Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Witam , mam taki problem ,że nie mogę odpalić kanałów a db normalnie startuje , a w logach nic nie ma :/

 

...

Edytowane przez ImKoksu™

 

arezzo2_podglad3.png

Opublikowano (edytowane)

Wez napisz prosze :) Co ci szkodzi , pewnie nie tylko ja skorzystam z tego:P

Ale tu nie ma co pisać wyszukaj sobie we wszystkich plikach z kodu źródłowego game, na przykład

To jest ukryta treść, proszę

A potem tylko wzorować się na tym co jest.

 

//czyli w zasadzie tylko plik cmd.cpp i w tym przypadku cmd_gm.cpp.

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano

Jak to jest gotowa paczka od noname jest robiona z mainline ? Ale chyba poprawnie kompilujesz z mainline_sg ? Jest jakaś różnica ?

Opublikowano

Jak to jest gotowa paczka od noname jest robiona z mainline ? Ale chyba poprawnie kompilujesz z mainline_sg ? Jest jakaś różnica ?

O to chodzi?

2qr44x.jpg

jeśli tak to przeczytaj dokładnie :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może ktoś wyjaśnić jak odpalić plik .iso? Pobrałem visual studio 2008 z poradnika, ale pobrałem plik .iso i nie moge tego odpalić. Działam na xp.

Opublikowano

Może ktoś wyjaśnić jak odpalić plik .iso? Pobrałem visual studio 2008 z poradnika, ale pobrałem plik .iso i nie moge tego odpalić. Działam na xp.

PowerISO, Deamon Tools.
Opublikowano (edytowane)

Mam problem bo odpala mi game i db niby wszystko okej ale blad polaczeniem z serwerem, i teraz mam pytanie jak to naprawic :)

syser db:

http://wklej.to/TWcmW(i tak dalej z tymi ChildLoop: AsyncSQL: ....)

syser game:

http://wklej.to/zWEjs

syser auth:

http://wklej.to/SSwaf

 

byłbym wdzieczny jakby ktoś pomógł :)

 

edit:

dodałem  dragon_soul_table.txt i teraz w game takie bledy:

game;

http://wklej.to/FYMDM

auth:

http://wklej.to/lvhlD

Edytowane przez kondzio299
Opublikowano

Mam problem bo odpala mi game i db niby wszystko okej ale blad polaczeniem z serwerem, i teraz mam pytanie jak to naprawic :)

syser db:

http://wklej.to/TWcmW(i tak dalej z tymi ChildLoop: AsyncSQL: ....)

syser game:

http://wklej.to/zWEjs

syser auth:

http://wklej.to/SSwaf

 

byłbym wdzieczny jakby ktoś pomógł :)

 

edit:

dodałem  dragon_soul_table.txt i teraz w game takie bledy:

game;

http://wklej.to/FYMDM

auth:

http://wklej.to/lvhlD

a proces "logowania" ?

portmap ?

 

­

Opublikowano

już problem z game naprawiłem i teraz problem z auth i db

syser auth:

SYSERR: Nov 22 13:29:25 :: pid_init: 
Start of pid: 1490
 
SYSERR: Nov 22 13:29:25 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Table 'account.string' doesn't exist (query: SELECT name, text FROM string errno: 1146)
 
i db: 
SYSERR: Nov 22 13:29:22 :: pid_init: 
Start of pid: 1488
 
SYSERR: Nov 22 13:29:22 :: Start: TABLE_POSTFIX not configured use default
SYSERR: Nov 22 13:29:22 :: ChildLoop: AsyncSQL: query failed: Data truncated for column 'size' at row 1 (query: replace into mob_proto (vnum, name, locale_name, type, rank, battle_type, level, size, ai_flag, setRaceFlag, setImmuneFlag, on_click, empire, drop_item, resurrection_vnum, folder, st, dx, ht, iq, damage_min, damage_max, max_hp, regen_cycle, regen_percent, exp, gold_min, gold_max, def, attack_speed, move_speed, aggressive_hp_pct, aggressive_sight, attack_range, polymorph_item, enchant_curse, enchant_slow, enchant_poison, enchant_stun, enchant_critical, enchant_penetrate, resist_sword, resist_twohand, resist_dagger, resist_bell, resist_fan, resist_bow, resist_fire, resist_elect, resist_magic, resist_wind, resist_poison, dam_multiply, summon, drain_sp, skill_vnum0, skill_level0, skill_vnum1, skill_level1, skill_vnum2, skill_level2, skill_vnum3, skill_level3, skill_vnum4, skill_level4, sp_berserk, sp_stoneskin, sp_godspeed, sp_deathblow, sp_revive) values (101, "??", "Wild Dog", 0, 0, 1, 1, 0, 0, 1, 0,
 
(tego jest z 900 linijek) 
 
Opublikowano (edytowane)

A jak wgram source, a pozniej przeniose pliki na vps, to wszystko przejdzie tez na vps'a? Chodzi mi o to co się komplikuje, czy może trzeba będzie wgrać jeszcze raz?

Edytowane przez Resco.

u30u5xpdzqna.png

Opublikowano

Jeżeli byłby ktoś chętny pomóc prosiłbym o napisanie na PW. Mam kilka pytań i pewien problem.
Z góry wielkie dzięki :)

Opublikowano

Kompiluje binke, jednak mam problem z wrzuceniem jej i odpaleniem, jesli ktoś ma czas to byłoby super pogadać na skype.

Opublikowano (edytowane)

Kompiluje binke, jednak mam problem z wrzuceniem jej i odpaleniem, jesli ktoś ma czas to byłoby super pogadać na skype.

No czeeeść, hmm a posiadasz może binkę z mego tuta? jeśli tak to pomogę :D

 

 

Mam problem z kompilacją binki : 

http://wklej.org/id/1869579/

 

visual 2013

W folderze include brakuje pliku " d3dx9.h" a znajduje się on w Extern/include w kraizy.tgz, zatem wystarczy iść do swojego folderu Extern/include i skopiować najlepiej wszystko i wkleić do swoich include w kliencie :D

Poza tym warningi itd nie są groźne, reszta się skompiluje.

A jeśli masz, to na wszystkie foldery nadaj te include oraz liby ;p

 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez kamil2321

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...