Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by RyKoX v2 - pod priv exp normal - reup


~RyKoX~

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie lepiej samemu to zrobić? przecież to kilka minut roboty co wam szkodzi a co do plików to są ZAJEBIS**E :D

Opublikowano

Mam problem z tymi plikami.

Wszystko dobrze wgrywam gdzie trzeba.

Gdy wchodze do gry to w sklepach mam 1/4 itemów nazywających się Żółć.

Wszystko wgrałem tam gdzie trzeba.

Żadnych plików nie pominąłem.

POMOCY!

Opublikowano

@ReFaza Spróbuj z dwoma linkami z MEGA.

Sprawdzałem i jeden z nich na 100% działa.

O ile chodzi ci o pliki serwerowe.

 

Chodzi mi o gotową maszynę.

Opublikowano

Mam problem z tymi plikami.

Wszystko dobrze wgrywam gdzie trzeba.

Gdy wchodze do gry to w sklepach mam 1/4 itemów nazywających się Żółć.

Wszystko wgrałem tam gdzie trzeba.

Żadnych plików nie pominąłem.

POMOCY!

Zły client chyba..

 

Proszę o reup gotowej maszyny daje max like a pliki słodziutkie polecam 

W czym problem wrzucić pliki na inną maszyne ?

­

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Macie pełne pliki ? Bo nie wiem co wrzucić do VirtualBoxa, bo te linki co on daje to nic nie ma.

Poza tym, gdzie można znaleźć jego bazę ?

Edytowane przez superkolo2121
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

Pliki to jedynie podróbka niesmiałego ale jak ktoś chce to moge reuploada wysłać.
nie polecam tych plików.
każdy sie pyta o gotówą maszyne, jak sie pytasz nie rób metina widać ze sie nie znasz..
 
Reupload klienta;
 xyz
 
Reupload plików:

xyz

Edytowane przez Algade
Brak skanu
Opublikowano

Pliki to jedynie podróbka niesmiałego. nie polecam..

każdy sie pyta o gotówą maszyne, jak sie pytasz nie rób metina widać ze sie nie znasz..

 

Reupload klienta;

xyz

 

 

Reupload plików:

xyz

daj skan bo ci punkty wjebią

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...