Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alceas.pl - Tego jeszcze nie widziałeś! Start dziś 17:00! [Dedyk] [Medium]


Alceas☻

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Porażka, Strona non- stop Pada :) Client w Jakimś Formacie .gz ;D Zarejestrować się nie można, licznik Ustawiony by przyciągać graczy :) No Nic, Pomysł Fajny, wygląd Prezentacji też, ale jak koledzy wyżej pisali na tym Się skończyło, Teraz już Nie Ma Fajnego Serwera Easy- Medium ( Dreikon wali w chuya, ascarial - RObi eventy z rozdawaniem Bryłek a później ceny za zmianki skaczą do 120 kk :) a yangi jak leciały tak dalej lecą, tym co sie udało pozbierać bryłek to niech się cieszą ^^ ) Metin Upada, ludzie robią serwery Dla kasy albo niewypały :) Czas Znaleść Nowe MMORPG :P LoL też Upada, co raz większe Fale dzieci napływają :)

Tak ciężko wejść na zastępczą stronę, prawda?

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no niestety teraz ludzie robia duzo serwerow na tydzien pod IS....

 

a potem bug na buguu

Sęk w tym,że ten serwer nie jest akurat pod Is,ponieważ nie ma Is-u tutaj :D  oprócz 6 kostiumów,więc serwer nie pod IS.

Opublikowano

ten server to fenomen, na wiekszosci serverow, administracja stawia server, doproawdza do porzadku is i elo, tutaj nawet isu nie zrobili, mamy zwyciezce w konkursie "wyjebane na server" edycja 2014

 

Btw. zapomnialem dodac ze to chyba jedyny server ktory jest gorzej dopracowany na oficjalu po becie, niz wiekszosc serverow przed betą.


Warto tez dodac cos o administracji.


Gram od startu, glownego admina nie widzialem na oczy, nie wiem nawet jaki ma nick, a gma widzialem pare razy jak bil bossy w m1.
Od startu za kazdym razem jak expie spamie na wolaj gdzie jestem, jaki channel i ze expie na wh, do tej pory gram.
 

Także siła.


Po kliknięciu na stronie zakładki "ekipa" wyskoczyło mi 404 not found, ahhhh ta ironia



Co do bugów :

- Nie dzialaja perfekcyjne zmianki (tylko w broni i zbroi)
- nigdzie do mapy 90 wlacznie nie da sie dropnac ulepow na zbroje 90+, co jest bezsensu bo next mapa jest od 120.
- Nie dziala is, strona, forum, ranking, nic.
- szarża jest zbugowana
- nie da sie najechac na niebieską peleryne zeby sprawdzic jej opis
- nie da sie rozdawac skili petowi
- nie ma nigdzie kd do zbroi
- nigdzie nie dropią ulepszacze na kd+5
- logując sie na ch3 loguje nas na ch4
- logując sie na ch5 w m1 wywala clienta
- jest 8 channeli a dziala 5, z czego tak jak pisalem wyzej ch5 wywala, czyli dzialaja 4 z 8
- w prezentacji sa bronie do expa nowe, na serverze nie da sie ulepszac broni 75 i bronie do expa zadne nie dropią
- nie mozna nigdzie zdobyc kostiumow do broni
- w panelu po lewo jest okienko biologa, na serverze nie ma czegos takiego jak biolog
- w okienku z gildiami po nacisnieciu na gildie postac sama spamuje jakis syf na chacie
- w prezentacji jest mowa o pasach z misji, mam 110 lvl i mialem tylko jedna misje, dostalem za nią tylko jakis syf
- nie mozna nic pisac podczas handlu, ani na chacie ani na pw
- w prezentacji są wierzchowce, na serverze czegos takiego nie ma
- w prezentacji są jakies totemy, na serverze tego nie ma



@Edit

Nareszcie wam sie coś udało, propsy
d8fd5f2103.jpg



Mieliscie 50 graczy, teraz macie 49, przykre xD

rYD9JSA.png

Opublikowano

Dnia 09.09.2014 o godzinie 00:30 odbyła się przerwa techniczna, zmiany:

  • Naprawiono Wieżę Demonów.
  • Dodano dungeon Wieżę Wygnańców (Wejście u strażnika przed wieżą).
  • Dodano dungeon Komnata Baronowej (Wejście u Seon-Hae w mieście, przepustkę można zdobyć z Królowej Pająków).
  • Dodano dungeon Trójdroże (Wejście u Seon-Hae w mieście, przepustkę można zdobyć z Baronowej).
  • Zablokowano możliwość zrzucania bossów oraz metinów w miastach.
  • Finalnie naprawiono Perfekcyjne Zaczarowanie.
  • Dodano możliwość przerabiania biżuterii, tarcz oraz hełmów.
  • Poprawiona została możliwość wyrzucania kilku przedmiotów.
  • Wprowadzono nieskończoną strzałę.
  • Naprawiono widoczność bossa w Rajskiej Dolinie.
  • Naprawiono widoczność potworów w Mistycznej Nizinie.
  • Optymalizacja działania strony.
  • Przygotowania do systemu poleceń graczy.
  • Poprawiono opis Boskiej Peleryny.

Należy uruchomić autopatchera bądź pobrać łatkę:

xxx
Opublikowano

 

Dnia 09.09.2014 o godzinie 00:30 odbyła się przerwa techniczna, zmiany:

  • Naprawiono Wieżę Demonów.
  • Dodano dungeon Wieżę Wygnańców (Wejście u strażnika przed wieżą).
  • Dodano dungeon Komnata Baronowej (Wejście u Seon-Hae w mieście, przepustkę można zdobyć z Królowej Pająków).
  • Dodano dungeon Trójdroże (Wejście u Seon-Hae w mieście, przepustkę można zdobyć z Baronowej).
  • Zablokowano możliwość zrzucania bossów oraz metinów w miastach.
  • Finalnie naprawiono Perfekcyjne Zaczarowanie.
  • Dodano możliwość przerabiania biżuterii, tarcz oraz hełmów.
  • Poprawiona została możliwość wyrzucania kilku przedmiotów.
  • Wprowadzono nieskończoną strzałę.
  • Naprawiono widoczność bossa w Rajskiej Dolinie.
  • Naprawiono widoczność potworów w Mistycznej Nizinie.
  • Optymalizacja działania strony.
  • Przygotowania do systemu poleceń graczy.
  • Poprawiono opis Boskiej Peleryny.

Należy uruchomić autopatchera bądź pobrać łatkę:

xxx

 

Mimo, że serwer w nocy OFF, to podoba mi się to, że ciągle pracujecie. Tylko reklamą się zajmijcie !

Opublikowano

Przecież serwer w nocy działa ;)

 

A tak ogólnie to skąd dropi perfekcyjne zaczarowanie ? Bo w prezentacji nie ma. I pytania :

 

-Jak tym bonuje to czy można mieć w itemie bony ?

-Czy bony w bizu są naprawione ?

-Czy wchodzą bony już maksymalnie ?

Opublikowano

A tak ogólnie to skąd dropi perfekcyjne zaczarowanie ? Bo w prezentacji nie ma. I pytania :

 

-Jak tym bonuje to czy można mieć w itemie bony ?

-Czy bony w bizu są naprawione ?

-Czy wchodzą bony już maksymalnie ?

Dropi z skrzyń, prezentów i metinów.

 

Można, bonus wejdzie nawet gdy przedmiot ma taki sam wbudowany.

Są naprawione (Czytaj patch notes).

Tak.

Opublikowano

Chcę zajerestrować konto, ale nie mogę, wyskakue mi takie coś : Error: Blad polaczenia z baza danych Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO)

Dodam, że stronka długo się ładuje...

Opublikowano

Mam to samo co @MrCCape i nawet strona sie nie wczytuje :P Serw Off?

      10       50      100    150       200      250      300       350      370      400

Opublikowano

Chcę zajerestrować konto, ale nie mogę, wyskakue mi takie coś : Error: Blad polaczenia z baza danych Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO)

Dodam, że stronka długo się ładuje...

alceas.pl - strona działa.

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Wchodzi gracz na ts mowi o istniejacym yangbugu i chce pogadac z H@ o tym w 4 oczy a on nic z tego i sie zapytal i co z tego powodu drugi przychodzi i mowi ze udalo mu sie odpalic bsa byl H@ i GA na kanale i do niego z tekstem i co z tego ja po stwierdzeniu ze nic z tym nie robia po zgloszeniu i w tylku to maja dostalem bana na ts o tresci tak pozdrawiam bug na bugu a jak sie zglasza to i tak nic z tym nie robia.. atmosfera na serwie lipna sie robi wiec w sumie dobrze sie zapowiadalo ale jak zwykle tylko sie zapowiadalo ;)

Pozdrawiam

Opublikowano

To nie yang bug ... 

Yang bug jest  wtedy gdy możesz kupywać itemki u npc taniej a sprzedawać drożej a po prostu był za duży drop yang dany do jednego z moobów ( bossów ) ...

i nie olał bo chyba po to jest ta przerwa żeby naprawić .

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Bo Freshowi padł net i może się troche przedłużyć 

 

<13:34:44> "[Fresh] Fresh" dropped (connection lost)

skromnie 6,5k pingu ma ^^

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

 

Dnia 09.09.2014 o godzinie 00:30 odbyła się przerwa techniczna, zmiany:

  • Naprawiono Wieżę Demonów.
  • Dodano dungeon Wieżę Wygnańców (Wejście u strażnika przed wieżą).
  • Dodano dungeon Komnata Baronowej (Wejście u Seon-Hae w mieście, przepustkę można zdobyć z Królowej Pająków).
  • Dodano dungeon Trójdroże (Wejście u Seon-Hae w mieście, przepustkę można zdobyć z Baronowej).
  • Zablokowano możliwość zrzucania bossów oraz metinów w miastach.
  • Finalnie naprawiono Perfekcyjne Zaczarowanie.
  • Dodano możliwość przerabiania biżuterii, tarcz oraz hełmów.
  • Poprawiona została możliwość wyrzucania kilku przedmiotów.
  • Wprowadzono nieskończoną strzałę.
  • Naprawiono widoczność bossa w Rajskiej Dolinie.
  • Naprawiono widoczność potworów w Mistycznej Nizinie.
  • Optymalizacja działania strony.
  • Przygotowania do systemu poleceń graczy.
  • Poprawiono opis Boskiej Peleryny.

Należy uruchomić autopatchera bądź pobrać łatkę:

xxx

Proszę o skan. /2h

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...