Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym serwera.


Blezur

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BUDOWNICZY POSZUKUJĘ


 


Siemanko poszukuję pilnie budowniczego doświadczonego do zbudowania spawnu na serwer easyhc.


Możliwe wynagrodzenie kontakt: PW lub GG: 51726760


  • Odpowiedzi 415
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1387145977-U950853.png

 

 

1387111819-U950853.png

Co oferuję:

 

Wiek: 14 (2015 - 15)

Staż w Minecraft : od 1 wersji Bety

Kontakt: Skype : czesioogamingpl / PW

Doświadczenie : Umiejętność budowania 7/10 .Buduje w 4 Stylach Modern(Kończę się uczyć), Spawn typu EasyHC/HC , Średniowiecznym , Epickim(Zaczynam Naukę)

 

Dodatkowe informacje: Budowałem dla wielu serwerów np. KCMC.PL(Upadł),ExKine.pl(Trzyma się Jeszcze) .... Przygotowałem Niestety tylko ss pracy Modern ponieważ byłem zajęty innymi zleceniami budowlanymi

 

 

Posiadam sprawny mikrofon TS3/Skype. Lecz nie zawszę mogę

 

Status: NIEAktualne (Przenosze na inne Konto)

 

 

Czego Oczekuję :

 

Nagrody w postaci PaySafeCard min. 20zł Zależy od Typu i rozmiaru budowli.

post-687382-0-01592500-1424618049_thumb.png

Opublikowano

738811424337107387722.png


 


Poszukiwani Moderatorzy I Budowniczy Na Serwer!


 


Czego wymagamy?


 


Moderator:


Pracowitość


Minimum 13 lat


Skype


Sprawny Mikrofon


Przynajmniej 1 Godzina Dziennie!


 


Budowniczy:


Umiejętność budowania


Chęć pracy


Minimum 13 lat


 


Jeśli spełniasz te wymagania zgłoś się na:


 


Skype: azzzzzz9458


Lub PW


 


Powodzenia!


76561198057996853.png

Opublikowano

1387107733-U950853.png1387115686-U950853.png1387144766-U950853.png1387145710-U950853.png
Ranga: Admin, Mod , Support, Budowniczy, Reklamator, Grafik
Wiek: Support, Budowniczy : 12+ ; Admin, Mod : 13+ Reklamator, Grafik: BO
Doświadczenie: ADMINISTRATOR, MODERATOR : ZNAJOMOSC PODSTAWOWYCH KOMEND, POPRAWNA POLSZCZYZNA, OGARNIECIE , BUDOWNICZY : WEDLE NASZEJ OCENY ( PROSIMY O SCREENY BUDOWLI)

ABY SIĘ ZGŁOŚIĆ WEJDŹ NA

DOADMINISTRACJI.OTHERCRAFT.COM.PL
Dodatkowe informacje: Osoby zglaszajace sie musza miec swiadomosc ze na poczatku beda skladki.

Skladki beda uzaleznione od ilosc osob w administracjii. Po rozkreceniu sie serwera bedzie rekompensata.
Status: Aktualne

Opublikowano

                                                   ZOSTANĘ BUDOWNICZYM

Moja propozycja:

    Zbuduję to co chcesz w stylu:

Średniowiecznym.

Nowoczesnym.

    Nie buduję wielkich map.

Buduję domy,góry,rzeki i inne.

      Skype: kuba.panasiuk3

   Wiek: 13 Lat - Wiek nie mówi i umiejętnosciach.


 

BUDOWNICZY POSZUKUJĘ

 

Siemanko poszukuję pilnie budowniczego doświadczonego do zbudowania spawnu na serwer easyhc.

Możliwe wynagrodzenie kontakt: PW lub GG: 51726760

 

Mogę zbudować ci spawn. i jego otoczenie.

 

Skype: kuba.pansiuk3

Opublikowano

Witam, poszukuję doświadczonego programistę. Jednak chciałbym popracować nad nowymi rozwiązaniami jeżeli chodzi o rozgrywkę, wprowadzić coś ciekawego, co będzie wymagać więcej od gracza niż przeczytanie informacji co dają rangi.


Serwer opierać się będzie na dobrze rozbudowanej ekonomi i systemu miast.


Podsumowawszy przejdę do wymagań;


Programista ma mieć ukończone min +16 lat.


Znajomość języka programowania JAVA i Java Script,


Znajomość metodyk projektowania/tworzenia pluginów,


Umiejętność organizacji czasu pracy z nastawieniem na terminową realizację zadań projektowych,


Zdolność syntezy i optymalizacji,


Otwartość na ludzi,


Umiejętność pracy w zespole,


Chęć rozwoju i ciągłego uczenia się,


Dociekliwość i kreatywność w rozwiązywaniu problemów.


 


Co oferuję?


-Zyski z serwera


-Jednorazową zapłatę


-Rangę [Technik/Programista]


 


Nie interesują mnie skrypty na serwer, tylko wyłącznie pluginy.


Poszukuję osób na zlecenie lub na stałe. Za pluginy płace.


 


Kontakt: 


Prywatna wiadomość - forum


Email: [email protected]


 


Krótkie FAQ:


Zanim do mnie napiszesz, przedstaw się.


Nie odpisuję na "ej" lub "elo", wysil swój mózg i przywitaj się jak cywilizowany człowiek.


 


Pozdrawiam.


Opublikowano

 

Witam  :)(Serwer testowy już jest do 25 marca ) 

 

Nie raz mam ochotę założyć serwer w mc. 

 

Ale nie mam ekipy. 

Na mpc mogę znaleźć mnóstwo ludzi co na prawdę mają umiejętności w tym. 

Ale do rzeczy. 

 

Szukam ekipy która na samym początku, będzie chciała "pograć " na testowym serwerze a przy okazji już nad nim pracować. 

 

Nie chce robić wszystko na szybko. Chce mieć ekipę która jest zgrana z dużym poczuciem Humoru !  :D Bez spin,

 

Więc ja jestem w tym zielony więc jedyne co mogę zaoferować to jakieś dofinansowanie. ( 150 zł około )

 

Więc proszę chętnych o napisanie do mnie na pw. 

 

Wolałbym już "zgrane grupy" które się znają i lubią robić serwery do MC. 

 

P.S 

Przepraszam za moją składnie i ortografie, ale mieszkam od  kilku lat za granicą i mam już problemy ....  ;)

 

Pozdrawiam 

Mk13 

 

Opublikowano

Witam, poszukuję ludzi do projektu (start najprawdopodobniej 6 marca)!
 
Poszukuję m.in. budowniczych, administracji oraz właścicieli serwerów(nawet do minigier).
Oferuję - budowniczy:
-ogarnięty serwer,
-doświadczoną administracja,
-domenę oraz ts3,
-rangę.
 
Oczekuję - budowniczy:
-zbudować epicke mapy,
-w miarę ogarnięcie.

 

______

 

Oferuję - administracja:
-ogarnięty serwer,
-doświadczoną administracja,
-domenę oraz ts3,
-rangę.
 
Oczekuję - administracja:
-mutacja,

-możliwość zapłacenia jednorazowej składki w postaci PayPal lub PSC,

-ogarnięcie i poprawna polszczyzna,

-dobry stosunek do graczy.

 

______

 

Oferuję - właściciel serwera:
-dobrą i mocną maszynę,
-doświadczoną administracja,
-domenę oraz ts3,
-rangę i możliwe $ z IS(jeden warunek jest taki, że serwer musi wypalić)
 
Oczekuję - właściciel serwera:
-mutacja,

-możliwość zapłacenia jednorazowej składki w postaci PayPal lub PSC(niewymagane, ale potrzebne :D),

-ogarnięcie,

-dobry serwer wraz z mapą.

 
 
Kontakt:
GG: 42623315 lub Prywatna Wiadomość na forum
 
Mogę także nawiązać współpracę z jakimś YTberem, minimum 10k widzów.

Opublikowano

REF :)


 


Zostanę Administratorem serwera Minecraft.


 


 


Coś o mnie: mam 21 lat, lubię informatykę i wszystko co jest z nią związane  ;) Pod spodem daje moje podanie. Jeżeli ci się spodobało i przyjmujesz moje warunki to napisz do mnie na prv  :P jak odczytam to na 100% odpiszę  :)


 


 


 


W czym pomagam? Co robię?

 

Instalacja serwera

Instalacja pluginów

Konfiguracja pluginów

Pomoc przy wyborze pluginów

Pomoc ogólna przy konfiguracjach czegokolwiek

Naprawa błędów serwerowych

 

 

 

Pluginy, wybór, instalacje?

 

Połączenie pluginów takich jak: LogBlock, xAuth, SurvivalGames, PermissionsEX z bazą danych MySQL

Instalacja i konfiguracja bardzo ciekawych pluginów np. do łączności z TeamSpeak (BukkitSpeak), Factions (Gildie)

Automatyczne nadawanie rang po czasie (np. po 6 godzinach otrzymuje się Stałego Gracza)

Plugin do wymiany Czasu gry na pieniądze (Bankomat)

Wymiana towarów pomiędzy graczami (Trade) - wystarczy kliknąć na gracza

Oczywiście podstawowe pluginy i pomoc przy zrozumieniu ich obsługi np. WorldEdit WorldGuard, Essentials

Konfiguracja PermissionsEX (Wgrywanie rang oraz nadanie im różncyh kolorów) - chyba najbardziej problematyczny dla wszystkich plugin

konfigurację Essentials ( kolorowy czat bez pisania różnych przedrostków takich jak np. & )

Automatyczne działki, wynajmowanie działek - Kliknij w tabliczkę i masz działkę

Zabezpieczenie serwera przed Cheatowaniem - różne rozwiązania -

podmiana bloków, szansa na wypadanie diamentów ze Stone (np.), NoCheat,

Otwieranie ekwipunków innych graczy, otwieranie ich EnderChest'ów

Autowiadomości na serwerze

Aliasy -> Zamiast definiować działki 4 komendami możesz to zrobić jedną! np. /dzialka NAZWA

Komendy dla Administracji

Sklepy w skrzyniach, Admin Shop'y

 

 

 

MultiVerse i pochodne!

 

Konfiguracja pluginu dla serwerów z wieloma mapami

Automatycznie nadawany tryb creative na mapach creative i oddzielny ekwipunek.

 

 

Nie przejmujcie się tym, że piszę w większości o konfiguracji pluginów oraz ich wgrywaniu. Nie wymagam dostępu do bazy FTP czy do konsoli. Myślę że na każdym serwerze potrzebna jest "złota rączka" która doradzi w trudnych sytuacjach  :)

Opublikowano

=======================

Poszukuję admina, chatmoda oraz budowniczego na serwer Counter Strike: Global Offensive in Minecraft

Osoba musi umieć zbudować mapę z Counter Strike'a

GaduGadu: 50775119

=======================

Podania pisac nax w dziale Minecraft > Podania

Opublikowano

1387106678-U950853.png
Nick: Bartixxx // Premium
Wiek: 13
Doświadczenie: W jakim sensie? :D | Duże
Staż w minecraft: ok 3 lata
Kontakt:SKYPE: bartosz123p
Dodatkowe informacje: Znam się dużo na pluginach i jestem ogarniety bylem administratorem na wielu mniejszych serwerach

AKTUALNE!

Opublikowano

Poszukuję Moderatorów na serwer Minecraft.

 

Czego wymagam:

 

- Min. 14 lat.

- Konto premium.
- Bycie ogarniętym.

Co oferuję:

- Serwer minecraft (60 slotów)

- Dobrą ekipę

- Ładnie zbudowaną mapę
 

Podania pisać na Prywatnej wiadomości!
 

bmqxnpM.png

Opublikowano

 

1387145668-U950853.png

Nick: KaczakKwaczak

Wiek: 15

Doświadczenie: Własne serwery jak i praca jako budowniczy na innych :)

Staż w minecraft: 3 lata

Kontakt: gg: 21262081 lub pw na forum

Dodatkowe informacje: jestem osobą z doświadzczeniem , pomysłem a także z poczuciem humoru :)

Status: Aktualne

 

Opublikowano

1387115508-U950853.png


Nick: aZyn2Oo7


Wiek: 16 Lat


Doświadczenie: Ogarniam pluginy, piszę łatwe skrypty do pluginu skript. Znajomośc komend 9/10.


Staż w minecraft: 3 Lata


Kontakt: PW NA FORUM/ potem podaje skype mogę ts3.


Dodatkowe informacje: Ładnie buduję, dużo czasu spędzam przed komputerem ;)

Opublikowano

REF  :)


 


Zostanę Administratorem serwera Minecraft.


 


 


Coś o mnie: mam 21 lat, lubię informatykę i wszystko co jest z nią związane   ;) Pod spodem daje moje podanie. Jeżeli ci się spodobało i przyjmujesz moje warunki to napisz do mnie na prv   :P jak odczytam to na 100% odpiszę   :)


 


 


 


W czym pomagam? Co robię?

 

Instalacja serwera

Instalacja pluginów

Konfiguracja pluginów

Pomoc przy wyborze pluginów

Pomoc ogólna przy konfiguracjach czegokolwiek

Naprawa błędów serwerowych

 

 

 

Pluginy, wybór, instalacje?

 

Połączenie pluginów takich jak: LogBlock, xAuth, SurvivalGames, PermissionsEX z bazą danych MySQL

Instalacja i konfiguracja bardzo ciekawych pluginów np. do łączności z TeamSpeak (BukkitSpeak), Factions (Gildie)

Automatyczne nadawanie rang po czasie (np. po 6 godzinach otrzymuje się Stałego Gracza)

Plugin do wymiany Czasu gry na pieniądze (Bankomat)

Wymiana towarów pomiędzy graczami (Trade) - wystarczy kliknąć na gracza

Oczywiście podstawowe pluginy i pomoc przy zrozumieniu ich obsługi np. WorldEdit WorldGuard, Essentials

Konfiguracja PermissionsEX (Wgrywanie rang oraz nadanie im różncyh kolorów) - chyba najbardziej problematyczny dla wszystkich plugin

konfigurację Essentials ( kolorowy czat bez pisania różnych przedrostków takich jak np. & )

Automatyczne działki, wynajmowanie działek - Kliknij w tabliczkę i masz działkę

Zabezpieczenie serwera przed Cheatowaniem - różne rozwiązania -

podmiana bloków, szansa na wypadanie diamentów ze Stone (np.), NoCheat,

Otwieranie ekwipunków innych graczy, otwieranie ich EnderChest'ów

Autowiadomości na serwerze

Aliasy -> Zamiast definiować działki 4 komendami możesz to zrobić jedną! np. /dzialka NAZWA

Komendy dla Administracji

Sklepy w skrzyniach, Admin Shop'y

 

 

 

MultiVerse i pochodne!

 

Konfiguracja pluginu dla serwerów z wieloma mapami

Automatycznie nadawany tryb creative na mapach creative i oddzielny ekwipunek.

 

 

Nie przejmujcie się tym, że piszę w większości o konfiguracji pluginów oraz ich wgrywaniu. Nie wymagam dostępu do bazy FTP czy do konsoli. Myślę że na każdym serwerze potrzebna jest "złota rączka" która doradzi w trudnych sytuacjach   :)
Opublikowano

56156937058870124386.png


Witaj Towarzyszu!


Masz szansę dołączyć do ekipy serwera Prison/RPG która będzie w klimacie 3 wojny światowej.


 


No cóż? Do roboty! Napisz aplikację którą masz podaną niżej. Powodzenia!


PS: Zalecamy program GaduGadu (GG), jeżeli nie masz - zainstaluj  :)


 


90715040750792073665.png


 


MODERATOR


Zajmuje się pilnowaniem porządku w zakładzie więziennym i pomocą w różnych testach i sprawach Administracji.


Nie martw się - wyszkolimy Cię  :)


 


APLIKACJA



[b]Nick:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Coś o sobie:[/b]
[b]Dlaczego chcesz dołączyć:[/b]
[b]Jesteś odpowiedzialny?:[/b]
[b]Numer GG:[/b]

BUDOWNICZY


Musi posiadać przeciętne (lecz dobre) umiejętności budownicze w stylu wojennym.


Pamiętaj że budujesz to co Administracja nakaże  :)


Aczkolwiek możesz również wprowadzać swoje opinie na dany temat  :P



APLIKACJA
[b]Nick:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Coś o sobie:[/b]
[b]Dlaczego chcesz dołączyć:[/b]
[b]Jesteś odpowiedzialny?:[/b]
[b]Zdjęcia budowli:[/b]
[b]Umiejętność stylu wojennego (?/10):[/b]
[b]Numer GG:[/b]

63243330934497546888.png


 


,,Jest 09.16.2015, wydarzył się nalot krajów wschodu na Polskę. Zaczęli gwałtowny atak na Warszawę i miasta granicy. Nie byliśmy przygotowani na taki atak, więc na początku przegrywaliśmy.


Jednakże Ty akurat siedziałeś w więzieniu, nie mogłeś uczestniczyć w akcji obronnej, mogłeś jedynie patrzeć zza krat jak Polska zostaje niszczona przez kraje wschodu, m.in. odrodzony ZSRR.


 


Czy uda Ci się przetrwać? Czy obóz więzienny przetrwa? Czy uda Ci się uciec? To wszytko zależy od ciebie!


Każdy Twój ruch, każde działanie - odbija się potem na skutkach. Bądź czujny, albowiem w każdej chwili ściana od Twojej celi może eksplodować, a Ty masz drogę wolną!


Stań do walki z ZSRR, handluj z graczami, unikaj Armii, przetrwaj!


 


Czy potrafisz? Nie wiemy! Ale wiemy jedno - będzie niesamowity klimat!"


 


 


 


 


POSTY ZGŁASZAJ NA PW :*


AKTUALNE!


Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Co oferuję:

 

Wiek: 14 (2015 - 15)

Staż w Minecraft : od 1 wersji Bety

Kontakt: Skype : czesioogamingpl / PW

Doświadczenie : Umiejętność budowania 7/10 .Buduje w 4 Stylach Modern(Kończę się uczyć), Spawn typu EasyHC/HC , Średniowiecznym , Epickim(Zaczynam Naukę)

 

Dodatkowe informacje: Budowałem dla wielu serwerów np. KCMC.PL(Upadł),ExKine.pl(Trzyma się Jeszcze) .... Przygotowałem Niestety tylko ss pracy Modern oraz EasyHC/HC Spawn ponieważ byłem zajęty innymi zleceniami budowlanymi

 

 

Posiadam sprawny mikrofon TS3/Skype. Lecz nie zawszę mogę

 

Status: Aktualne

 

 

Czego Oczekuję :

 

Nagrody w postaci PaySafeCard min. 20zł Zależy od Typu i rozmiaru budowli.

Bądz Skórki/Kluczy(Z skrzynkami) Do Counter-Strike: Global Offensive 

3004114311037501010629.png

Opublikowano

1387106678-U950853.png
Nick: coffinrockin
Wiek: 14,5
Doświadczenie: 3,5 lat.
Staż w minecraft: 4 lata.
Kontakt: GG: 51853552 Skype: galaxy19911991
Dodatkowe informacje:
Zostanę administratorem ponieważ umiem pisać, szukać skutecznie , znam się na serwerach SkyBlock,Survival,Hardocre, na minigames się średnio znam :/, Prosze do mnie pisać. Jestem kultularny i profesionalny :) Narka ludziska! ;D
Status: Aktualne

Opublikowano

POSZUKUJĘ TECHNIKA

-----------

Ranga: Technik

Wiek: 13+

Doświadczeine: Umiejętność konfiguracji/tworzenia pluginów/skryptów

Wymagania: Sprawny mikrofon, skype

Staż w minecraft: Wystarczy 1 rok

Kontakt: SKYPE - piotrm1911 

Dodatkowe: Wraz z kilkoma moimi kolegami tworzę sieć serwerów minecraft pod nazwą vinecraft.pl Posiadamy: Lobby, Pvp, Sv + Gildie,

(w trakcie tworzenia --> ) Sky Block, Creative. Potrzebujemy kogoś, kto pomógł by nam tworzyć właśnie te serwery :) Posiadamy Forum oraz stronę internetową. Wszystko pod adresem: http://vinecraft.pl/

Status: AKTUALNE

Opublikowano

ZOSTANE BUDOWNICZYM


 


 


Nick : DashTheNightPL


Wiek : 16 lat 


Doświadczenie: Budowałem na wielu serwerach.


Doświadczenie w Minecraft: 2-3 lata.


Kontakt:skype dashthenightpl gg :52002675


Dodatkowe  informacje : SS daje na skype lub Gadu-Gadu.


Status - AKTUALNE.


TYLKO POWAŻNE OFERTY Z ZAPŁATĄ W ZŁ


ogloszenie.png


Opublikowano

dR7g84I.png


 


Cześć, jestem Happiness i zostane administratorem na Twoim serwerze.


Mam dosyć wysokie doświadczenie w moderowaniu na serwerze.


Serwery na których pełniłem funkcje to np. sieć serwerów PolandCraft.


Miałem również swoje serwery, które już nie działają.


 


 


Pare informacji o mnie:


- mam na imię Kacper;


- mam 15 lat;


- w MC gram od 1.7.3 BETA.


Więcej napiszę po kontakcie.


 


 


Oczekuję skończonego serwera, lub serwera, który wystartował.


Właścicieli, którzy mają pojęcie i wiedzą co robią.


Przynajmniej dwudziestu (20) graczy w godzinach wieczornych.


 


 


Kontakt zemną:


- pw na MPCForum;


- GG: 47470378


 


 


 


 


Opublikowano

Witam, poszukuję ludzi do projektu (start najprawdopodobniej 6 marca)!

 

Poszukuję m.in. budowniczych, administracji oraz właścicieli serwerów(nawet do minigier).

Oferuję - budowniczy:

-ogarnięty serwer,

-doświadczoną administracja,

-domenę oraz ts3,

-rangę.

 

Oczekuję - budowniczy:

-zbudować epicke mapy,

-w miarę ogarnięcie.

 

______

 

Oferuję - administracja:

-ogarnięty serwer,

-doświadczoną administracja,

-domenę oraz ts3,

-rangę.

 

Oczekuję - administracja:

-mutacja,

-możliwość zapłacenia jednorazowej składki w postaci PayPal lub PSC,

-ogarnięcie i poprawna polszczyzna,

-dobry stosunek do graczy.

 

______

 

Oferuję - właściciel serwera:

-dobrą i mocną maszynę,

-doświadczoną administracja,

-domenę oraz ts3,

-rangę i możliwe $ z IS(jeden warunek jest taki, że serwer musi wypalić)

 

Oczekuję - właściciel serwera:

-mutacja,

-możliwość zapłacenia jednorazowej składki w postaci PayPal lub PSC(niewymagane, ale potrzebne :D),

-ogarnięcie,

-dobry serwer wraz z mapą.

 

 

Kontakt:

GG: 42623315 lub Prywatna Wiadomość na forum

 

Mogę także nawiązać współpracę z jakimś YTberem, minimum 10k widzow.

@Refresh

Opublikowano

­                     

             Cześć wszystkim!

Poszukujemy youtubera/reklamatora na serwerownie InterGames.

Wymagania:

Con. 100 subów

Ogarnięcie, zaangażowanie w to co robisz.

Oferujemy :

Rangę na serwerze : Youtuber

 

Ogarniętą administrację.

Kontakt:

Skype : live:takurosan_1

Gadu-Gadu : 42623315 , 5288976

 

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się do nas !

713582.gif         Liczba postów zebranych na koncie:
                                       25 50 75  100 125 150 175 200 250 500 1000 2000+
   
                                                                                                                                 [Jeżeli pomogłem daj +]
                                                                  
                                                       [nic na tym nie tracisz]
                                                                                          
                                                                                                                
                                                               
Opublikowano

7306614248885821221864.png

 

    

  Witam, zostanę technikiem, nie będę długo tu się rozpisywać więc na dole macie informacje :).

 

3869514248889061221864.png

          * Dobry kontakt (PROGRAMY TAKIE JAK: SKYPE/TEAMSPEAK3/GG/PW)

                       * Duży poziom w doświadczeniu (3 Lata)

                                  * Generator mapy

                   * Poświeceniu dużo czasu i szybkiego wykonania

 

7491014248894861221864.png

                                 * Dobry kontakt

                          * Dużej reklamy/reklam (70 osó B)

                             * Dostęp to FTP/Panelu/VPS

                                    * Aktywność

       * Dobry tryb serwera, nie chcę np. survival+frakcje chyba, że dobre pomysły

                                       * Inne

                                 

 

 

                                 #Pozdrawiam Drakuś

                                 #KONTAKT: SKYPE: Dawid.brauer3

                                 #KONTAKT: PW

                                 #KONTAKT: TEAMSPEAK3 PODAM NA PW LUB NA SKYPE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...