Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś może wie dlaczego po zmianie obrazków podczas logowania to gdy dojdzie do końca pasek to wyłącza klient a jak wgram znowu te co były to normalnie działają. Nawet jak jest ta sama wielkość te same nazwy itp.

Opublikowano

No ja niestety też ale myślałem że już ktoś miał podobnie gdyż syserr jest pusty a w error logu jest takie coś

 

Time Stamp: 0x561642ef - (null)

 

Exception Type: 0xc0000005

 

eax: 0x0000000c ebx: 0x00000000

ecx: 0x038f2f1e edx: 0x05e57ffe

esi: 0x19952af0 edi: 0x008ed28c

ebp: 0x008eb14c esp: 0x008eb134

 

Dziwne że na tych obrazkach co są orginalnie działa a jak jakiś podmienię to już lipa

Opublikowano (edytowane)

ciągle zostaniesz połączony po kompilacji client od lajak czysty jbc jaki tak wgl pong jest w game ? 

Edytowane przez mateusz188

uberevil.png

Credits To: LoxTix

Opublikowano

ciągle zostaniesz połączony po kompilacji client od lajak czysty jbc jaki tak wgl pong jest w game ? 

Nie ma. Znaczy jest ale wyłączony czy coś takiego :p

Opublikowano

Witam, czy ktoś mógłby pomóc mi w tym problemie ? 

 

 

fatal error LNK1104: cannot open file 'libboost_filesystem-vc100-mt-sgd-1_43.lib'

 

 

Próbuję wszystkiego, lecz już nie daję rady.

Opublikowano

Witam, czy ktoś mógłby pomóc mi w tym problemie ? 

 

 

fatal error LNK1104: cannot open file 'libboost_filesystem-vc100-mt-sgd-1_43.lib'

 

 

Próbuję wszystkiego, lecz już nie daję rady.

Masz takiego liba ?

Opublikowano

The project EterPack_VC90.vcproj appears to be under source control, but the associated source control plug-in is not installed on this computer. Source control will be disabled for this project.

Taki oto błąd mi wyskakuje i na Visualu 2008 i na Visualu 2013 ktoś wie ocb? :)

Opublikowano

Zastanawia mnie jedno..

Po co FIX na startowanie DB jak mi bez tego normalnie startuję o.O a z tym fixem nie chce..

SF Terenzo.

A mnie zastanawia coś innego..

Po co wgrywać fixa na coś, co u Ciebie działa?  :pls:

Opublikowano

Cześć, macie jakiś pomysł na to ? Zmiana klienta czy root ? :D

 

 

1030 16:33:00620 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/login_window.mp3

1030 16:33:08849 :: Traceback (most recent call last):
 
1030 16:33:08849 ::   File "introLogin.py", line 458, in OnConnectFailure
 
1030 16:33:08849 :: AttributeError
1030 16:33:08849 :: : 
1030 16:33:08849 :: 'LoginWindow' object has no attribute 'timeOutMsg'
1030 16:33:08849 :: 

Opublikowano

 

Cześć, macie jakiś pomysł na to ? Zmiana klienta czy root ? :D

 

 

1030 16:33:00620 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/login_window.mp3

1030 16:33:08849 :: Traceback (most recent call last):
 
1030 16:33:08849 ::   File "introLogin.py", line 458, in OnConnectFailure
 
1030 16:33:08849 :: AttributeError
1030 16:33:08849 :: : 
1030 16:33:08849 :: 'LoginWindow' object has no attribute 'timeOutMsg'
1030 16:33:08849 :: 

 

Sprawdź w localeinfo.py czy masz

 

To jest ukryta treść, proszę
Jak nie, to dodaj. 
Opublikowano

Ma ktoś jakiś pomysł ?

 

 

 

1 10:39:15780 :: ľË¸˛: ĆÄŔĎ ¸đµĺŔÔ´Ď´Ů.
1031 10:39:15782 :: The eterpack doesn't exist [pack/root_texcache]
1031 10:39:15790 :: The eterpack doesn't exist [pack/etc_texcache]
1031 10:39:15805 :: The eterpack doesn't exist [pack/itemy_texcache]
1031 10:39:15817 :: The eterpack doesn't exist [pack/Mapy_texcache]
1031 10:39:15830 :: The eterpack doesn't exist [pack/mapy2_texcache]
1031 10:39:15844 :: The eterpack doesn't exist [pack/Sound_texcache]
1031 10:39:15851 :: The eterpack doesn't exist [pack/pc_texcache]
1031 10:39:15856 :: The eterpack doesn't exist [pack/pc2_texcache]
1031 10:39:15866 :: The eterpack doesn't exist [pack/pc1_texcache]
1031 10:39:15872 :: The eterpack doesn't exist [pack/pc3_texcache]
1031 10:39:15876 :: The eterpack doesn't exist [pack/property_texcache]
1031 10:39:15883 :: The eterpack doesn't exist [pack/Npc_texcache]
1031 10:39:15893 :: The eterpack doesn't exist [pack/monster_texcache]
1031 10:39:15898 :: The eterpack doesn't exist [pack/monster2_texcache]
1031 10:39:15909 :: The eterpack doesn't exist [pack/monster3_texcache]
1031 10:39:15911 :: The eterpack doesn't exist [pack/Terrain_texcache]
1031 10:39:15912 :: The eterpack doesn't exist [pack/textureset_texcache]
1031 10:39:15913 :: The eterpack doesn't exist [pack/Tree_texcache]
1031 10:39:15923 :: The eterpack doesn't exist [pack/zone_texcache]
1031 10:39:15926 :: The eterpack doesn't exist [pack/zone2_texcache]
1031 10:39:15939 :: The eterpack doesn't exist [pack/season1_texcache]
1031 10:39:15955 :: The eterpack doesn't exist [pack/season2_texcache]
1031 10:39:15956 :: The eterpack doesn't exist [pack/guild]
1031 10:39:15956 :: The eterpack doesn't exist [pack/guild_texcache]
1031 10:39:00004 :: 
1031 10:39:00005 :: ## Network - OffLine Phase ##
1031 10:39:00005 ::

Opublikowano

­

 

Ma ktoś jakiś pomysł ?

 

 

 

1 10:39:15780 :: ľË¸˛: ĆÄŔĎ ¸đµĺŔÔ´Ď´Ů.
1031 10:39:15782 :: The eterpack doesn't exist [pack/root_texcache]
1031 10:39:15790 :: The eterpack doesn't exist [pack/etc_texcache]
1031 10:39:15805 :: The eterpack doesn't exist [pack/itemy_texcache]
1031 10:39:15817 :: The eterpack doesn't exist [pack/Mapy_texcache]
1031 10:39:15830 :: The eterpack doesn't exist [pack/mapy2_texcache]
1031 10:39:15844 :: The eterpack doesn't exist [pack/Sound_texcache]
1031 10:39:15851 :: The eterpack doesn't exist [pack/pc_texcache]
1031 10:39:15856 :: The eterpack doesn't exist [pack/pc2_texcache]
1031 10:39:15866 :: The eterpack doesn't exist [pack/pc1_texcache]
1031 10:39:15872 :: The eterpack doesn't exist [pack/pc3_texcache]
1031 10:39:15876 :: The eterpack doesn't exist [pack/property_texcache]
1031 10:39:15883 :: The eterpack doesn't exist [pack/Npc_texcache]
1031 10:39:15893 :: The eterpack doesn't exist [pack/monster_texcache]
1031 10:39:15898 :: The eterpack doesn't exist [pack/monster2_texcache]
1031 10:39:15909 :: The eterpack doesn't exist [pack/monster3_texcache]
1031 10:39:15911 :: The eterpack doesn't exist [pack/Terrain_texcache]
1031 10:39:15912 :: The eterpack doesn't exist [pack/textureset_texcache]
1031 10:39:15913 :: The eterpack doesn't exist [pack/Tree_texcache]
1031 10:39:15923 :: The eterpack doesn't exist [pack/zone_texcache]
1031 10:39:15926 :: The eterpack doesn't exist [pack/zone2_texcache]
1031 10:39:15939 :: The eterpack doesn't exist [pack/season1_texcache]
1031 10:39:15955 :: The eterpack doesn't exist [pack/season2_texcache]
1031 10:39:15956 :: The eterpack doesn't exist [pack/guild]
1031 10:39:15956 :: The eterpack doesn't exist [pack/guild_texcache]
1031 10:39:00004 :: 
1031 10:39:00005 :: ## Network - OffLine Phase ##
1031 10:39:00005 ::

 

Angielskiego tutaj nie uczą, ale pomogę Ci..

z ang. "Ten pack nie istnieje [ŚCIEŻKA]"

Opublikowano

­

 

 

Angielskiego tutaj nie uczą, ale pomogę Ci..

z ang. "Ten pack nie istnieje [ŚCIEŻKA]"

 

no naprawdę co Ty nie powiesz... jesteś taki ogarnierty  xD  :v

 

jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...