Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podeśle mi ktoś lib i include gotowe (klientowe)?

Bo ciągle błędy mi wywala, z nieznanych powodów.. (nie ma ich w Fix)

Posypie lajkami ...

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

A ja mam jeszcze takie pytanie ta gotowa paczka naprawde czysta ? pytam dlatego bo mi się wygodnie na tym pracuje nie trzeba całego kodu na maszyne wywalać :)

Opublikowano

A ja mam jeszcze takie pytanie ta gotowa paczka naprawde czysta ? pytam dlatego bo mi się wygodnie na tym pracuje nie trzeba całego kodu na maszyne wywalać :)

Tak, chociaż ja skleiłem własną paczkę. ;)

Są tam tylko fixy, bez których serwer by się nie uruchomił, jak dobrze pamiętam to trzeba tam boost do jeszcze jednego folderu wrzucić :)

Opublikowano

 

Siemka mam problem a dokładniej:

 

po wpisaniu gmake wyskakuje problem:

Makefile:25: recipe for target 'default' failed
gmake: *** [default] Error 2

Pokaż 25 linijke z MakeFile

Opublikowano (edytowane)

Podeśle mi ktoś lib i include gotowe (klientowe)?

Bo ciągle błędy mi wywala, z nieznanych powodów.. (nie ma ich w Fix)

Posypie lajkami ...

 Nie podsyłam, bo znowu ktoś mi zarzuci Ci, że wirusy daje xD

Pokaż jakie błędy.

 

A ja mam jeszcze takie pytanie ta gotowa paczka naprawde czysta ? pytam dlatego bo mi się wygodnie na tym pracuje nie trzeba całego kodu na maszyne wywalać :)

 Tak jak Lajk napisał Ci.

 

Tak, chociaż ja skleiłem własną paczkę. ;)

Są tam tylko fixy, bez których serwer by się nie uruchomił, jak dobrze pamiętam to trzeba tam boost do jeszcze jednego folderu wrzucić :)

Potwierdzam xD

 

Siemka mam problem a dokładniej:

 

po wpisaniu gmake wyskakuje problem:

To jest ukryta treść, proszę

Pewnie taba nie dałeś xf

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano (edytowane)

#AKTUALIZACJA TEMATU#

 

#KOMPILACJA:

##SŁOWA WSTĘPU

 

#DODATKI:

##GAME/DB:

###38. Zabezpieczenie przed atakami SQLi

###39. Życie potwora pakietem

###40. Drop dla osób w grupie

###41. Transfer bonusów kostiumów

###42. Nowy pakiet premium

###43. Blokada wizualnych itemów

 

Ps. Piszcie co dodać/zmienić/skorygować/upiększyć :3

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano

#AKTUALIZACJA TEMATU#

 

#KOMPILACJA:

##SŁOWA WSTĘPU

 

#DODATKI:

##GAME/DB:

###38. Zabezpieczenie przed atakami SQLi

###39. Życie potwora pakietem

###40. Drop dla osób w grupie

###41. Transfer bonusów kostiumów

###42. Nowy pakiet premium

###43. Blokada wizualnych itemów

 

Ps. Piszcie co dodać/zmienić/skorygować/upiększyć :3

Popraw tą paczkę dla debili  :pls:  :pls:  :pls:

Opublikowano

@up

Nie pamiętam zbytnio czego tam nie zawarłem w paczce, ale dograj i zarzuć pliczkami **_ERROR.txt (z db/ oraz game/) :D

 

db

To jest ukryta treść, proszę

game

To jest ukryta treść, proszę

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano (edytowane)

@up

Ludzie ludziska, jutro egzamin z analizy, jak nie zdam to przez Was.  :((

Pokaż im jak dbasz o temat i ci odpuszczą, może nawet pomogą następnym razem  :lenny:

 

Gdzie może leżeć błąd gdy w cube nie wyświetlają się przedmioty?

Edytowane przez Lajk™
Opublikowano (edytowane)

 

db

To jest ukryta treść, proszę

game

To jest ukryta treść, proszę

Ale Ty nie działasz na freebsd od terenzo, a ja na tym się skupiam. I to chyba logiczne czego nie masz i co powinieneś zrobić przy takim błędzie <3

 

@Lajk™

Może Ty pamiętasz, czy na pewno boosta? I z którego folderu? xD Albo kij czy boost tylko?

 

Edit//

Chyba macie przesrane, bo słabo mi poszedł xD

Ps. Jakiś syserr masz odnośnie tego cube serwer/client?

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano (edytowane)

Ale Ty nie działasz na freebsd od terenzo, a ja na tym się skupiam. I to chyba logiczne czego nie masz i co powinieneś zrobić przy takim błędzie <3

 

@Lajk™

Może Ty pamiętasz, czy na pewno boosta? I z którego folderu? xD Albo kij czy boost tylko?

 

Edit//

Chyba macie przesrane, bo słabo mi poszedł xD

Ps. Jakiś syserr masz odnośnie tego cube serwer/client?

Tak, na 100% boost bo pisałem do ciebie :D

jak dobrze pamiętam z usr/include skopiuj do /usr/local/include czy coś takiego :)

3mam kciuki za tw egzamin  :yay:  :yay:  :yay:

syslog:

Feb  4 23:12:22 :: OnClick Baek-Go[vnum 20018 ServerUniqueID 25357, pid 0] by Nazwa
Feb  4 23:12:24 :: QUEST ScriptAnswer pid 58885 answer 0
Feb  4 23:12:27 :: QUEST ScriptAnswer pid 58885 answer 254
Feb  4 23:12:27 :: COMMAND: Nazwa: cube
Feb  4 23:12:27 :: COMMAND: Nazwa: cube

syserr client

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    0204 22:14:09404 :: Traceback (most recent call last):
 
0204 22:14:09404 ::   File "game.py", line 1675, in BINARY_Cube_ResultList
 
0204 22:14:09404 :: ValueError
0204 22:14:09404 :: : 
0204 22:14:09404 :: invalid literal for int() with base 10: ''
0204 22:14:09404 :: 
Edytowane przez Lajk™
Opublikowano (edytowane)

@up

Spróbuj podmienić funkcję swoją na tą:

 

To jest ukryta treść, proszę
Edytowałem zipa wrzuciłem folder, tylko mi wykrywa https://www.virustotal.com/pl/file/c9ad1df6ffaa36efdc801ba9b114a94745fdd2a1422e7339fe7063ab53f540b8/analysis/1454620788/ to dać, czy nie? xD

 

 

Edit//

Dobra dodałem, jak coś to usunę, mi to zwisa xD

Dodałem również na prośbę Rycha fix na niewidzialność GM'a do dodatków i zaktualizowałem link do kodu źródłowego.

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano (edytowane)

@Up to jakieś ścierwo nie antywir, wrzucaj ! :D

0204 22:28:35468 ::   File "game.py", line 1675, in BINARY_Cube_ResultList
 
0204 22:28:35469 :: ValueError
0204 22:28:35469 :: : 
0204 22:28:35469 :: invalid literal for int() with base 10: ''
0204 22:28:35469 :: 

Zmiana typów danych przy stackach i yangach będzie miało jakiś wpływ na to?

Edytowane przez Lajk™

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...