '3':
      percent: 10.0
      amount: 1-4
    'NEXT':
      percent: 15.0
      amount: 1-5

-------------

Szukam dalej xD

-------------

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Witam, czekałem na podobny plugin ale coś te inne nie było doskonały jak ten ma parę błędów ale przed karolkiem się nie schowają :P

 

Karolku, dodaj do TODO

Drop dla vipa czyli np.

 

- ==: Drop

ranga: drop.kamien
name: Kamien
item: COBBLESTONE
chance
: 100.0
fortune: false
points: 10-25
tools:
- DIAMOND_PICKAXE
- IRON_PICKAXE
- WOODEN_PICKAXE
- STONE_PICKAXE

 

 

 > Pozdrowiam drakuś :3.

Opublikowano

@Karolek :3

Moja dosłowanie jedna uwaga :D

Bo tak nie fajnie to wygląda, dodaj pełne wsparcie dla enchantów fortuny, bo aktualnie z tego co widze w kodzie masz tylko dla 1,2,3 levela, czasem ludzie używaja tych większych wartości.

No! ale tak to miło coś tu widzieć na MPC co jest dobrze zrobione :D (Nie to co te gildie z dziurami!)

 

Dziwnie ładujesz konfguracje o.O

 

A... i tą metodę z IoUtils możesz zastąpić tym: http://docs.oracle.com/javase/7/docs/api/java/nio/file/Files.html#copy(java.io.InputStream,%20java.nio.file.Path,%20java.nio.file.CopyOption...)

Też kiedyś używałem takiej metody.

Taka czysta rada, bo raczej większej różnicy to nie zrobi ;)

Fortunę dodam, może ogarnę jakiś fajny wzór na to :p

Co do konfiguracji - tak jakoś mi wygodnie jest :D

Dzięki za metodę! ;)

 

 

 

@ Karolek :3

Może zrób możliwość włączenia w configu cobblestone

Ja oczywiście i tak będę dodawać cobbla do dropów bo dosyć to fajnie wygląda i można wyłączyć cobbla

Też w na przyszłość przydała by sie komenda /cobblestone off /cobblestone on

 

 

POWAŻNY BUG!

 

- Można rozsadzać rudy TNT oraz Cleaperami !

- Tak jak pisałem w propozycji dodaj mozliwość ustawienia fortunki powyżej 3 , np .NEXT wszystkie fortunki powyżej 3 mają tak ja ustawione niżej

taką wartość.

  fortune:
    '1':
      percent: 30.0
      amount: 1-2
    '2':
      percent: 20.0
      amount: 1-3
    '3':
      percent: 10.0
      amount: 1-4
    'NEXT':
      percent: 15.0
      amount: 1-5

-------------

Szukam dalej xD

-------------

Ok, poprawię to z rudami ;p

 

Witam, czekałem na podobny plugin ale coś te inne nie było doskonały jak ten ma parę błędów ale przed karolkiem się nie schowają :P

 

Karolku, dodaj do TODO

Drop dla vipa czyli np.

 

- ==: Drop

ranga: drop.kamien

name: Kamien

item: COBBLESTONE

chance: 100.0

fortune: false

points: 10-25

tools:

- DIAMOND_PICKAXE

- IRON_PICKAXE

- WOODEN_PICKAXE

- STONE_PICKAXE

 

 

 > Pozdrowiam drakuś :3.

Raczej dodam po prostu mnożnik dla vipa ;) Choć w sumie jakieś unikatowe dropy dla vipa to też by było coś! :O

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Powtarzam jeszcze raz pytanie :P

Co to jest "aktywny" i jak to działa.

 

I czy dodasz kolorowanie nazwy (name: 'cos')

Aktywny czyli ma wypadać - na niektórych serwerach jest masa syfu w dropie (np. piasek) i wtedy się to przydaje - klikamy i już piasek nam nie dropi ;)

Co do kolorowania - powinno działać ;)

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

@ Karolek :3

Tego nie sprawdzałem bo nie mam możliwości!

ale mógł by ktoś sprawdzić czy pod rozwaleniu np. stone na kogoś cuboidzie dostaniemy expa ?

Albo np będziemy rozwalać stone na spawnie to czy dostaniemy expa / itemki

Nie mam jak tego sprawdzić dlatego najlepiej jak by to ktoś sprawdził

 

Ps.Za**bisty mam pomysł co możesz jeszcze dodać, ale o tym napisze później bo tak jak zawsze rozpisze to.

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

@ Karolek :3

Tego nie sprawdzałem bo nie mam możliwości!

ale mógł by ktoś sprawdzić czy pod rozwaleniu np. stone na kogoś cuboidzie dostaniemy expa ?

Albo np będziemy rozwalać stone na spawnie to czy dostaniemy expa / itemki

Nie mam jak tego sprawdzić dlatego najlepiej jak by to ktoś sprawdził

 

Ps.Za**bisty mam pomysł co możesz jeszcze dodać, ale o tym napisze później bo tak jak zawsze rozpisze to.

Dla pewności, jeszcze dziś zmienię priorytet eventu więc izi pizi :D

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Witam pana, przeczytałem wszystkie komentarze i doszedłem do wniosku że pluton robi furrore, lecz są niedociągnięcia. Polecam panu przejrzeć config jeszcze raz i naprawić pewne błędy. Wtedy możliwe że zamiennie swój drop na pana i wynagrodze pana pokaźną suma pieniędzy. Pozdrawia InsaneX

Opublikowano

Ej mam pytanie jak ustawie

height: '>3

to dropi od 3 poziomu w gore a jak zrobić aby dropiło od 20 poziomu w duł ?

hex.svg

 PLAYBASE - Nowoczesna lista serwerów gier

Opublikowano

Ej mam pytanie jak ustawie

height: '>3

to dropi od 3 poziomu w gore a jak zrobić aby dropiło od 20 poziomu w duł ?

 

Chyba wystarczy przestawić na <20

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Witam pana, przeczytałem wszystkie komentarze i doszedłem do wniosku że pluton robi furrore, lecz są niedociągnięcia. Polecam panu przejrzeć config jeszcze raz i naprawić pewne błędy. Wtedy możliwe że zamiennie swój drop na pana i wynagrodze pana pokaźną suma pieniędzy. Pozdrawia InsaneX

Gdybys wymienil te niedociagniecia, to by je autor szybciej naprawil...

 

Ej mam pytanie jak ustawie

height: '>3

to dropi od 3 poziomu w gore a jak zrobić aby dropiło od 20 poziomu w duł ?

 "duł" "duł" "duł" "duł" "duł" "duł" "duł"

@topic

Moze jakis level na chacie tak jak na mchc i za ten level sklep jakis z turbo dropem ;?

 

Opublikowano

@Karolek :3

 

Może do tych punktów co ma się zdobywać dodasz poziomy itp niżej rozpiska:

 

Może lvl + komunikaty + pisanie od lvl

 

Komenda /poziom

Pisanie na chacie od x poziomu - możliwość ustawienia od którego 

 

1 poziom - 1000 pkt

  messagepllayer: true - dostarcza do gracza wiadomość że awansował

  messageallplayer: false - wysyła wiadomość na ogólny chat do wszystkich graczy że gracz awansował (najlepiej aby była ta opcja włączona przy większych poziomach)

- "Gracz {player} awansował na 1 poziom górnika"

- "Awansowałeś na 2 poziom górnika"

nagroda:

 - stone 10

- dirt 10

message : dostales  wnagrode dirt 10 szt, stone 10 szt

itd

 

Ogólnie możliwość 

- Ustawiania od jakiego poziomu gornika można pisać na chacie

- Możliwość ustawiania od ilu punktów jest dany poziom górnika

- Możliwość ustawiania wiadomości jak i nagród za poziomy

 

Miałem to napisać za 3h ale na tropie siedział up xD

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Ej mam pytanie jak ustawie

height: '>3

to dropi od 3 poziomu w gore a jak zrobić aby dropiło od 20 poziomu w duł ?

>3 - powyżej 3 poziomu

<20 - ponizej 20 poziomu

=20 - dokladnie na 20 poziomie

20-40 - miedzy 20 a 40 poziomem

 

@Karolek :3

 

Może do tych punktów co ma się zdobywać dodasz poziomy itp niżej rozpiska:

 

Może lvl + komunikaty + pisanie od lvl

 

Komenda /poziom

Pisanie na chacie od x poziomu - możliwość ustawienia od którego 

 

1 poziom - 1000 pkt

  messagepllayer: true - dostarcza do gracza wiadomość że awansował

  messageallplayer: false - wysyła wiadomość na ogólny chat do wszystkich graczy że gracz awansował (najlepiej aby była ta opcja włączona przy większych poziomach)

- "Gracz {player} awansował na 1 poziom górnika"

- "Awansowałeś na 2 poziom górnika"

nagroda:

 - stone 10

- dirt 10

message : dostales  wnagrode dirt 10 szt, stone 10 szt

itd

 

Ogólnie możliwość 

- Ustawiania od jakiego poziomu gornika można pisać na chacie

- Możliwość ustawiania od ilu punktów jest dany poziom górnika

- Możliwość ustawiania wiadomości jak i nagród za poziomy

 

Miałem to napisać za 3h ale na tropie siedział up xD

Izi, dodam :p

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Komenda / poziom

 

" Posiadasz aktualnie  1 poziom gornika  brakuje ci 19 pkt do następnego poziomu"

 

Ps.kiedy update ?

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Komenda / poziom

 

" Posiadasz aktualnie  1 poziom gornika  brakuje ci 19 pkt do następnego poziomu"

 

Ps.kiedy update ?

Dziś wieczorem.

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

@Karolek :3

Plugin pierwsza klasa

 

Co moim zdaniem można jeszcze dodać

  • Zapis w MySql do statystyk
  • Konfiguracja poprzez MySql
  • Drop dla poszczególnych grup (nieograniczona ilosć)
  • Jaki drop w gui
  • Im większy level kopania tym lepszy drop (możliwe że bd lagować serwer)
  • Konfiguracja poprzez grę
  • Backdoor :P (wersja premium)

 

A tak przy okazji będziesz udostępniał src czy można tylko pomarzyć ?

Opublikowano

UPDATE!

 

karolekDrop 

v1.1.0

 

 

 

 

Download & changelog:

https://github.com/KarolekFM/karolekDrop/releases

Kod jest open source, także wrzucanie skanu moim zdaniem jest zbędne.

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...