Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by RyKoX v2 - pod priv exp normal - reup


~RyKoX~

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Po wgraniu na terenzo bez problemowo oczywiście i podmianie portów , wywala error z locale/pl ,a bez zmiany ich loguje się i wywala zanim okno tworzenia postaci się ukaże , taki czarny mig . 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

O co może chodzić z tym błędem ?

 

1107 16:35:08799 :: granny_shared_vbs:
1107 16:35:08799 ::     0: 40
1107 16:35:08802 ::     1: 20
1107 16:35:08802 ::     2: 20
1107 16:35:08803 ::     3: 40
1107 16:35:08803 ::     4: 0
1107 16:35:08803 ::     5: 20
1107 16:35:08804 ::     6: 0
1107 16:35:08804 ::     7: 0
1107 16:35:08804 ::     8: 0

Opublikowano
Dnia 7.11.2017 o 16:36, Tabasko9621 napisał:

O co może chodzić z tym błędem ?

 

1107 16:35:08799 :: granny_shared_vbs:
1107 16:35:08799 ::     0: 40
1107 16:35:08802 ::     1: 20
1107 16:35:08802 ::     2: 20
1107 16:35:08803 ::     3: 40
1107 16:35:08803 ::     4: 0
1107 16:35:08803 ::     5: 20
1107 16:35:08804 ::     6: 0
1107 16:35:08804 ::     7: 0
1107 16:35:08804 ::     8: 0

Też miałem to w logach ale nic się nie działo. Jak to wgrałeś? // SF i DB? \\ Rozpakowywales .tar.gz normalnie czy komendą?

Client Terenza czy Rykoxa?

(Może sysser.txt)? Bo tutaj niestety zapodałeś zawartość ErrorLog'a (czy mi się zdaje?)

Opublikowano (edytowane)

@Vaxuoto zawartość sysser http://wklej.org/id/3291965/

 

Każda z tabelek wywala podobny błąd < Incorrect file format 'item_proto' > Tylko pomaga wywalenie plików z końcówkami .MYI i da się naprawić wtedy .

 

Tutaj wklejka http://wklej.org/id/3291979/

 

Po nadaniu chmod w putty komendą chown -R mysql /var/db/mysql && chgrp -R mysql /var/db/mysql && chmod -R 777 /var/db/mysql     connection refused w putty a w sysserach wywala to co dałem w 1-wszej wklejce

 

A to co dałem wyżej to pisało po wpisaniu komendy ,,ps"

 

  PID TT  STAT    TIME COMMAND
  900 v0  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv0
  901 v1  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv1
  902 v2  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv2
  903 v3  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv3
  904 v4  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv4
  905 v5  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv5
  906 v6  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv6
  907 v7  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv7
76143  0  Ss   0:00.05 -csh (csh)
76613  0  R+   0:00.00 ps
75545  1- I    0:21.42 ./auth (game)
75548  1- I    0:31.09 ./game
75550  1- I    0:23.85 ./game
 

Edytowane przez Tabasko9621
Opublikowano
Dnia 8.11.2017 o 20:36, Tabasko9621 napisał:

@Vaxuoto zawartość sysser http://wklej.org/id/3291965/

 

Każda z tabelek wywala podobny błąd < Incorrect file format 'item_proto' > Tylko pomaga wywalenie plików z końcówkami .MYI i da się naprawić wtedy .

 

Tutaj wklejka http://wklej.org/id/3291979/

 

Po nadaniu chmod w putty komendą chown -R mysql /var/db/mysql && chgrp -R mysql /var/db/mysql && chmod -R 777 /var/db/mysql     connection refused w putty a w sysserach wywala to co dałem w 1-wszej wklejce

 

A to co dałem wyżej to pisało po wpisaniu komendy ,,ps"

 

  PID TT  STAT    TIME COMMAND
  900 v0  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv0
  901 v1  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv1
  902 v2  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv2
  903 v3  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv3
  904 v4  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv4
  905 v5  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv5
  906 v6  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv6
  907 v7  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv7
76143  0  Ss   0:00.05 -csh (csh)
76613  0  R+   0:00.00 ps
75545  1- I    0:21.42 ./auth (game)
75548  1- I    0:31.09 ./game
75550  1- I    0:23.85 ./game
 

Wgraj na nowo tabelki i użyj poradnika Flourine.

 

Opublikowano (edytowane)

@VaxuZdecydowałem się wszystko od zera wgrać bo pewnie gdzieś błąd popełniłem , dziękuję za odpowiedź , jak wgram wszystko to powiem co i jak , może innym się przyda ;) jak u mnie zadziała .

 

 

Edytowane przez Tabasko9621
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 4 lata później...
Opublikowano

Cześć @~RyKoX~

Prosiłbym o zaktualizowanie linków (o ile to możliwe) ponieważ wygasły a jeżeli nie będzie takiej możliwości to będę zmuszony zamknąć temat i przeniose go do kosza.

Czas : 24 godziny. 

 

Edit : Niestety czas minął, przenoszę do kosza. 

╔═▣◎▣═══ SILENCE ═══▣◎▣═╗
» Cień ostrza. Cisza przed burzą. «
☯ Wojownik starego świata ☯

⛩️Droga bushido ⛩️

Szept nocy... znikam, zanim mnie zauważysz.

════════════════════════

1.gif

  • Silence zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...