Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mu NoMercy-No Rebirth |Exp 5x-Drop 35%| S6E3 |Long Term| Start 7 Styczeń


Dacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6672314194191011303555.png

Version: Season 6 Episode 3
Files: IGC Networks
Experience: 5x
Drop: 35%
No Resets (400 LVLS +200 ML)
International PVP Server

Monster HP: 100%

Character creation Level:
DK-DW-ELF-Summ: 1
MG: 220
DL: 250
RF: 250




Server Specifications (host):
RAM: 64GB
Processor Speed: Intel Xeon E5 - 1650v2 3.9GHz
Connection: 1GBPS
Hosting Location: Canada 
Name of Host: OVH Networks

4291614194191011303555.png
 

5883014194191011303555.png

Soul: 50%
Soul+Luck: 75%
Life: 60%

Chaos Machine:
Item+10: 75%
Item+11: 70%
Item+12: 65%
Item+13: 60%
Item+14: 55%
Item+15: 50%

Wings (max):
Level 1: 100%
Level 2: 90%
Level 3: 40%

9453514194191011303555.png

Blood Castle (+20% Bonus Exp)
Devil Square (+15% Bonus Exp)
Chaos Castle
Golden Invation
CryWolf
Happy Hour Event
Scramble Words Event
Illusion Temple
Raklion Event
Castle Deep Event
Kanturu Event
Double Goer
White Wizard Invation
PVP LastMan Standing
Imperial Fortress

Castle Siegue
 
3 Guilds per ally (40 Members)
GMA loses accumulated time if die
Life Stones Working


9488914194191011303555.png
New Auto-Party System
 
How does it works?
You tipe /setparty 12345 and go afk
When some friend want to join your party, he whispers you writing 12345 and automatically joins your party even if you are not here to accept him.
New Auto-Reconnect System
 
How does it works?
If your internet connection goes off for some minutes, when it comes back, server will re-connect automatically
Balanced PVP
 
You can use this calculator because all PVM and PVP damages are GMO like.

HP mob bar
Boss appearence announced ingame
Boss killer name announced ingame
Weekly Event NPC
Offtrade System
Vote for WC
Ranking of Castle Siegue Winners
Ranking of deaths and kills in Castle Siegue.
3D Camera
Online players in website
Spot Marked in Map
Mu Helper from LVL 80
Elf Soldier Buff: From lvl 1 to 200
No-PVP Map (Aida)
English Website and Forum


No P2W Cash Shop:

 
- Demon 1&3 Days
- Spirit of guardian 1&3 Days
- Scroll of Defense +100
- Scroll of Wrath +40
- Scroll of Wizardry +40
- Scroll of Quickness +25
- Scroll of Battle +20%
- Scroll of Strengthener +10%
- Vip +20% (Normal x5 VIP x6) 
- Increase Max SD (according to lvl)
- Increase AG Regeneration (according to lvl) (6 hours/1day)
- Blood Castle Ticket x10
- Devil Square Ticket x10
- Kalima Ticket x1
- Reset Fruit Energy (20 points)
- Reset Fruit Strength (20 points)
- Reset Fruit Agility (20 points)
- Reset Fruit Vitality (20 points)
- Reset Fruit Command (20 points)
- Vault Expansion
- Inventory Expansion
*Will add RF Card when first Character reaches lvl 250.
**Will not sell any Item, Jewell nor Talisman of Chaos Assembly.




Grand Opening

5927314194191021303555.png

 
 
TESTY OD 1 STYCZNIA OTWARTE DLA WSZYSTKICH.
OFICJALNY START 7 STYCZEŃ.
  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zagram na pewno dobrze zapowiadajacy sie serwer pvp nie to co te ostatnie proby nowicjuszy na tym forum

 

@Edit mam rozumiec ze po za VIP'em tu nie bedzie zadnych dopalek do expa ? tylko to co w opisie tutaj tak?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zagram napewno :) ostatnia edycja trwala kolo roku :) bylem najlepszym rfem na serwie :D gdzie gralo 1200 graczy z calego swiata :D przez 8 lat gry w mu online nigdy nie mialem przyjemnosci grac na czyms lepszym :)

Opublikowano

Można spróbować... :) Nie znam się na s2++ czy ktoś mógłby rozwinąć temat ew. buildu pvp na ten serwer i wątku bk vs mg? :D

BK>MG, ze względu na skill tree. Całość kładzie RF :-) Oczywiście na tym serwerze zapewne ogromną rolę odegrają itemy ...

 

Strasznie nie mogę przeboleć tego S6, toż to taki staroć i klumpot ;-/

Interesujesz się kulturystyką, sportem, dietetyką - zdrowemu stylowi życia? Zapraszam na mój Fitness Blog.

Opublikowano

Moim prywatnym zdaniem MuO skończyło się na s2 :P a s6 to jakaś hiper nowość:D Ogarniam +/- o co chodzi, jednak specjalistą byłem na s2 :P tam są w3, soket itemy, itd... jakoś damy radę ogarnąć, gildie się zrobi i tyle. :P Najważniejsze czy będzie możliwość zresetowania punktów, bo build pve a pvp to dwie różne sprawy i najczęściej build się dostosowuje pod ustawienia serwera, a expienie w ciemno na x5 to może być słaba sprawa. Na globalu było jasne co jak wygląda a nowy serwer inna bajka.

Opublikowano

Dla mnie s2 to totalny crap, grafika (sorry, ale muszę użyć niecenzuralnego określenia) "z dupy", nuda ogarnia po wbiciu 400 poziomu i zabiciu kilku k7 lub zrobieniu nightmare, raz dziennie ...

Interesujesz się kulturystyką, sportem, dietetyką - zdrowemu stylowi życia? Zapraszam na mój Fitness Blog.

Opublikowano

widac ze nie graliscie na ostatniej edycji :P tu jest zrobione pvp czyli kazda posta kladzie jakas postac , nie jest tak ze ktoras zabija wszystko , serwer long term , admin ogarniety , jesli chodzi o zmiany jakies to nie liczcie ;p tak jak ruszy raczej tak bedzie . wg mnie najlepszy serwer na jakim gralem ..poprzednia edycja exp chyba byl 35 , 7 rr 200 master , a teraz zmienil na 5 expa 400 lvl i 200 master , powiem wam tak panowie ..nie wazne jaki exp serwer jest kozak :D

Opublikowano

Wie ktos czy mozna juz wbijac na testy 5x? bo nigdzie tego nie widze niby na 5x ktos online ale nie widze do pobrania 5x

 

jeszcze nie poniewaz wciaz trwaja prace konfiguracyjne

Opublikowano

Jesli jest tu mamed to niech sie przyzna :)


Server Kozak gralem na kazdej edycji. exp byl 10x  i bylo na poczatku 1500-1600 online. Na 2 serverze ktory mial wiecej expa 25x bylo 3500 online. Liczby mowia same za siebie. Czity nie beda działać to na pewno. To moj nr gg 20966810 jak by cos. Jeśli bedzie duzo graczy to bankowo na 2 lata server. Prawdopodobnie bedzie tak ze 50-100 graczy wbije maxy czyli 400lvl i 200ml admin doda 1-3 resy i bedzie moza bic dalej. 
Powoli juz zbieramy ekipe ze starej edycji. bylo nas jakies 50 masek.

Opublikowano

W razie problemów należy ściągnąć jeszcze ze strony serwera ten plik

 

redist 2012 x86 sp4.

Opublikowano

Siema. Jak to jest z serverem, skoro napisane jest ze spoty sa na mapie zaznaczone a wcale tak nie jest. Będzie to wprowadzone na starcie servera?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...