Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mortyriusz s2 - Odkryj Nowe Granice ( Start 24.10.2014 19:00 ) 350 LVL [Dedyk] [Medium]


WeeZy`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cycu bedzie mial kaprys to s2 wylaczy po miesiacu.Mrtyriusz juz praktycznie upadl lecz cyca ruszyly wyrzuty sumienia i go wlaczyl.Informacje na stronie ''Serwer bedzie stal ale ja i tak mam wyjebane elo '' daja duzo do myslenia.

Serwer straci posłuch to Cycu postawi s3 jesli trzeba bedzie.

sygnatura2lg.png
  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam sceptyczne podejście do serwerów, które reaktywują swoje "działalności", albo jak w tym przypadku robią s2, bo s1 nie wypalił. 

Ciekaw jestem czego się Weezy przez ten czas nauczyłeś...

Nic do nikogo nie mam, ale nie podoba mi się ten serwer. W dodatku prezentacja robiona na darmowym psd, okropne, wręcz odstraszające sety zbroi, nowości jako takich nie ma. No dobra, zaraz będzie hejt, bo nigdzie nie było 350 lvl'u max, powiększonego eq w sourcie.. ludzie. W metinie nie chodzi o jak największy lvl i 30 setów EQ, tylko o nowinki i dobrą zabawę. :)

Z racji tego, że dzisiaj startuje inny serwer, troszkę lepszy, wole tamtego sprawdzić. Nie wypali, zostanę tam gdzie gram do tej pory.

Tobie Weezy życzę powodzenia i jak masz zamiar robić serie na YT, gdzie robisz sobie postać, zakładasz gildie, etc. To odradzam Ci tego. :) Możesz skończyć, jako poniżony dzieciak, tak jak to niektórzy przeżyli. 

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia na starcie! :)

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

pod jakimi względami to jest medium ? co z bonami 1-5 ? czy są bony 6/7 ? pety tylko w is ? kostiumy, fryzy w is ?

Medium pod względem expa.

Bonusy 6/7 każdy będzie miał takie same jak na mortyriuszu s1.

 

Mam sceptyczne podejście do serwerów, które reaktywują swoje "działalności", albo jak w tym przypadku robią s2, bo s1 nie wypalił. 

Ciekaw jestem czego się Weezy przez ten czas nauczyłeś...

Nic do nikogo nie mam, ale nie podoba mi się ten serwer. W dodatku prezentacja robiona na darmowym psd, okropne, wręcz odstraszające sety zbroi, nowości jako takich nie ma. No dobra, zaraz będzie hejt, bo nigdzie nie było 350 lvl'u max, powiększonego eq w sourcie.. ludzie. W metinie nie chodzi o jak największy lvl i 30 setów EQ, tylko o nowinki i dobrą zabawę. :)

Z racji tego, że dzisiaj startuje inny serwer, troszkę lepszy, wole tamtego sprawdzić. Nie wypali, zostanę tam gdzie gram do tej pory.

Tobie Weezy życzę powodzenia i jak masz zamiar robić serie na YT, gdzie robisz sobie postać, zakładasz gildie, etc. To odradzam Ci tego. :) Możesz skończyć, jako poniżony dzieciak, tak jak to niektórzy przeżyli. 

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia na starcie! :)

/ Czego się nauczyłem ? na S1 było wszystko OK , tylko ja coś robiłem na serwerze ;f

 

Dlaczego hejt ?

Lubie kontruktywną krytykę a nie typowe pierdolenie " NIE POLECAM BO CYCU , NIE POLECAM BO WEEZY X NUO " albo inne pierdolenie.

Niektórym podoba się to że jest zwiększony lvl , dodane różne bajery do klienta etc.

 

 

s1 wypalił przez 2 tyg grało miedzy 300-500 graczy , lecz potem się zjebało bo nie było update.

Prezentacja nie jest znakomita wiemy o tym doskonale - pierwsze zarobki przeznaczymy na NOWA PREZKE + reklame.

 

Powodzenia w grze na innym serwerze :)

Cycu bedzie mial kaprys to s2 wylaczy po miesiacu.Mrtyriusz juz praktycznie upadl lecz cyca ruszyly wyrzuty sumienia i go wlaczyl.Informacje na stronie ''Serwer bedzie stal ale ja i tak mam wyjebane elo '' daja duzo do myslenia.

Serwer straci posłuch to Cycu postawi s3 jesli trzeba bedzie.

Przestaniesz ty k***a człowieku spamować ?

Mało Nas obchodzi co ty myślisz o tym projekcie , wystarczyło że raz napisałeś a teraz idź na swojego virtuala.

 

Mortyriusz stoi stać będzie i dostanie update.

Ty jestes jasnowidz czy jak ? moze być nawet s15 

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Fajnie, że zostało wszystko opisane... ;] 

Przyłożenie do prezentacji, na bardzo wysokim poziomie, jak widzę...

Jak jest 340lv, to zgaduję, że exp zapierdala. Każda mapa na 10min? Czy dopasowaliście to? ;]

To nie jest stary mortyriusz że w 2 dni wbiłeś max lvl.

Tutaj z przyłozeniem się do expa na maxa wbijesz max lvl w ok 1.5 tygodnia może ciut krócej.

350*

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Pogadałem z administracją na ts - ogarnięte chłopaki, zapierdzielają jak głupi, żeby na starcie wszystko ładnie poszło.

Polecam.

Zakładam że się nie zawiodę, jak i inni, którzy wbiją na start !

Opublikowano

Wiele osób pyta o serwer TeamSpeak.

Jest on podany na stronie serwera więc tam sprawdzajcie.

Forum zostanie dziś uruchomione był mały problemik.

Start o 19 jak było mówione i ani minuty później :)
 

REJESTRACJA ZOSTAŁA OTWARTA:

http://mortyriusz.pl/s2/register/1




LINK DO KLIENTA 

https://mega.co.nz/#!GM12xKrQ!SLf4ahG4mNtIYy0h4ODf_M8U0U45Lh-Ca5BjG0PBabE

+ NA STRONIE DOSTĘPNY JEST PATCHER !

 

 

Skan ;

http://iv.pl/images/30722089408959761775.jpg

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Cycu zostawi serwer po miesiącu, jak było na s1. Wszystkie jego serwery tak kończyły xD

 

 

Szkoda marnować czas tutaj, skoro i tak po miesiacu wszyscy zapomną o serwerze.

 

Mogę życzyć jedynie powodzenia.

 

Dokładnie, żaden jego serwer nie stał dość długo a jak stał to było 5 osób, tak jak jest na s1 który zamknie wraz z s2. ;)

qolJA1e.png

Opublikowano

Dokładnie, żaden jego serwer nie stał dość długo a jak stał to było 5 osób, tak jak jest na s1 który zamknie wraz z s2. ;)

Gdy chciał zamknąć to już dawno byłby zamknięty wiec co ty pierdolisz , stoi mimo że bylo 10 online , potem 50 a teraz 100 więc dziwne że wszystko stoi

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Gdy chciał zamknąć to już dawno byłby zamknięty wiec co ty pierdolisz , stoi mimo że bylo 10 online , potem 50 a teraz 100 więc dziwne że wszystko stoi

Cycu nie mial tylko mortyriusza...

sygnatura2lg.png
Opublikowano

1-5 bon max?

Nie wchodzą maksy ale bony łatwo zrobić bo masz 1,000 zmianek w stacku + 5 stron eq ( bs i 1 noc full eq )

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

O Cycu juz ze szkoly wrocil xD

@ Z truty przerabiamy kolejna bron?

Wyjdź z tej prezentacji bo tylko spamujesz i nic więcej

 

Jak na serwerze bedzie grało 700+ Online to będę grał ;) jeśli licznik nie przebije tyle to nawet nie wchodzę :) Więc postarajcie sie o dobrą reklame ;)

Zobaczymy jak to będzie.

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

O Cycu juz ze szkoly wrocil xD

@ Z truty przerabiamy kolejna bron?

ej nie chodzę do szkoły :D 

tak 

 

 

Jak na serwerze bedzie grało 700+ Online to będę grał ;) jeśli licznik nie przebije tyle to nawet nie wchodzę :) Więc postarajcie sie o dobrą reklame ;)

 

tak polecam spi** gdze serwery tego teamu mają zawsze licznik x4 :) tu masz graczy online wypisanych na stronie i nie ma żadnych manipulacji licznika odblokuję wam jeszcze komendę /w (/who)

Opublikowano

Czytam, czytam a tu nagle j*b !

 

[HA] WeeZy ( Główny Administrator , Youtuber , Koordynator GM'ów , Osoba zajmująca się grą ) o.O  8S 

 

 

hahahahahaha. Poddaje się ...

 

d238428ee3cfce37a5de7d6c90f59331_origina :rolleyes:

 

 

Nie zagram, nie polecam ze względu na TEAM i jego "poradnikowe" robienie serwera

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...