Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To wpisz na google te cyferki, dużo jest poradników .. ;)

Robiłem to zanim napisałem w temacie to jest moja ostatnia nadzieja z racji tego, że żaden sposób na fix tego erroru, który znalazłem nie działa.

Opublikowano

Robiłem to zanim napisałem w temacie to jest moja ostatnia nadzieja z racji tego, że żaden sposób na fix tego erroru, który znalazłem nie działa.

 

A kompilowana na Release też wywala taki błąd? Jak tak, to znajdź sobie inną binke.

Opublikowano (edytowane)

Kompilowana z released nie wywala tego błędu uruchamia sie normalnie. Jeśli ktoś ma pomysł co do rozwiązania problemu byłbym wdzięczny za pomoc.

Dziekuje serdecznie za pomoc byłem pewny, że mając directX 12 nie ma potrzeby instalacji 9.0c jednak była.

Edytowane przez Seramphi
Opublikowano (edytowane)

A kompilowana na Release też wywala taki błąd? Jak tak, to znajdź sobie inną binke.

-.-

Mam prośbę, podszkol się ;)

Tu tkwi błąd w systemie a nie w bince -.-

 

Kompilowana z released nie wywala tego błędu uruchamia sie normalnie. Jeśli ktoś ma pomysł co do rozwiązania problemu byłbym wdzięczny za pomoc.

Dziekuje serdecznie za pomoc byłem pewny, że mając directX 12 nie ma potrzeby instalacji 9.0c jednak była.

Zatem tak, problem tkwi owszem w direct ;)

Zatem tak, weź proszę pobierz to:  http://bitdefender.com/files/KnowledgeBase/file/dlls.zip

I wklej do:

To jest ukryta treść, proszę

Oraz do:

To jest ukryta treść, proszę

I powinno pomóc.

Pamiętaj żebyś zrobił restart kompa.

 

Jeśli nie pomoże to proszę pobierz to:

http://kamil2321.pl/download/d3dx9_42.dll

i wklej do klienta, tam gdzie jest binka.

A tu skan: https://www.virustotal.com/pl/file/f8b9cfab7fffbc8f98e41aa439d72921dc180634a1febca2a9d41a0df35d3472/analysis/

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez kamil2321

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano (edytowane)

Ktoś coś? :D Skompilowałem Game i DB (wydaje mi się, że dobrze, wszystko z poradnika, krok po kroku xD) i mam takie pytanie

Gdzie znajdę game?

Według poradnika, jest ono w:

To jest ukryta treść, proszę

Ale ja jedyne co tam mam to:

h17ind.jpg

 

Tak przy okazji zapytam:

Po skompilowaniu DB znalazłem ErrorLog, będzie to rzutowało na działanie pliku? (Wybaczcie, pierwszy raz robie przy serwerze coś więcej niż wgranie plików i zabawa gm'em)

ErrorLog

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

BuildLog

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Screen z VB

mm53vt.jpg

Edytowane przez Bla Bla.
Opublikowano

No powinno CI dwa pliczki txt utworzyć w tym katalogu, no chyba, że kompilowałeś inną linie, spróbuj odświeżyć :3

Po restarcie VB "sie pojawiło" xD

Jest game, ale ponownie jest też error log, czy pojawienie się tych plików przy DB i Game będzie rzutowało na działanie owych plików?

ErrorLog Game (wyżej jest ErrorLog DB)

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Opublikowano (edytowane)

@up

Wstaw całość logu kompilacji (tylko na wklej.txt daj a nie tutaj...)

To jest ukryta treść, proszę

To przy ustawieniu Configurate na Distributes

 

A To przy ustawieniu na Release

To jest ukryta treść, proszę

Z innymi też próbowałem ale efekt taki jak w kodzie pierwszym

Edytowane przez Bla Bla.
Opublikowano (edytowane)

mam problem poniewaz wpisałem komene /c i wszystko okey wybrałem 1 i mam taki błąd

Menu Kompilacji:
Lista mozliwosci kompilacji:
 
1 - (1) db&game
 
6 - (6) Zobacz katalog
 
 
 
Wpisz wybrana cyfre:
1
### Metin2 Db Builder ###
### Cleaning ....
### Building ###
 
/: write failed, filesystem is full
 
/: write failed, filesystem is full
 
/: write failed, filesystem is full
 
root@:/usr/src/mainline_released/mainline_sg/Srcs/Server/libsql #
Edytowane przez SzeяyF
Opublikowano

Podeślij ktoś lib_source_mt2 gotowe

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano (edytowane)

Da rade odpalić source na hamku? Bo odpalam serwer, chanele w kliencie są ON, loguję się normalnie, jest ładowanie gry i wywala do logowania.

Nie było pytania :D

Edytowane przez Bla Bla.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...