Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Liga Mistrzów 2014/2015


Immoral

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wloska liga ostala zdegradowana do 3 swiata az przykro patrzec na juve

Zgodzę się, ale tylko w LM. W lidze wygrywa prawie wszystko, prócz ostatniego spotkania (1:1). Moje pytanie gdzie jest Milan, Inter? Napoli w LE, także niczego nie pokazuje.

Opublikowano

Chelsea, Real, Barca, Bayern

 

Innych kandydatów na czempiona nie widzę ale czuje żę Chelsea w tym sezonie będzie niepokonana we wszystkich rozgrywkach

Opublikowano

Moim zdaniem kandydatów jest dwóch: Chelsea i Real

 

Barca nie ma szans na tytuł, nawet z takim galaktycznym atakiem jak: Neymar - Messi - Suarez. Mówi się, że obrona wygrywa trofea, a z obroną w drużynie Blaugrany nie jest najlepiej. W dodatku ego Leo musi zejść na drugi plan, musi dać Suarezowi wejść do środka, a sam zejść na skrzydło. Chyba, że będą grali taktyką inną niż 4-3-3, w takim razie, czekam czym zaskoczy mnie LE. (Oby nie tak jak w El Clasico  <_< ) - Mówię to jako kibic Barcelony.  :)

 

Real ma znakomicie dysponowanego Cristiano i następce starej gwardii  (Iniesty, Xaviego) w Hiszpanii - Isco. W dodatku młodego Carvajala, jednego z najlepszych PO na świecie, młodego Varane - najlepszego młodego obrońcę na świecie.

 

Chelsea jak to Chelsea. Od dłuższego czasu jest minimum w półfinale, a w tym sezonie grają na prawdę dobrze. Poza tym zawsze w drugim sezonie pracy The Special One wygrywa jakieś trofea z klubem, więc czemu nie Ligę Mistrzów?  :rolleyes:

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Messi znakomite zawody, zresztą jak cała Barcelona. Rekord Raula pękł, tylko czekać jak odpowie CR7.

 

CSKA Moskwa - AS Roma 1:1

Manchester City - Bayern 3:2

APOEL Nikozja - Barcelona 0:4

Paris Saint Germain - Ajax 3:1

Schalke 04 - Chelsea 0:5

Sporting CP - Maribor 3:1  

BATE Borysow - FC Porto 0:3

Szachtar Donieck- Athletic Bilbao 0:1

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

PO LOSOWANIU.

 

Chelsea - PSG

 

Real - Schalke

 

Arsenal - AS Monaco

 

Juventus - Borussia

 

Bayern - Szachtar

 

Atletico - Bayer

 

Manchester City - Barcelona

 

FC Porto - FC Basel

 

 

Dziwnie to losuja ze co rok sa podobne pary,,

Chelsea wygra bez problemu. (Cala lige mistrzow)

Opublikowano

PO LOSOWANIU.

 

Chelsea - PSG

 

Real - Schalke

 

Arsenal - AS Monaco

 

Juventus - Borussia

 

Bayern - Szachtar

 

Atletico - Bayer

 

Manchester City - Barcelona

 

FC Porto - FC Basel

 

 

Dziwnie to losuja ze co rok sa podobne pary,,

Chelsea wygra bez problemu. (Cala lige mistrzow)

Dalej przejdzie: PSG, Real, Arsenal, Juventus, Bayern, Atletico, Barcelona i Porto :)

#Bez_spiny

805491408806070489277.png


Opublikowano

Dalej przejdzie: PSG, Real, Arsenal, Juventus, Bayern, Atletico, Barcelona i Porto :)

#Bez_spiny

fajne prowo :)

uważasz że P$G pokona Chelsea? nie sądzę.

w ubiegłym roku ledwo pokonali ją u siebie 3:1 , a w rewanżu dostali od The Blues 2:0 lecz wtedy Chelsea była taka jaka była :D

w tym roku nie mają szans ani u siebie, a tym bardziej na Stamford Bridge (tak jak i cała reszta europejskich klubów) :)

 

Ponadto nie sądzę aby beznadziejny Juventus pokonał beznadziejną Borussie Dortmund która w Bundeslidze gra padake za to w LM nie przegrała żadnego meczu.

 

Po trzecie primo uważam że w tej edycji LM Barcelona nie zdoła pokonać Man City i zakończy swoja przygodę na 1/8 finału :) (nie oszukujmy się ale City ma lepszy skład od Barcy poza napastnikami. chociaż Aguero jest w top 5 napastników świata)

na Twoim miejscu bym sie bał City bo 1/4 LM będziesz oglądał już bez Barcelony <3

Opublikowano

Beka będzie jak Schalke wyeliminuje Real :D

 

Za tą kasy co Real wydaje na transfery powini co sezon wygrywać LM <hehe>

ale to są kretyni bo nie potrafią się targować. Ktoś krzyknie im 100 mln za Bale to oni już sprzedają kogoś żeby go kupić :)

znając życie gdyby Chelsea chciała kupić Bale to mieliby go za 50 mln

Dobry przykład tego to Eden Hazard którego Chelsea kupiła za 40 mln, a Real pewnie dawałby 80 mln :)

ale teraz 70 mln które za niego chcą zaoferować to bardzi śmieszna cena :)

patrząc na fakt że on w Realu byłby najlepszym piłkarzem zaraz po Ronaldo a z czasem przed Ronaldo.

Dlatego patrząc za jakje kwoty Real kupował Bale, Jamesa czy innych to Hazard warty 150 mln.

Opublikowano

Beka będzie jak Schalke wyeliminuje Real :D

 

Za tą kasy co Real wydaje na transfery powini co sezon wygrywać LM <hehe>

ale to są kretyni bo nie potrafią się targować. Ktoś krzyknie im 100 mln za Bale to oni już sprzedają kogoś żeby go kupić :)

znając życie gdyby Chelsea chciała kupić Bale to mieliby go za 50 mln

Dobry przykład tego to Eden Hazard którego Chelsea kupiła za 40 mln, a Real pewnie dawałby 80 mln :)

ale teraz 70 mln które za niego chcą zaoferować to bardzi śmieszna cena :)

patrząc na fakt że on w Realu byłby najlepszym piłkarzem zaraz po Ronaldo a z czasem przed Ronaldo.

Dlatego patrząc za jakje kwoty Real kupował Bale, Jamesa czy innych to Hazard warty 150 mln.

Póki co Bale dał Realowi dwa puchary: Puchar Króla i Ligę Mistrzów. Z koszulek pewnie też sporo kasy wpłynęło. Mimo to nominalna pozycją Bale była obrona, dlatego czasami zachowuje się jak drewno, nie ma tego wyczucia/instynktu. W tym sezonie coś mu nie idzie.

Opublikowano

Beka będzie jak Schalke wyeliminuje Real :D

 

Za tą kasy co Real wydaje na transfery powini co sezon wygrywać LM <hehe>

ale to są kretyni bo nie potrafią się targować. Ktoś krzyknie im 100 mln za Bale to oni już sprzedają kogoś żeby go kupić :)

znając życie gdyby Chelsea chciała kupić Bale to mieliby go za 50 mln

Dobry przykład tego to Eden Hazard którego Chelsea kupiła za 40 mln, a Real pewnie dawałby 80 mln :)

ale teraz 70 mln które za niego chcą zaoferować to bardzi śmieszna cena :)

patrząc na fakt że on w Realu byłby najlepszym piłkarzem zaraz po Ronaldo a z czasem przed Ronaldo.

Dlatego patrząc za jakje kwoty Real kupował Bale, Jamesa czy innych to Hazard warty 150 mln.

 

Dyktują takie ceny, a potem ponad 500mln zadłużenia.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Patrząc obiektywnie to wydaje mi się, że największe szanse ma Chelsea i Real. Zależy też jak się ułoży drzewko, ale jeżeli Realowi uda się obronić puchar to całe "Real Madryt to mój klub, 1/8 aż po grób etc." pójdą w nie pamięć. Mam nadzieję, że Messi i Neymar poprowadzą Barcelonę do zwycięstwa. 

Opublikowano

W tej edycji ligi mistrzów liczyć się będzie tylko Real,Chelsea,Bayern i Barcelona. Ciekawe tylko kto zdobędzie puchar :)

Najciekawsza para 1/8 to dla mnie Chelsea-PSG <3

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Barcelony nie stawiałbym w roli faworyta, mimo, że kibicuje tej drużynie. Cała gra spoczywa na barkach Messiego i Neymara, czasem Alba stara się coś zrobić. Tam musi ktoś przyjść i pozamiatać, jeżeli prawdą jest, że TAS uchyla sankcję transferowe i zaczyna śledztwo przeciwko Bartomeu to jest co świętować. Jeżeli przejdziemy z City to dla mnie będzie sukces.

Opublikowano

W tej edycji ligi mistrzów liczyć się będzie tylko Real,Chelsea,Bayern i Barcelona. Ciekawe tylko kto zdobędzie puchar :)

Najciekawsza para 1/8 to dla mnie Chelsea-PSG <3

 

Ja stawiam na PSG.

W poprzednim sezonie mieli otrzymać po milion euro premii za wygranie LM.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Barça, Chelsea, Real, Bayern, Juventus, Atletico, Porto, Arsenal. Według mnie te zespoły przejdą dalej, potem będą decydować tylko umiejętności gry zespołowej, zbyt wysoki poziom, zbyt dobre drużyny aby jeden zawodnik wygrał mecz.

Opublikowano

Porto wygląda najsłabiej na tej liście, ale w praktyce może być różnie.

Jak trafi potem na Arsenal będzie ciekawie.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Real wyjdzie z grupy bez problemu.

Już dawno wyszli, poza tym przed świętami było losowanie par 1/8...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...