Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RAF Bot - FulcrumBOT (Najszybszy dostępny bot)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest ktos w stanie zrobic mi z 10 refow 5 lvl? ;d

Twój refflink + 10minutemail = zrób se sam

  • Odpowiedzi 805
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

444811411227968106123.png

 

ja ciagle mam taki blad w konsoli. ktos pomoze?

Cześć musisz ustawić region na którym grasz przed chwilą miałem taki sam problem a już wszystko działa ;)

Opublikowano

<add key="Max Level" value="2"/>

 

 

Tutaj zamiast 2 musisz wstawić liczbę minimalną 6 i jej wielokrotność np. 12, 18 etc.

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

@KarolekNew

Rito ma obecnie problemy z serwerami, to pewnie dlatego

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

<add key="Max Level" value="2"/>

 

 

Tutaj zamiast 2 musisz wstawić liczbę minimalną 6 i jej wielokrotność np. 12, 18 etc.

ja mam value = 5 w tym, a nie 2. 2 mam wyzej ilosc botów (2)

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

jutro bedzie wersja do pobrania i raczej bedzie wszystko dzialac, lub kup fulcruma za 5$

Przeciez na starej wersji wszystko działa wiec po co czekac ?

Wasza głupota mnie przeraża

x

Opublikowano

ja mam value = 5 w tym, a nie 2. 2 mam wyzej ilosc botów (2)

to co masz ustawione na 5 to jest lvl ty imbecylu, opcje wyżej masz mieć zamiast 2 ustawione na minimum 6, pozatym disable rendering zmmien na false bo jak masz true to bug splaty wywala czesto

Opublikowano

517051411243510106123.png

 

ja mam ciagle takie cos, i spamuje mi tak caly czas. moze mi ktos w koncu pomoc? ;c

zrob nowe konta

x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...