Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym serwera.


Blezur

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

=======================

Poszukuję admina, chatmoda oraz budowniczego na serwer Counter Strike: Global Offensive in Minecraft

Osoba musi umieć zbudować mapę z Counter Strike'a

GaduGadu: 50775119

=======================

zz

  • Odpowiedzi 415
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ADMINISTRATOR - ZOSTANĘ

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

::: Nick: Biter07

::: Wiek: 15 lat

::: Staż w MC: 4-5 lat

::: Posada: Moderator, Administrator, Helper, HeadAdministrator (ogólnie zarządzanie)

O serwerach i pluginach wiem bardzo dużo.

 

Coś o mnie:

Nazywam się Kamil, uczęszczam do 2 gimbazy, interesuje się grami(szczególnie minecraft). Również jeżdżę na desce. Przeważnie słucham rapu. W szkole uczę się bardzo dobrze,wiem, że to takie kujońskie, ale uwielbiam czytać książki. Jestem „ogarnięty” można mi zaufać.

 

Oferuję:

::: Konfigurację i tłumaczenie pluginów.

::: Możliwość zrobienia forum.

::: Dojrzałe podejście do sprawy.

::: Pisanie poprawną polszczyzną.

::: Wolny czas (4-5h dziennie).

::: Opiekę nad graczami.

::: Zaangażowanie w to co robię..

::: Uczciwą i miłą grę.

::: Dostępność: skype, ts3, gg.

 

Oczekuję:

::: Serwera który nie padnie po tygodniu.

::: Ogarniętej administracji (13/14+).

::: Rangi odpowiedniej do spełnianej funkcji.

::: Dojrzałego podejścia.

::: Slotów 50+.

::: Zaufania.

::: Miłej atmosfery panującej na serwerze .

Jesteś zainteresowany? To pisz na skypa; kamixskate, lub gg: 52409076

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualne

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Zakaz kopiowania! Zgłaszam...

Kilka osób już dostało %

 

Opublikowano

Witam,

nawiąże współprace z nowym lub istniejącym serwerem MC. Oferuję doradztwo w zarządzaniu serwerem, pomoc w tworzeniu i edycji pluginów/skryptów oraz wsparcie rozwoju serwera .

Do współpracy zapraszam konkretnych, zdecydowanych ludzi. Brakuje ci doświadczenia –napisz, chętnie pomogę .

 

Nick: Kygga
Wiek: 25+
Doświadczenie:2 lata jako administrator/technik
Staż w minecraft:4 lata
Kontakt: [email protected] lub PW
Dodatkowe informacje:współpraca jako moderator, budowniczy, technik
Status: Aktualne

Opublikowano

 

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

olL4JbG.png

Zd4jrG2.png

Pomóż nam w zwalczeniu okrutnych bestii. Staw czoło wielu quest'om i potworom. Dobądź oręża, przymierz zbroję i rusz w podróż po krainie Okto. Nie martw się nie będziesz sam! Wielu śmiałków ruszy w Twoje ślady. Kupuj od innych graczy przedmioty, które mogą pomóc Ci w dotarciu do gór Aukra, walcz samemu, lub w grupie, zdobywaj doświadczenie, zarabiaj monety, odwiedź magiczne miejsca, przeżyj wiele przygód i zdobądź wielką chwałę!

Zd4jrG2.pngwEYmAGV.png

* Budowniczy - Jeżeli orientujesz się w tworzeniu budowli w stylu średniowiecznym i fantastycznym to zgłoszenie jest własnie dla Ciebie.

Ekipa powstającego serwera OktoCraft.pl poszukuje budowniczych, którzy pomogą nam w budowie mapy.

 

Wymagania:

 

- Umiejętności w budowaniu.

- Doświadczenie na wysokim poziomie.

  - Wolny czas.

- Kontakt Skype lub TS3.

 

Oferujemy:

 

- Wynagrodzenie w zależności od wykonania pracy. Po stracie serwera, każdy budowniczy będzie dostawał swoją "działkę" w zależności od wkładu pracy w serwer.

- Rangę na serwerze budowniczy.

- Pewność, że serwer po starcie nie upadnie po kilku dniach.

- Możliwość awansu na wyższą rangę np. HeadBud.

- Przydzielone projekty dla każdego budowniczego.

Zd4jrG2.png

Kontakt:

 

Skype: mateuszsowka98

 

Chcesz się przekonać czy nasz serwer jest profesjonalnym projektem? Zobacz naszą zapowiedź, lub porozmawiaj z członkami naszej ekipy :)

Zapowiedź: http://www.mpcforum.pl/topic/1360288-zapowied%C5%BA-oktocraft/#entry11563272

 

 

Opublikowano

1387107733-U950853.png
Wiek: 14+
Doświadczenie: Bycie już administratorem.
Staż w minecraft: Minimum 2 lata
Kontakt: skype: Maciej Mardaus
Dodatkowe informacje: Wszystko do uzgodnienia.
Status: Aktualne

1387115686-U950853.png
Wiek: 13 +
Doświadczenie: Znajomość komend ( nawet podstawowych )
Staż w minecraft: 1 rok
Kontakt: skype: Maciej Mardaus
Dodatkowe informacje: Wszystko do uzgodnienia.
Status: Aktualne

1387144766-U950853.png
Wiek: 13+
Doświadczenie: Zbudowanie kilku "ładnych" rzeczy.
Staż w minecraft: min 1 rok
Kontakt: skype: Maciej Mardaus
Dodatkowe informacje: Do uzgodnienia
Status: Aktualne

Opublikowano

 

dR7g84I.png

 

Cześć, jestem Happiness i zostane administratorem na Twoim serwerze.

Mam dosyć wysokie doświadczenie w moderowaniu na serwerze.

Serwery na których pełniłem funkcje to np. sieć serwerów PolandCraft.

Miałem również swoje serwery, które już nie działają.

 

 

Pare informacji o mnie:

- mam na imię Kacper;

- mam 15 lat;

- w MC gram od 1.7.3 BETA.

Więcej napiszę po kontakcie.

 

 

Oczekuję skończonego serwera, lub serwera, który wystartował.

Właścicieli, którzy mają pojęcie i wiedzą co robią.

Przynajmniej dwudziestu (20) graczy w godzinach wieczornych.

 

 

Kontakt zemną:

- pw na MPCForum;

- GG: 47470378

 

Opublikowano

1387106678-U950853.png
Nick:Dark_Archer
Wiek:13Lat
Doświadczenie:Bardzo duże , prowadziłem wiele serwerow np Ibox lecz współpraca z tamtejszą ekipą mi nie odpowiadała.
Staż w minecraft:4,5-5 lat
Kontakt:Skype krisss780 lub TeamSpeak 
Dodatkowe informacje:Mam na imię Krzysztof. Mam 13 lat. Ogarniam, jestem miły i chętnie pomagam. Myslę , że większość was skresli mnie z powodu [ Lat ] ale odrazu mówię że wykonuję pracę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem . Mam tyle lat ile mam ale to nie jest powód . Jesli chcesz mnie sprawdzić . Pisz :)

Status:Aktualne! d:

"Ból to tylko kwestia siły woli , im silniejsza wola tym więcej wytrzymasz!"

 

Pomogłem ? Daj Like'a!

Opublikowano

1387144766-U950853.png


Wiek: +14
Doświadczenie: Co najmniej jedna ciekawa budowla potwierdzona screenami
Staż w minecraft: Co najmniej rok
GG: 48310028

Email: Brak
Dodatkowe informacje: Mile widziany dostęp do ts3/skype oraz dostępność w godzinach wieczornych


Status: Aktualne

Opublikowano

1387106678-U950853.png

Nick: Matix
Wiek: 22 lat
Doświaczenie: 4 - 5 lat
Staż: 5 lat

GG: 52499468 lub emial: [email protected]

Doświaczenie: Prowadziłem własny serwer około 4 lata, także naprawiam i ustawiam pluginy do prawidłowego działania.

Także pisze pluginy jak mam czas na to

Także oferuje TeamSpeak na potrzeby Serwera

Pozdrawiam




 

Opublikowano

1387144766-U950853.png


Wiek: +14
Doświadczenie: Budowanie spawnów, lobby - najlepiej jakiś ss
Staż w minecraft: 2/3 lata - jeżeli ładnie budujesz to mniej ;D
Skype: nyger1337, rafcio6930

Email: [email protected] (Tytuł wiadomości [MPC,Budowniczy]
Dodatkowe informacje: Oferujemy zapłatę za zbudowanie, otrzymujesz renge na naszym serwerze

gdzie gra dziennie około 100 osób EasyHc LoadCraft


Status: ON

Opublikowano

Poszukuję pełnej ekipy do stworzenia serwera Modern-RolePlay. Szukam Budowniczych/Moderatorów/Techników oraz jednej osoby do ZARZĄDU!


Wymagam jedynie czego to wiedzy wykonywanej pracy, budowniczy musi umieć budować, technik konfigurować pluginy, osoba do Zarządu musi umieć wszystko, konfigurować jak i budować.


Mogę zapewnić osobą wynagrodzenie w formie PaySafeCard/Przelew bankowy.


Osoby chętne na stanowiska proszę o kontakt na


Skype:VeSteQ


Jeżeli chodzi o serwer to wszystko jest do dogrania, od mapy po pluginy, stara ekipa się wysypała i lipa.


Sam zaczynam już coś robić ale potrzebuje pomocy.


Serwer będzie tpy RolePlay czyli realne życie, praca, samochody.


Wszystko będzie odbywało się w mieście w stylu Modern.


Opublikowano

Co oferuję:

 

Wiek: 14 (2015 - 15)

Staż w Minecraft : od 1 wersji Bety

Kontakt: Skype : czesioogamingpl / PW

Doświadczenie : Umiejętność budowania 7/10 .Buduje w 4 Stylach Modern(Kończę się uczyć), Spawn typu EasyHC/HC , Średniowiecznym , Epickim(Zaczynam Naukę)

 

Dodatkowe informacje: Budowałem dla wielu serwerów np. KCMC.PL(Upadł),ExKine.pl(Trzyma się Jeszcze) .... Przygotowałem Niestety tylko ss pracy Modern oraz EasyHC/HC Spawn ponieważ byłem zajęty innymi zleceniami budowlanymi

 

 

Posiadam sprawny mikrofon TS3/Skype. Lecz nie zawszę mogę

 

Status: Aktualne

 

 

Czego Oczekuję :

 

Nagrody w postaci PaySafeCard min. 20zł Zależy od Typu i rozmiaru budowli.

Bądz Skórki/Kluczy(Z skrzynkami) Do Counter-Strike: Global Offensive 

post-1348032-0-36614900-1424808954_thumb.png
post-1348032-0-68305900-1424808960_thumb.png

 

3004114311037501010629.png

Opublikowano

1387144766-U950853.png
Wiek: Minimum 12 lat. 
Doświadczenie: Doświadczenie jest nie ważne, ważne żebyś ładnie budował.
Staż w minecraft: Mało ważne.
Kontakt: GG: 19966031, ts3: ts4u.pl (Abstract lub Hakens)
Dodatkowe informacje:

Posada budowniczego jest płatna. Wynagrodzenie dostosuje do Ciebie. Chcesz PSC? Dostaniesz psc. Chcesz skiny w CS? Dostaniesz skiny w CS. 
Status: Aktualne

 

PROSZĘ ZAINTERESOWANYCH O SZYBKI KONTAKT!

 

INMfDP1.jpg

 

1387144766-U950853.png

Wiek: Minimum 12 lat. 
Doświadczenie: Doświadczenie jest nie ważne, ważne żebyś ładnie budował.
Staż w minecraft: Mało ważne.
Kontakt: GG: 19966031, ts3: ts4u.pl (Abstract lub Hakens)
Dodatkowe informacje:

Posada budowniczego jest płatna. Wynagrodzenie dostosuje do Ciebie. Chcesz PSC? Dostaniesz psc. Chcesz skiny w CS? Dostaniesz skiny w CS. 
Status: Aktualne

 

PROSZĘ ZAINTERESOWANYCH O SZYBKI KONTAKT!

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

­Zostanę Moderatorem/Administratorem/Budowniczym (ewentualnie)

  Witam, Chciałbym zostać Moderatorem Lub Administratorem na serwerze jakiego kolwiek typu. :)

Serwer musi wystartować za 1-2 dni ;)

Oczywiście wszystko ma być przygotowane ;)

 

OTO MOJE CV :

 

1. Imię : Kacper 2. Nick z gry : Redux99 3. Wiek: 13 4. Premium : mam od 2012 roku 5. Dzienny czas : 3-6H 6. Posiadasz GG i TeamSpeak'a ? : Tak 6. Pełniłeś kiedyś podobną fukcję : Tak , byłem 3 razy moderatorem, 2 razy właścicielem serwerów 8. Dlaczego akurat ciebie mamy wybrać?: Tak jak mówiłem byłem 2 razy włascicielem serwerów i 3 razy modem chciałbym pomóc innemu serwerowi i liczę na zabawę, ogar ze strony administracji. 10. Ktrótko i na temat o sobie: Mam na imię Kacper, mam 13 lat mieszkam w Kielcach... obecnie dużo grywam w mc, moge wiecej spedzac czasu przed komputerem. Chciałbym się rozwinąć na fajnym serwerze jako moderator lub Administrator ale i pomóc również temu serwerowi. Ogarniam ortografiie 10/10 więc nie ma problemu żebym pisał jak niemota za przeproszeniem. Bede poprawiał osoby, pomagał innym i oczywiście się dogadywał z graczami. To tyle na mój temat . :)

KONTAKT:

skype : live:takurosan_1

GG : 52884976

713582.gif         Liczba postów zebranych na koncie:
                                       25 50 75  100 125 150 175 200 250 500 1000 2000+
   
                                                                                                                                 [Jeżeli pomogłem daj +]
                                                                  
                                                       [nic na tym nie tracisz]
                                                                                          
                                                                                                                
                                                               
Opublikowano

Witam, poszukuję Budowniczego na serwer.


 


Potrzebuje kogos kto potrafi zbudować spawn na serwer Survival + Gildie


 


Pisać na skype: kaprioo ! lub ts: bdgcraft.tsdns.pl


 


Wymagania:


- Duza znajomosc komend potrzebnych do budowy, typu worldguard: //cyl //hcyl //wand itp.


- Duża wyobraźnia !


Opublikowano

[center][img=http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1387144766-U950853.png]
[color=#ff8c00][b]Wiek:-[/b][/color]
[color=#ff8c00][b]Doświadczenie:Dobre[/b][/color]
[color=#ff8c00][b]Staż w minecraft:2 lata[/b][/color]
[color=#ff8c00][b]Kontakt:PW [/b][color]
[color=#ff8c00][b]Dodatkowe informacje:[/b][/color]
[color=#ff8c00][b]Status: [/b][/color][color=#00ff00][b]Aktualne[/b][/color][/center]

Opublikowano

 

 

dR7g84I.png

 

Cześć, jestem Happiness i zostane administratorem na Twoim serwerze.

Mam dosyć wysokie doświadczenie w moderowaniu na serwerze.

Serwery na których pełniłem funkcje to np. sieć serwerów PolandCraft.

Miałem również swoje serwery, które już nie działają.

 

 

Pare informacji o mnie:

- mam na imię Kacper;

- mam 15 lat;

- w MC gram od 1.7.3 BETA.

Więcej napiszę po kontakcie.

 

 

Oczekuję skończonego serwera, lub serwera, który wystartował.

Właścicieli, którzy mają pojęcie i wiedzą co robią.

Przynajmniej dwudziestu (20) graczy w godzinach wieczornych.

 

 

Kontakt zemną:

- pw na MPCForum;

- GG: 47470378

 

 

Opublikowano

Poszukuje YouTubera 


                                                         Wymagam: Minimum 500 widzów,  wiek minimum 14 lat  ładna estetyczna reklama servera


 


                                                                                        


 


                                                                                   Oferuje: Wynagrodzenie pieniężne (przelew PSC SMS) Ranga na serwerze Publikowanie danej osoby kanału na serwerze


 


 


 


                                                               Kontakt do mnie : TeamSpeak-nolifeteam.gclan.pl                      Skype-Midas199


Opublikowano

Poszukuję Administratorów na powstający serwer Freebuild

Serwer ma 100 slotów (może będzie więcej?). Poszukuję Administratorów do budowy mapy serwera, oraz przede wszystkim do utrzymywania porządku na serwerze:

Formularz zgłoszeń na PW:

Wiek:

Staż w MC:

Znajomość komend: (0-10)

Ortografia i interpunkcja: (0-10)

Kontakt GG:

Dlaczego ty?:

 

Status: Aktualne

Pozostałe miejsca: 4

Potrzebujesz pomocy przy pisaniu pluginu?

Potrzebujesz pomocy przy konfiguracji pluginu?

Napisz DO MNIE! Chętnie służę pomocą.

CPU: Intel Core i7-5930K  GPU: 2 x Gigabyte GeForce GTX 980 Ti 6144MB GDDR5 MOBO: ASRock X99 Extreme6/3.1 RAMHyperX Fury DDR4 2x16GB 2133MHz CL14 SSD: Crucial MX200 1TB HDD: Seagate 2TB

Laptop: Lenovo y700-17ISK Intel Core i7-6700HQ/GTX960m/16GB/256GB SSD+ 1TB HDD

Opublikowano

zostanę Budowiczym,Technikiem,Modem,Helperem

Mam duże zdolności ogrom czasu i itd

mam 16 lat mój staż w mc 4 lata Pisze

Skrypty Mój Kontakt GG 610354,MpcForum, Skype Mine.Dzikuu

Mój Serwer Treningowy PvP IP APVP.PL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...