Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Necropolis Tego jeszcze nie widziałeś! Start jutro! [Dedyk] [Medium]


Rabik136

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
l
 
REKLAMA
 
l
 
l
 
l
 
REKLAMA
 
l
 
l
 
l
 
REKLAMA
 
l
 
l

 

 

 


GXV.png


LXV.png

13.09.2014 Godzina 18/19

 

http://youtu.be/P2jUYJ0Q-z8

 

 




NXV.png


Typ serwera: Easy/Medium


Maksymalny lvl: 200


Status postaci: 110




PXV.png

www.necropolis.org.pl

CXV.png

www.necropolis.org.pl/forum

xXV.png

https://mega.co.nz/#!hgEFmB6A!0JrQn-uq0odo4qooHqanvoY8S5FqlFzeRSAh4yVpw5o

MXV.png

 

 

49793846097903590355.png

 

 

12647881126595646418.png


74456124088178524610.png79785346909292657203.png
87072990235992629414.png56909905683155017536.png
42977880508307854179.png


12948773489792870933.png



79754904598157752302.png

65123135758362993419.png



00431573842608922341.png


84891357208739622409.png

51648248263403798992.png

85839321824675299631.png34539702251693619743.png
47846467534948080625.png75037939289756150871.png

01165085672527166849.png

45406754966966071332.png94033028362325514678.png
77353487050200633401.png95441683909189856836.png

39325076241526927179.png

64900219305797775699.png69214436972641083779.png
18339106273109989539.png98847057383107453399.png

11405588866884735277.png

51514357525787392268.png43946796095992796557.png
20029900113640910021.png86367777740407510965.png

48703636354053050257.png

11483440701153931138.png59365461116625759893.png
21370515080668875850.png77375468412193710555.png


30359549740359139870.png

 

 


51648248263403798992.png

50869867857760530768.png15213213344715962696.png
14690969231601835779.png58922273680118867686.png
95911541414384444475.png24724744073073116387.png
32750364118956323270.png

01165085672527166849.png

99915003031689172205.png84884339491690647110.png
29025347489969642354.png91578066389893062022.png
50158136630106289227.png90131927765212167434.png
94216494921535132038.png

39325076241526927179.png

92069862077017943982.png88818134952943989298.png
04347452892027692615.png10406404992002994505.png
79620309223340641606.png10626771692119974628.png
87999746689379824810.png

11405588866884735277.png

13928432429569625002.png41513376091866925958.png
20942633917370023357.png24272436178253263689.png
28531954313157018597.png00006905969138418400.png
45986446065129361958.png

48703636354053050257.png

45807034619584174089.png69866962839607991227.png
69247984284410639268.png94006039727450829154.png
85299680391857791245.png12274913773308469883.png
85379094521508625638.png




33365039246277517457.png


95637943051153841734.png70741463045023960656.png
94400115010526019810.png55315821849394873174.png
18823235943890244729.png19060429836681176252.png


yXV.png

55802059073881102372.png

88944975559074732696.png

Musimy pokonać wszystkie moby zniszczyć 4 kamienie metin na koniec pokonać bossa którego nie jest tak łatwo zabić.
Mamy na to 30min


49977168963178266223.png

55891134358779589524.png

Wymagania:
- Poziom postaci: 70+
- Lider co najmniej dwuosobowej grupy
- Yang: 100.000

Przebieg wyprawy:

Poziom 1
- Zabij 120 Czar. Truj. Pająk
Poziom 2
- Zabij 120 Czar. Szpon. Pająk
Poziom 3
- Zabij Elit. Królowa Pająków
Poziom 4
- Zniszcz 8 Pajęczych Jaj
Poziom 5
- Zabij Baronównę Pająków


79836377368384678399.png

45723743693467569650.png

Wymagania:

- Poziom postaci: 110+
- Lider co najmniej dwuosobowej grupy
- Yang: 750.000

Przebieg wyprawy:

Poziom 1
- Zdobądź Klucz Kryształu Duszy i zanieś go do Statuy Kuda
Poziom 2
- Przedostań się przez bramy
Poziom 3
- Znajdź i zniszcz prawdziwy Metin Odwetu
Poziom 4
- Znajdź i zabijcie Tartara
Poziom 5
- Zabij Charona
Poziom 6
- Zabij Azraela

 

07045641818719975846.png

41822003745038046233.png

 

34832804117860350776.png

13400827263470271752.png



SXV.png

Pragniemy pokazać Wam tylko kiilka z nowych wierzchowców. Oczywiście każdy z nich daje naszej postaci bonus :).

28317213807270773588.png05171463720612850700.png
91042688070448523085.png


KXV.png

Pragniemy pokazać Wam gracze nowe pety których także nie zabraknie w grze :).
Każdy pet daje stałe bonusy postaci można go expić.





48420903484685998145.png


44436541504722912212.png

Aby wytworzyć kamień run musimy posiadać surowy kamień udać się do Naukowca i tam wytwarzamy kamienie które dają naszej postaci bonusu które zostają tajemnicą do startu serwera.

Runy można zdobyć z Bossów oraz za punkty osiągnięć !

39038727134885508504.png

68462754114698476498.png

02129179336212598621.png


71052710535316859197.png


84432075857763344228.png

Teraz już nie musimy biegać do biologa by zrobić misję możemy oddawać rzeczy biologowi z każdego miejsca gdy mamy potrzebną rzecz :).

 

 

56699923326734348931.png

 

06069733881102071408.png

 

Kryształ Energii dodaje losowy bonus na 2 godz. gry.

Wydropić możemy z questów, bossów, metinów, dungeonów

 

Dostępne Bonusy :
- Silny Przeciwko Ludziom 15
- Silny Przeciwko Potworom 10
- Krytyk 10
- Szycie 10
- HP 1000
- Regeneracja Pż. 30
- Obrażenia do pż. 10
- Wartość Ataku 50/75


65111575684621213393.png


07569610229249666969.png


71555123842411067615.png

Każdy pas podczas noszenia go daje odpowiedni bonus naszej postaci, pasy sa do pvp i do expa.

Każdy z pasów można bonować!

70882053591035409566.png


64890438743274751585.png


38439877675640002976.png

 

Zaczynając od góry:


Magazyn
Księga gracza (pierscien teleportacji)
System Run
Tabela bonusów



27670807873100613582.png

64915110658461481194.png

Gdy zabijemy bossa, wbijemy dany lvl czy wykonamy misję otrzymujemy dana ilość PO za które możemy kupić rzeczy w sklepie za Punkty Osiągnięć


77169189445044896603.png


13745913262399116551.png


67039923550599450597.png

28707464538671619928.png

94931676001642144427.png

 

 

80883308065452913321.png

 

Po osiągnięciu 5 Poziomu Dostajemy Quest z Wyborem Profesji po wyborze profesji dostajemy skille na poziom G. Skile z G do P szkolimy Kamieniami duchowymi. Kamienie możemy wydropic z każdego metina/bossa.

 



START SERWERA JUTRO TZN 13.09.2014 GODZINA 18/19. NA SERWERZE CALY CZAS TRWAJA PRACE COŚ ZOSTAJE ZMIENIONE COŚ DODANE WIĘC W PREZENTACJI MOŻE SIĘ JESZCZE DUŻO ZMIENIĆ.
POZDRAWIAMY TEAM NECROPOLIS
.

 

 

SYGNATURA

 

45621523412602717998.png

http://iv.pl/images/45621523412602717998.png
  • Odpowiedzi 618
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pierwszy ^^

 

Raczej nie zagram lecz zycze powodzenia

A my jednak zapraszamy do sprawdzenia serwera w grze naprawdę będzie WARTO!! :)

Opublikowano

" Tego jeszcze nie widziałeś " oj tak widziałem zbyt wiele razy, by nie widzieć że to kolejna wersja Almerii - handlarz osiągnięciami nawet nie zmieniony, to samo ułożenie przedmiotów, a może jeszcze wam ceny za kd podać ? :D 

Opublikowano

" Tego jeszcze nie widziałeś " oj tak widziałem zbyt wiele razy, by nie widzieć że to kolejna wersja Almerii - handlarz osiągnięciami nawet nie zmieniony, to samo ułożenie przedmiotów, a może jeszcze wam ceny za kd podać ? :D

Na pewno nie jest to żadna kopia jakieś Almerii o której mówisz, pliki były robione przeze mnie dodawałem edytowałem zmieniałem poprawiałem sam własnymy rękoma

Opublikowano

 

Zwykły gotowiec, nic autorskiego nie polecam.

 

 

 

Stwierdzasz po prezentacji że serwer gotowiec bo nic autorskiego nie ma?

No to brawo. Ja jednak polecam poczekać do startu serwera wejść zobaczyć i wtedy ocenić czy gotowiec czy nie.

Opublikowano

Panie Rabik136 co Ty mi tu bajki opowiadasz :D oj tak dodawałeś, edytowałeś ... a wiesz chociaż czyje pliki edytowałeś ? chłopcze malinowy, a usunąłeś z m1 latającego smoka ? co się stało z NPC Ribauld co sprzedawał przedmioty za sm ? NPC Ruda Renata z fryzurami jest nadal na placu czy zmieniła tożsamość ? jak tam kryjówka Kistrela ? grobowiec usunęliście ? etc . bug z zakupem smoczych kamieni pewnie nadal jest i zapewne o tym pojęcia nie masz ? :) jak tam panel boczny z teleportem i np. badaniami biologa ? taki sam jak był czy też edytowałeś ? mogę tak pisać do północy, a Ty zapewne o 3/4 tego co napisałem nie masz pojęcia ale to nic " tego jeszcze nie widziałem " xD

Opublikowano

Panie Rabik136 co Ty mi tu bajki opowiadasz :D oj tak dodawałeś, edytowałeś ... a wiesz chociaż czyje pliki edytowałeś ? chłopcze malinowy, a usunąłeś z m1 latającego smoka ? co się stało z NPC Ribauld co sprzedawał przedmioty za sm ? NPC Ruda Renata z fryzurami jest nadal na placu czy zmieniła tożsamość ? jak tam kryjówka Kistrela ? grobowiec usunęliście ? etc . bug z zakupem smoczych kamieni pewnie nadal jest i zapewne o tym pojęcia nie masz ? :) jak tam panel boczny z teleportem i np. badaniami biologa ? taki sam jak był czy też edytowałeś ? mogę tak pisać do północy, a Ty zapewne o 3/4 tego co napisałem nie masz pojęcia ale to nic " tego jeszcze nie widziałem " xD

Ojjj masz problem chyba. latający smok z m1? Hmm nie musiałem nic usuwać chłopcze. Chyba pomyliłeś się nie co żadna Ruda Renata czy co tam napisałeś nie istaniała u mnie na serwerze. Prosze serwer nawet nie wystartował nie grał a chłopak mi juz mówi co za bugi mam na serwerze no jasnowidz  Panel boczny? tego jest full na innych forach. badania biologa sa podstawowe jakie sa na pl itd masz racje edytowałem nagrody gratulacje

Opublikowano

Balistyn chyba stracił przyrodzenie i w każdej prezce tylko oczernia:D Brak Ci miłości czy masz kompleksy? A możesz szukasz przyjaciół?:P Co do serwera to polecam:)

Opublikowano

Pan Rabik136 traci grunt pod nogami, a jutro podyskutujemy o tym bublu edytowanym :D

Haha zapraszam śmieszny jesteś. Jeżeli masz zatruwać w prezentacji to czekaj do startu pogadamy. Paa <3

Opublikowano

Arnoldzik, życzę powodzenia z następnym już pewnie "nastym" serwerem.. Nie nabierzesz ludzi zmieniając parę rzeczy i startując co chwile, po prostu lecisz tylko na hajs, a to nie jest za dobre podejście jak widać.. 
Pozdrawiam.

Opublikowano

Haha zapraszam śmieszny jesteś. Jeżeli masz zatruwać w prezentacji to czekaj do startu pogadamy. Paa <3

Mozesz mi wypisac jakie macie nowosci lub cos co ma mnie zachecic do gry? bo po prezentacji widze enty raz ten server.

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Na pewno nie jest to żadna kopia jakieś Almerii o której mówisz, pliki były robione przeze mnie dodawałem edytowałem zmieniałem poprawiałem sam własnymy rękoma

gówno prawda, byłem w teamie początku tych plików i coś sobie ciebie nie wspominam, także nie podpisuj sobie cudzej pracy, złodzieju.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Stwierdzasz po prezentacji że serwer gotowiec bo nic autorskiego nie ma?

No to brawo. Ja jednak polecam poczekać do startu serwera wejść zobaczyć i wtedy ocenić czy gotowiec czy nie.

 

Czym zachęcasz...? Niczym. Powiedz co niby macie autorskiego? Zlepek wszystkiego z MPC ;)

Opublikowano

Mozesz mi wypisac jakie macie nowosci lub cos co ma mnie zachecic do gry? bo po prezentacji widze enty raz ten server.

Na pewno na serwerze będzie miła atmosfer :), administracja w razie problemów zawsze będzie pomagać itd, jest dużo misji fabularnych jest co robić i na pewno nie nudzi się po 2/3 dniach serwer bedzie aktualizowany cały czas :)!

gówno prawda, byłem w teamie początku tych plików i coś sobie ciebie nie wspominam, także nie podpisuj sobie cudzej pracy, złodzieju.

To chyba jednak nie w tym teamie byłeś coś Ci się pomyliło.

Czym zachęcasz...? Niczym. Powiedz co niby macie autorskiego? Zlepek wszystkiego z MPC ;)

Może nic autorskiego nie ma ale wszystko jest dopracowane i na pewno będzie miło się grało.

Opublikowano

 

To chyba jednak nie w tym teamie byłeś coś Ci się pomyliło.

radze Ci tak nie szczekać, bo gg do osób które robiły te pliki jeszcze mam, także daruj sobie swoje wypociny, bugi usunęliście? coś mi się nie chce wierzyć, powodzenia, może utrzymacie się tydzień. xD

ktoś pisał co tu autorskiego, kolory bojowników, jest ich aż tyle, że każdy ma do wyboru.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

radze Ci tak nie szczekać, bo gg do osób które robiły te pliki jeszcze mam, także daruj sobie swoje wypociny, bugi usunęliście? coś mi się nie chce wierzyć, powodzenia, może utrzymacie się tydzień. xD

ktoś pisał co tu autorskiego, kolory bojowników, jest ich aż tyle, że każdy ma do wyboru.

Hahaha chłopcze ile ty masz lat co ty tu wkrecasz jakie bojowniki jaaa aż patrzeć się nie chce wkręcacie sobie jakieś bojowniki i inne jak gówno wiecie i tyle samo mozecie powiedziec....!

Opublikowano

Hahaha chłopcze ile ty masz lat co ty tu wkrecasz jakie bojowniki jaaa aż patrzeć się nie chce wkręcacie sobie jakieś bojowniki i inne jak gówno wiecie i tyle samo mozecie powiedziec....!

widzisz, sam potwierdzasz, nawet nie wiesz co w tych plikach jest, masakra, a twój poziom równa się z poziomem taboretu, miłego startu! :)

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Nie potraficie zrobić żadnego serwera, który nie ma chociaż Jednego Hwanga - Stalki z 2010-2012? .. Według mnie syf, Ten system ulepszeń jest głównym atutem serwera i widzę, że jest c*****y, nie postaraliście się co do niego, Brzydkie zbroje. Nie zagram.

Opublikowano

widzisz, sam potwierdzasz, nawet nie wiesz co w tych plikach jest, masakra, a twój poziom równa się z poziomem taboretu, miłego startu! :)

Brawoo. A ty jesteś takim mózgiem że wiesz co posiadam na serwerze brawo gratuluje ci weź wyjdź i nie wracaj Elo Ci.

 

Nie potraficie zrobić żadnego serwera, który nie ma chociaż Jednego Hwanga - Stalki z 2010-2012? .. Według mnie syf, Ten system ulepszeń jest głównym atutem serwera i widzę, że jest c*****y, nie postaraliście się co do niego, Brzydkie zbroje. Nie zagram.

Z powodu zbroi nie zagrasz? Które zbroje Ci się nie podobają większość serwerów posiada te zbroje.

 

Life of metin padł, chyba wiadomo kto w administracji. xD

Następny który wie wszystki. Ostatni razm odpowiadam na takie zbędne komentarze które nic nie wnoszą do prezentacji polecam wam wyjść i nie wracać 5! Idźcie odrobić lekcje z przyrody :*!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...