Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alceas.pl - Tego jeszcze nie widziałeś! Start dziś 17:00! [Dedyk] [Medium]


Alceas☻

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

pewnie str nie wytrzymuje tego ruchu, gdzie każdy chce założyć konto...

 

skoro 79lv w 1h to w ile 150lv?

Opublikowano

 

Wybaczcie, nastąpił problem z stroną (Już naprawiony) i niestety zmuszony byłem zresetować postacie, na szczęście o błędzie dowiedziałem się tylko godzinę po starcie, więc gracze którzy grali nie stracą wiele, uwierzcie, też nie jestem zadowolony z tej sytuacji ale nic nie poradzę, mogę jedynie zapewnić iż taki problem już się nie pojawi, serwer przez tę godzinę działał bez żadnych problemów, wszystko działa stabilnie więc zapraszam do gry. Przepraszam.

 

 

Strona Głowna:

alceas.pl
Strona zastępcza:

zastepcza.alceas.pl
Client Serwera:

http://37.59.112.202/Alceas.tgz 
TeamSpeak Serwera:

xxx
Aby wejść na serwer należy uruchomić autopatchera bądź pobrać łatkę:

http://alceas.sfile.pl/LatkaStart.rar

Kiedy ten autopatcher będzie?

Dobra, już nie trzeba, wypakowało się :p

tenor.gif

 

Opublikowano

 Alceas☻

 

Gdzie dostane perfekcyjne zaczarowania bo sie doszukac nie moge w prezentacji.. ;/

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

HMM ocena :  Serwer ma naprawdę duży potencjał .

+ Dobry exp troszke za duży ( troszkę zmniejszyć i będzie Git) .

+ Dobry drop yang .

+ Drop z metków 85+ red las dosyc fajny Stalki , truty , PD, itp .

+ Dostosowane Ceny w sklepach ( NPC) do dropu yang .

 

 Ale też jest troche minusów ( - )

-  0 drop kluczy do skrzynek , Nici itp chyba że nie doczytałem czegoś w prezce .

-  słabe spoty w M1

- Zwierzakowi wgl exp nie wpada , skilli od niego nie można używać .

 

 

Ocena końcowa : 3.6 / 6

 

Naprawde nie jest źle ale może być Lepiej 3mam Kciuki za was i w dalszym  rozwoju serwera  :)

 

PS. łatki nie da rady pobrać :P

2vtoz2w.jpg

Opublikowano

Na pierwszy rzut oka wydaje się świetnie, najbardziej podoba mi się ten system pelerynek. ;)

 

Btw. Gdzie zdobęde te Perfekcyjne Zaczarowanie? :)

Opublikowano

Miał być poprawiony szaman healer a jest do niczego... Najsłabsza postać na serwerze.

Racja powinien być buff zwiększony oraz skille mają 2x mniejszy dmg niz napisane

 

Znaleziony bug - jak się zsiada z konia lub wsiada to odnawia się całe hp... bądź też wyłącza autopote i włącze i wiele innych sposobów... i jeszcze te pele co odnawiają 10% hp co 2s pvp nie istnieje

Opublikowano

HMM ocena :  Serwer ma naprawdę duży potencjał .

+ Dobry exp troszke za duży ( troszkę zmniejszyć i będzie Git) .

+ Dobry drop yang .

+ Drop z metków 85+ red las dosyc fajny Stalki , truty , PD, itp .

+ Dostosowane Ceny w sklepach ( NPC) do dropu yang .

 

 Ale też jest troche minusów ( - )

-  0 drop kluczy do skrzynek , Nici itp chyba że nie doczytałem czegoś w prezce .

-  słabe spoty w M1

- Zwierzakowi wgl exp nie wpada , skilli od niego nie można używać .

 

 

Ocena końcowa : 3.6 / 6

 

Naprawde nie jest źle ale może być Lepiej 3mam Kciuki za was i w dalszym  rozwoju serwera  :)

 

PS. łatki nie da rady pobrać :P

 

Drop kluczy jest i to dobry...

zwierzakowi exp leci ok.60 lv 

 

dlaczego off znowu?

 

pewnie ddosy

2075log.jpg

Opublikowano

HMM ocena :  Serwer ma naprawdę duży potencjał .

+ Dobry exp troszke za duży ( troszkę zmniejszyć i będzie Git) .

+ Dobry drop yang .

+ Drop z metków 85+ red las dosyc fajny Stalki , truty , PD, itp .

+ Dostosowane Ceny w sklepach ( NPC) do dropu yang .

 

 Ale też jest troche minusów ( - )

-  0 drop kluczy do skrzynek , Nici itp chyba że nie doczytałem czegoś w prezce .

-  słabe spoty w M1

- Zwierzakowi wgl exp nie wpada , skilli od niego nie można używać .

 

 

Ocena końcowa : 3.6 / 6

 

Naprawde nie jest źle ale może być Lepiej 3mam Kciuki za was i w dalszym  rozwoju serwera  :)

 

PS. łatki nie da rady pobrać :P

1.Klucze dropią od 50 lvla+

2.wystarczy isc do m2 tam tez dasz rade

3. Trzeba wejsc w zwierzaka i kliknąć na podział doświadczenia aby mu leciał exp -,-

1313157092-U378900.jpg
Opublikowano

Macie duży minus za m1 znacznie lepiej by bylo gdyby byly standardowe.

No i te 8 chaneli niby dobrze bo metki można ubijać ale przez to serwer wydaje sie pusty.

 

Reszta jak na razie wygląda dobrze tylko teraz cos kicklo :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...