Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak już brałeś się za takim temat to mogłeś przelecieć się po działach i pozbierać to co zostało.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1152742-blokada-zalozenia-gildii-ponizej-wymaganego-poziomu/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1179478-blokada-blogoslawienstw-podczas-wojen-gildyjnych/

 

Łatwe ale bardzo przydatne.

Jak widzisz mam od tego ludzi. >.>

 

#Aktualizejszyn

Opublikowano (edytowane)

Miał ktoś z was taki problem?

To jest ukryta treść, proszę

Całe logi:

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Koniec BUILD logów:

 

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez Kamillo32
Opublikowano

Czytałem, że to może być wina zbyt małej ilości pamięci RAM. Ile ramu powinien mieć VPS aby kompilacja przeszła bez problemu?

 

pokaż jak kompilujesz, napisz komendy wszystkie po kolei

Opublikowano (edytowane)

pokaż jak kompilujesz, napisz komendy wszystkie po kolei

build.sh

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

 

Makefile

 

Muszę dać na wklejce bo jak dodaje do posta to forum ma wielkiego laga i w poście widnieje tylko build.sh

http://wklej.org/id/1639461/

 

 

 

 

GAME_BUILD_LOG

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

GAME_ERROR_LOG

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Edytowane przez Kamillo32
Opublikowano

Przy próbie instalacji wyskakuje mi takie coś. Pobrałem Microsoft Visual Studio 2008, ale też przy instalacji wyskakuje jakiś błąd. Microsoft Visual Studio 2008 waży 3,3GB (obraz iso) i nie wiem czy dobrą wersję pobrałem.

Opublikowano

build.sh

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

 

Makefile

 

Muszę dać na wklejce bo jak dodaje do posta to forum ma wielkiego laga i w poście widnieje tylko build.sh

http://wklej.org/id/1639461/

 

 

 

 

GAME_BUILD_LOG

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

GAME_ERROR_LOG

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

chodzi mi o komendy

 

np. cd /usr/home/source/game && gmake -j20

Opublikowano

chodzi mi o komendy

 

np. cd /usr/home/source/game && gmake -j20

Podałem ci plik build.sh Ja sam nic nie majstruje w tym. Komendy są zawarte w pliku

Opublikowano (edytowane)
To jest ukryta treść, proszę

gmake -j20 zmień na tyle ile masz rdzeni np. gmake -j5, ponieważ np. source może być dobre, ale nie kompiluje Ci ponieważ podajesz nie poprawną ilość rdzeni.

 

Doszło do końca i przy linking wyskoczył błąd

To jest ukryta treść, proszę

Error log:

 

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez Kamillo32
Opublikowano

Odpala mi tylko db.

w auth

start.log

 

 

PUBLIC_IP: 25.90.208.100 interface em0
mysql_real_connect: Unknown database 'common'
cannot open direct sql connection to host: localhost user: mt2 db: common
cannot start server while no common sql connected
HOSTNAME: auth

 

 

ch1

start.log

 

 

PUBLIC_IP: 25.90.208.100 interface em0
mysql_real_connect: Unknown database 'common'
cannot open direct sql connection to host: localhost user: mt2 db: common
cannot start server while no common sql connected
HOSTNAME: channel11

 

 

db

syser

 

 

SYSERR: Feb 19 09:35:11 :: pid_init:
Start of pid: 2236

SYSERR: Feb 19 09:35:11 :: Start: TABLE_POSTFIX not configured use default

 

 

 

Syser mam tylko w db.

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano

Odpala mi tylko db.

w auth

start.log

 

 

PUBLIC_IP: 25.90.208.100 interface em0

mysql_real_connect: Unknown database 'common'

cannot open direct sql connection to host: localhost user: mt2 db: common

cannot start server while no common sql connected

HOSTNAME: auth

 

 

 

ch1

start.log

 

 

PUBLIC_IP: 25.90.208.100 interface em0

mysql_real_connect: Unknown database 'common'

cannot open direct sql connection to host: localhost user: mt2 db: common

cannot start server while no common sql connected

HOSTNAME: channel11

 

 

 

db

syser

 

 

SYSERR: Feb 19 09:35:11 :: pid_init:

Start of pid: 2236

 

SYSERR: Feb 19 09:35:11 :: Start: TABLE_POSTFIX not configured use default

 

 

 

 

Syser mam tylko w db.

Masz zjebaną baze albo configi channeli

Opublikowano

Masz zjebaną baze albo configi channeli

Jak zjebaną,pliki terenza,nic nie przestawiałem ani nie uruchamiałem więc jak może być zjebane.

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano

Jak zjebaną,pliki terenza,nic nie przestawiałem ani nie uruchamiałem więc jak może być zjebane.

 

Po pliki terenza to gówno ? Sprawdź w configach czy common jest dobrze podpięty bo go nie znajduje.

MTnm3AS.png

Opublikowano

Mam jeszcze jedno pytanko do was :)
Podesłał by ktoś link do clienta, który jest sprawdzony i  dobrze współpracuje z tym source tutaj? Klient którego posiadam po zalogowaniu się na postać wyłącza się po prostu

Opublikowano

Po pliki terenza to gówno ? Sprawdź w configach czy common jest dobrze podpięty bo go nie znajduje.

 

@.warmups.Siwy

 

auth :

 

 

HOSTNAME: auth

CHANNEL: 1

PORT: 11002

P2P_PORT: 12000

DB_PORT: 15000

DB_ADDR: localhost

TABLE_POSTFIX:

ITEM_ID_RANGE: 000000001 000000002

PASSES_PER_SEC: 25

SAVE_EVENT_SECOND_CYCLE: 180

PING_EVENT_SECOND_CYCLE: 180

AUTH_SERVER: master

PLAYER_SQL: localhost mt2 mt2!@# account

COMMON_SQL: localhost mt2 mt2!@# common

LOG_SQL: localhost mt2 mt2!@# log

LOCALE_SERVICE: poland

 

 

 

ch11

 

 

HOSTNAME: channel11

CHANNEL: 1

PORT: 13000

P2P_PORT: 14000

DB_PORT: 15000

DB_ADDR: localhost

MAP_ALLOW: 1 21 41 3 23 43 4 24 44 5 25 45 108 109 215 216 217 218

TABLE_POSTFIX:

PASSES_PER_SEC: 25

SAVE_EVENT_SECOND_CYCLE: 180

PING_EVENT_SECOND_CYCLE: 180

PLAYER_SQL: localhost mt2 mt2!@# player

COMMON_SQL: localhost mt2 mt2!@# common

LOG_SQL: localhost mt2 mt2!@# log

SERVER_KEY: fIFjs5S47kdhsMUxsgjSrisTfGRB79PN4qi/D4U6yCX1LYUqBDQOxleqtAxp+cFteti2gp6fnnQ9Td2QFUWjpSuwLX/XDfCTgkCwoxYzb0P20YgIraXKDrN5FHbKYUvOl0Y69NcHUpGo+xU+Tbs2O6AEJYLrqW0BW3ggL6JeVUM*

MALL_URL: localhost

ADMINPAGE_IP: localhost

ADMINPAGE_IP1: localhost

ADMINPAGE_IP2: localhost

ADMINPAGE_IP3: localhost

ADMINPAGE_PASSWORD: @)BV<gvfdzRK_)3b

VIEW_RANGE: 20000

CHECK_MULTIHACK: 0

MAX_LEVEL: 105

TEST_SERVER: 0

XTRAP_ENABLE: 0

 

 

 

ch12

 

 

HOSTNAME: channel12

CHANNEL: 1

PORT: 13050

P2P_PORT: 14050

DB_PORT: 15000

DB_ADDR: localhost

MAP_ALLOW: 61 64 66 62 63 65 69 70 206 67 68 80 104 71 193 72 73 207

TABLE_POSTFIX:

PASSES_PER_SEC: 25

SAVE_EVENT_SECOND_CYCLE: 180

PING_EVENT_SECOND_CYCLE: 180

PLAYER_SQL: localhost mt2 mt2!@# player

COMMON_SQL: localhost mt2 mt2!@# common

LOG_SQL: localhost mt2 mt2!@# log

SERVER_KEY: fIFjs5S47kdhsMUxsgjSrisTfGRB79PN4qi/D4U6yCX1LYUqBDQOxleqtAxp+cFteti2gp6fnnQ9Td2QFUWjpSuwLX/XDfCTgkCwoxYzb0P20YgIraXKDrN5FHbKYUvOl0Y69NcHUpGo+xU+Tbs2O6AEJYLrqW0BW3ggL6JeVUM*

MALL_URL: localhost

ADMINPAGE_IP: localhost

ADMINPAGE_IP1: localhost

ADMINPAGE_IP2: localhost

ADMINPAGE_IP3: localhost

ADMINPAGE_PASSWORD: @)BV<gvfdzRK_)3b

VIEW_RANGE: 20000

CHECK_MULTIHACK: 0

MAX_LEVEL: 105

TEST_SERVER: 0

XTRAP_ENABLE: 0

 

 

 

db

 

 

WELCOME_MSG = "Mysql odpalone"

SQL_ACCOUNT = "localhost account mt2 mt2!@# 0"

SQL_PLAYER = "localhost player mt2 mt2!@# 0"

SQL_COMMON = "localhost common mt2 mt2!@# 0"

SQL_HOTBACKUP = "localhost hotbackup mt2 mt2!@# 0"

TABLE_POSTFIX = ""

BIND_PORT = 15000

DB_SLEEP_MSEC = 10

CLIENT_HEART_FPS = 10

HASH_PLAYER_LIFE_SEC = 600

BACKUP_LIMIT_SEC = 3600

PLAYER_ID_START = 100

PLAYER_DELETE_LEVEL_LIMIT = 75

ITEM_ID_RANGE = 100000 2100000000

 

 

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano (edytowane)

Mam jeszcze jedno pytanko do was :)

Podesłał by ktoś link do clienta, który jest sprawdzony i  dobrze współpracuje z tym source tutaj? Klient którego posiadam po zalogowaniu się na postać wyłącza się po prostu

 

Każdy client. ja używam tego samego clienta którego używałem pod 2089 i 34k.

 

Pokaż syserr to pomożemy.

 

Ale jak już chcesz gotować to wpisz sobie client 40k by Tasho. Tylko trochę do poprawy tam jest bo chyba cube nie działa tak jak ma działać , dss i coś jeszcze.

Edytowane przez .warmups.Siwy

MTnm3AS.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...