Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego próbujesz zgrywac jakiegoś pro, skoro ja u siebie wywalilem i przy setnym odpalaniu nie bylo sytuacji zeby nie odpalilo? Przed wyrzuceniem jak nie odpalilo raz tak juz nie odpalalo przez większość czasu :)

 

najpierw się dowiedz od czego jest hotbackup i nie nie jestem pro, jak ty to napisales

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

najpierw się dowiedz od czego jest hotbackup i nie nie jestem pro, jak ty to napisales

 

No to zanim zaczniesz wytykać błędy powinieneś najpierw sam sprawdzić czy rzeczywiście nie mam racji, a później się wypowiadać. Wiem od czego służy hotbackup, i czy jest używane czy nie to mnie nie obchodzi. Ważne jest to, że po wywaleniu tego db odpala w 100%.

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

a ty dalej swoje, zrozum że hotbackup jest powiązane tylko z mysql a nie całością, wiesz od czego służy? to napisz

Opublikowano (edytowane)

Może mi ktoś dać działającą binkę (pod clienta terenzo) bo mam problemy z kompilacją :D Dam limit :D

Edytowane przez CeTiSeK

slgbil.jpg

Opublikowano (edytowane)

Fajnie latało ,dopóki nie zabrałem sie za update granny..

error LNK2019: unresolved external symbol __imp__GrannyFindMatchingMember@ referenced in function "public: bool __thiscall CGrannyMaterial::CreateFromGrannyMaterialPointer(struct granny_material *)" (?CreateFromGrannyMaterialPointer@CGrannyMaterial@@QAE_NPAUgranny_material@@@Z) - UserInterface
error LNK2019: unresolved external symbol __imp__GrannyConvertSingleObject@ referenced in function "public: bool __thiscall CGrannyMaterial::CreateFromGrannyMaterialPointer(struct granny_material *)" (?CreateFromGrannyMaterialPointer@CGrannyMaterial@@QAE_NPAUgranny_material@@@Z) -UserInterface
error LNK2019: unresolved external symbol __imp__GrannyUpdateModelMatrix@ referenced in function "public: void __thiscall CGrannyModelInstance::UpdateTransform(struct D3DXMATRIX *,float)" (?UpdateTransform@CGrannyModelInstance@@QAEXPAUD3DXMATRIX@@M@Z) -UserInterface
error LNK2019: unresolved external symbol __imp__GrannyNewMeshDeformer@ referenced in function "public: bool __thiscall CGrannyMesh::CreateFromGrannyMeshPointer(struct granny_skeleton *,struct granny_mesh *,int,int,class CGrannyMaterialPalette &)" (?CreateFromGrannyMeshPointer@CGrannyMesh@@QAE_NPAUgranny_skeleton@@PAUgranny_mesh@@HHAAVCGrannyMaterialPalette@@@Z) -UserInterface
error LNK1120: 4 unresolved externals -UserInterface

Visual Studio 2013 .

ktoś wie jak to naprawić ? :D

Edytowane przez Bumbap
Opublikowano

 

No to zanim zaczniesz wytykać błędy powinieneś najpierw sam sprawdzić czy rzeczywiście nie mam racji, a później się wypowiadać. Wiem od czego służy hotbackup, i czy jest używane czy nie to mnie nie obchodzi. Ważne jest to, że po wywaleniu tego db odpala w 100%.

 

Gdybyś wiedział od czego jest hotbackup to wiedziałbyś też czy jest używane ;)

Opublikowano

Spróbuj Build->Rebuild Solution

Ps. Dlaczego pełnego erroru nie pokazałeś tylko usunąłeś ścieżki bodajże. (mt2dev ;))

Co do ścieżki masz racje ,ale co do naprawy błędu to już nie :D Robiłem juz tak ,dalej to samo :/

Opublikowano (edytowane)

Co do ścieżki masz racje ,ale co do naprawy błędu to już nie :D Robiłem juz tak ,dalej to samo :/

A na pewno wszystko robiłeś jak Terenzo pisał?

Ten plik z jego paczki granny_update.rar\source\extern\include (jeśli robiłeś według tutu) to zamienić z include_source_mt2

oraz plik granny_update.rar\source\extern\lib  zamienić z lib_source_mt2

 

A w plikach:

1. EterGrnLib

 

 

1. Material.cpp z:

 

To jest ukryta treść, proszę
na:

To jest ukryta treść, proszę
2. Mesh.cpp

* z:

To jest ukryta treść, proszę
na:

To jest ukryta treść, proszę
** z:

To jest ukryta treść, proszę
na:

To jest ukryta treść, proszę
*** z:

To jest ukryta treść, proszę
na:

To jest ukryta treść, proszę
3. ModelInstanceModel.cpp z:

To jest ukryta treść, proszę
na:

To jest ukryta treść, proszę
4. ModelInstanceUpdate.cpp z:

To jest ukryta treść, proszę
na:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

2. UserInterface

 

 

1. UserInterface.cpp z:

To jest ukryta treść, proszę
na:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Build->Rebuild Solution

 

Ja mam tak (troszke inne zmienne niz Terenzo) i działa.

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano (edytowane)

Robiłem wszystko z poradnika Terenzo ,ale dalej to samo ;/

Ps.

odczytaj PW :)

 

Ok juz wszystko OK :D podmieniłem pliki bo coś nie trybiło ;)

Edytowane przez Bumbap
Opublikowano

Zapomiałeś o privateshopbuilder.py.

Moja zawartość:

 

import uiScriptLocale

 

window = {

"name" : "PrivateShopBuilder",

 

"x" : SCREEN_WIDTH - 400,

"y" : 10,

 

"style" : ("movable", "float",),

 

"width" : 184 + 160,

"height" : 328,

 

"children" :

(

{

"name" : "board",

"type" : "board",

"style" : ("attach",),

 

"x" : 0,

"y" : 0,

 

"width" : 184 + 160,

"height" : 328,

 

"children" :

(

## Title

{

"name" : "TitleBar",

"type" : "titlebar",

"style" : ("attach",),

 

"x" : 8,

"y" : 8,

 

"width" : 169 + 160,

"color" : "gray",

 

"children" :

(

{

"name":"NameLine",

"type":"text",

"x":84+80,

"y":4,

"input_limit" : 25,

"text" : "1234567890123456789012345",

"text_horizontal_align":"center" },

),

},

 

 

## Item Slot

{

"name" : "ItemSlot",

"type" : "grid_table",

 

"x" : 12,

"y" : 34,

 

"start_index" : 0,

"x_count" : 10,

"y_count" : 8,

"x_step" : 32,

"y_step" : 32,

 

"image" : "d:/ymir work/ui/public/Slot_Base.sub",

},

 

## Ok

{

"name" : "OkButton",

"type" : "button",

 

"x" : 21,

"y" : 295,

 

"width" : 61,

"height" : 21,

 

"text" : uiScriptLocale.OK,

 

"default_image" : "d:/ymir work/ui/public/middle_button_01.sub",

"over_image" : "d:/ymir work/ui/public/middle_button_02.sub",

"down_image" : "d:/ymir work/ui/public/middle_button_03.sub",

},

 

## Close

{

"name" : "CloseButton",

"type" : "button",

 

"x" : 104 + 160,

"y" : 295,

 

"width" : 61,

"height" : 21,

 

"text" : uiScriptLocale.CLOSE,

 

"default_image" : "d:/ymir work/ui/public/middle_button_01.sub",

"over_image" : "d:/ymir work/ui/public/middle_button_02.sub",

"down_image" : "d:/ymir work/ui/public/middle_button_03.sub",

},

),

},

),

}

 

Opublikowano

Mam głupie pytanie więc proszę nie hejtować :P

 

Te pliki po kompilacji klienta nie są pełnym klientem prawda?

Jeśli tak to do jakiego clienta mam powrzucać te pliki z folderu bin

Opublikowano

@NoName#2 do 3. Powiększone sklepy (by Endymion) aby jak gracz tworzy sklep to by miał te sloty widoczne ;)

To pisz w jego temacie. ;)

Mam głupie pytanie więc proszę nie hejtować :P

 

Te pliki po kompilacji klienta nie są pełnym klientem prawda?

Jeśli tak to do jakiego clienta mam powrzucać te pliki z folderu bin

Nope, tylko plik metin2client.exe wrzucasz do swojego klienta.

Opublikowano (edytowane)

Mam problem z uruchomieniem clienta. 

 

Logi:

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

133711424024756239742.jpeg

 

Pewnie korzystam ze złego clienta. Pobrałem ten od Terenzo

 

Łap tutaj moje stare (było kilka edycji i wszystko usunałem - chyba) root+uiscript, a locale weź z globala.

To jest ukryta treść, proszę
A korzystaj z klienta z dopiskiem 40k. (wyszukaj jakiś na google) Edytowane przez NoName#2
Opublikowano

Łap tutaj moje stare (było kilka edycji i wszystko usunałem - chyba) root+uiscript, a locale weź z globala.

To jest ukryta treść, proszę
A korzystaj z klienta z dopiskiem 40k. (wyszukaj jakiś na google)

 

Dzięki za pliczki. Client się odpala :)

 

Mam dalej problem z kompilacją game. Dochodzi do "compile minilzo.c" i na tym się wyłącza bez żadnego errora :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...