Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Invoria S2 - Dołącz do tajemniczego świata!


Quarel™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapowiada się ciekawie. Zagram.

Z pewnością serwer stabilny  i ogarnięty team. 

Szkoda że nie startujecie jutro ?

 

Wrzuci ktoś TUTAJ rozpiskę co i w jakim stopniu jest zmieniane na becie ?

Opublikowano

Tak, ale 90lvl bez pd miało się wbijac godzinę, chciałbym taki exp w grocie jak na s1, no ale trudno.

O której w poniedziałek start? Kiedy będzie można kupować w is?

Opublikowano

Co to expa to nie jest najgorzej, Na orkach wgl się nie opłaca expić co prawda bo leci podobnie niż w m2.

 

Mam jednak ważne pytanie bo na stronie pisze że start 29.12 18:00, w grze pisali że 19:00. A jak pytałem jakiegoś GIEMA to mówił że zależenie jak przebiegnie beta... więc jak to w końcu jest. Niech wypowie się Quarel albo Karolek bo chyba oni najlepiej wiedzą kiedy rusza ich serwer.

 

dziena.

Opublikowano

Co to expa to nie jest najgorzej, Na orkach wgl się nie opłaca expić co prawda bo leci podobnie niż w m2.

 

Mam jednak ważne pytanie bo na stronie pisze że start 29.12 18:00, w grze pisali że 19:00. A jak pytałem jakiegoś GIEMA to mówił że zależenie jak przebiegnie beta... więc jak to w końcu jest. Niech wypowie się Quarel albo Karolek bo chyba oni najlepiej wiedzą kiedy rusza ich serwer.

 

dziena.

18

sygna1.png

Opublikowano

Beta została wstrzymana.

Przenosimy grę na nową maszynę.

Każdy z Was, aby ponownie dostać się na betę, będzie musiał zaktualizować clienta (paczerem).

Poinformujemy w poście jak skończymy.

Invoriabanenr.png

Opublikowano

Jest w ogóle ts invorii + można jakoś się porozumieć z administracją?

tak jest, ale tu nie moge dać, masz w grze lub forum adres.

up, tak w poniedziałek 18.

sygna1.png

Opublikowano

No to czekamy na serwer :) Zaje*iście się grało na s1 , na s2 jeszcze lepiej będzie :D

elo here

 

 

Opublikowano

Ze tak spytam? Koniec bety? :c

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

Ze tak spytam? Koniec bety? :c

 

Beta została wstrzymana.

Przenosimy grę na nową maszynę.

Każdy z Was, aby ponownie dostać się na betę, będzie musiał zaktualizować clienta (paczerem).

Poinformujemy w poście jak skończymy.

 

 

Czytajcie trochę Panowie..czytajcie.

#rein

Opublikowano

' Panie ' wbiłem na ostatnią stronę i nie widziałem ;]

@Edit

 

To kiedy jedziemy? :D

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

Zapowiada się świetnie. Administracja sprawnie poprawia zgłoszone błędy, już na Becie można całkiem dobrze się bawić. :)

mcgc.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...