Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No czeeeść, hmm a posiadasz może binkę z mego tuta? jeśli tak to pomogę :D

 

 

W folderze include brakuje pliku " d3dx9.h" a znajduje się on w Extern/include w kraizy.tgz, zatem wystarczy iść do swojego folderu Extern/include i skopiować najlepiej wszystko i wkleić do swoich include w kliencie :D

Poza tym warningi itd nie są groźne, reszta się skompiluje.

A jeśli masz, to na wszystkie foldery nadaj te include oraz liby ;p

 

Pozdrawiam. 

Mam ten plik :)

Wiec gdzie jest problem?

Za wszelkie zachowania z ostatniego roku przepraszam. Jeżeli Cię uraziłem wybacz. ~ Cannzas.

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Mam ten plik :)

Wiec gdzie jest problem?

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, jeśli nie rozumiesz to:

http://screenshot.sh/m3AedgSu6mQV8

Tam zaznaczyłem ramką no nie? i tam gdzie jest zaznaczone ramką to zrób tak jak na ostatnim screenie

Teraz tak odsyłam Cie do tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/1438878-poprawiona-binka-od-terenzo-sln/

Rozwiń sobie spoiler i jak będziesz chciał screeny o co kaman to tam masz screeny no i w Twoim wypadku zrób tak:

http://screenshot.sh/n9glmD9N9Bp9S

I wtedy daj tam ścieżki do folderów include oraz do lib jak omówiłem w temacie.

Zadziała na pewno.

Edytowane przez kamil2321

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano (edytowane)

Mam problem jak wgram DB i Game wszystko powinno działać i jak wpisuje ps -x w konsoli to wszystko odpala oprócz własnie DB daje syslog i syser z DB

 

Syserr:

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Syslog:

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Edytowane przez edekmt2

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano

Mam problem jak wgram DB i Game wszystko powinno działać i jak wpisuje ps -x w konsoli to wszystko odpala oprócz własnie DB daje syslog i syser z DB

 

Syserr:

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Syslog:

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

RR: Dec  9 22:22:13 :: Set_Proto_Item_Table: ItemProto Reading Failed : Invalid value. (index: 3, col: 3, value: 0)

SYSERR: Dec  9 22:22:13 :: Set_Proto_Item_Table:  0 ~ 3 Values: 18001,18001,2,

 

Coś masz skopane w itemie 18001, chyba type :D

EWOLUCJA : ]


 


84440201455649434251.jpg


 

Opublikowano (edytowane)

@PanTroian No masz racje, ale czy przez to jak skompiluje DB to może być błąd bo normalnie wcześniej jak odpalałem na DB od Terenzo to śmigało ? Nawet po wgraniu gotowca z tematu to samo...

 

@edit: DB_ERROR_LOG.txt z Server/db

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Edytowane przez edekmt2

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano

@PanTroian Już all działa zrobiłem od nowa wszystko na czystej maszynie od Terenzo bo wtedy stawiałem na mojej co miałem all i nie odpalało :D 

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano (edytowane)

Mam pytanie... Co mam zrobić z tym folderem bin po pomyślnej kompilacji bo jak próbowałem pakować rooty, uiscripty to za każdym razem się clienta nie dało odpalić, a nawet nie ma w locale makefile do pl ? Jakaś wskazówka co mam z tym zrobić ;) ? I dodatkowo nie tworzy mi się żaden plik metin2client.exe choć mam 16x succes

Edytowane przez edekmt2

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano (edytowane)

@BazyliszeQ Wiiem ale mam inny problem jak wrzuciłem moją binke do clienta to mam taki error wlacza sie client i go od razu wywala.

Rooty z tematu.

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Edytowane przez edekmt2

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano

@BazyliszeQ Wiiem ale mam inny problem jak wrzuciłem moją binke do clienta to mam taki error wlacza sie client i go od razu wywala.

Rooty z tematu.

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

To jest ukryta treść, proszę

wrzuć pythona 2.7 do binki :p

Opublikowano (edytowane)

Działa już all dzięki wszystkim za pomoc! :D

Edytowane przez edekmt2

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano (edytowane)

Już zrobione.

Edytowane przez edekmt2

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano

Witam, robiłem 4 strony według poradnika, jednak pojawił sie problem z InventoryWindow.py. Zawartość  loga :

 

 

1220 11:09:35196 :: GRANNY: File has run-time type tag of 0x80000010, which doesn't match this version of Granny (0x80000037).  Automatic conversion will be attempted.
1220 11:09:35198 :: GRANNY: File is file format revision 6 (current version is 7)
1220 11:09:35204 :: GRANNY: File has run-time type tag of 0x80000010, which doesn't match this version of Granny (0x80000037).  Automatic conversion will be attempted.
1220 11:09:35207 :: GRANNY: File is file format revision 6 (current version is 7)
1220 11:09:35218 :: GRANNY: File has run-time type tag of 0x80000010, which doesn't match this version of Granny (0x80000037).  Automatic conversion will be attempted.
1220 11:09:35424 :: Failed to load script file : locale/pl/ui/InventoryWindow.py
1220 11:09:35425 :: 
ui.py(line:2778) LoadScriptFile
system.py(line:192) execfile
system.py(line:163) Run
locale/pl/ui/InventoryWindow.py(line:257) <module>
 
LoadScriptFile!!!!!!!!!!!!!! - <type 'exceptions.AttributeError'>:'module' object has no attribute 'INVENTORY_PAGE_BUTTON_TOOLTIP_3'
 
1220 11:09:35425 :: ============================================================================================================
1220 11:09:35425 :: Abort!!!!
 
 
1220 11:09:35427 :: 
uiInventory.py(line:283) __LoadWindow
ui.py(line:2795) LoadScriptFile
exception.py(line:36) Abort
 
InventoryWindow.LoadWindow.LoadObject - <type 'exceptions.SystemExit'>:
 
1220 11:09:35427 :: ============================================================================================================
1220 11:09:35427 :: Abort!!!!

 

 

Proszę o pomoc!

Szukasz kogoś kto wykona grafikę, logo do drużyny esportowej? 


Napisz do mnie postaram się wykonać prace jak najlepiej.


Aktualnie nie mam czasu na wykonywanie grafik.

Opublikowano (edytowane)

 

@TheDarkRider

No nic Ci nie mówi?  :v

To jest ukryta treść, proszę

Juz sobie z tym poradziłem, ale mam dziwnego buga, w 3 ekwipunku jak przekładam tam np broń to sie zakłada na postac, tak samo gdy ją zakładam ląduje w 3 ekwipunku wtf? :D

 

Taki error się z tym pojawia : 

To jest ukryta treść, proszę

Gdy mam ją założoną w 3 ekwipunku

 

@Edit. 

Już sobie poradziłem.

Edytowane przez TheDarkRider

Szukasz kogoś kto wykona grafikę, logo do drużyny esportowej? 


Napisz do mnie postaram się wykonać prace jak najlepiej.


Aktualnie nie mam czasu na wykonywanie grafik.

Opublikowano

Jak odpalić te root i uiscript poprawione od noname rozpakowałem klienta exaliona zamieniłem i sypie błędami. Jeszcze mam takie pytanie bo w tym root edytuje serwerinfo i intrologin a nwm dokładnie gdzie mam wpisać adres i porty intrologin możecie mi powiedzieć jaka linijka ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...