Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

A no tak już dodaje i znowu sprawdzam

 

 

Dobra wszystko działa thx

Edytowane przez Miszczu
Opublikowano

Zawartość tego 2 postu daj do pierwszego, a w 2 daj cos w stylu "Sory za double post" i zglos go (Raportuj)

Zawartość tego 2 postu daj do pierwszego, a w 2 daj cos w stylu "Sory za double post" i zglos go (Raportuj)

Opublikowano (edytowane)

@NoName#2

 

fix na startowanie DB nie zadziała np. na locale pod hongkong i germany, w przypadku tych dwóch trzeba latin2 zmienić na:

To jest ukryta treść, proszę

podałem tylko te dwa, ponieważ one są chyba tylko używane przez polskich założycieli

 

danie latin2 pod np. germany zakończy się nie włączeniem db

Edytowane przez TM-r3acT
Opublikowano (edytowane)

@NoName#2

 

fix na startowanie DB nie zadziała np. na locale pod hongkong i germany, w przypadku tych dwóch trzeba latin2 zmienić na:

To jest ukryta treść, proszę

podałem tylko te dwa, ponieważ one są chyba tylko używane przez polskich założycieli

 

danie latin2 pod np. germany zakończy się nie włączeniem db

A kto w polsce używa germany lub hongkong? xD

Dobra zapomniałem dodać, że trzeba zmienic na poland.

 

Ps. Dzięki za zwrócenie uwagi. Niektórzy nie zmienili nazwy bo pewnie nie wiedzą ze można. ;x

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano (edytowane)

A kto w polsce używa germany lub hongkong? xD

Dobra zapomniałem dodać, że trzeba zmienic na poland.

 

Ps. Dzięki za zwrócenie uwagi. Niektórzy nie zmienili nazwy bo pewnie nie wiedzą ze można. ;x

 

@NoName#2

 

LOCALE_SERVICE w CONFIG jest nie potrzebne, najlepiej usunąć je z CONFIGÓW, co do zmiany na poland zapomniałeś dodać że trzeba jeszcze zmienić w MySQL

To jest ukryta treść, proszę

inaczej nie włączą nam się kanały i wyskoczy błąd w syserr

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez TM-r3acT
Opublikowano

@NoName#2

 

LOCALE_SERVICE w CONFIG jest nie potrzebne, najlepiej usunąć je z CONFIGÓW, co do zmiany na poland zapomniałeś dodać że trzeba jeszcze zmienić w MySQL

To jest ukryta treść, proszę
inaczej nie włączą nam się kanały i wyskoczy błąd w syserr

To jest ukryta treść, proszę

 

Pojebało mi się. A sprawdzać nie mam czasu. Dzieki po raz drugi. :)
Opublikowano

@NoName#2

 

fix na startowanie DB nie zadziała np. na locale pod hongkong i germany, w przypadku tych dwóch trzeba latin2 zmienić na:


hongkong - big5

germany - latin1

podałem tylko te dwa, ponieważ one są chyba tylko używane przez polskich założycieli

 

danie latin2 pod np. germany zakończy się nie włączeniem db

 

Lub po prostu wywalić hotbackup z src, które i tak jest nie używane, a będzie startować miodzio :P

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

@NoName#2

 

fix na startowanie DB nie zadziała np. na locale pod hongkong i germany, w przypadku tych dwóch trzeba latin2 zmienić na:

To jest ukryta treść, proszę

podałem tylko te dwa, ponieważ one są chyba tylko używane przez polskich założycieli

 

danie latin2 pod np. germany zakończy się nie włączeniem db

 

To zależy od kodowania bazy danych a nie folderu locale w plikach. xD

 

 

Lub po prostu wywalić hotbackup z src, które i tak jest nie używane, a będzie startować miodzio :P

 

Nie, wywalenie hotbackup nic Ci nie da.

PS. U mnie jakoś hotbackup jest używany. ;f

0LsM05U.png

Opublikowano (edytowane)

To zależy od kodowania bazy danych a nie folderu locale w plikach. xD

 

 

Nie, wywalenie hotbackup nic Ci nie da.

PS. U mnie jakoś hotbackup jest używany. ;f

 

zależy od clientmanager z db oraz locale_service z game :D

 

@NoName#2 to poniżej bym zmienił, ponieważ będzie płacz, że buttony nie działają.

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez TM-r3acT
Opublikowano

To zależy od kodowania bazy danych a nie folderu locale w plikach. xD

 

 

Nie, wywalenie hotbackup nic Ci nie da.

PS. U mnie jakoś hotbackup jest używany. ;f

Ja u siebie wywaliłem i db odpala za każdym razem :)

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Ja u siebie wywaliłem i db odpala za każdym razem :)

 

co hotbackup ma do odpalania db, zresztą hotbackup jest wyłączone w db

Opublikowano

Mam takie pytanie ile może potrwać budowanie game wybrałem /c 1 potem mam informacje

 

### metin2 game builder ###

### cleaning ....

### building ###

 

Czekam 30 minut i nic

Opublikowano

Mam takie pytanie ile może potrwać budowanie game wybrałem /c 1 potem mam informacje

 

### metin2 game builder ###

### cleaning ....

### building ###

 

Czekam 30 minut i nic

Na słabym komputerze to mi kompilowało 30 minut +/-

Jak się skończy a game lub db nie bedzie to daj na wklej.to lub w spoiler zawartość *_ERROR_LOG.txt

Opublikowano

Ale co nie dziala? Instalacja gmake? Czy kompilacja po instalacji gmake nie dziala?

Daj jakis blad..

Ps. Jak masz pobrane porty to po co ustawiac na NAT?

Ps2. Dlatego dalem, zeby byla maszyna od Terenzo. ;) Duzo osob ja ma, jest dostepna + ma zainstalowane

Ps3. I nie pisz, ze wszystko zrobiles tak jak w TUT, bo juz 1 kroku nie zrobiles poprawnie. :P

 

o ile sie nie myle to terenzo nie ma zainstalowanego devila wiec i tak czy siak sie wysypie.

MTnm3AS.png

Opublikowano

Ja mam zupełnie inny problem xD nie mogę zainstalować  Microsoft Visual Studio 2008 xD Odpalam coś się szybko ładuje i znika i nic xD 

slgbil.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...