Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Jak wylevelować smurfa do 30 lvl'a?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dam rade wbić 30lvl do 11 listopada (mam 10lvl) ??

Raczej nie nawet jak będziesz miał odpalonego 24h dziennie.

Opublikowano

Udało mi się zrobić screena, ułamek sekundy przed wywaleniem wyświetla się coś takiego:

 

7436814153791101215059.png

 

 

Wie ktoś jak pomóc?

Prawdopodobnie nieprawidlowa sciezka lola sprawdz ja dobrze

Opublikowano

Pytanie jest możliwość na tym puścić więcej niż 1 bota i żeby np grał 5 vs 5 na boty?


I jakiego skryptu/programu używać bo udało mi się ale boty nic nie robią stoją w miejscu iARAM nie działa ;/


Bo został 3 dni a wypadało by chociaż 10 reflinków zrobić ;/

Opublikowano

Teraz mam cały czas mały ekran oraz bol wyzwala błędy podczas zwykłej gry :/

Opublikowano

HMM Niby działa a czy powinno mi stać cały czas na spawnie ? heh jak nie proszę o pomoc wszystko zrobiłem tak jak w poradniku włączam volibota odpala się lol i wgl ładuje się w tym małym okienku ale stoję w miejscu 

Opublikowano

Nie polecam, BOT potrafi tylko chodzić to przodu lub stać, głownie zależy to od champa.

Opublikowano

Nie polecam, BOT potrafi tylko chodzić to przodu lub stać, głownie zależy to od champa.

co to za roznica? wazne zeby wbijal lvl

a i nieprawda, przedchwila gralem 1 gre to uzywal wszystko, dobre combo riven robil tylko wbijal sie glupio, kupowal dobre itemki .. wygladalo jakby gral poprostu noob

Daj + a dostaniesz dżinsy ;)

Opublikowano

mam pytanie, da sie zrobić tak, że nie bedzie okienka lola tylko konsola? nie przeszkadza mi to ale wolałbym mieć samą konsolę

sorry za post pod postem cos nie moge edytować

Daj + a dostaniesz dżinsy ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...