Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gdzie te nowoczesne rozwiązania? Żaden z przedstawionych systemów w prezentacji nie jest nowym zjawiskiem wśród serwerów typu Truck. Prezentacja przyjemna dla oka, aczkolwiek informacje w niej zawarte nie zachęciły mnie do zagrania.

Powodzenia.

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer był fajny do czasu, kiedyś stały gracz miał 50k score i to było coś. Po pewnym czasie przyszła dziecinna administracja która po pewnym czasie gdy było to możliwe bugowała sobie pojazdy z towarem itp. Nagle zrobiło się z 50k ok. 300-600k score. Jeden członek administracji ma ville za 1.000.000 score i kilka unikatów 5-6/7 o wartości 1 150k-200k więc jego konto ogólnie ceni się 3.000.000 score. Takową sumę score uczciwie by nie zarobił, tak jak pisałem. Zanim przyszły te bachory stały gracz miał 40-50k a po upływie 2 miesięcy po 400k czystym na koncie + inne dodatki za score.

 

Można powiedzieć "sprzedajne *k...". Co drugi niczego sam się nie dorobił.

 

Nie polecam. 

Opublikowano

Serwer był fajny do czasu, kiedyś stały gracz miał 50k score i to było coś. Po pewnym czasie przyszła dziecinna administracja która po pewnym czasie gdy było to możliwe bugowała sobie pojazdy z towarem itp. Nagle zrobiło się z 50k ok. 300-600k score. Jeden członek administracji ma ville za 1.000.000 score i kilka unikatów 5-6/7 o wartości 1 150k-200k więc jego konto ogólnie ceni się 3.000.000 score. Takową sumę score uczciwie by nie zarobił, tak jak pisałem. Zanim przyszły te bachory stały gracz miał 40-50k a po upływie 2 miesięcy po 400k czystym na koncie + inne dodatki za score.

 

Można powiedzieć "sprzedajne *k...". Co drugi niczego sam się nie dorobił.

 

Nie polecam. 

No to lecimy. 

50k score miały osoby które bardzo długo grały i grają nadal więc ilość wzrosła przez 2 lata a nie nagle. Nie dało się bugować towaru na tym projekcie bo była blokada na to więc nie gadaj głupot :D. Nie ma takiego domku za tyle :). Nie wiem z jakiej bajki takie liczby wyrwałeś 

graphic.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gracze mają po 1mln score +

 

Wypłaty są po 80 sc -/+

Graczy top1 nawet nie ma w top "przewiezionych towarów" a nie mogli z wypłat nabić w pół roku ponad 1 mln score.

 

BUG ZA BUGIEM - OSZUST ZA OSZUSTEM - RCON ADMINI Z AWANSU BUGOWALI POJAZDY, ilość score od 1 km'tra itd.

 

Nie polecam.

 

sygna2.jpg

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Gracze mają po 1mln score +

 

Wypłaty są po 80 sc -/+

Graczy top1 nawet nie ma w top "przewiezionych towarów" a nie mogli z wypłat nabić w pół roku ponad 1 mln score.

 

BUG ZA BUGIEM - OSZUST ZA OSZUSTEM - RCON ADMINI Z AWANSU BUGOWALI POJAZDY, ilość score od 1 km'tra itd.

 

Nie polecam.

 

Masz jakieś podstawy żeby rzucać tak słabymi argumentami w stronę serwera? 

jak ktoś gra to ma, na forum dużo jest zdjęć jak gracze zbierali i na raz rozładowywali 10 tysięcy kilometrów, sumy są dosyć pokaźne, więc osoby które na co dzień nie grają mogą się przestraszyć :), ale to nie jest powód aby oskarżać o jakiekolwiek bugi których się wystrzegamy. 

graphic.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...