Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] Trainer by GamerZ v25


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 970
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

U mnie jest identycznie, też nie działa, a robię wszystko jak trzeba. Wiem, bo od 2 miechów na bocie latam ;)

Jeśli masz błąd "Game will be closed. Try inject hack after "Enter World"" to wystarczy ponownie uruchomić grę i trainer.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Próbowałeś używać starszych wersji?

Spróbuj też uruchomić v25 jako administrator.

Początek taki sam, następnie jest napisane: Try inject hack before any other hacks.

Próbowałem na v24 i v25, przez admina tak samo.

Opublikowano

Początek taki sam, następnie jest napisane: Try inject hack before any other hacks.

Próbowałem na v24 i v25, przez admina tak samo.

Uruchamiasz jakieś inne cheaty oprócz trainera? Korzystasz z darklauncher'a?

HB5fLf7.png

Opublikowano

Uruchamiasz jakieś inne cheaty oprócz trainera? Korzystasz z darklauncher'a?

Właśnie też się zastanawiałem, że może się gryźć z czymś, ale z hackow to tylko trainera do worlda mam na pececie, pojęcia nie ma z czym to koliduje. 

Opublikowano

AKTUALIZACJA!

 

Właśnie też się zastanawiałem, że może się gryźć z czymś, ale z hackow to tylko trainera do worlda mam na pececie, pojęcia nie ma z czym to koliduje. 

Też mam game version is unsupported. Dzisiaj była aktualizacja worda. Może zmienili coś...

Pobierzcie aktualną wersję i będzie działało jak trzeba ;)

HB5fLf7.png

Opublikowano

Pomocy mam problem z tym hackiem jak go właczam to mi pisze program przestal dzialac i nfs też o co chodzi antywirus i zapora wylaczona?

 

 

Opublikowano

Pomocy mam problem z tym hackiem jak go właczam to mi pisze program przestal dzialac i nfs też o co chodzi antywirus i zapora wylaczona?

A pobrałeś najnowszą wersję? ta 2 posty wyżej?

Opublikowano

Pomocy mam problem z tym hackiem jak go właczam to mi pisze program przestal dzialac i nfs też o co chodzi antywirus i zapora wylaczona?

Antywirusa i zaporę wyłączyłeś przed pobraniem trainera?

Kiedy uruchamiasz trainer?

Spróbuj uruchomić jako administrator.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Jak używać TE bota? klikam 0 na numpadzie i znika menu

Wyłącz Num Lock.

 

Musisz wejść do Lobby ucieczki drużynowej i wtedy go włączyć

Nawet jeśli włącza się TE Bot'a poza lobby ucieczki drużynowej to menu trainera nie znika :)

HB5fLf7.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...