Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alceas.pl - Tego jeszcze nie widziałeś! Start dziś 17:00! [Dedyk] [Medium]


Alceas☻

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

gdy zaladuje mi sie pasek , wyskakuja znaki zapytania ... 

ma ktos moze ten sam blad? 

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

Lol, same 25-27 były w rankingu, odświeżam i nagle 56 o.O Taki szybki exp? Bo dopiero zasysam clienta.

Fajnie, pobrało mi jakiś plik "Alceas" i tyle. Co zrobić, żeby z tego zrobić clienta? xD

tenor.gif

 

Opublikowano

Lol, same 25-27 były w rankingu, odświeżam i nagle 56 o.O Taki szybki exp? Bo dopiero zasysam clienta.

Fajnie, pobrało mi jakiś plik "Alceas" i tyle. Co zrobić, żeby z tego zrobić clienta? xD

Pobierz winrar'a lub 7zpi'a i nim go otwórz ;)

Opublikowano

Pobierz winrar'a lub 7zpi'a i nim go otwórz ;)

Otworzyłem to WinRar'em, i nie mogę przenieść zawartości, a w innych plikach mogę. Pomoże ktoś? ;d

tenor.gif

 

Opublikowano

Otworzyłem to WinRar'em, i nie mogę przenieść zawartości, a w innych plikach mogę. Pomoże ktoś? ;d

Za chwilę będzie autopather :)

 

 

Serwer stabilny? Oplaca sie wbijać?

Działa nieprzerwanie od 48 minut

 

 

47min

 

3k online?

77lv....? to jest MEDIUM?

Tak, to jest medium ;)

Opublikowano

Za chwilę będzie autopather :)

 

 

Działa nieprzerwanie od 48 minut

 

 

Tak, to jest medium ;)

Tyle, że na tym "mediumie" jutro będą max lvle biegać ;p

A za chwilę to znaczy kiedy?

tenor.gif

 

Opublikowano

Za chwilę będzie autopather :)

 

 

Działa nieprzerwanie od 48 minut

 

 

Tak, to jest medium ;)

widze że licznik troche podkrecony, bo 3000 osób to nie możliwe aby ciągle się utrzymywało i aby akurat tak okrągła liczba była.

 

MEDIUM? chyba niewiesz co to znaczy..

jeżeli max 150lv a ktoś już ma 79lv to ...

Opublikowano

Tylko mi serwer nie działa? :(

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
Opublikowano

Kiedy bedzie serwer ON? i jak długo będzie ta przerwa ? 

Freshu mówił na ts, że za chwilę. 

 

Niestety reset kont i postaci...

Zakładajcie konta ;p

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

serwer z*******y grałem na różnych serwerach ale ten mi zaimponował!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No jasne... M1 "nowe" M2 z pl'a , na 35 ogarnia sie spoty w av2...... P. Teleportacji z metkow na 35 (nie wiem czemu) i inne tego typu bugi.

Opublikowano

Wybaczcie, nastąpił problem z stroną (Już naprawiony) i niestety zmuszony byłem zresetować postacie, na szczęście o błędzie dowiedziałem się tylko godzinę po starcie, więc gracze którzy grali nie stracą wiele, uwierzcie, też nie jestem zadowolony z tej sytuacji ale nic nie poradzę, mogę jedynie zapewnić iż taki problem już się nie pojawi, serwer przez tę godzinę działał bez żadnych problemów, wszystko działa stabilnie więc zapraszam do gry. Przepraszam.

 

 

Strona Głowna:

alceas.pl

Strona zastępcza:

zastepcza.alceas.pl

Client Serwera:

http://37.59.112.202/Alceas.tgz 

TeamSpeak Serwera:

xxx

Aby wejść na serwer należy uruchomić autopatchera bądź pobrać łatkę:

http://alceas.sfile.pl/LatkaStart.rar

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...