Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Wypisz sobie do syserr lub gdziekolwiek, czy rzeczywiście eachInfo[0] zwraca vnum przedmiotu.

Ps. A dałeś jakieś przedmiotu z ponad 255, albo yangi więcej do cube? Pewnie gdzieś nie edytowałeś jak znosiłeś limit yang/stack i wyrzuca Ci takie błędy.

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano

Wypisz sobie do syserr lub gdziekolwiek, czy rzeczywiście eachInfo[0] zwraca vnum przedmiotu.

Ps. A dałeś jakieś przedmiotu z ponad 255, albo yangi więcej do cube? Pewnie gdzieś nie edytowałeś jak znosiłeś limit yang/stack i wyrzuca Ci takie błędy.

Wszystko leci na standardach, nie zdążyłem jeszcze nic swojego wrzucić :D

Opublikowano

Hmmm może tak zmixować te wszystkie linie z paczki hmmm

W jaki sposób "zmixować"? :D

Opublikowano

Do blendera turbo i jest xD

 

A tak serio to jest kilka tych kodów mainline dev wolf zawsze można coś pomieszać nwm w sumie co by z tego wyszło :D pewnie i tak nawet nie będzie działać :/

Opublikowano

Do blendera turbo i jest xD

 

A tak serio to jest kilka tych kodów mainline dev wolf zawsze można coś pomieszać nwm w sumie co by z tego wyszło :D pewnie i tak nawet nie będzie działać :/

Nie masz pojęcia o czym piszesz.
Opublikowano

Do blendera turbo i jest xD

 

A tak serio to jest kilka tych kodów mainline dev wolf zawsze można coś pomieszać nwm w sumie co by z tego wyszło :D pewnie i tak nawet nie będzie działać :/

To są różne wersje kodu, jak je zmieszasz to nawet tego nie skompilujesz gdyż mogą być różnice w linikach.. Siedź na mainline i nie kombinuj :v A jeśli nie umiesz skompilować to popytaj kogoś czy ci zrobi działający kod ;)

Opublikowano (edytowane)

Skompilowany mam tylko z mainline i na tym siedze :p

 

A visual studio 2008 będzie działać na win xp ?

Edytowane przez Elitos
Opublikowano

Skompilowany mam tylko z mainline i na tym siedze :p

 

A visual studio 2008 będzie działać na win xp ?

Nie mam ani tego ani tego ale powinno śmigać ;)

Opublikowano (edytowane)

Ten sam błąd co @Lajk™ i ta sama linijka, więc przypuszczam, że ten sam klient. Ktoś udostępnił jakiś kod i go używacie? Czy jak? xD

Wpadam do tematu i myśle "o c**j mu chodzi" nie strasz ! xD

Ja używam binki od terenzo :v Może mojego clienta gdzieś przez kogoś dorwał? xD

 

Btw. @NoName#2 popraw 

http://www.mpcforum.pl/topic/1152742-blokada-zalozenia-gildii-ponizej-wymaganego-poziomu/

z łaski swojej ;_; znaczy w tw temacie xD

http://www.mpcforum.pl/topic/1152742-blokada-zalozenia-gildii-ponizej-wymaganego-poziomu/?p=12822986
Edytowane przez Lajk™
Opublikowano (edytowane)

Ok, mam takie coś:

 

Build: 1 successed, 0 failed, 15 up-to-date, 0 skipped.

Wszystko pomyślnie? Gdzie mi się utworzył pliczek?

Edytowane przez Cigarette ^^
Opublikowano

Ok, mam takie coś:

 

Build: 1 successed, 0 failed, 15 up-to-date, 0 skipped.

Wszystko pomyślnie? Gdzie mi się utworzył pliczek?

Tak, wszystko pomyślnie.

Zależy jak kompilowałeś jeśli Debug to w /bin jeśli Distribute to w /UserInterface/Distribute/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...