Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym serwera.


Blezur

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko ;)

 

Szukam zgranej ekipy, która chce założyć server mc ;)

Nie na czas, na spokojnie. 

Z Mojej strony mogę zaoferować sponsoring. 

Na start do 110 zł. (Server + strona)

Jak będą gracze, to ts i więcej pieniędzy na server. 

 

Ekipy piszcie do mnie na mpc ! 

Pozdrawiam Mk13

 

  • Odpowiedzi 415
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

---------------------------------------------------------------------------------

Trwa nabór do administracji MC-CS:GO szukamy :

 

Budowniczego

- Administratora (Admina)

- ChatMod

--------------------------------------------------------------------------------

 

Wzór:

 

Obowiązkowy wzór podania na rangę:

- Admina

- ChatModa

- Budowniczego

 

 

Nick:
Wiek:
O jaką rangę się ubiegasz:
Doświadczenie w tej randze:
Staż w Minecraft:
Składka (zależnie od rangi) [TAK/NIE]:
O sobie:

Zapoznałeś się z regulaminem serwera oraz wymaganiami na daną rangę? [TAK/ NIE]:
Czy Byłeś karany na Serwerach Cs-Szczecin.pl? [TAK/ NIE]:

Kontakt do ciebie (np:Twoje GG): 

-----------------------------------------------------------------------

Podania składać na Forum 

http://cs-szczecin.pl/index.php?/forum/187-mcraftpodania/

Up kod nie ma na celu reklamowania forum, jeśli to łamie regulamin to proszę o pomoc czy da się w inny sposób nie reklamować

-----------------------------------------------------------------------

Opublikowano

Poszukuje moderatorów na serwer CHEST-PVP & PVP-Awards

1.8 
info TS: speak.network

lub skype raxonx

Opublikowano

Witam  :)


 


Nie raz mam ochotę założyć serwer w mc. 


 


Ale nie mam ekipy. 


Na mpc mogę znaleźć mnóstwo ludzi co na prawdę mają umiejętności w tym. 


Ale do rzeczy. 


 


Szukam ekipy która na samym początku, będzie chciała "pograć " na testowym serwerze a przy okazji już nad nim pracować. 


 


Nie chce robić wszystko na szybko. Chce mieć ekipę która jest zgrana z dużym poczuciem Humoru !  :D Bez spin,


 


Więc ja jestem w tym zielony więc jedyne co mogę zaoferować to jakieś dofinansowanie. ( 150 zł około )


 


Więc proszę chętnych o napisanie do mnie na pw. 


 


Wolałbym już "zgrane grupy" które się znają i lubią robić serwery do MC. 


 


P.S 


Przepraszam za moją składnie i ortografie, ale mieszkam od  kilku lat za granicą i mam już problemy ....  ;)


 


Pozdrawiam 


Mk13 


Opublikowano

Cześć wszystkim!

 

Aktualnie pracujemy nad projektem serwera Prison w trzyosobowym składzie, nasz serwer jest ukończony w około 99 procentach, lecz ten 1 procent, to mniejsze poprawki i wyszukiwanie błędów.

 

Rekrutacja na rangę pomocnik (tzw. helper) oraz moderatora zostaje otwarta. A więc, jeżeli znasz się choć troszkę na serwerze (czyt. komendach) i spełniasz nasze minimum to nie czekaj tylko zgłoś się.

 

 

 

Helper (0/1)

Moderator (1/2)

 

 

Nasze wymagania:

  • minimalna granica wiekowa 15 lat
  • przestrzeganie zasad ortograficznych
  • znanie podstawowych komend
  • Dużo czasu wolnego(minimum 1,5h)

 

Jeżeli chcesz zgłosić się, wyślij to krótkie podanie na PW

 

Nick Minecraft:
Wiek (min. 15 lat):
Na jaka range? (moderator/helper):
Posiadasz Team Speak/Skype (wraz ze sprawnym mikrofonem)?:
Grałeś kiedyś na serwerze typu Jail/Prison?:
Byłeś kiedyś helperem/moderatorem serwera minecraft?:
Parę zdań o sobie (min. 3 zdania):

 

 

Co oferujemy:

W zamian oferujemy na pewno zdobycie doświadczenia,poznanie nowych ludzi którzy są opanowani lecz mają też poczucie humoru i którzy dążą do jednego wspólnego celu którym jest stworzenie serwera gdzie gracze będą mogli z przyjemnością spędzić swój czas.

 

Poniżej daje kilka screenów z mapy

 

 

Hx4XJbS.jpg

Bfyf2sH.jpg

V3FuCz2.jpg

 

 

Opublikowano

Witam, poszukuję ludzi do projektu (start najprawdopodobniej 6 marca)!

 

Poszukuję m.in. budowniczych.

Oferuję - budowniczy:

-ogarnięty serwer,

-doświadczoną administracja,

-domenę oraz ts3,

-rangę i jakiś $ z IS.

 

Oczekuję - budowniczy:

-zbudować epicke mapy,

-w miarę ogarnięcie.

 

 

Kontakt:

GG: 42623315 lub Prywatna Wiadomość na forum

 

Mogę także nawiązać współpracę z jakimś YTberem, minimum 10k widzów.

Opublikowano

Jako opiekun serwera ChestPvP poszukuję osób do administracji.


Serwer 250 slotów, stabilna maszyna, oryginalne pluginy, start 15.02 (niedziela).


Reklama u youtuberów (40k, 5-10k, możliwe również +300k).


 


Rekrutuję na funkcje moderatora oraz helpera.


 


Informacje dla rekrutów:


- brak zastrzeżeń wiekowych,


- odpowiedzialność oraz kultura osobista,


- mikrofon oraz stały kontakt,


- doświadczenie oraz własne umiejętności,


- inteligentna osoba.


 


Kontakt


GG: 51730009


TS: speak.network

Opublikowano

=======================

Poszukuję admina, chatmoda oraz budowniczego na serwer Counter Strike: Global Offensive in Minecraft

Osoba musi umieć zbudować mapę z Counter Strike'a

GaduGadu: 50775119

=======================

Podania pisac na Cs-Szczecin.pl w dziale Minecraft > Podania

 

Opublikowano

Poszukuję pełnej ekipy do stworzenia serwera Modern-RolePlay. Szukam Budowniczych/Moderatorów/Techników oraz jednej osoby do ZARZĄDU!


Wymagam jedynie czego to wiedzy wykonywanej pracy, budowniczy musi umieć budować, technik konfigurować pluginy, osoba do Zarządu musi umieć wszystko, konfigurować jak i budować.


Mogę zapewnić osobą wynagrodzenie w formie PaySafeCard/Przelew bankowy.


Osoby chętne na stanowiska proszę o kontakt na


Skype:VeSteQ


Jeżeli chodzi o serwer to wszystko jest do dogrania, od mapy po pluginy, stara ekipa się wysypała i lipa.


Sam zaczynam już coś robić ale potrzebuje pomocy.


Serwer będzie tpy RolePlay czyli realne życie, praca, samochody.


Wszystko będzie odbywało się w mieście w stylu Modern.


Opublikowano

Witam serdecznie. Prosto z mostu.

 

Zostanę Adminem, Modem, Budowniczym na obojętnym serwerze, byle by grali ludzie. 

 

Od siebie oferuję

 

+19

Dojrzałość

Ortografię, kulturę

Dystans do samego siebie

Znajomość komend i doświadczenie

I wiele innych cech, które pozna przyszły "pracodawca"

Szybki kontakt

 

 

Moje wymagania

 

Na serwerze minimum śr. 30 osób

Ranga

Wyrozumiałość na niektóre sprawy

Chęć współpracy

I wiele innych, ponieważ nie chcę się rozpisywać.

 

 

Kontakt

GG: 44070050

Skype: nowaczekxd

v3XaD3F.jpg
Jestem Fifi :364_pineapple:

Opublikowano

Witam, mam 22 lata, i tworzę serwery i paczki serwerowe od ponad 4 lat. Uczestniczyłem w wielu projektach, nawet w reklamach hostingow, lecz wszystkie miały za słabą reklamę i poupadaly jeden za drugim. Gwarantuję, że stworzę paczkę serwerową w około 3 dni, dlaczego tyle czasu? Ponieważ po stworzeniu paczki ja i mój tester sprawdzamy stabilność paczki oraz serwera.

W swojej karierze robiłem serwery każdego popularnego trybu, zaczynając od clear survivalu i kończąc na sg, craftz itd.

Trochę o mnie:

Jestem Mikołaj mam 22 lata. Interesuję się pc-tam, czyli programowaniem, składaniem, itd. Poza domkiem gram w siatkówkę. (czyli już nie jestem nolifem :-D )

 

Kontakt:

gg: 49715852

skype: haker1ek (rzadko jestem)

 

Opis ekipy Explosion of a New Day:

Cala ekipa ma około 15 lat (oprócz mnie :-P ) i trochę nawet czasami za dużo humoru, pracujemy razem od 2 lat.

W nasz skład wchodzą osoby o rangach:

- Ja, technik, czasami head-admin; (założyciel grupy)

- Livart, ma 14 lat, zazwyczaj jest adminem; (vZalozyciel grupy)

- DioSs, ma 16 lat, także Admin lub grafik;

- mamy także kilku budowniczych ;-)

 

Serwery Minecraft są dla nas zabawą, nie robimy tego po to, aby zdobyć sławę czy coś w tym stylu ;-), serwery tworzymy z naszej pasji!

 

 

Założyciel ekipy serwerowej

"Explosion of a New Day"

-CreMik-

 

Nasze www:

http://explosionofanewday.jimdo.pl

Właściciel projektów ProjectPC


- xTermy

Opublikowano


















Poszukuję ekipy budowniczej!

Witam, szukam osób chętnych do wspólnego projektu. Jego celem będzie rozbudowa miasta w stylu średniowiecznym lub nowoczesnym, z działkami itd na trzech wyspach.
Mapa surowa jest już przygotowana, teraz trzeba tylko trochę chęci żeby ją wykończyć.
Wyspy te nie są duże.
Do tego projektu użyczę serwera 8GB RAM I7 8x4.0 ŁĄCZE 30MB/s

Kontakt:

GG: 52950167

Zapraszam wszystkich chętnych, którzy choć trochę mają pojęcie o budowaniu, osoby solidne i inne ;> Każdego mile obsłużę na GG, nie gryzę :P

Tu macie parę SS'ów z mapy.


5b3314ce618c.png
d039449a6f09.png
2d79ae7ac671.png

Opublikowano

[center][img=http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1387107733-U950853.png]
[color=#ff8c00][b]Wiek:14+[/b][/color]
[color=#ff8c00][b]Doświadczenie:Minmalne[/b][/color]
[color=#ff8c00][b]Staż w minecraft:2 lata[/b][/color]
[color=#ff8c00][b]Kontakt:Mail - [email protected][/b][color]
[color=#ff8c00][b]Dodatkowe informacje:Świeży, "surowy" serwer oparty na Tunngle. Oprócz Admini poszukiwani moderatorzy, budowniczy.[/b][/color]
[color=#ff8c00][b]Status: [/b][/color][color=#00ff00][b]Aktualne[/b][/color][/center]

Opublikowano

1387106678-U950853.png
Nick: Niveros
Wiek: 15
Doświadczenie: 10/10
Staż w minecraft: Od wersji Alpha.
Kontakt skype: gabrys821
Dodatkowe informacje: Chciałbym został administratorem na jakimś serwerze który na pewno nie padnie po kilku dniach :P
Status: Aktualne

Opublikowano

POSZUKUJĘ:

Budowniczego

Do zbudowania:
Areny PvP

Typu:

Hard,

1vs1,

Knock,

ChestPvP,

--------------------------------------------------------------------

W zamian ranga

na serwerze

-------------------------------------------------

KONTAKT

 

SKYPE: kacper.fratczak zdjecie Bvb (Grzybi)

 

 


 

Opublikowano

2e193fb.jpg


 


 


 


Nazwa i opis projektu/serwera :


 


Witajcie poszukujemy programisty do projektu RolePlay minecraft. Najpierw jednak wyjaśnię co jest RP 


Na serwera rp musimy zachowywać się tak jak w prawdziwym życiu czyli jazda samochodem, chodzenie po ulicy, zwroty do osób nie znajomych muszą być w 100% naturalne , nie możemy powiedzieć do kogoś np ,,Fajny ten serwer''  ,,co na takim serwerze się robi ?'' itd.


 


Oczekuję :


 


- Pisania autorskich pluginów


- Minimum 14 lat


- Doświadczenia w branży


- Mikrofonu


 


Oferuje :


 


- Dostęp do konta FTP


- Udział w zyskach serwera


- Range na serwerze 


 


Kontakt :


 


- skype : norbik986


- pw na forum


Opublikowano

Poszukuję:


 


Admina:


Wiek: 13+


Doświadczenie w mc: 1,5 lat


 


 


Budowniczego:


Wiek: 13+


Doświadczenie w budowie


 


 


Moderatora:


Wiek: 13+


Doświadczenie w mc: 1,5 lat


 


 


Kontakt GG: 18654499


Skype: karo.kliza


Opublikowano

Poszukuję pełnej ekipy do stworzenia serwera Modern-RolePlay. Szukam Budowniczych/Moderatorów/Techników oraz jednej osoby do ZARZĄDU!


Wymagam jedynie czego to wiedzy wykonywanej pracy, budowniczy musi umieć budować, technik konfigurować pluginy, osoba do Zarządu musi umieć wszystko, konfigurować jak i budować.


Mogę zapewnić osobą wynagrodzenie w formie PaySafeCard/Przelew bankowy.


Osoby chętne na stanowiska proszę o kontakt na


Skype:VeSteQ


Jeżeli chodzi o serwer to wszystko jest do dogrania, od mapy po pluginy, stara ekipa się wysypała i lipa.


Sam zaczynam już coś robić ale potrzebuje pomocy.


Serwer będzie tpy RolePlay czyli realne życie, praca, samochody.


Wszystko będzie odbywało się w mieście w stylu Modern.


Opublikowano

­                                                                                            Zostanę Moderatorem/Administratorem/Budowniczym (ewentualnie)

  Witam, Chciałbym zostać Moderatorem Lub Administratorem na serwerze jakiego kolwiek typu. :)

Chciałbym żeby serwer szybko wystartował ;x

 

OTO MOJE CV :

 

1. Imię : Kacper 2. Nick z gry : Redux99 3. Wiek: 13 4. Premium : mam od 2012 roku 5. Dzienny czas : 3-6H 6. Posiadasz GG i TeamSpeak'a ? : Tak 6. Pełniłeś kiedyś podobną fukcję : Tak , byłem 3 razy moderatorem, 2 razy właścicielem serwerów 8. Dlaczego akurat ciebie mamy wybrać?: Tak jak mówiłem byłem 2 razy włascicielem serwerów i 3 razy modem chciałbym pomóc innemu serwerowi i liczę na zabawę, ogar ze strony administracji. 10. Ktrótko i na temat o sobie: Mam na imię Kacper, mam 13 lat mieszkam w Kielcach... obecnie jestem w Gdyni na feriach i moge wiecej spedzac czasu przed komputerem chciałbym się rozwinąć na fajnym serwerze jako moderator lub Administrator ale i pomóc również temu serwerowi. Ogarniam ortografiie 10/10 więc nie ma problemu żebym pisał jak niemota za przeproszeniem. Bede poprawiał osoby, pomagał innym i oczywiście się dogadywał z graczami. To tyle na mój temat . :)

 

 

 

 

MÓJ KONTAKT :

SKYPE : live:takurosan_1

GG : 52884976

Lub PW na forum :)

713582.gif         Liczba postów zebranych na koncie:
                                       25 50 75  100 125 150 175 200 250 500 1000 2000+
   
                                                                                                                                 [Jeżeli pomogłem daj +]
                                                                  
                                                       [nic na tym nie tracisz]
                                                                                          
                                                                                                                
                                                               
Opublikowano

1387145977-U950853.png

 

 

1387111819-U950853.png

Co oferuję:

 

Wiek: 14 (2015 - 15)

Staż w Minecraft : od 1 wersji Bety

Kontakt: Skype : czesioogamingpl / PW

Doświadczenie : Umiejętność budowania 7/10 .Buduje w 4 Stylach Modern(Kończę się uczyć), Spawn typu EasyHC/HC , Średniowiecznym , Epickim(Zaczynam Naukę)

 

Dodatkowe informacje: Budowałem dla wielu serwerów np. KCMC.PL(Upadł),ExKine.pl(Trzyma się Jeszcze) .... Przygotowałem Niestety tylko ss pracy Modern ponieważ byłem zajęty innymi zleceniami budowlanymi

 

 

Posiadam sprawny mikrofon TS3/Skype. Lecz nie zawszę mogę

 

Status: Aktualne

 

 

Czego Oczekuję :

 

Nagrody w postaci PaySafeCard min. 20zł Zależy od Typu i rozmiaru budowli.
 

post-687382-0-41596100-1424039616_thumb.png

Opublikowano

Witam


 


Potrzebuję pilnie osoby która wykona mała mapę skywars(na około 6-8 graczy) nie daje minimalnego wieku osoby jedynie czego oczekuję to wykonania estetycznej mapy.


Co do wynagrodzenia to ustalamy osobiście.


 


Kontakt:


Skype(Robi222pl)


PW


Opublikowano

Witam, poszukuję ludzi do projektu (start najprawdopodobniej 6 marca)!

 

Poszukuję m.in. budowniczych.

Oferuję - budowniczy:

-ogarnięty serwer,

-doświadczoną administracja,

-domenę oraz ts3,

-rangę i jakiś $ z IS.

 

Oczekuję - budowniczy:

-zbudować epicke mapy,

-w miarę ogarnięcie.

 

 

Kontakt:

GG: 42623315 lub Prywatna Wiadomość na forum

 

Mogę także nawiązać współpracę z jakimś YTberem, minimum 10k widzów.

Opublikowano

Poszukuję pełnej ekipy do stworzenia serwera Modern-RolePlay. Szukam Budowniczych/Moderatorów/Techników oraz jednej osoby do ZARZĄDU!


Wymagam jedynie czego to wiedzy wykonywanej pracy, budowniczy musi umieć budować, technik konfigurować pluginy, osoba do Zarządu musi umieć wszystko, konfigurować jak i budować.


Mogę zapewnić osobą wynagrodzenie w formie PaySafeCard/Przelew bankowy.


Osoby chętne na stanowiska proszę o kontakt na


Skype:VeSteQ


Jeżeli chodzi o serwer to wszystko jest do dogrania, od mapy po pluginy, stara ekipa się wysypała i lipa.


Sam zaczynam już coś robić ale potrzebuje pomocy.


Serwer będzie tpy RolePlay czyli realne życie, praca, samochody.


Wszystko będzie odbywało się w mieście w stylu Modern.

Opublikowano

Szukam osób, które chcą założyć serwer Minecraft (każdy typ oprócz easy gildii).

Oferuję:

- serwer Minecraft (max 500 slotów)

- serwer teamspeak3

- stronę www

- helpdesk

- do 100% zarobków serwera dla Ciebie

 

Oczekuję:

- chęci do współpracy

- minimum 15 lat i złożona ekipa do prowadzenia serwera

- pomysłowość

 

Jeśli spełniasz te wymagania to zapraszam na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...